To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou.
Je dobojováno. Tachov zvládl roli favorita a v dnešním zápase si poradil s hráči Písku v poměru 4:2. Tachov se díky dnešnímu vítězství posune až na čtvrtou příčku tabulky, naopak Písek klesne na pozici dvanáctou.
90+3
90+3
A ještě jeden. Čtrnáctý rohový kop byl zároveň tím posledním dnešního utkání, Tachov bere všechny tři body.
90+1
Závěrečný roh hostujících hráčů dopadl stejně, jako ty předchozí, tedy neúspěšně. Více toho v dnešním utkání už asi neuvidíme.
90
Běží poslední vteřiny utkání, míč má stále v držení hostující celek.
88
Čtvrtý rohový kop Tachova taktéž nevedl k ničemu vážnějšímu a hra se tak stěhuje na opačnou stranu hřiště.
86
Žlutou kartu dostává Matas (FK Tachov).
86
Žlutou kartu dostává Kočí (FC Písek).
86
Blíží se konec zápasu, vypadá to, že o vítězi utkání je již rozhodnuto.
85
V dnešním utkání jsme viděli už patnáct rohových kopů, více než většinu zahrávali hosté z Písku.
84
Žlutou kartu dostává Butnaru (FK Tachov).
84
Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Došlý, přichází Folejtar.
83
Snaha domácích vedla až k zisku rohového kopu, který ale doputoval pouze do míst, kde se pohybovali hráči Písku.
82
V držení míče je momentálně Tachov, který se svojí kombinační hrou pokouší dostat až k pokutovému území soupeře.
81
Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Hoffmann, přichází Butnaru.
80
Dvanáctý rohový kop Píseckých fotbalistů je již minulostí, neboť se domácí opět ubránili.
79
Písek právě vstřelil branku!
Písek ale snižuje stav utkání! Autorem branky je MARTIN HELD.
79
Tachov se díky dnešnímu vítězství posune až na čtvrtou příčku tabulky, naopak Písek klesne na pozici dvanáctou.
78
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Milec, přichází Uhlík.
77
Žlutou kartu dostává Milec (FC Písek).
76
Tachov právě vstřelil branku!
Tachov přidává další branku a o vítězi utkání je rozhodnuto! Autorem branky je TOMÁŠ HÁJOVSKÝ
75
Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Kyndl, přichází Kropáček.
74
Se slibnou akcí přispěchali hráči Tachova. Akce končí ještě před šestnáctkou, i přesto jsou domácí stále u balónu.
73
Snaha se hostům upřít nedá, proti favorizovanému soupeři to ale už od prvních minut měli velmi těžké.
71
Před námi je závěrečná dvacetiminutovka utkání, o vítězi zápasu je zřejmě rozhodnuto.
70
Na delší dobu se k míči dostali hráči Tachova, ti ale nemusejí nikam spěchat, stále totiž vedou o dvě branky.
69
Jedenáctý a opět stejný.
68
Ani desátý rohový kop nepřivolal pro Houdkovu branku větší rozruch, domácí brankář bude vykopávat.
66
Žlutou kartu dostává Dvořák (FK Tachov).
65
Nebezpečný útok hostů nevedl ke snížení skóre, k odraženému míči se dostali hráči Tachova.
64
U míč jsou hráči Písku, kterým se ale krátí čas. Nutno říci, že Tachov brání velmi dobře.
62
S dalším rohovým kopem neuspěli ani hráči Tachova, před námi je necelá třicetiminutovka.
60
Se svojí akcí ale daleko nepochodili, stejně na tom ale byli hosté. Hra se přelévá z jedné strany, na druhou.
59
Balón mají na kopačkách momentálně hosté, svojí akci táhnou středem hřiště.
58
Devět. To je číslo rohových kopů, které měl Písek doposud k dispozici. Ani jeden ale neskončil úspěchem.
58
Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Tříska, přichází Hradecký.
56
Žlutou kartu dostává Knakal (FK Tachov).
56
Uplynulo necelých deset minut hry ve druhém poločasu, hra je velmi vyrovnaná, územní převahu ale mají hosté.
54
A další. Osmý rohový kop dopadl stejně jako ty předchozí a hráči Tachova se tak znovu ubránili.
53
Již sedmý rohový kop pro hostující celek ani tentokráte nepřivolal nebezpečí pro Houdkovu svatyni.
52
Hra je v posledních vteřinách stále stejná, hostující hráči hledají skulinku, kudy by vedli útočnou akci.
51
Míč mají na kopačkách častěji hráči Písku, domácí ale nikam spěchat nemusejí, stále totiž mají pohodlný dvoubrankový náskok.
50
Hosté neuspěli s tažením své akce, na opačnou stranu se ženou hráči Tachova.
48
Hned z kraje druhého poločasu měli písečtí fotbalisté k dispozici rohový kop, centrovaný balón ale doplachtil pouze na hlavu hráče domácích.
47
V prvním poločase jsme byli svědky hned čtyř branek, uvidíme ve druhém dějství podobný počet?
46
Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Ruda.
46
První poločas je u konce a spokojenější odcházejí do kabin hráči Tachova. Domácí celek dnešního utkání dokázal svému soupeři zatím vstřelit tři branky, naopak Písek se prosadil pouze jedinkrát.
45+1
45+1
A přeci jenom! Hosté skórují gólem do šatny! Autorem branky je MARTIN VORÁČEK.
43
Domácí tak ztrestali svého soupeře už potřetí a s hosty to nevypadá už vůbec dobře.
42
Žlutou kartu dostává Řehák (FC Písek).
41
Tady to zavání debaklem! K exekuci pokutového kopu se postavil FRANTIŠEK DVOŘÁKA a svojí střelou posílá Tachov do tříbrankového vedení.
40
Byla nařízena penalta pro Tachov.
40
Hosté si v uplynulých minutách hry vybojovali už pět rohových kopů, zatímco domácí pouhý jeden.
39
Žlutou kartu dostává Hrachovec (FC Písek).
38
Žlutou kartu dostává Hájovský (FK Tachov).
38
Hráči Písku se stále nemohou dostat do nějaké vážnější šance, nyní jim snahu zastavili protihráči za cenu rohového kopu.
37
Hostující snaha vyšla vniveč, i přesto jsou stále v držení míče.
35
Do konce prvního poločasu schází necelých deset minut, uvidíme ještě nějakou branku?
34
Hra se trochu uklidnila, u míče jsou sice hráči Písku, soupeř jim toho ale příliš nedovoluje.
32
Žlutou kartu dostává Došlý (FK Tachov).
31
Rychlý útok Tachova nevedl k ohrožení branky, na druhou stranu se ženou hostující hráči.
29
Územní převaha hostů vedla k zisku dalšího rohu, ten opět doletěl pouze na hlavu domácího hráče.
28
Hosté se stále nemohou dostat na dostel Houdkovy branky, jejich akce jsou mnohdy velmi nepřesné.
26
Již třetí rohový kop Písku opět dopadl jako ty předchozí, tedy odvrácením míče do bezpečí.
25
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, před pár vteřinami nebezpečně pálil jeden z domácích.
24
I další útočná snaha píseckých fotbalistů končí ještě před šestnáctkou, domácí hráči velmi dobře brání.
22
Hosté to tak mají nyní ještě více těžké – prohrávají o dvě branky, před námi je ale stále více než polovina zápasu.
21
Jenomže domácí přišli s dalším gólem! Autorem branky je MARTIN HOFFMANN.
20
Na hřišti se toho moc vzrušujícího neděje, oba týmy se střídají v držení míče.
18
Krom jediného střeleckého pokusu, který také vedl k úvodní brance utkání, stále čekáme na jakýkoliv jiný pokus o zakončení.
17
Domácí se s míčem moc dlouho nezdržují, jsou to naopak hosté, kdo začíná v zápase dominovat.
15
Svůj první rohový kop měl k dispozici také favorizovaný Tachov, ale ani domácí celek se k ničemu nedostal.
14
Hra se okamžitě stěhuje k opačné šestnáctce, kde svojí akci rozjíždějí domácí.
13
Máme za sebou necelých patnáct minut, územní převahu mají hráči Písku, kteří se tlačí za vyrovnáním.
11
Míč mají v držení stále hosté, kteří prozatím marně hledají skulinku v obraně soupeře.
10
Ani další akce Písku tažená středem hřiště nevedla ani ke střeleckému pokusu, k míči se dostali domácí.
9
Hosté mají po inkasované brance mírnou územní převahu, ta ale zatím nevedla k ničemu vážnějšímu.
7
Písek měl k dispozici hned dva rohové kopy, ani jeden ale nebyl pro Houdkovu branku ničím nebezpečný.
6
Hosté tak moc dlouho neustrážili nerozhodný výsledek, nyní jsou v situaci, kdy potřebují hrát více dopředu.
5
Na první branku utkání jsme nemuseli dlouho čekat! Autorem branky je MATĚJ KYNDL.
4
Úvod utkání je velmi rozpačitý, ani jeden z týmů se nikam nežene.
3
Nebezpečný výpad domácích hráčů byl zastaven, písečtí se tak alespoň pro tento okamžik ubránili.
2
Oba týmy se poprvé seznámili s míče, balón mají na kopačkách hráči Písku, kteří kombinují kolem středového kruhu.
1

