To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání nabídlo hodně slabou podívanou, v podstatě se nedělo téměř celou dobu nic, kromě poslední čtvrt hodiny v první půli. Sledovali jsme hodně nervózní a urputnou bitvu, která zaslouženě skončila nerozhodně.
90+2
90
Žlutou kartu dostává Aleksandar Ignjovski (SC Freiburg).
90
Poslední minuta řádné hrací doby, diváci sice neúnavně fandí, ale dnes to vypadá prostě a jednoduše na remízu.
88
Závěr zápasu nijak nevybočuje z dosavadního průběhu zápasu, který se odehrával převážně ve středu hřiště.
87
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Nils Petersen.
87
Pas dopředu, kam si nabíhá Raúl Bobadilla (Augsburg), jenže snahu domácích přerušuje odpískaný ofsajd.
86
Marwin Hitz (Augsburg) rozehrává od své branky, ve dvou hráčích nyní hosté napadají rozehrávku.
85
A míč směřuje, místo dopředu, dozadu, diváci pískají.
84
Augsburg se nyní drží na útočné polovině, ale překonat pevnou defenzivní hráz soupeře je zatím nad síly domácích.
83
Alexander Schwolow (Freiburg) si musí pospíšit s rozehrávkou, což se mu povedlo, míč letí do středového kruhu, kde ale jeden z hostujících hráčů fauluje.
81
Statistika držení míče – 48% : 52%.
80
Posledních deset minut před námi, pas z pravé strany míří před branku Freiburgu, kde hlavičkuje Moritz Leitner, ale míč míří zhruba dva metry vedle branky hostů.
78
Emoce na lavičce domácího týmu, trenérovi Augsburgu se nelíbí předváděná hra.
77
Defenziva Augsburgu drží míč na své polovině, Georg Teigl poté nakopává míč na polovinu soupeře, ten odvrací do autu.
76
Konstantinos Stafylidis (Augsburg) rozehrál, ale stejně jako kdykoliv předtím, ani nyní se domácí do zakončení nedostávají.
75
Volný kop pro Augsburg, je to na útočné polovině, ale daleko od branky soupeře.
73
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Kevin Danso, přichází Tim Rieder.
71
Poslední dvacetiminutovka před námi, stále více to vypadá na to, že dnes se budou body dělit, ani jedno z mužstev se v dosavadním průběhu druhé půle nedokázalo dostat do šance.
70
Domácí rozehráli, ale hosté v pohodě odvrací.
69
Raúl Bobadilla (Augsburg) padá na trávník, na útočné polovině, domácí získávají volný kop z pravé strany.
67
Pas na Christiana Güntera zastavil skluzem Georg Teigl.
66
Hraje se ve středu hřiště, hosté s míčem, domácí se snaží napadat rozehrávku soupeře.
64
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jan Morávek, přichází Raúl Bobadilla.
62
Dlouhý nákop dopředu v podání domácích, ale míč získávají hosté.
61
Gojko Kačar (Augsburg) nechal zakončil Maximiliana Philippa, jeho střelu zpoza vápna ale Hitz chytá.
60
Je za námi hodina hry, stále platí, že výsledek je nerozhodný a stav odpovídá tomu, co je k vidění na trávníku.
58
Domácí se nyní snaží něco vymyslet u vápna soupeře, zatím marně.
55
Nic nového, i úvod druhé půle je nudný a bez šancí.
53
Moritz Leitner (Augsburg) faulován, Marwin Hitz rozehrává.
51
Konstantinos Stafylidis (Augsburg) rozehrál, zkusil to přímo na branku a donutil Schwolowa k zákroku.
50
Augsburg vybojoval volný kop zpoza šestnáctky soupeře.
49
Tam je ale odpískán útočný faul Kačara, míč pro Freiburg.
48
Marwin Hitz (Augsburg) vykopává od své branky, domácí se dostávají na útočnou polovinu.
46
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Aleksandar Ignjovski.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:34.
V prvním poločase, hodně nervózním, se dlouho nic nedělo. Až po půl hodině hry, kdy sudí odpískal penaltu pro Freiburg, se konečně začal hrát fotbal. Nakonec jsme viděli dvě branky, po prvním poločase je to tak nerozhodně 1:1.
45+4
45+4
Hráči popadali ve vápně jako kuželky, míč však končí nad brankou.
45+3
Rohový kop pro Freiburg, z pravé strany rozehraje Julian Schuster.
45+2
Čtyři minuty nastavil sudí nad rámec prvního poločasu, hosté útočí po pravé straně.
45+1
Konstantinos Stafylidis rozehrál, ve vápně padá Martin Hinteregger, ale sudí nepíská a nechává pokračovat ve hře.
