Bundesliga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Bielefeld - 12. prosince 2020   15:30

Freiburg
79' Grifo  • 90+3' Džong
2:0
(0:0)
Freiburg
F. Müller – Lienhart, K. Schlotterbeck, Gulde – Schmid (77. Demirović), Santamaría, Höfler, Günter – Höler (70. Sallai), Petersen (77. Tempelmann), Grifo (87. Džong).
Uphoff – Boukhalfa, Sallai, Abraši, Heintz, Tempelmann, Til, Demirović, Džong.
Bielefeld
Ortega – Brunner, van der Hoorn, J. Nilsson, Lucoqui (90. S. Müller) – Doan, Prietl, Hartel (83. Seufert), Soukou (61. Córdova) – Schipplock (83. Gebauer), Klos.
Linnér – de Medina, Kunze, Córdova, S. Müller, Seufert, Consbruch, Gebauer.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:13.
Je konec! Freiburg zvládl důležité utkání a poráží Bielefeld 2:0. Vše podstatné se dnes přitom stalo až po změně stran. Velmi aktivní Grifo nejprve nechal technickou střelou vyniknout brankáře Ortegu. Střídající Roland Sallai si v 78. minutě došel pro faul ve vápně a Vincenzo Grifo z penalty otevřel skóre. Hosté poté otevřeli hru a domácím přidal v nastavení pojistku střídající Woo-Jong Džong!
90+3'
90+3'
Freiburg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Domácí celek využil otevřenou obranu hostujícího celku a potvrdil svůj triumf! Do úniku se dostal střídající WOO-JONG DŽONG a parádním obloučkem překonal brankáře!
90+2'
Fabian Klos se v pokutovém území tlačil za centrem z kopačky Doana, jenže obránce se k němu včas stáhl a nenechal mu prostor na vyrovnání.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Anderson Lucoqui, přichází Sebastian Müller.
89'
Nils Seufert zahrával rohový kop hostujícího celku. Odražený míč se ještě dostal k Brunnerovi, ale jeho dělovku srazil do bezpečí hned první hráč v červeném.
88'
Baptiste Santamaría dostal pěknou přihrávku do blízkosti velkého vápna, odkud mohl zakončit, ale raději roztáhl hru na levé křídlo.
87'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Woo-Jong Džong.
86'
Doan vymyslel parádní průnikovou přihrávku do pokutového území, ale Leitner na poslední chvíli ve skluzu změnil trajektorii míče.
85'
Mike van der Hoorn poslal nákop na polovinu soupeře, jenže vysokou pobídkou neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů. Freiburg brání skvěle.
84'
Domácí fotbalisté po vstřelení úvodní branky skvěle kouskují hru a nepouštějí soupeře do zakončení. Proti Arminii hraje hodně rychle plynoucí čas.
83'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Sven Schipplock, přichází Christian Gebauer.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Marcel Hartel, přichází Nils Seufert.
82'
Doan dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti. Freiburg bude rozehrávat.
81'
Mike van der Hoorn okamžitě nakopl míč do pokutového území, jenže jeho pobídku si pohlídal domácí Philipp Lienhart, který balón odehrál do bezpečí.
80'
Grifo uviděl za oslavu žlutou kartu.
79'
Domácí celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil VINCENZO GRIFO a dělovkou k tyči otevřel skóre!
78'
Penalta pro Freiburg! V pokutovém území byl faulován Roland Sallai a sudí neváhal!
77'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Ermedin Demirović.
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nils Petersen, přichází Lino Tempelmann.
76'
Exekuce přímého kopu se ujal Doan, který odcentroval na malé vápno, kde následně zakončoval Mike van der Hoorn, jenže jeho hlavička se nedostala na branku.
75'
Jonathan Schmid fauloval v blízkosti velkého vápna a nabídl rozehrávku hostujícímu celku. Vysocí hlavičkáři už spěchají do šestnáctky.
74'
Arminia zahrávala rohový kop. Míč se chvíli povaloval na malém vápně, ale jeden z domácích obránců jej stačil odkopnout ven ze šestnáctky.
73'
Domácí kouč není s výkonem hráčů Freiburgu vůbec spokojený. Po další nepřesné kombinaci vzteky nakopl láhev s pitím.
72'
Jonathan Schmid si skvěle pokryl míč na polovině hřiště, nicméně rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Hráči v červeném však stále drží míč.
