Straka – Růžek, Pedro, Pavlík (46. Novák), Štěpánek, Jelínek (C), Bulíř (65. Kovařík), Putz, Novák (36. Květoň), Macek, Piták
Ústí n/O
Krátký – Coufal, Strnad, Jeníček, Langer, Falta (90. Mareš), Souček, Vaňous (C) (76. Kukla), Nágl, Smejkal (78. Nikodem), Opina (86. Habrman)
Kukla, Chleboun, Habrman, Truhlář, Nikodem, Marek

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Je konec! Penaltový rozstřel se lépe vydařil hostujícímu celku. Všichni střelci na straně Ústí nad Orlicí proměnili, zatímco Novákovu penaltu Krátký vyrazil. Hosté si tak odvezou důležitý bod navíc.
Petr Jeníček rozhodl střelou do protipohybu brankáře!
Milan Macek vyslal nechytatelnou dělovku do horního rohu!
Hosté znovu proměňují. Nikodemova rána zapadla k tyči.
Novákovu prudkou střelu vyrazil hostující gólman.
Josef Strnad vypálil hodně tvrdě a zároveň přesně k tyči!
Štěpánek prudkou přízemní střelou proměnil.
Adam Mádl si vzal krátký rozběh a pěknou střelou vymetl šibenici.
Také Terč si věděl rady a střelou k tyči nedal gólmanovi šanci.
Hosté začínají skvěle! Michal Kukla penaltu proměnil.
Střílení penalt začíná.
Po přestávce se domácímu celku přeci jen podařilo vyrovnat. Prudkou střelou rozvlnil síť zkušený Miroslav Novák. Poté už se oba týmy útokům soupeře ubránily, a proto se podíváme také na penalty.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Hosté mohli jít v závěru nastaveného času do přečíslení, jenže zpackali přechod na polovinu soupeře a vystavili se do ofsajdu.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Hosté neudeřili ani po dalším rohovém kopu. Souček se nedostal k hlavičce.
88'
Ústí zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, kde nebyl nikdo ve žlutém.
87'
Zápy už se opět nastěhovaly na polovinu soupeře. Rozehrávku diriguje Karel Piták, ale zatím se mu nikdo nenabídl.
85'
Hostům se v posledních minutách daří zachytávat akce domácího celku už na polovině hrací plochy. Ústí bude vhazovat.
83'
Hosté nyní vybojovali míč a uklidňují hru kombinací na vlastní polovině hrací plochy.
81'
Zápy rozjely další postupnou akci z poloviny hrací plochy. Ústí brání v deseti lidech a nedává domácím prostor.
80'
Hostující fotbalisté už v blížícím se závaru utkání začínají sbírat cenné vteřinky. Jeden z hostů si vykoledoval faul.
78'
Jeden z hostujících hráčů si skvěle zpracoval přihrávku na polovinu hřiště, pokryl si míč tělem a nechal se faulovat.
76'
Jeden z domácích hráčů poslal dlouhé vhazování do pokutového území. Putz se dokonce dostal ke střele, jenže minul branku.
74'
Zápy kombinují s míčem v blízkosti pokutového území. Domácí přenášejí hru z jedné strany na druhou a hledají střeleckou pozici.
73'
Štěpánek si v hlavičkovém souboji na polovině soupeře pomohl loktem. Po faulu domácího hráče bude rozehrávat Ústí.
72'
Zápy se nadále tlačí do útoku. Domácím fotbalistům narostlo po vstřelení vedoucí branky sebevědomí.
69'
Zápy právě vstřelily branku!
Je vyrovnáno! Domácímu celku se to přeci jen povedlo! Po přetlačované na hranici pokutového území se ke střele dostal MIROSLAV NOVÁK, jehož dělovka se zastavila až v síti!
68'
Střídající Kovařík táhl akci domácího celku po levém křídle. Bleskově se k němu stáhl Coufal, který odkopl balón do zámezí.
67'
Smejkal se tentokrát neprosadil na pravé straně. Jeho kličku přečetl Pedro, který okamžitě vyvezl míč na polovinu Ústí.
66'
Zápy musejí dávat pozor na zadní vrátka! Smejkal se na hranici šestnáctky zbavil obránce a prudkou střelou prověřil pozornost domácího gólmana.
65'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Kovařík.
64'
Zápy se hnaly do rychlého protiútoku. Štěpánek postupoval proti poslednímu obránci, jenže udělal moc dlouhou kličku a Krátký si došel pro míč.
63'
Ústí zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, ale nikdo ve žlutém se nedostal do zakončení.
62'
Před branku Jakuba Krátkého lítá jeden centr za druhým. Hostující brankář tentokrát vyrazil mezi hlavičkáře a balón vyboxoval.
61'
Ani po hodině hry se domácí celek stále nedostal do šance. Další prudký centr z levé strany vyhlavičkoval do bezpečí Coufal.
59'
Smejkal pokazil rozehrávku na polovině domácího celku a Zápy mohou rozjet další akci. Ústí je opravdu bezzubé.
58'
Zápy se tlačí na polovinu soupeře, ale domácí fotbalisté se stále ne a ne prodrat do střelecké pozice.
57'
