Hoffenheim v souboji dvou celků z čela Bundesligy dokázal porazit v domácí WIRSOL Rhein-Neckar Areně vedoucí Bayern Mnichov. O osudu zápasu dvou odlišných poločasů rozhodla 21. minuta, ve které se krásnou střelou zpoza šestnáctky prosadil Andrej Kramarić. Brankář Sven Ulreich podržel Bayern během prvního poločasu dvěma skvělými zákroky, zatímco po přestávce se činil Oliver Baumann a udržel čisté konto. Konečný výsledek: Hoffenheim 1 Bayern Mnichov 0.
90+4
90+3
Arjen Robben na levé straně rozehrál standardní situaci a po rozehrání na krátko přilétl na vzdálenější pravou tyč nádherný centr, který ve výskoku Mats Hummels sklepl pro Roberta Lewandowskiho! Polský útočník si zpracoval míč a uprostřed šestnáctky pálil z otočky přízemní střelou ke vzdálenější levé tyči, Oliver Baumann ale dokázal míč konečky prstů vytáhnout na rohový kop, který nic nepřinesl! Úžasný zákrok.
90+2
Xabi Alonso vzápětí pálil na levé straně hřiště a technickou střelou točil míč do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jeho následný pokus ovšem skončil nad bránou.
90+1
Mats Hummels si na pravé straně šestnáctky netypicky hlavou přiťukl míč a po jeho odrazu od země napřáhl k prudké střele, kterou Oliver Baumann skvělým zákrokem vyrazil!
90+1
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.
90
Kevin Vogt odvedl na levé straně šestnáctky skvělou práci, když centr Bayernu z pravého křídla odvrátil hlavou na rohový kop. Arjen Robben poslal před bránu nebezpečný centr, který se točil směrem do brány a na vzdálenější levé tyči našel Artura Vidala, ten ovšem míč ve velké šanci promáchl!
89
Běží poslední dvě minuty utkání a na rozdíl od prvního poločasu se určitě ještě něco bude nastavovat. V zápase ale nedošlo k žádnému dlouhému přerušení. Vidím to na 3 minuty.
88
Arturo Vidal se vydal od plic vynadat hlavnímu rozhodčímu, který odpískal bývalému hráčovi Juventusu útočný faul. I kdyby ho ale neodpískal, tak přetažený centr Juana Bernata z levého křídla nedokázal zasáhnout a míč zamířil do území nikoho.
87
Mats Hummels skončil v šestnáctce na kolenou poté, co pohotově pálil z otočky směrem na bránu, míč ale trefil hruď probíhajícího Arjena Robbena a odrazil se do zámezí.
86
Andrej Kramarić se zamotal uprostřed útočné poloviny svého týmu do vlastních kliček a poté fauloval.
85
Franck Ribéry byl zřejmě hráčem, který na levé straně hřiště v blízkosti rohového praporku centroval od postranní čáry do šestnáctky, jeho následný pas byl ale odvrácen.
84
Většinu druhého poločasu se odehrává hra na polovině Hoffenheimu, na skóre se to ale zatím neprojevilo. Domácí navíc mohli po levé straně vyrazit do rychlého protiútoku, jenže neměli síly na přesnou kolmou přihrávku vpřed.
83
Arturo Vidal do pravé postranní čáry posílal na vzdálenější levou tyč přetažený centr, který byl pořádně nepřesný a nabral obrovskou rotaci, po kterém domácí vhazovali.
82
Kingsley Coman předvedl na pravé straně pokutového území úžasnou otočku a poté pěkný centr, jenže jeden z hráčů Hoffenheimu ho na přední tyči hlavou odvrátil.
81
Arjen Robben se snažil prodrat na pravé straně šestnáctky k míči, jenže ve své snaze neuspěl a brankář Oliver Baumann si pro něj rychle doběhl. Fanoušci ho odměnili potleskem.
80
Bayern deset minut před koncem stále prohrává o gól a začíná už to být z pohledu hostujícího týmu velká křeč.
79
Robert Lewandowski na levé straně vyrazil směrem vpřed, v blízkosti šestnáctky ho ale skvěle vystál jeden z hráčů Hoffenheimu. Akcie Bayernu po přenesení hry pokračovala na pravé strany, Kingsley Coman ale pálil zpoza šestnáctky vedle vzdálenějšího levého horního rohu brány.