FK Tachov: Houdek – Hájovský, Matas (C), Došlý, Knakal, Habart, Tříska, Hoffmann, Kyndl, Dvořák, Mlynařík
Náhradníci: Ruda, Kropáček, Butnaru, Folejtar, Tušl, Hradecký, Tušl

FC Písek: Rondzik – Hrachovec, Held, Milec, Voráček, Rendla (C), Kočí, Holub, Vaněk, Froněk, Řehák
Náhradníci: Sajtl, Varyš, Uhlík, Kinkor

Rozhodčí: Zadinová – Šafránková, Šauflová.
FC Písek

Písečtí fotbalisté se nemusejí tři kola před koncem soutěže zaobírat jednak sestupovými, tak ani postupovými starostmi. Písku momentálně patří jedenáctá pozice se čtyřiačtyřiceti body. Hostující celek dnešního utkání ale už v minulosti pozlobil několik aspirantů na titul, o body obral například Vltavín či Převýšov.
FK Tachov

Hned čtyři celky mají od čtvrtého do sedmého místa shodný počet bodů. Nejmenší rozdíl mezi vstřelenými a inkasovanými brankami má však Tachov a je to právě celek z Plzeňského kraje, kdo zaobírá sedmou pozici. Tachov mohl poměřit síly s celky z horní poloviny tabulky hned ve dvou předešlých kolech, oba zápasy ale nezvládl a vzdálil se mu tak sen o postupu do vyšší soutěže.
Krásné sobotní odpoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání třetí české nejvyšší soutěže. Domácí FK Tachov na svém stadionu přivítá FC Písek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.