A další snadná práce pro Krátkého. Do pokutového území přiletěl další vysoký centr, se kterým si hostující brankář věděl rady.
56'
Vysoký centr z přímého kopu se snášel na malé vápno. Brankář krátký vyrazil ven z branky a došel si pro balón.
55'
Hlavní rozhodčí si všiml dalšího faulu hostů na polovině hrací plochy. Do pokutového území už spěchají všichni hlavičkáři.
54'
Brankář Krátký přečetl další centr z pravé strany a došel si pro míč na značku pokutového kopu. Hostující gólman nikam nespěchá.
53'
Hostující celek brání v deseti lidech na vlastní polovině. Domácí hráči nemají moc prostoru. Tohle bude pro Zápy hodně těžké.
52'
Hosté mohli zahrozit z dalšího protiútoku! Ránu ze střední vzdálenosti přizvedl jeden z obránců a míč prosvištěl těsně nad břevnem!
51'
Zápy zahrávaly přímý kop. Piták poslal centr na zadní tyč, ale pozorný Coufal balón z voleje odkopl do bezpečí.
50'
Další akci domácího celku zastavuje zcela zbytečný útočný faul. Miroslav Novák za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
49'
Hosté se hnali do rychlého protiútoku. Domácí zadáci sice signalizovali ofsajd, ale hosté se stejně připravili o balón.
48'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů zůstává po souboji ležet na vlastní polovině a musí být ošetřen. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
47'
Domácí fotbalisté pokračují v útočení i po změně stran. Centrovaný míč z levé strany však pozorná obrana odvrátila.
46'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Novák.
46'
První poločas je minulostí! Ústí nad Orlicí se hned ve druhé minutě dostalo do vedení! Po rychlém protiútoku otevřel skóre dnešního souboje Jan Souček. Zápy se poté sice tlačily do útoku, ale domácí fotbalisty srážejí nepřesné přihrávky. Hosté se brání bez větších problémů. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45'
45'
Štěpánek poslal z pravé strany vysoký centr do pokutového území. Ani na jeho pobídku nedosáhl nikdo v červeném dresu.
44'
Ústí se v závěru prvního poločasu nastěhovalo na polovinu domácího celku a kombinuje s míčem. Hosté chtějí dohrát první poločas ve vedení.
43'
Střídající Květoň zatáhl míč k rohovému praporku, kde si jej vzal do parády Jeníček. Hostující fotbalista nakonec vybojoval míč.
42'
Jenže ani tentokrát Zápy branku soupeře neohrozily. Prudkou střelu z přímého kopu zastavila čtyřčlenná zeď.
41'
Na hrací ploše nám v posledních minutách začalo přibývat nedovolených zákroků. Po jednom z nich budou domácí zahrávat další přímý kop.
40'
A právě Karel Piták vidí za svůj faul na polovině hrací plochy žlutou kartu.
39'
Piták chtěl prudkou přihrávkou mezi stopery vyslal do úniku Květoně. Před druhým jmenovaným zasáhl Jeníček.
38'
Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového kopu. V jednom ze soubojů viděli hru rukou, ale rozhodčí byl opačného názoru.
37'
Karel Piták se hlásil o přihrávku mezi obránce, jenže Bulíř přenesl hru na opačnou stranu. Zkušený fotbalista se na svého kolegu hlasitě zlobí.
36'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Novák, přichází Květoň.
35'
Ústí na malou chvíli vybojovalo míč na své kopačky a podařilo se mu uklidnit hru. Dlouhou přihrávku však zastavili domácí stopeři a Zápy mohou opět zaútočit.
33'
Zápy zahrávaly další přímý kop. Karel Piták tentokrát vystřelil na zadní tyč, jenže jeho pokus prosvištěl dva metry od zadní tyče.
31'
Jan Souček se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče. Střelci úvodní branky dnešního duelu rána vůbec nesedla a prolétla vysoko nad brankou.
30'
Je za námi půlhodina hry a zatím sledujeme hodně překvapivý vývoj utkání. Hosté totiž vstřelili rychlou branku a od té doby drží své vedení.
29'
Domácí zadáci nyní kombinují s míčem na vlastní polovině. Nikdo z hostujících fotbalistů jejich rozehrávku neatakuje.
28'
Jan Souček sprintoval za výkopem hostujícího brankáře na polovinu domácího celku. Jeden z obránců v červeném stačil zasáhnout.
27'
Další akci domácího celku vedl po levém křídle Bulíř. Domácí fotbalista však trefil jen obránce před sebou. Bude z toho vhazování.
26'
Karel Piták znovu poslal vysoký centr na zadní tyč. Dobíhající Macek se však do zakončení neprobil.
25'
Rohový kop se však domácímu celku vůbec nepovedl. Na centrovaný míč nedosáhl nikdo z hlavičkářů a balón propadl do autu.
24'