78
Po přestávce je hostující brankář Bayernu bez práce. Oba poločasy jsou zatím velice odlišné. Největší rozdíl je v tom, že Hoffenheim ze svého tlaku a šancí dokázal vstřelit gól, zatímco fotbalisté Bayernu Mnichov nikoliv.
77
Juan Bernat se ocitl na levé straně vlastní poloviny hřiště pod tlakem a pomohl si zpětnou přihrávkou na brankáře Svena Ulreiche, který udržel Bayern ve hře dvěma skvělými zákroky, které předvedl již v průběhu prvního poločasu.
76
Do konce utkání zbývá odehrát 15 minut a vypadá to vypadá, že Hoffenheim i ve druhém letošním duelu obere Bayern o body. Domácí fotbalisté vedou nad úřadujícími mistry 1:0.
75
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Marco Terrazzino.
75
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází David Alaba, přichází Juan Bernat.
74
Robert Lewandowski si narazil míč s Arjenem Robbenem a levé straně šestnáctky napřáhl k pohotové střele, která těsně nad zemí mířila k přední levé tyči, jenže Oliver Baumann předvedl další úžasný zákrok a míč vyrazil na rohový kop! Arjen Robben poté uprostřed šestnáctky našel krásným centrem Roberta Lewandowskiho, který ve výskoku hlavičkoval přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, překonaného Olivera Baumanna ale zachránil na brankové čáře jeden z jeho spoluhráčů.
73
Franck Ribéry nahradil Renata Sanchese a nyní už jsou tedy na hřišti opravdu společně s Arjenem Robbenem.
72
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Renato Sanches, přichází Franck Ribéry.
71
Renato Sanches se marně snažil prosadit na levé straně hřiště v blízkosti šestnáctky a skončil na zemi. Jeden z hráčů Hoffenheimu ho zboural k zemi, faul se ale pískal opačně a rozehrávat mohli fotbalisté Hoffenheimu.
70
Do konce utkání zbývá odehrát něco málo přes 20 minut a Hoffenheimu se podařilo přečkat největší tlak Bayernu.
69
Andrej Kramarić dnes vstřelil svůj jedenáctý ligový gól a zajímavostí je, že hned osm z nich vstřelil po zimní přestávce, kterému očividně pořádně prospěla.
68
Fantastickou přihrávkou se při předchozí akci Hoffenheimu prezentoval Steven Zuber. Domácí stále vedou 1:0.
67
Andrej Kramarić byl zřejmě hráčem, který si naběhl na pravé straně šestnáctky za obranu na pěkný přízemní centr z levého křídla a skvěle převzal míč, jeho následná střela už tak pěkná ale nebyla a zamířila vysoko nad.
66
Robert Lewandowski a po něm Xabi Alonso se dostali na levé straně šestnáctky ke střele, oba dva pokusy hráčů Bayernu Mnichov ale byly zablokovány. Oliver Baumann bez práce.
65
Robert Lewandowski skóroval v Bundeslize každých 103 minut a je v tomto ohledu lepší než Gerd Müller (105).
64
Kevin Vogt byl na levé straně své vlastní poloviny hřiště nepříjemně dohrán, když mu Robert Lewandowski zezadu přišlápl patu. Polský útočník byl potrestán žlutou kartou.
63
Fotbalisté Hoffenheimu se po přestávce pouze brání a začínají jim docházet síly. Dvojité střídání přijde vhod.
62
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Kerem Demirbay, přichází Pirmin Schwegler.
62
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sandro Wagner, přichází Adám Szalai.
61
Ze zápasu uplynula hodina hry a Bayern Mnichov se i přes obrovskou převahu po přestávce snaží marně vyrovnat.
60
Kingsley Coman se řítil na levé straně šestnáctky za prudkou kolmou přihrávkou, jenže na ni nedosáhl a vybíhající Oliver Baumann ho navíc podle rozhodčího čistě zboural k zemi.
59
Nizozemský útočník konečně dostal pokyn k rozehrání rohového kopu a na vzdálenější levé tyči si na jeho centr z pravé strany naběhl Arturo Vidal, jeho pokus hlavou ale minul bránu. Hoffenheim připravuje první střídání.
58
Arjen Robben se postavil na pravé straně k rozehrání rohového praporku, jeho exekuce se ale o něco opozdí.
57
Bayern na pravé straně hřiště vybojoval standardní situaci, následná táhlá střela či centr ale zamířila pouze doprostřed brány a náruče připraveného Olivera Baumanna. Stále je to 1:0! Bayern ale pořádně přidal.