71'
Domácí kombinují na polovině soupeře a postupně si hledají cestičku do zakončení. Obrana soupeře však stojí v pevném bloku.
70'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Roland Sallai.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a stále sledujeme obrovskou bitvu o každý metr hrací plochy. Šance stále nepřichází.
69'
Domácí brankář se musel také zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho pobídka mířila na levou stranu, kde se k míči nedostal nikdo v červeném.
68'
Arminia zahrávala další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, odkud jej bez problémů odvrátil obránce v černém.
67'
Žlutou kartu dostává Nicolas Höfler (SC Freiburg).
66'
Domácí celek se znovu dostal na polovinu soupeře, jenže kombinace Freiburgu skončila nepřesnou přihrávkou na hranici velkého vápna.
65'
Domácí stopeři uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Nikdo v černém dresu Arminie zatím akci favorizovaného celku neatakuje.
63'
Baptiste Santamaría si skvěle pokryl míč na polovině hrací plochy a byl faulován. Domácí celek tak může rozjet další akci z vlastní poloviny.
62'
Philipp Lienhart dostal přihrávku na vlastní polovinu a musel si pomoci zpětnou přihrávkou. Akci hostujícího celku zastavil nedovolený zákrok.
61'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Cebio Soukou, přichází Sergio Córdova.
60'
Vincenzo Grifo si v pokutovém území nádherně přehodil míč na pravačku, ale jeho technický pokus brankář Ortega skvěle vyrazil!
59'
Cédric Brunner se dostal k odcentrování z levé strany, jenže domácí brankář Florian Müller si jeho vysokou pobídku pohlídal a stáhl míč do rukavic.
58'
Mike van der Hoorn diriguje rozehrávku hostujícího celku na polovině hřiště. Arminia se poprvé po změně stran na delší dobu usadila na polovině soupeře.
57'
Hra je přerušena! Sven Schipplock zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
56'
Jonathan Schmid se na vlastní polovině dostal k odraženému míči a pomohl si zpětnou přihrávkou. Domácí Freiburg je po změně stran aktivnější.
55'
Nils Petersen se prodral po pravé straně do blízkosti velkého vápna, jenže při odcentrování mu podklouzla stojná noha a jeho pobídka skončila v autu.
54'
Vincenzo Grifo se krásně prokličkoval do pokutového území, kde si míč přehodil na pravačku, jenže tvrdou střelou z ostrého úhlu brankáře nepropálil!
53'
Florian Müller si dal pozor na nebezpečnou přihrávku za obranu, vyrazil ven z branky a před dobíhajícím soupeřem nekompromisně odkopl míč do bezpečí.
52'
Marcel Hartel dostal přihrávku na levou stranu, jenže jeho centr skončil na hlavě prvního soupeře. Po změně stran pokračuje obraz hry z první půle.
51'
Ortega vyrazil za hranici velkého vápna, kde se zapojil do rozehrávky hostujícího celku. Jeho nákop mířil na pravou stranu, kde nebyl nikdo v černém.
50'
Po zajímavě sehraném signálu zakončoval v pokutovém území Petersen, proti kterému rychle vystartoval obránce, který míč srazil do bezpečí.
49'
Jonathan Schmid se prodral po pravém křídle do pokutového území, jenže jeho přízemní centr bez problémů srazil obránce v černém na rohový kop.
48'
Rohový kop se hostujícímu celku vůbec nepovedl. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde bez problémů zasáhla obrana domácího Freiburgu.
47'
Doan spěchal za přihrávkou do pokutového území, kde k němu na poslední chvíli přistoupil Christian Günter, který na poslední chvíli odkopl míč na roh.
46'
Domácí Freiburg obstaral výkop do druhého poločasu. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nesáhl ke změně v sestavách.
46'
První poločas končí! V úvodních pětačtyřiceti minutách jsme sledovali hodně slabé utkání. Domácí Freiburg byl o něco aktivnější, ale vypracoval si prakticky pouze jednu vyloženou šanci. Krátce před přestávkou dorážel míč do prázdné branky Petersen, ale trestuhodně trefil břevno. Do kabin se proto odchází bez branek.
45'
44'
Doan čistým skluzem vypíchl míč domácímu hráči a ještě rozběhl další akci Bielefeldu. Hráči v černých dresech se však nedostali k odcentrování.
43'
Lucas Höler se po rohovém kopu dostal k odraženému míči v blízkosti velkého vápna a odcentroval před branku. Ortega vyrazil ven ze své svatyně a schoval míč do rukavic.
