Vltavín
Koblenc – Valíček (C), Abena, Hovorka, Pejša, Schindler, Rada, Pozníček, Maione (76. Kostka), Todorovič (59. Macháč), Tichý.
Roušal – Macháč, Šípek, Kostka.

To je od nás vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme příjemný zbytek víkendu. Z jirenského areálu se s vámi loučí Tomáš Kratochvíl a od klávesnice Igor Mainka.
Vzhledem k dopolednímu vítězství Chrudimi je jasné, že Vltavín skončí sezónu na druhém místě. Jirny o konečné umístění budou ještě bojovat. Zatím jsou s 55 body na páté příčce.
Vltavín si z Jiren odváží dva body za vítězství po penaltovém rozstřelu. Klíčovým mužem zápasu se stal brankář Koblenc, který už v prvním poločase jednu penaltu zneškodnil, v rozstřelu pak zlikvidoval další dvě.
Zkušený Tomáš Rada dnes jednu penaltu zavinil, nyní mohl rozhodnout a nakonec i přesně vykonaným kopem rozhodl!
Jaroslav Procházka nezvládl svou roli a pokutový kop neproměnil. Vltavín může rozhodnout.
Míč si na penaltový puntík postavil kapitán Vladimír Valíček a nedal Koblencovi šanci.
Kocourek mohl poslat domácí do vedení, jenže Koblenc vystihl směr jeho střely a míč vyrazil!
Střelu Dominika Tichého gólman Kafka vyrazil!
Luboš Hruška nezaváhal a střelou k pravé tyči vyrovnal!
Macháč tvrdou střelou nedal Kafkovi žádnou šanci!
Odpověď vzal na sebe Denys Tokar a i on byl úspěšný.
Jako první si míč postavil Pejša a pokutový kop proměnil!
Střílení penalt začíná.
Gól nepadl ani po změně stran. O výsledku podle očekávání rozhodne penaltový rozstřel.
90'
Druhý poločas skončil.
88'
Honcharenko nachytán v ofsajdové pasti. Příležitost Jiren končí.
87'
Jirny znovu u přímého kopu. Tokar trefil zeď a domácí budou rozehrávat roh.
83'
Přímý kop pro Jirny. Míč si postavil Kocourek a odcentroval přímo na bránu Lokády, kde byl připravený gólman Koblenc a míč chytil.
82'
Domácí roh rozehrál Kocourek, jenže gólmana Koblence hráči v červenobílých dresech neohrozili.
81'
Zbývá nám do konce deset minut a nějaké nastavení. Vypadá to, že utkání dojde k penaltovému rozstřelu.
80'
Žlutou kartu obdržel hostující Dominik Tichý.
76'
Trenér Martin Frýdek podruhé sahá ke změně. Za Carla Mariu Maioneho nastupuje Vojtěch Kostka.
68'
Žlutou kartu obdržel jirenský hráč Jiří Vondráček.
64'
Nepříjemný přímý kop Vondráčka z levé strany lízl hlavu Radka Stöcknera, míč však po jeho teči pouze prolétl kolem brány Vltavínu.
61'
Rohový kop rozehráli hosté na krátko, k míči se dostal Macháč, ale točenou střelou přestřelil břevno domácí brány.
59'
Střídání v týmu Loko Vltavín. Utkání skončilo pro Andreje Todoroviče, na jeho místo přišel Richard Macháč.
59'
Honcharenko se uvolnil na levé straně hřiště, opřel se do míče a následně orazítkoval břevno vltavínské brány!
56'
Centr Valíčka z levé strany domácí odvrátili, aut pro Vltavín.
51'
Do šestnáctky Lokády přilétl nebezpečný centr z levé strany, míč se snažil nůžkami dopravit do brány Radek Stöckner, ale trefil do tváře Radu.
50'
Abena zpoza šestnáctky neprostřelil domácí obránce. Ti se zmocnili míče.
49'
Jirny mají častěji míč na kopačkách, ale do šancí se nedostávají.
46'
Hosté protáhli nepříjemný centr z pravé strany.
46'
Je za námi první poločas vyrovnaného utkání. Větší šanci ke skórování měli domácí, ale po ruce Rady neproměnil pokutový kop Kocourek. Hosté se do velmi dobré pozice dostali v závěru první půle, jenže Maione v pádu neusměrnil míč do jirenské brány. Výsledek první půle je tak stejný jako na začátku zápasu.
45'
44'
Standardní situaci domácích zakončil hodně nepovedenou střelou Tokar. Míč by možná přeletěl i ragbyovou bránu.
42'
Domácí brankář Kafka překopl polovinu hřiště, jenže k míči se dostal soupeř, založil rychlý protiútok, který po centru z levé strany zakončil Maione v pádu vedle brány.
40'
Vondráčkův pas do běhu přišel pozdě, domácí hráč byl v ofsajdu.
38'
Dlouhý aut Valíčka domácí odvrátili pouze ke kapitánovi Lokády, ten následně vypálil zpoza šestnáctky, míč však nabral opačnou faleš a skončila daleko od levé tyče.
37'
Nepříjemný centr z levé strany vyboxoval gólman Kafka do autu.
35'
Procházkova střela zpoza šestnáctky letěla vedle soupeřovy brány.
35'
Čepelák rozehrál akci na levou stranu, kam si nabíhal Radek Stöckner, jirenský hráč odcentroval na malé vápno, kde se míče zmocnil gólman Koblenc.
32'
Nepovedený nákop do pokutového území soupeře končí v rukavicích gólmana Koblence.
30'
Cestu do Jiren si našla i známý fotbalový funkcionář Ivan Horník.
30'
Utkání se hraje ve velkém vedru. Rozhodčí domácím povolil přestávku na občerstvení.
28'
Závar před domácí brankou končí odpískaným faulem ve prospěch bránícího týmu.
27'
Kocourek zvolil střelu po zemi do levé poloviny brány, jeho směr vystihl gólman Koblenc a míč vyrazil!
26'
Za nedovolenou hru rukou obdržel Tomáš Rada žlutou kartu.
26'
Penalta pro Jirny. Domácí sehráli rychlý protiútok, Honcharenko se rozhodl pro střelu z levé strany, ale do jeho pokusu sáhl rukou Rada.
22'
Následný rohový kop Schindlera odkopl Hruška daleko od vlastního vápna.
21'
Po autovém vhazování Valíčka z pravé strany se v pokutovém území dostal k hlavičce Todorovič, ale jeho střelu odvrátil jeden z domácích hráčů vedle brány.
16'
Po přízemní přihrávce z pravé strany byl v dobré situaci Pozníček, ale střelou z otočky trefil pouze brankáře Kafku. Vzápětí rozhodčí odpískal ofsajd.
15'
Na rohový kop si vyskočil jeden z domácích hráčů, ale nepříliš razantní hlavičkou nedopravil míč za brankovou čáru. Hosté celou situaci odvrátili odkopem.
14'
Nepříjemnou přízemní střelu vypustil ze střední vzdálenosti kapitán Kejha a brankář Koblenc míč vytáhl vedle brány. Rohový kop.
13'
Vondráček rozehrál přímý kop k pravé tyči, tam zkusil střelu přes hlavu Radek Stöckner, ale bránu zcela netrefil.
10'
Nepříjemný centr Kocourka z levé strany proletěl přes šestnáctku soupeře, nikdo z hráčů v červenobílých dresech se k míči nedostal.
6'
Dlouhý balón mířil na Kocourka, před kterým se ho rychleji zmocnil brankář Koblenc.
5'
Úvodní pětiminutovka nabídla opatrný fotbal ve středu hřiště.
1'