56
Xabi Alonso na levé straně hřiště rozehrál rohový kop a na vzdálenější pravou tyč posílal nebezpečný centr, proti kterému se Oliver Baumann dobře vydal a stáhl ho do svého náručí. Navíc ho fauloval Robert Lewandowski.
55
Jen, co jsem zmínil, že je Arjen Robben utopený, tak vyplaval na hladinu. Nizozemský záložník si z pravého křídla navedl míč tradičně do středu hřiště a poté krásnou přihrávkou našel na hranici šestnáctky Roberta Lewandowskiho, který si míč zpracoval a poté pálil pravačkou zhruba metr a půl nad zemí k levé tyči, Oliver Baumann ale předvedl úžasný reflexivní zákrok a tygřím skokem míč vytáhl na rohový kop!
54
Hoffenheim i po přestávce skvěle brání a vyplňuje volné prostory kolem šestnáctky. Bayern se jen těžko dostává do šestnáctky a takový Arjen Robben je doslova utopený.
53
Hoffenheim se vydal směrem vpřed a jeho následnou útočnou akci zastavil ofsajd. Bayern má možnost otočit hru a vyrovnat. Fanoušci hostí ožili a začali skandovat: "Bayern, Bayern!" Dokáží hosté po přestávce vyrovnat?
52
Xabi Alonso se nejprve dostal do strkanice s Keremem Demirbayem a poté konečně k rozehrání standardní situace. Defenzivní záložník posílal z levé strany hřiště do šestnáctky pěkný centr, jenže Oliver Baumann vyběhl ze své brány a míč uprostřed pokutového území vyboxoval do bezpečí.
51
Bayern Mnichov se během utkání dostal ke třem střelám, které mířily na brán, Oliver Baumann je ale všechny pochytal. Opomenout nesmím ještě tyč, kterou Robert Lewandowski orazítkoval v prvním poločase těsně před přestávkou. Domácí zachránilo břevno.
50
Robert Lewandowski vypálil v pravém rohu šestnáctky blíže k půlící čáře a jeho střela mířila pod horní tyč, zároveň ale také doprostřed brány a rukavic Olivera Baumanna.
49
David Alaba byl zřejmě hráčem, kterého před pár okamžiky čistým skluzem zastavil Jeremy Toljan. Rakouský obránce se znovu snažil prosadit v blízkosti rohového praporku, ale marně.
48
Bayern se dostal na levém křídle k centru, jenže Robert Lewandowski do zakončení nikoliv a brankář Oliver Baumann bez problému stáhl vysoký míč do svého náručí.
47
Jeden z fotbalistů Bayernu se snažil prosadit na levém křídle, u postranní čáry ho ale krásným skluzem zastavil Jeremy Toljan, který dnes nastupuje k jubilejnímu 50. bundesligovému zápasu. Bude se radovat z výhry?
46
Xabi Alonso se mlsně olízl, zatímco Arturo Vidal zvedl palec na znamení toho, že je vše připraveno k výkopu druhého poločasu, který rozehrál hostující Bayern Mnichov. Hoffenheim vede po úvodních 45 minutách 1:0.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
Domácí Hoffenheim odehrál fantastických úvodních pětačtyřicet minut, během nichž byl výrazně lepší a zaslouženě se ujal v polovině prvního poločasu vedení, o které se postaral skvěle hrající Andrej Kramarić, když míč zpoza šestnáctky nádhernou a pohotovou střelou napálil do levého horního rohu brány. Sven Ulreich v bráně Bayernu zabránil dvěma jistým gólům a těsně před přestávkou mohl vyrovnat kanonýr Robert Lewandowski, míč se od něj ale po krásném centru a průniku Kingsleyho Comana odrazil do břevna. Skóre po prvním poločase. Hoffenheim 1 Bayern Mnichov 0.
45
45
Kingsley Coman na levé straně úžasně přesprintoval Niklase Süleho a z ostrého úhlu poslal na přední tyč nebezpečný centr, který se od holeně nabíhajícího Roberta Lewandowskiho odrazil do vzduchu a skončil na břevnu! Oliver Baumann si odražený míč pohlídal a stáhl ho do náruče.
44
Bývalý defenzivní záložník Liverpoolu a Realu Madrid posílal na vzdálenější pravou tyč pěkný přetažený centr, jenže u ní byli pouze hráči Hoffenheimu, kteří míč odvrátili do bezpečí.
