ČFL - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Domažlice - 8. dubna 2018   16:30

Zápy
Zápy
5' Piták  • 47' Piták  • 73' Piták
3:1
(1:0)
Domažlice
Domažlice
51' L.Matějka
Zápy
Frydrych – Hron, Růžek, Pávek, Jablonský, Jelínek (C), Eliáš (89. Kovařík), Svoboda, Putz, Piták (90. M. Doležal), T. Matějka (43. Macek).
I. Doležal – M. Doležal, Kovařík, Duben, Macek.
Šedivka – Drábek, Dujsík, Delegát: Berka
140 diváků
Domažlice
Brych – Blažek, Braun, Hájovský (59. Bezdička), Mlynařík, Hrubý – Pfeifer (59. Došlý), Vais (74. Teršl), Mužík (C), Hejda – L. Matějka.
Švihořík – Chocholoušek, Bauer, Teršl, Došlý, Bezdička.

Domácí SK Zápy si připisuje z utkání se sousedem z tabulky Domažlicemi 3 body, když se 3x trefil Karel Piták (1x z penalty) za hosty korigoval na průběžných 2:1 Lukáš Matějka.
90+1'
90'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
90'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Karel Piták, přichází Miroslav Doležal.
89'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Josef Eliáš, přichází Petr Kovařík.
89'
Ukazková klička, nepovedená koncovka v podání Josefa Eliáše.
88'
Další hráč Záp leží na zeleném pažitu.
87'
Ťukes hostí na jeden dotek končí prachbídným centrem pro který si došel brankář Frydrych.
86'
Přímý kop pro domácí celek Záp.
85'
Hostující hráč neuspěl v souboji jeden na jednoho.
83'
Žlutou kartu dostává Petr Mužík (Jiskra Domažlice).
82'
Žlutou kartu dostává Milan Macek (SK Zápy).
81'
No a mohlo být sníženo, míč zpod břevna vyškrábl s vypětím všech sil brankář Frydrych a vytlačíl míč na rohový kop.
81'
Přímý kop pro Domažlice z pravé strany.
80'
Útočného faulu se dopustil domácí hráč.
79'
Hosté jasně dominují svou tvrdostí a důrazem.
78'
Střela z voleje zamířila pouze do zápského spoluhráče navíc stál v ofsajdovém postavení dle signalizace asistenta rozhodčího.
77'
Akce Záp je přerušena hvizdem sudího.
76'
Domácí hlavička jen o decimetry minula domažlickou branku.
75'
Další rohový kop pro hráče Záp.
74'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Jonáš Vais, přichází Jakub Teršl.
73'
Zápy právě vstřelily branku!
KAREL PITÁK završuje hattrick, když se štěstím proměňuje penaltu, která prošla pod tělem brankáře Brycha – 3:1!
72'
Je nařízen pokutový kop proti Domažlicím!
72'
Následně odpískán další faul Domažlic.
71'
Ve vzduchu i na zemi úspěšnější hráči Záp.
70'
Hraje se převážně kolem středového kruhu.
69'
Pokus hostů o útočnou kombinaci končí neúspěchem.
68'
Marek Hejda zkontroloval protihráčovi důkladně achillovky.
66'
Rohový kop pro domácí celek.
64'
Další ostrý zákrok domažlického hráče.
62'
Milan Braun je rozhodčím rovnou vyloučen za zmaření brankové příležitosti podražením soupeře ze strany! To je další komplikace pro hosty.
61'
Domácí hráč je po osobním souboji ošetřován.
59'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Tomáš Hájovsky, přichází David Bezdička.
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Petr Došlý.
58'
Přímý kop z velkého úhlu si málem našel místo u vzdálenější tyče, moc nechybělo!
57'
Marek Hejda obdržel žlutou kartu.
56'
Sledujeme nyní rozháranou pasáž hry.
55'
Souhra domácích trochu zaskřípala a rezoltuje z toho výkop od branky Domažlic.
54'
Útok Domažlic je zastaven kvůli odmávanému ofsajdu.
53'
Nepovedený pokus o uvolnění spoluhráče v podání Domažlic.
51'
Domažlice právě vstřelily branku!
LUKÁŠ MATĚJKA zaznamenal korigující trefu na 2:1!
51'
Hráč Domažlic si sice povodil 5 protihráčů po své levé straně, ale následnou finální přihrávku zpackal.
50'
Po chvíli váhání byl odpískán faul hostujícího hráče.
49'
Další přetažený centr modrobílých neměl šanci na úspěch.
49'
Centr Blažka byl odvrácen za postranní čáru do autu.
48'
Domácí hráč to přehnal s důrazem.
47'
Ale vzápětí už inkasuje po druhé dnešní brance KARLA PITÁKA – 2:0!
46'
Hned v úvodu druhého poločasu předvedl výborný zákrok Brych!
46'
Dnešní utkání sleduje 140 platících diváků!
Mírně aktivnější Zápy vedou po první polovině 1:0 zásluhou brzké branky Karla Pitáka z 5. minuty. Druhý poločas začne cca v 17:35 hodin.
45+1'
45'
44'
Zásah hostujícího hráče na hraně u rozhodčího prošel.
43'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Milan Macek.
42'
Hráč Záp je ošetřován přímo na hrací ploše a doktor signalizuje ke střídačce, že bude muset být vystřídán, mělo by jít o Tomáše Matějku a jde o tržnou ránu nad kotníkem.
41'
Pěkná akce Záp, do druhé vlny centrem, padající hráč však hlavou přestřelil.
40'
Chyba v domácí rozehrávce = laciná ztráta míče.
39'
Nedovolený zákrok hostujícího hráče.
38'
Ofsajd hatí útok Domažlic.
37'
Patrik Růžek dostal žlutou kartu za nesportovní chování.
35'
Krásná ulička v podání hostí, ale vše přečetl brankář Frydrych a byl u míče jako první.
34'
Dlouhý aut byl pouze prodloužen hlavou za brankovou čáru, to znamená výkop od domažlické branky.
33'
Utěšený pokus domácího hráče končí nad břevnem Brychovy branky.
32'
Odpískán sporný útočný faul Domažlic.
31'
Hrubý měl sice blíže k míči přesto použil nedovolený zákrok.
30'
Hned dva obránci skluzem zablokovali chystanou střelu rychlonohého Mlynaříka.
28'
Domácí obrana si s centrem z levé strany poradila velmi dobře.
27'
Jonáš Vais za faul na půlce hřiště vidí žlutou kartu.
26'
Mohlo být vyrovnáno, míč směřující do branky domácích, na poslední chvíli ho skvěle odkopl obránce Záp na rohový kop, když zaskočil za svého brankáře!
25'
Nákop opět pouze k domácímu brankáři.
24'
Pološance hostí, kdy přízemní přihrávka byla na poslední chvíli odvrácena na rohový kop.
23'
Domažlice často hrají po své pravé straně, zatím jim to moc nevychází.
21'
Petr Putz stáhl k zemi pronikajícího hráče a správně obdržel od rozhodčího žluté napomenutí.
20'
Matějku tvrdě srazil na půlícím kruhu hráč Hrubý, který tak dostál svému příjmení.
19'
Brankář Frydrych posílá pozdrav až na tribuny mezi diváky svým nepovedeným odkopem pod tlakem atakujících hráčů.
18'
Nepovedený centr hostů končí až za brankovou čárou.
17'
Tomáš Matějka sice prohrál hlavičkový souboj, ale jeho celek bude vhazovat.
16'
Centr z levé strany přeletěl napříč celým pokutovým územím Domažlic bez jakéhokoliv doteku kohokoliv.
15'
Až po delší době pískl rozhodčí faul na hráče Záp u postranní čáry těsně u střídačky domácího celku.
14'
Karel Piták se ocitl v ofsajdovém postavení.
13'
Hráči Záp získali další rohový kop.
13'
Akci Eliáše který předal míč na pravé straně Vojtěchu Hronovi jehož nečekaný padací list vyrazil bravurním zásahem brankář Lukáš Brych!
12'
Skluzující hráč sice stihl odcentrovat, ale domácí obrana byla na centr připravena a odehrála ho do bezpečí.
11'
Rozhodčí pustili souboj na hraně fotbalových pravidel.
11'
10'
Gólman Brych předvedl nepovedený výkop a míč z jeho kopačky končí za levou postranní čárou.
9'
Vysokého míče směřujícího do pokutového území se ujal včas brankář Frydrych.
8'
Obrana Domažlic volí neskutečně komplikovanou rozehrávku.
7'
Přímý kop z vlastní poloviny rozehraje brankář Frydrych.
5'
Tak to bylo povedené! Akci dva na jednoho skvěle rozjel Vojtěch Hron předal míč exligovému hráči KARLU PITÁKOVI, který neměl žádný problém dostat míč do sítě – 1:0!
4'
Domácí hráči předvedli několik ukázkových skluzů, ale míč mají na kopačkách hráči z Domažlic.
3'
Tomáš Matějka nezpracoval přihrávku a přišel o míč.
2'
Centr Hrona kryje v pohodě brankář Brych.
1'
Přímý kop domácích z levé strany hřiště se vůbec nepovedl.
1'
Nákop domácích na levou stranu míří za pomezní čáru.
1'
Zápy hrají v červenobílých dresech, Domažlice v modrobílých.

