Bundesliga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Bayern - 29. února 2020   15:30

0:6
(0:4)
Bayern
2' Gnabry  (T. Müller) • 7' Kimmich   • 15' Zirkzee  (Kimmich) • 33' Coutinho   • 47' Coutinho  (T. Müller) • 62' Goretzka  (Tolisso)
Hoffenheim
Baumann – Rudy, Nordtveit, Hübner (C), Zuber (46. Kramarić) – Grillitsch, Samassékou (73. Akpoguma) – Skov, Baumgartner, Bruun Larsen (30. Ribeiro) – Bebou.
Pentke – S. Posch, Ribeiro, Akpoguma, Bičakčić, Kramarić, Kadeřábek, Beier.
Bayern
Neuer (C) – J. Boateng (46. Tolisso), Pavard, Alaba, A. Davies (63. Lucas Hernández) – Kimmich, T. Müller (56. Goretzka), Th. Alcântara – Gnabry, Zirkzee, Coutinho.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:11. Střely mimo: 1:10. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 3:7.
Utkání je tedy u konce a hrálo se jen před pětasedmdesát minut a všechny body berou hostující hráči Bayernu po výhře 6:0. Za hosty se trefili Gnabry, Kimmich, Zirkzee, Coutinho a ve druhém poločase ještě jednou Coutinho a Goretzka. Hosté byli jasně lepším týmem a soupeře do ničeho moc nepouštěli. Hoffenheim příště hraje 7.3. na hřišti Schalke. Bayern se utká se stejným soupeřem 3.3. v rámci poháru.
90'
88'
Stále se pořádně nehraje, hráči i s rozhodčím jen chodí ho hrací ploše.
79'
Už se pokračuje. Čeká nás ještě přibližně čtvrthodina plus nějaké nastavení.
Důvodem přerušení zápasu jsou transparenty proti Dietmaru Hoppovi, který domácí celek vlastní. Podobné transparenty se objevily i na dalších zápasech Hoffenheimu.
Zápas je oficiálně přerušen.
Hráči obou týmů už odešli ze hřiště.
Hráči už odchází od svých fanoušků, neví se, za jak dlouho se bude pokračovat.
79'
U kotle je trenér i hráči mnichovského celku. Úplně nevím, o co hostujícím fandům jde. Jejich tým vede ligu, má nakročeno do další fáze Ligy mistrů a navíc vede venku o šest branek.
78'
Už se znovu nehraje a na vině jsou hostující fanoušci.
77'
Gnabry z pravé strany našel ve vápně Zirkzeeho, který z voleje střílel. Mířil ale jen nad branku domácích.
76'
K míči se postavil Coutinho. Jeho centr na střed vápna našel jen hlavu hostujícího Håvarda Nordtveita.
75'
Roh pro hosty.
74'
Gnabry z pravé strany vápna nahrával do středu. Nahrávka to byla hodně nebezpečná, ale v prostoru nikdo nebyl, jinak by to byla jasný branka.
73'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Kevin Akpoguma.
73'
Po pěkné kombinaci hostů našel Lucas Hernández na středu vápna Leona Goretzku, jehož rána volejem skončila nad brankou.
72'
Hned vzápětí dostal míč za vápno Coutinho a pálil. Jeho pokus jen trefil soupeře.
71'
Coutinho se snažil hrát středem až do vápna. To mu trojice soupeřů nepovolila.
70'
Diadie Samassékou posílal míč do vápna, ale nikoho nenašel. Pro míč si došel Neuer.
69'
Fanoušci relativně klidní, pokračuje se.
68'
U hostujícího kotle je i některý z hostujících borců, za chvilku by se mělo pokračovat.
67'
Tak jsou to nepokoje hostujících fanoušků, kterým to hned šel vysvětlit jejich trenér Hans-Dieter Flick.
67'
Hra je v současné době přerušena, ale přiznám se, že nevím proč tomu tak je.
66'
Christoph Baumgartner se po dlouhém nákopu snažil dostat dopředu, důrazný Hernández ho nikam nepustil.
65'
Bayern je stále na míči a hraje v okolí poloviny hřiště.