43
Xabi Alonso se postavil na levé straně hřiště k míči, aby rozehrál standardní situaci. Všechny hrozby Bayernu jsou v šestnáctce.
42
Bayern Mnichov je častěji u míče, o tom žádná. V dnešním utkání v Sinsheimu je mu to ale zatím naprosto k ničemu.
41
Hoffenheim se po dlouhé době dostal do šance, o to nebezpečnější ovšem byla. Bayern může děkovat svému brankáři. Domácí rozehráli rohový kop a následný centr z levé strany hřiště stáhl ze vzduchu fantastický Sven Ulreich.
40
Andrej Kramarić vyšperkoval na levé straně hřiště krásnou kombinaci na jeden dotek kolmou přihrávkou na Kerema Demirbaye, který na levé straně šestnáctky napřáhl k prudké střele mířící pod břevno! Sven Ulreich ji ale vytáhl nad!
39
Při jedné z akcí Bayernu jsem jmenoval Francka Ribéryho, za což se omlouvám. Francouzský záložník je dnes na rozdíl od Arjena Robbena připraven na lavičce, odkud bedlivě sleduje zápas. Po přestávce se ale určitě dostane do hry.
38
Hoffenheim prožil skvělý vstup do utkání a vstřelil překvapivý úvodní gól, od té doby se ale převážně pouze brání. Kingsley Coman pálil zpoza šestnáctky, jenže jeho přízemní střela zamířila pouze doprostřed brány a navíc ji předcházel ofsajd.
37
Míč zůstal ve hře a Arjen Robben se ho snažil na pravé straně šestnáctky zpracovat a udržet, ve svém snažení ovšem neuspěl a Hoffenheim se znovu úspěšně ubránil. Stav 1:0.
36
Arjen Robben si na vzdálenější pravé tyči naběhl na krásný přetažený centr z levé strany, míč se ovšem od jeho hlavy odrazil místo směrem na bránu vysoko do vzduchu.
35
Arjen Robben operoval na pravé straně uprostřed hřiště s míčem a málem se dopustil chyby, když ho Andrej Kramarić fantasticky napadal a vzápětí také fauloval. Bayern nemá kudy se dostat k šestnáctce svého soupeře, který skvěle brání.
34
Kingsley Coman nedokázal na levé straně u postranní čáry zpracovat diagonální kolmou přihrávku ze středu hřiště, což fanoušci Hoffenheimu odměnili menším posměškem.
33
Hoffenheim se vydal směrem vpřed a jeho akci zastavil ofsajd. Bayern to zkoušel středem hřiště, ani on ale ve své snaze neuspěl.
32
Ačkoliv dnes sledujeme společně utkání dvou celků z čela tabulky a lze očekávat spousty tvrdých osobních soubojů, zatím se hraje atraktivní fotbal bez zbytečných faulů, což je dobře.
31
Ze zápasu uplynulo úvodních 30 minut a Hoffenheim překvapivě vede v domácím prostřední nad Bayernem Mnichov 1:0. Renato Sanches se to pokoušel změnit centrem z levé strany hřiště, jenže míč z jeho kopačky skončil v náručí Olivera Baumanna.
30
Po zablokované střele z pravé strany šestnáctky následoval rohový kop z pravé strany a po další útočné snaze na levém křídle poté z té levé, ani v jednom případě ale následný centr nebezpeční nepřinesl a byl hráči Bayernu Mnichov odvrácen.
29
Fotbalisté Hoffenheim ihned po autovém vhazování Bayernu ukořistili míč a středem hřiště vyrazili do rychlého protiútoku, po kterém se na pravé straně šestnáctky ocitali ve velké šanci, jenže následnou akci zbytečně překombinovali. Rohový kop.
28
Arjen Robben opět v akci, a opět zastavený! Hoffenheim skvěle brání a tentokrát míč odkopl za postranní čáru. Aut pro Bayern.
27
Steven Zuber odvedl na levé straně hřiště fantastickou práci, když čistým skluzem zastavil rozeběhnutého Arjena Robbena a navíc pro svůj tým vybojoval autové vhazování. Zasloužený potlesk.
26
Arjen Robben na pravé straně rozehrál rohový kop, jenže jeho následný centr žádný nebezpečí nepřinesl. Hoffenheim vede 1:0.