42'
Freiburg v závěru prvního poločasu pokračuje v ofenzivním snažení. Domácí celek se usadil v blízkosti velkého vápna, ale Baptiste Santamaría svou střelou trefil prvního soupeře.
41'
Mike van der Hoorn odcentroval z pravé strany do pokutového území, jenže jeho pobídka neoslovila nikoho v černém dresu Bielefeldu.
40'
Obrovská šance domácích! Grifo nejprve střílel z levé strany, ale Ortega jeho pokus vyrazil. K dorážce se dostal Petersen, který orazítkoval břevno!
39'
Cédric Brunner si splnil své defenzivní povinnosti v blízkosti rohového praporku na vlastní polovině. Hostující obránce zatím podává skvělý výkon.
38'
Jonathan Schmid dostal prostor na pravé straně, potáhl míč na polovinu soupeře, nicméně přihrávkou na hranici šestnáctky spoluhráče nenašel.
37'
Doan pro změnu napadal rozehrávku Freiburgu v blízkosti jeho pokutového území, ale podle názoru rozhodčího se dopustil nedovoleného zákroku.
36'
Ortega se poněkolikáté v prvním poločase zapojil do rozehrávky Bielefeldu. Hostující brankář tentokrát rozehrál na pravou stranu, kde však fauloval Doan.
35'
Manuel Prietl se probojoval k míči na levé straně a odkopl jej daleko z vlastní poloviny. Freiburg tak bude pouze vhazovat na své polovině.
34'
Jonathan Schmid poslal přihrávku na pravou stranu, kde operoval Baptiste Santamaría, který si nedokázal obhodit svého strážce a byl připraven o míč.
33'
Christian Günter dostal přihrávku na levou stranu, kde si krásně obhodil jednoho soupeře, ale další obránce jej čistým zákrokem odstavil od míče.
32'
Manuel Gulde znovu vyvezl míč na polovinu hostujícího celku, nicméně přihrávkou na levou stranu našel jen skvěle postaveného obránce Brunner.
31'
Keven Schlotterbeck se ujal rozehrávky hostujícího celku na polovině Freiburgu. Nikdo v černém dresu však zrovna nehýří pohybem. Freiburg se brání bez problémů.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Ani jeden z týmů se zatím nedostal do nějakého tlaku.
29'
Ortega tentokrát nakopl míč daleko na polovinu hostujícího celku. Jeho pobídka směřovala na Nilssona, který si bez problémů poradil s těžkým zpracováním.
28'
Doan prošel na polovinu soupeře, rozehrál na levou stranu, jenže domácí zadáci se stačili rychle srovnat a zastavili snažení Bielefeldu.
27'
Na světě je první žlutá karta. Za svůj šlapák ji dostává Lucas Höler.
26'
Sven Schipplock se v hlavičkovém souboji na hranici velkého vápna dopustil nedovoleného zákroku, když svého strážce zasáhl loktem.
25'
Ortega se během prvního poločasu rozhodně nenudí. Hostující brankář sice nemá moc zákroků, ale častokrát se musí zapojit do rozehrávky svého mužstva.
24'
První obrovská šance dnešního souboje! Lucas Höler se v pokutovém území dostal k odraženému míči, ale levačkou trefil vyběhnutého brankáře!
23'
Na opačné straně po chybě domácích obránců zakončoval zpoza velkého vápna Doan, jehož přízemní projektil skončil v rukavicích brankáře.
22'
Stopeři Freiburgu uklidňují rozehrávku kombinací na polovině hrací plochy. Domácí celek si postupně hledá cestičku do zakončení.
21'
Manuel Gulde po levé straně potáhl míč do blízkosti velkého vápna soupeře, jenže přízemní pobídkou neoslovil nikoho ze spoluhráčů. Domácí získali další roh.
20'
Stefan Ortega se tentokrát znovu zjevil daleko za šestnáctkou a bez váhání nakopl míč do bezpečí. Hráči Arminie v posledních minutách vysoko napadají.
19'
Fabian Klos se po rohovém kopu hostujícího celku dostal k zakončení hlavou, jenže jeho pokus zastavil dobře postavený zadák v červeném.
18'
Domácí fotbalisté sice dostali míč do sítě, jenže branka nemůže platit kvůli ofsajdu.
17'
Stefan Ortega vyrazil až na hranici velkého vápna a zapojil se do rozehrávky hostujícího celku. Arminia alespoň může otupit tlak soupeře.