64'
Pavard z pravé strany poslal důrazný centr do vápna. Byl až moc tvrdý, takže na něho nikdo z hostů nestačil.
63'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Alphonso Davies, přichází Lucas Hernández.
62'
Bayern právě vstřelil branku!
Šestá branka hostů. Po rychlém brejku našel Coutinho Corentina Tolissa, ten zvedl hlavu a překrásně našel kolmicí ve vápně LEONA GORETZKU, německý záložník pak přeloboval Baumanna.
61'
Kramarić měl míč za vápnem a snažil se dostat ke střele, to se mu přes trojici soupeřů nepovedlo.
61'
Gnabry ze své pravé strany posílal důrazný centr do vápna. Pas byl ale moc tvrdý a nikdo v červeném na něj nestačil.
60'
I přes to, že domácí tým vysoko prohrává, tak na stadionu panuje i nadále skvělý atmosféra.
59'
Christoph Baumgartner se provinil faulem na polovině, když nechtěl nikam pustit Kimmicha.
59'
Thiago Alcântara hledal kolmicí ve vápně Pavarda, toho nepostil k míči Hübner.
58'
Nordtveit nepřesně rozehrával do lajny na spoluhráče a míč poslal jen na tribunu.
57'
Gnabry dostal míč na pravou stranu hřiště, dostal se do vápna a zakončoval. Jeho rána jen trefila do nohy Baumanna.
56'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Leon Goretzka.
56'
Hosté rozehráli na krátko a k centru se dostal z levé strany Alaba. Jeho centr našel Tolissa, který zakončoval nepřesně.
56'
Roh pro vedoucí tým dnešního zápasu.
55'
Nepřesný přechod domácích do útoku znamená návrat míče na hostující kopačky.
55'
Alaba měl míč na levé straně hřiště a chtěl nacentrovat do vápna. O míč však zakopl a přišel o něho.
54'
Gnabry hledal centrem přes celé vápno Coutinha, ten ale na míč o kousek nedosáhl.
53'
Thiago Alcântara dostal hodně tvrdou nahrávku, která mu zákonitě odskočila. Založil tím brejk soupeře, ale ten ho ukončil vlastní nepřesností.
52'
Domácí hrají s míčem na vlastní polovině, nikam moc nespěchají.
52'
Gnabry zastavil pronikajícího soupeře a může být rád, že neinkasoval žlutou kartu.
52'
Zirkzee si naběhl na střed vápna a hned na něho mířila nahrávka, kterou ale úplně nečekal.
51'
Bayern hodně opatrně kombinoval na útočné polovině, až z toho byla ztráta.
50'
Corentin Tolisso hledal některého ze spoluhráčů nahrávkou středem hřiště, to se mu ale nepovedlo a jeho pas byl nepřesný.
49'
Kimmich od praporku centroval míč do vápna. Mířil na přední tyčku, kde ovšem byli jen domácí hráči.
48'
47'
Pátá na hřišti Hoffenheimu. Thomas Müller vystihl rozehrávku soupeře a z pravého rohu vápna nahrával na PHILIPPEHO COUTINHA, ten si naběhl na střed vápna a z voleje poslal míč do sítě.
46'
Bayern hraje stejně jako v první půlce hodně rozvážně na vlastní polovině.
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Jérôme Boateng, přichází Corentin Tolisso.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Andrej Kramarić.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:35.
První poločas je u konce a skončil naprosto jasným výsledkem 4:0 pro Bayern, což do velké míry určuje favorita na dnešní výhru, protože by Hoffenheim musel hodně zabrat, aby Bayern alespoň potrápil. Skóre otevřel ve druhé minutě Gnabry, následně se za pět minut prosadil Kimmich. Na tříbrankový rozdíl posunul skóre Zirkzee a poslední branku poločase vstřelil Coutinho.