25
Bayern Mnichov utahuje šrouby a začíná si vytvářet tlak. Hoffenheim se po vstřelení úvodní branky okamžitě zatáhl.
24
Robert Lewandowski se pokusil vyrovnat táhlou střelou z levé strany, která těsně nad zemí zamířila zpoza šestnáctky vedle přední tyče brány, kterou hájí brankář Oliver Baumann.
23
Nutno ale dodat, že Hoffenheim si za předvedený výkon a předchozí příležitosti zkrátka vstřelit gól dnes zasloužil.
22
Bayern Mnichov šest zápasů neinkasoval v Bundeslize gól, nyní ovšem na hřišti Hoffenheimu prohrává od 21. minuty 1:0.
21
Hoffenheim právě vstřelil branku!
ANDREJ KRAMARIĆ se dostal k odvrácenému míči, který si ve středu hřiště ze vzduchu pěkně zpracoval a krásnou pohotovou střelou levačkou zamířil do levého horní rohu brány! Sven Ulreich si sice na míč sáhl, levou rukou ho ale vytáhnout mimo tři tyče nedokázal – 1:0! Neprůstřelnost Bayernu Mnichov se zastavila na 540 minutách!
21
Kerem Demirbay posílal od rohového praporku na vzdálenější pravou tyč zpětný přetažený centr, který skončil pouze na hlavě jednoho z obránců hostujícího Bayernu Mnichov.
20
Steven Zuber na levé straně hřiště obstaral autové vhazování a po následné kombinaci se v šestnáctce ocitl v dobré šanci Andrej Kramarić, který vracel míč okamžitě pod sebe, jeho následný přízemní pas ale jeden z hráčů Bayernu ve skluzu odvrátil na rohový kop, který rozehrál Kerem Demirbay.
19
Kingsley Coman se na levé straně šestnáctky rozebíhal za kolmou přihrávkou, míč by ale pro něj příliš prudký.
18
Kerem Demirbay se snažil prosadit na pravé straně hřiště, odkud se chystal proniknout do šestnáctky, David Alaba ho ovšem skvěle pokryl a navíc si vzápětí vykoledoval faul.
17
Ze zápasu uplynulo úvodních patnáct minut a zatím sledujeme velice pohledné a dramatické utkání. Bayern začíná přitápět.
16
Arturo Vidal neváhal a zpoza šestnáctky práskl do míče pravačkou, jeho prudká rána sice mířila přesně k pravé tyči, jenže Oliver Baumann u ní byl včas a míč ztlumil v náručí!
15
Andrej Kramarić upadl v blízkosti šestnáctky, faul se ale nepískal a Bayern vyrazil po levé straně do rychlého protiútoku. Hosté vzápětí posílali do šestnáctky od levé postranní čáry centr, jenže byl příliš dlouhý a zamířil do území nikoho.
14
David Alaba krásně odcentroval z levého křídla a na vzdálenější pravé tyči se pokusil vystřihnout boční nůžky Arturo Vidal, který sice v akrobatické pozici míč zasáhl pravou nohou, míč z jeho kopačky ale zamířil vysoko nad a mimo. Pěkný pokus, byť nepřesný.
13
Následný rohový kop bavorského na pravé straně hřiště nic kloudného nepřinesl a domácí se úspěšně ubránili.
12
Arjen Robben na pravé straně šestnáctky našel krásnou skrytou kolmou přihrávkou Francka Ribéryho, který míč rychle vracel pod sebe. Na přední tyči už se chystal zakončovat Robert Lewandowski, jeden z hráčů Hoffenheimu ale míč odvrátil na rohový kop.
11
Hoffenheim měl první vyloženou šanci, jenže ji využít nedokázal a fotbalisté Bayernu stále drží svou neprůstřelnost.
10
Nadiem Amiri si vzápětí zaběhl za obranu na nádhernou kolmou přihrávku a řítil se sám na brankáře Svena Ulreicha, přízemní střelou z pravé strany šestnáctky ho ale propálit nedokázal!
9
Steven Zuber mohl na pravé straně hřiště potrestat obrovskou chybu Rafinhy, který naslepo přihrával za sebe do prostoru, kde nebyl nikdo, jeho následná přízemní diagonální střela zpoza šestnáctky ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče!
8
Fotbalisté Hoffenheimu pokračovali v tlaku a do šestnáctky Bayernu poslali z levé strany pěkný centr, po kterém se jeden z hráčů dostal k hlavičce, jeho pokus z velké dálky byl ale zablokován.