SK Viktorie Jirny: Kafka – Procházka, Hruška, Honcharenko, Kovourek, R. Stöckner, Vondráček, M. Stöckner, Tokar, Čepelák, Kejha (C).
Náhradníci: Parys, Pokorný, Mruvčinský.

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček (C), Abena, Hovorka, Pejša, Schindler, Rada, Pozníček, Maione, Todorovič, Tichý.
Náhradníci: Roušal – Macháč, Šípek, Kostka.

Rozhodčí: Haleš – Novotný, Šob..
Hned trojnásobnou motivaci budou mít fotbalisté Viktorie Jirny v utkání 31. kola ČFL s Loko Vltavín, které se uskuteční v sobotu 9. června od 13.30 hodin: v posledním domácím střetnutí tohoto ročníku se rozloučit co nejlépe s vlastními diváky, dále dosáhnout na jubilejní sté vítězství v ČFL a také vrátit soupeři z Holešovic alespoň zčásti listopadový výprask 0:6, kdy všech šest branek padlo do jirenské sítě až ve druhém poločase.

Nebude to vůbec snadné, soupeř po vedením trenéra Martina Frýdka, bývalého záložníka reprezentace a opory Sparty, má stále ještě šanci na triumf v letošní ČFL, i když už jen teoretickou.

Vzájemná utkání Jirny – Loko Vltavín:

09. 09. 2006 Loko Vltavín – Jirny 2:0 (divize B)

15. 04. 2007 Jirny – Loko Vltavín 1:1 (divize B)

25. 08. 2007 Loko Vltavín – Jirny 1:1 (divize B)

06. 04. 2008 Jirny – Loko Vltavín 2:3 (divize B)

25. 10. 2014 Loko Vltavín – Jirny 0:0, pen. 4:5 (ČFL)

24. 05. 2015 Jirny – Loko Vltavín 2:0(ČFL)

16. 09. 2015 Loko Vltavín – Jirny 5:1 (ČFL)

11. 05. 2016 Jirny – Loko Vltavín 2:1(ČFL)

27. 08. 2016 Loko Vltavín – Jirny 0:1 (ČFL)

26. 03. 2017 Jirny – Loko Vltavín 3:5 (ČFL)

11. 11. 2017 Loko Vltavín – Jirny 6:0 (ČFL)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.