Statistiky 1. poločasu

Střely na branku: 1:8
Držení míče: 33%:67%
Rohy: 1:4
Ofsajdy: 1:4
Fauly: 2:3
45'
45'
Pavard dostal míč na pravou stranu, následná nahrávka se mu nepovedla a jen trefila soupeře.
44'
Hostující Coutinho střílel za vápnem. Jeho rána trefila do hlavy jen jednoho ze soupeřů.
43'
Thiago Alcântara se snažil ze středu hřiště najít centrem Daviese, ale míč mu nesedl a končí na tribuně.
42'
Bayern si i nadále jen nahrává na vlastní polovině a nikam se nežene.
41'
Bayern na míči a kombinuje na vlastní půlce.
40'
Boateng nákopem našel Zirkzeeho, ten ale zády k brance míč neudržel.
39'
Thiago Alcântara zpoza vápna centroval do šestnáctky. Jeho pas ale nikoho v červeném nenašel.
38'
Davies je zpět na hřišti, vrátil se nepřesnou nahrávkou na Coutinha.
37'
Hostující Davies je zřejmě zraněný.
36'
Hosté roh rozehráli do kombinace a ke střele se na vápně dostal Kimmich, který ale při pokus uklouzl.
35'
34'
Míč na hostujících kopačkách.
33'
To už začíná zavánět debaklem. Ve vápně zakončoval Zirkzee, ale jeho pokus byl zblokován, následně se míč odrazil na kopačku PHILIPPEHO COUTINHA, který z voleje opřel míč o jednoho ze soupeřů a míč skončil v brance.
32'
Gnabry výborným presinkem získal na domácí obraně míč a hned ve vápně pálil. Oliver Baumann byl připravený.
31'
Müller se snažil dopředu dostat středem hřiště, ale proti dvojici soupeřů neuspěl.
30'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Jacob Bruun Larsen, přichází Lucas Ribeiro.
30'
Gnabry měl hodně volna na pravé straně hřiště, a tak hledal centrem Zirkzeeho. Souboj ve vápně ale ovládl Håvard Nordtveit.
29'
Na levé straně šestnáctky se uvolnil Bruun Larsen a nacentroval do vápna. Jeho přetažený centr skončil jen na hlavě hostujícího Daviese.
28'
Domácí trenér chce reagovat na nepříznivý vývoj střídáním. Jeden z modrých už se převléká.
27'
Gnabry se nádherně uvolnil na pravé straně vápna a poslal ostrý centr do vápna. Tam byl připraven Joshua Zirkzee, jehož patička končí vedle branky.
26'
Domácí Florian Grillitsch zastavil na středu hřiště pronikajícího Kimmicha. Přímý kop pro hosty.
25'
Na levé straně se pěkně uvolnil Davies, ale Coutinho mu dal hodně nepřesnou nahrávku.
25'
Diváci momentálně sledují poctivou kombinace mnichovského celku, který hledá skulinu v domácí obraně.
24'
Špatné zpracování ukázal divákům Bruun Larsen, takže míč pro Bayern.
23'
V posledních sekundách se s míčem mazlí domácí celek kombinují v blízkosti vlastní branky.
23'
Daviesův nepřesný aut na Zirkzeeho končí za brankovou čárou, od branky bude hrát Oliver Baumann.
22'
Hostující Müller dostal míč podél lajny až do vápna a z velkého úhlu střílel. Trefil prostor, kde se přesně nacházel Oliver Baumann.
21'
K míči se postavil Philippe Coutinho, jeho centr mířil na střed vápna, kde ho ale odklidil Håvard Nordtveit.
20'
Roh pro Bayern.
19'
Thomas Müller dostal míč na pravou stranu hřiště, ale proti dvojnásobné přesile se prosadit nedokázal.
18'
Hodně nepřesností na obou stranách, míč je momentálně v zámezí.
17'
Florian Grillitsch posílal z pravé strany ostrý centr před branku, který měl najít Skova, ale domácí hráč na míč nestačil.
16'
Nepřesnost předvedl Alaba, jehož rozehrávka doprava na Pavarda skončila na tribuně.
15'
Tak to je další pohroma pro domácí. Dlouhý centr našel na pravé straně Gnabryho, který hned poslal centr do vápna, kde Joshua Kimmich prodloužil výborně míč před branku pro JOSHUU ZIRKZEEHO, ten se otočil a levačkou poslal míč na zadní tyčku.
14'
Davies dostal míč na levou stranu a snažil se přejít přes soupeře. Rudy mu však míč odkopl na tribunu.
13'
Následuje další kombinace hostující obrany na polovině, tentokrát i s Neuerem.
12'
Philippe Coutinho dostal míč na levou stranu hřiště, na vedl si míč do vápna a dokázal vystřelit. Jeho přízemní pokus končí v rukavicích domácího brankáře.
12'
Po signálu letěl centr do vápna na připraveného Nordtveita, který ale z dobré pozice mířil jen nad branku.
11'
Rohový kop pro domácí celek.
10'
Snad poprvé v utkání je pořádně na míči i domácí celek, ale hned o něho přišel, když Hübner nepřesně nahrával do lajny.
9'
Další hostující centr z levé strany od Coutinha nenašel Gnabryho na druhé straně.
8'
Hodně opařený domácí tým je stažený na polovině a nechává Bayern hrát.
7'
Tak to je hodně nepovedený začátek domácích. Za vápnem se k míči dostal JOSHUA KIMMICH, který technickou ranou po zemi trefil ideálně dolní růžek branky – 0:2.
6'
Bayern je na polovině hřiště a kombinuje.
5'
Alabův centr z levé strany našel ve vápně hlavu Müllera, který ale hlavičkoval jen nad branku.
5'
4'
Alphonso Davies dostal míč do levé lajny, ale jeho následný centr jen trefil soupeře.
3'
U míče stále Bayern a nikomu ho nepůjčuje.
2'
Hodně rychlá otvírka skóre. Hosté získali presinkem skóre a Thomas Müller centroval z levé strany vápna doprava. Tam byl SERGE GNABRY, který akrobatickým zakončením trefil Baumanna, od kterého se míč odrazil do branky.
2'
Hosté v klidu začínají útok od Neuera.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Rudy, Nordtveit, Hübner (C), Zuber – Grillitsch, Samassékou – Skov, Baumgartner, Bruun Larsen – Bebou.
Náhradníci: Pentke – S. Posch, Ribeiro, Akpoguma, Bičakčić, Kramarić, Kadeřábek, Beier.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – J. Boateng, Pavard, Alaba, A. Davies – Kimmich, T. Müller, Th. Alcântara – Gnabry, Zirkzee, Coutinho.
Náhradníci: Ulreich – Lucas Hernández, Odriozola Arzallus, Goretzka, Tolisso, Javi Martínez, Cuisance, Batista Meier..