7
Andrej Kramarić na levé straně vyrazil do rychlého protiútoku a pomohl pálit ve středu hřiště zpoza šestnáctky, nakonec se ale rozhodl roztáhnout hru doprava, odkud do pokutového území Bayernu mířil přetažený centr odvrácený na rohový kop.
6
Bayern na levé straně vybojoval první standardní situaci utkání, jeho následný centr byl ale uprostřed šestnáctky odhlavičkován.
5
Robert Lewandowski bojoval u pravého rohového praporku o míč proti dvojici protihráčů, i přes obrovskou snahu ho ale udržet nedokázal a Oliver Baumann navíc mohl odkopávat od brány.
4
Carlo Ancelotti je na střídačce Bayernu Mnichov hodně zachmuřený a ani se mu není třeba divit, jeho svěřenci vstoupili do utkání hodně pomalu a zatím se musí převážně bránit.
3
Andrej Kramarić si naběhl do šestnáctky na krásnou kolmou přihrávku a bez přípravy se snažil na její pravé straně z úhlu propálit vybíhajícího brankáře Svena Ulreicha! Do jeho střely se ale fantastickým skluzem položil Rafinha, který míč odvrátil na rohový kop. Následný centr stáhl do náruče brankář Bayernu Mnichov a nebezpečí bylo definitivně zažehnáno.
2
Oba brankáři se hned během úvodní minuty zapojili do hry poté, co Hoffenheim poslal míč směrem vzad a na levé straně se poté prezentoval dlouhým nepřesným kolmým pasem.
1
V Hoffenheimu panuje fantastická atmosféra, za které domácí fotbalisté obstarali výkon dnešního ostře sledovaného duelu.
1
Pokud dnes Bayern Mnichov na hřišti Hoffenheimu vyhraje, automaticky si zajistí účast v příštím ročníku UEFA Champions League. A do karet mu hraje jedno fantastické číslo. Bayern v lize inkasoval gól 519 minut, tedy téměř šest ligových zápasů. Hoffenheim určitě udělá vše, aby jeho neprůstřelnost dnes večer v domácím prostřední ukončil. Úvodní duel skončil 1:1.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Süle, Vogt, Hübner – Toljan, Demirbay, Rudy (C), Zuber – Kramarić, Amiri – Wagner.
Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Polanski, Schwegler, Uth, Terrazzino, Szalai.

Bayern Mnichov: Ulreich – Rafinha, Javi Martínez, Hummels, Alaba – Alonso, Sanches – Robben (C), Arturo Vidal, Coman – Lewandowski.
Náhradníci: Starke – Lahm, Bernat, Götze, J. Boateng, Ribéry, Kimmich.

Rozhodčí: Sascha Stegemann.
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

05.11.16 Bayern Mnichov – Hoffenheim 1:1
BAYERN MNICHOV

Největší hrozbou Bayernu Mnichov nemůže být nikdo jiný, než polský útočník Robert Lewandowski, který svou fantastickou formu prokázal naposledy v bavorském derby proti Augsburgu. Úřadující šampióni v Allianz Areně nasázeli do sítě hostů šest gólů o polovinu z nichž se postaral Robert Lewandowski a zkompletoval hattrick. Bayern je na dobré cestě získat pátý ligový titul v řadě a venku se mu daří nejlépe ze všech týmů, když vyhrál 10 ze 13 venkovních zápasů.
HOFFENHEIM

Hoffenheim bude vstupovat do utkání s Bayernem v dobré formě, když během posledních šesti ligových zápasů ani jednou neprohrál. Domácí fotbalisté jsou jedním ze tří týmů Bundesligy, který doma v letošní sezóně nepoznal chuť porážky. Kromě Hoffenheimu se touto skvělou bilancí může pochlubit Bayern a Borussia Dortmund. Svěřenci Juliana Nagelsmanna prožívají fantastickou sezónu a jsou na dobré cestě, aby se v příští sezóně představili na evropské scéně. Aktuálně týmu z Sinsheimu patří v ligové tabulce třetí místo.
Hoffenheim v úterý večer přivítá na svém stadionu v atraktivním souboji dvou týmů bojujících na čele bundesligové tabulky Bayern Mnichov. Oba týmy jsou společně s Dortmundem jedinými celky, které doma v letošní sezóně Bundesligy ještě ani jednou neprohrály!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.