16'
Freiburg zahrával rohový kop. Grifo odcentroval na značku pokutového kopu, kde se do zakončení dostal Christian Günter, jehož pokus skončil v rukavicích brankáře.
15'
Manuel Gulde operoval na pravé straně, nicméně nikdo v červeném dresu se nedostal k centru na malé vápno. Bude z toho jen roh.
14'
Domácí Freiburg v posledních minutách poněkud zvýšil svou ofenzivní snahu, jenže hráči v červeném se stále nedostávají do zakončení. Arminia brání pozorně.
13'
Vincenzo Grifo se v pokutovém území uvolnil kolem soupeře a poslal přihrávku na hranici velkého vápna. Nikdo v červeném dresu se k přihrávce nedostal.
12'
Lucas Höler se po pravém křídle prohnal do pokutového území, kde vymyslel zpětnou přihrávku, ale nikdo v červeném nezakončil.
11'
Vincenzo Grifo narýsoval krásnou kolmici do pokutového území, kam sprintoval Nils Petersen, ale Ortega rychle vyběhl a schoval míč do rukavic.
10'
Philipp Lienhart si dal pozor na napadajícího soupeře a raději zakopl míč vysoko na tribunu. Ani jeden z týmů se v úvodu utkání nikam netlačí.
9'
Vincenzo Grifo zahrával další přímý kop Freiburgu na polovině soupeře. Na jeho centr si naskočil Baptiste Santamaría, ale hostující brankář Ortega si připsal snadný zákrok.
8'
Philipp Lienhart rozjel další útočnou akci Freiburgu z vlastní poloviny. Jeho přenesení směřovalo na levou stranu, jenže Lucas Höler byl zahnán až k rohovému praporku.
7'
Lucas Höler dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže míč mu v klíčovou chvíli uskočil od nohy a obrana Arminie stačila zasáhnout.
6'
Hosté po faulu na Doana zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde zasáhl obránce Keven Schlotterbeck.
5'
Philipp Lienhart se na vlastní polovině dostal k volnému míči a bez váhání uklidnil rozehrávku domácího celku. Freiburg je v úvodních minutách aktivnější.
4'
Jonathan Schmid dostal přihrávku na pravou stranu, odkud hledal přihrávkou na hranici velkého vápna Petersena, kterého ustrážil Joakim Nilsson.
3'
Joakim Nilsson si dal pozor na oblouček za obranu hostujícího celku a hlavou odehrál míč mimo nebezpečný prostor. Hráči Arminie poté získali odražený míč.
2'
Fabian Klos napadal rozehrávku domácího celku na jeho polovině. Hostující útočník to v souboji přehnal s agresivitou a dopustil se faulu.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Arminia se ihned vydala do útoku, jenže akce hostujícího celku skončila příliš dlouhým nákopem.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v červeném, zatímco hosté obléknou černou sadu.

SC Freiburg: F. Müller – Lienhart, K. Schlotterbeck, Gulde – Schmid, Santamaría, Höfler, Günter – Höler, Petersen, Grifo.
Náhradníci: Uphoff – Boukhalfa, Sallai, Abraši, Heintz, Tempelmann, Til, Demirović, Kwon Čang-hoon.

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, van der Hoorn, J. Nilsson, Lucoqui – Doan, Prietl, Hartel, Soukou – Schipplock, Klos.
Náhradníci: Linnér – de Medina, Kunze, Córdova, S. Müller, Seufert, Consbruch, Gebauer..
SC Freiburg

Domácí Freiburg na tom není o moc lépe. V deseti zápasech získal domácí celek jen osm bodů. Velké problémy má Freiburg hlavně v defenzivě, když inkasoval už dvacet dva branek. S touto vizitkou patří Freiburgu čtrnáctá pozice. Spodní část tabulky je však hodně vyrovnaná. V posledních dvou kolech však uhrál remízu na hřišti Augsburgu a doma s Monchengladbachem.
DSC Arminia Bielefeld

Nováček mezi německou smetánkou zatím prožívá spíše trápení. Arminia odehrála deset zápasů, ve kterých získala sedm bodů a zatím drží šestnáctou pozici, která znamená účast v baráži. Na hřištích soupeřů však dosud získala pouze jediný bod. V posledním kole dokázala přerušit sérii šesti porážek v řadě, když na domácím stadionu přehrála v záchranářském souboji Mohuč 2:1.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi Freiburgem a DSC Arminia Bielefeld. Výkop je stanoven na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.