45
Domácí alespoň vybojovali rohový kop z levé strany.
45
Poslední minuta prvního poločasu, Martin Hinteregger se prodral do zakončení z levé strany, ale pak netrefil branku.
43
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině, míč směřuje na polovinu Augsburgu.
41
Žlutou kartu dostává Ja-Čeol Ku (FC Augsburg).
40
Poslední pětiminutovka, vyrovnávací gól je pro domácí hodně důležitý, vzhledem k dalšímu průběhu.
38
Augsburg právě vstřelil branku!
Lukas Kübler nyní hodně zaváhal při bránění centru soupeře, na ten si ve vápně naskočil KONSTANTINOS STAFYLIDIS a hlavou pohodlně nasměroval míč do branky.
38
Marwin Hitz (Augsburg) má míč a bude moci vykopávat od své branky.
37
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nicolas Höfler, přichází Amir Abrashi.
35
Míč končí vedle branky Freiburgu, Alexander Schwolow může rozehrávat.
34
Volný kop Augsburgu, z pravé strany, v podstatě jako by domácí zahrávali rohový kop.
33
Žlutou kartu dostává Christian Günter (SC Freiburg) za faul na útočícího Teigla.
33
Hosté s míčem na své polovině, ale chybují a Ja-Čeol Ku může založit rychlou akci domácích.
32
Martin Hinteregger (Augsburg) se dostal ke střele uvnitř vápna, ale ta mu vůbec nesedla, míč letí pouze vedle branky.
31
Rohový kop pro Augsburgh, z levé strany rozehraje Konstantinos Stafylidis.
30
Freiburg právě vstřelil branku!
FLORIAN NIEDERLECHNER s přehledem proměňuje pokutový kop a hosté jdou do vedení.
29
Žlutou kartu dostává Marwin Hitz (FC Augsburg).
29
A pozor, po zákroku domácího gólmana nařizuje sudí pokutový kop pro Freiburg!
28
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jeffrey Gouweleeuw, přichází Gojko Kačar.
28
Či Tong-won (Augsburg) pálí zpoza vápna, z pravé strany, ale netrefuje branku.
27
Z následného rohu, který z levé strany rozehrál Konstantinos Stafylidis, se domácí již neprosadili.
26
A z ničeho nic je tu první šance zápasu, při první střele, která stála za to, domácí Jeffrey Gouweleeuw trefuje z pravé strany břevno!
25
Další autové vhazování, tentokrát domácích, z levé strany, na polovině soupeře, vhazuje Konstantinos Stafylidis.
24
Místo dopředu směřuje míč dozadu k brankáři Freiburgu, který hned musí rychle odkopávat.
23
Míč letí do autu, hosté vhazují.
21
Je za námi dvacet minut a stále platí, že k vidění není v podstatě vůbec nic, žádná střela, akce, prostě nic, jen spousta soubojů ve středu hřiště.
20
Navíc byl dokonce odpískán útočný faul útočníka Augsburgu, takže Alexander Schwolow bude rozehrávat od vlastního vápna.
19
Či Tong-won (Augsburg) postupuje po levé straně, místo přihrávky volí individuální akci, ale po obranném skluzu Guldeho přišel o míč.
18
Další z řady výkopů od branky Freiburgu, který se nikam nežene, drží míč na své polovině.
16
15
Hosté vhazují z pravé strany, na své polovině, hned poté se snaží dostat na polovinu soupeře.
14
Alexander Schwolow (Freiburg) vykopává do své branky a zřejmě nás čeká další souboj ve středu hřiště.
12
Jeffrey Gouweleeuw (Augsburg) je tím zraněným, nyní již za pomoci lékaře týmů míří za postranní čáru.
11
Zatím není k vidění v podstatě vůbec nic, kromě spousty faulů a zranění. Po ošetřování hostujícího Schustera je nyní ošetřován jeden z domácích borců.
10
Míč směřuje k brance Freiburgu a Alexander Schwolow se zapojuje do rozehrávky hostů.
8
Hraje se na polovině Freiburgu, kde se ale Konstantinos Stafylidis provinil útočným faulem, míč získávají hosté.
6
Nakonec vypálil Dominik Kohr, ale bylo to tak trochu ze zoufalství, snadnou střelu Alexander Schwolow chytá.
5
Či Tong-won (Augsburg) ve spolupráci s Ja-Čeol Ku drží míč u vápna soupeře, ale do zakončení se ani jeden z nich nedostávají.
4
Domácí sportovně vrátili míč hostům, Alexander Schwolow bude vykopávat od své branky.