Přímý kop měly k dispozici také Zápy. Karel Piták vyslal přihrávku na zadní tyč. Hostující obrana pobídku zkušeného záložníka srazila na roh.
23'
Souček se u rohového praporku dostal k odraženému balónu a ihned odcentroval na malé vápno. Straka jeho úmysl přečetl a došel si pro balón.
22'
Hosté zahrávali další přímý kop. Vysoký centr se snesl na zadní tyč, kde se do zakončení tlačil Coufal, ale domácí stoper byl důraznější.
21'
Falta získal míč na hranici pokutového území, vyvezl jej na polovinu domácího celku, kde byl faulován.
20'
Brankář Straka vyrazil na hranici pokutového území, kam propadla vysoká přihrávka. Domácí brankář ihned rozjel další akci.
19'
Tempo hry v posledních minutách hodně opadlo. Zápy se ne a ne dostat do pokutového území. Hosté se koncentrují především na bránění.
18'
Souček se pokusil překvapit domácího brankáře střelou takřka z poloviny hrací plochy. Straka však dával dobrý pozor a míč schoval do rukavic.
17'
Karel Piták poslal prudkou přihrávku za obranu hostujícího celku. Nikdo v červeném jeho úmysl nepochopil a míč prosvištěl do zámezí.
16'
Ústí se potřetí v utkání hnalo do rychlého protiútoku. Jeníček postupoval vpřed po levém křídle, ale akci zabrzdil zpětnou přihrávkou.
15'
Souček si při zpracování míče na polovině hřiště pomohl rukou, což neuniklo zraku hlavního arbitra, který ihned přerušil hru.
14'
Zápy se trápí v předfinální fázi. Domácí fotbalisté si nemohou přihrát v blízkosti pokutového území a hosté jen odkopávají balóny.
13'
Hostující brankář Jakub Krátký vidí jako první žlutou kartu.
12'
Domácí se pokusili o sehrání nacvičeného signálu po rohovém kopu. Zajímavý centr se točil do branky, ale Krátký balón vyboxoval.
11'
Bulíř se z hranice pokutového území snažil oslovit Jelínka, jenže jeho prudkou přihrávku pustila obrana hostů do zámezí.
10'
Domácí fotbalisté zařadili vyšší rychlostní stupeň. Zápy se tlačí do pokutového území a hosté se brání jen pomocí dlouhých odkopů.
9'
Zápy zahrávaly svůj první rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde ve vzdušném prostoru kraloval jen obránce Ústí.
8'
Jelínek se na pravé straně zbavil svého strážce a ihned centroval do pokutového území. Jeho střílený centr odpálil do bezpečí Strnad.
7'
Do další akce se tlačil domácí Bulíř. Fotbalista domácího celku však neobešel Coufala. Ústí nevstoupilo do zápasu vůbec zle.
6'
Jan Souček svedl sprinterský souboj s dvojicí domácích obránců. Autor úvodní branky se k míči tentokrát nedostal.
5'
Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině. Zápy se po inkasované brance tlačí do útoku.
4'
Ústí se znovu řítilo do otevřené obrany domácího celku. Jan Souček mohl zakončovat, ale tentokrát se mu míč svezl po vnějším nártu.
2'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Hosté se hned v úvodu utkání ujímají vedení! Po rychlém protiútoku si na přihrávku do pokutového území naběhl JAN SOUČEK, který přesnou střelou otevřel skóre.
2'
Domácí celek zahrával první přímý kop dnešního utkání. Novák poslal centr na zadní tyč, kde se Růžek dostal k hlavičce, ale Krátký měl snadnou práci.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Zápy rozjely postupnou kombinaci na vlastní polovině.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Zápy budou hrát v červených dresech, zatímco Ústí nad Orlicí přijelo ve žlutém.

SK Zápy: Straka – Růžek, Pedro, Pavlík, Štěpánek, Jelínek (C), Bulíř, Putz, Novák, Macek, Piták
Náhradníci: Terč, Novák, Pávek, Šerý, Kovařík, Květoň, Munzar

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Strnad, Jeníček, Langer, Falta, Souček, Vaňous (C), Nágl, Smejkal, Opina
Náhradníci: Kukla, Chleboun, Habrman, Truhlář, Nikodem, Marek

Rozhodčí: Vaňkát – Klupák, Šimeček.
SK Zápy

Zápy prožívají o něco lepší vstup do soutěže. Ve dvou duelech totiž alespoň jednou dokázaly zvítězit. V prvním kole na domácí půdě přehrály 1:0 Litoměřicko. Minulý víkend však prohrály 2:0 v Chrudimi.
Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí prožívá opravdu špatný vstup do nové sezóny. Ve dvou zápasech nenasbíralo ani jediný bod a dokonce nevstřelilo gól. V úvodním kole podlehlo Chrudimi a v posledním utkání dostalo výprask 3:0 v duelu s Jirny.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z ČFL. Společně se podíváme na duel mezi SK Zápy a TJ Jiskra Ústí nad Orlicí. Výkop je stanoven na 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.