Bayern Mnichov

Bavorský velkoklub je určitě v dobré náladě, protože v úterý vyhrál 3:0 na hřišti Chelsea v prvním zápase osmifinále Ligy mistrů. Dvakrát se trefil Gnabry a jednou i Polák Lewandowski. Právě hvězdný polský útočník se následně zranil a svému týmu bude chybět čtyři týdny. Bayern se už dostal i do čela Bundesligy. Za 23 zápasů získal 49 bodů se skóre 65:26. Vedou o pouhý bod před druhým Lipskem. Nejlepší střelec Bayernu i celé ligy je právě Lewandowski, který se trefil pětadvacetkrát a na tři další branky nahrál.

Poslední tři zápasy

Chelsea VS. Bayern 0:3
Bayern VS. Padeborn 3:2
Kolín VS. Bayern 1:4

TSG 1899 Hoffenheim

Domácí celek je zatím na osmém místě německé soutěže. Za 23 zápasů získal 34 bodů s lehce negativním skóre 34:36. Nejlepší střelec týmu je Chorvat Andrej Kramarić, který dal 7 branek a na další dvě nahrál. Na soupisce týmu je i český bek Pavel Kadeřábek, který v lize odehrál letos 21 zápasů, vstřelil dvě branky a dostal stejný počet žlutých karet. Hoffenheim ale nezažívá nejlepší období, protože nevyhrál už čtyřikrát v řadě, poslední vítězství přišlo 1.2. doma s Leverkusenem.

Mönchengladbach VS. Hoffenheim 1:1
Hoffeinheim VS. Wolfsburg 2:3
Freiburg VS. Hoffenheim 1:0
Zdravím všechny fanoušky nejvyšší německé soutěže. V rámci 24. kola Bundesligy se utkají týmy Hoffenheimu a Bayernu Mnichov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.