SK Zápy: Frydrych – Hron, Růžek, Pávek, Jablonský, Jelínek (C), Eliáš, Svoboda, Putz, Piták, T. Matějka.
Náhradníci: I. Doležal – M. Doležal, Kovařík, Duben, Macek.

Jiskra Domažlice: Brych – Blažek, Braun, Hájovský, Mlynařík, Hrubý – Pfeifer, Vais, Mužík (C), Hejda – L. Matějka.
Náhradníci: Švihořík – Chocholoušek, Bauer, Teršl, Došlý, Bezdička.

Rozhodčí: Šedivka – Drábek, Dujsík.
Poslední utkání SK Zápy:

Králův Dvůr – SK Zápy 1:0 na penalty (0:0)

Branky: rozhodující penalta Kraus

Zápy: Frydrych – Štěpánek, Duben (13. Pávek), Růžek, Jablonský, Hron, Jelínek (C), Eliáš (80. Zoubek), Svoboda, Putz, Matějka (74. Macek).
Poslední utkání Jiskra Domažlice:

SK Polaban Nymburk – Jiskra Domažlice 1:2 na penalty (1:1)

Branky: 18. Telnar (penalta) – 27. Hájovský, rozhodující penalta Mlynařík

Domažlice: Švihořík – Chocholoušek, Hájovský, Bauer, Mlynařík (18. Blažek), Hrubý, Pfeifer (53. Braun), Bezdička (60. Došlý), Mužík (C), Vais (68. Hejda), Matějka.

Litoměřicko -Domažlice 2:0
Ve 22. kole se střetnou celky z popředí tabulky SK Zápy (4) s Jiskrou Domažlice (3). Oba sousedé v tabulce mají stejný počet bodů 37, tak se dá očekávat veskrze vyrovnaný duel.