ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benešov : Litoměřicko - 7. září 2018   17:00

1:4
(0:3)
Litoměřicko
Litoměřicko
4' Verner   • 14' Verner   • 41' Pedro (vl.)  • 72' Zdržálek
Benešov
Rotbauer – Vosáhlo (59. Rataj), Filip, Pedro, Zákostelský, Engelmann (59. Vrňák), Turek (90. Srb), Švantner (90+1 Srb), Hampl, Brokeš, L. Balata (80. V. Balata).
Rataj, Kratochvíl, Laštovka, Vrňák, Srb, V. Balata, Tetour.
Ježek – Novotný, Slavíček
175 diváků
Litoměřicko
Plachý – Šustr, Šimkovský, Chábera, Verner, Surmaj (85. Lauricella), Macháček (46. Zdržálek), Husenský, Valenta, Štanců, Štefko.
Ordelt, Zdržálek, Karvánek, Lauricella, Luong.

Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec dnešního utkání mezi Benešovem a Litoměřickem. Severočeši byli značně produktivnější a v obou poločasech vstřelili dvě branky, zatímco Středočeši dali za celý zápas jen jednu. Hosté si tak připsali první body do tabulky a o něco si vylepšili skóre.
90+2'
90'
Nastavovat se budou dvě minuty!
90+1'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Patrik Švantner, přichází Petr Srb.
90'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Martin Turek, přichází Kryštof Kratochvíl.
89'
Další velká šance Litoměřicka! Nabito dostal Šustr na hranici šestnáctky, jenže jeho rána byla sražena na rohový kop.
87'
Veliká šance Severočechů na vstřelení páté branky! Lauricella přiběhl do rychlého protiútoku z druhé vlny a dostal přihrávku. Jeho obstřel šel mimo bránu.
86'
Vypadá to, že o dnešním vítězi je rozhodnuto. Litoměřicko má třibrankový náskok, přičemž do konce utkání zbývá nějakých pět minut. Navíc Benešov hraje v deseti.
85'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Antonio Lauricella.
84'
Navíc je domácí kouč vykázán z lavičky!
83'
Petr Hampl inkasuje rovnou červenou kartu! Chtěl obejít protihráče, ale ocitl se na zemi a viditelně tomu přidal. Navíc nejspíše přidal nějaké prupovídky k rozhodčímu a jde rovnou do šaten!
82'
Patrik Valena poslal dlouhý centr až před bránu. Tam si ovšem zakřičel Rotbauer, který míč chytil do rukavic a rychle rozehrál akci svého týmu.
81'
Hráči Benešova se odkop na polovině ani trochu nepovedl, díky čemuž se k balonu dostali hosté. Navíc je pískán faul a Litoměřice u míče zůstávají nadále.
80'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Luboš Balata, přichází Vojtěch Balata.
79'
Zbytečný faul na polovině hřiště předvedli hráči Benešova. Litoměřicku chybí posledních deset minut k tomu, aby si připsalo první body v sezóně.
77'
Na hřišti jsou v posledních minutách k vidění velké emoce, což se dá přičíst současnému stavu, kdy domácí tým prohrává o tři branky.
77'
Žlutou kartu dostává Dominik Zdržálek (FK Litoměřicko).
76'
Žlutou kartu dostává David Filip (SK Benešov).
Žlutou kartu dostává Jakub Chábera (FK Litoměřicko).
75'
Benešov právě vstřelil branku!
Už je to zase jen o čtyři branky! Na přihrávku si naběhl LUBOŠ BALATA, jenž byl v šestnáctce úplně sám. Nejdříve se mu sice míč zamotal mezi nohy, ale nakonec poslal míč k tyči a překonal Plachého.
74'
Žlutou kartu dostává Luboš Balata (SK Benešov).
72'
Litoměřice právě vstřelily branku!
A krátce po ně vidíme čtvrtou branku v síti Benešova! Kop rozehraný nakrátko, po kterém se k míči dostal DOMINIK ZDRŽÁLEK. Ten si navedl míč až na hranici šestnáctky, odkud parádní ranou vymetl šibenici!
71'
Také Litoměřicko se připomnělo v útoku. Nakonec byla jejich útočná snaha odvrácena na rohový kop.
70'
Vrzáň rozehrával další rohový kop. Ten nebyl tak dobrý jako ty ostatní od něj zahrané. Plachý si pro míč skočil a vyboxoval ho mimo šestnáctku.
69'
Litoměřicko rozehrálo rychle svou standardní situaci. Přišel dlouhý pas, který dokázala obrana Středočechů pohlídat a míč došel až mimo hřiště.
67'
Další dobře kopnutý roh na domácí straně! Míč šel přesně na hráče Benešova, jenže ani jeden z nich ho nedokázal hlavou trefit.
66'
Další hráč Litoměřicka se ocitl na zemi a drží se za zadní stehenní sval a také k němu jsou nakonec voláni zdravotníci. Dá se očekávat dlouhé nastavení.
64'
Surmaj běžel sám na gólmana a byl tísněn domácím obráncem. Chtěl si ho povodit zasekávačkou, jenže nakonec na míč šlápl, a ani nevystřelil.
63'
Opět byl v akci hráč s číslem 17 – Vrzáň.tentokrát byl ovšem po jeho zákroku pískán faul a fotbalisté v zeleném mohou uklidnit hru.
61'
To nebyl vůbec špatně zahraný rohový kop! Vrzáň našel přetaženým centrem svého spoluhráče, jenže jeho hlavička šla jen vedle tyčky.
60'
Fotbalisté ve žlutých dresech drží míč častěji na svých kopačkách, jenže to k ničemu nevede. Severočeši se velmi dobře brání a k ničemu svého soupeře nepouští.
59'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Jakub Vosáhlo, přichází Ondřej Rataj.
59'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vojtěch Engelmann, přichází Zdeněk Vrňák.
58'
Hostující útočník se po krátkém ošetření zvedl a bude schopen pokračovat v utkání. Litoměřicko má možnost standardní situace.
57'
Nepříjemnou stoličku dostal Miroslav Verner v hlavičkovém souboji. Nedobře spadl na záda a na nohy se mu nechce. Do akce je povolána zdravotnická služba.
56'
Po dlouhém autu se dostal litoměřický hráč k hlavičce. Ta se odrazil přesně k Vernerovi, který pálil z voleje. Jeho rána ale netrefila zařízení.
55'
Na utkání přišlo 175 diváků!
54'
Domácím trenérům se vůbec nelíbilo odpískání faulu jejich týmu. Diskutovali o tom s lajnovým rozhodčím, ale rozhodnutí nezvrátili.
53'
Dobře napadali hosté rozehrávku soupeře na polovině hřiště. Podařilo se jim vypíchnout míč, jenže ten se opět vrátil na kopačky domácího týmu.
52'
Hra byla přerušena, jelikož na hostující obranné polovině ležel David Surmaj. Po chvíli se všem zvedl a bude moci pokračovat v utkání.
51'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Engelmann (SK Benešov).
51'
Benešovu se nyní nepovedla kombinace, po které skončil míč mimo hřiště. Plachý tak může v klidu rozehrát a rozhodně nikam nespěchá.
50'
Zpracování se hostujícímu hráči nepovedlo ani trošku, díky čemuž mohli jít domácím do rychlého protiútoku. Vše nakonec zastavil faul v počátku akce.
48'
První zákrok hostujícího brankáře v tomto poločase. Nejspíše to měl být centr, jenže místo toho šel míč doprostřed brány, kde byl Plachý připravený.
47'
V úvodu druhé poločasu zatím vidíme spoustu chyb na obou stranách. Nakonec musel nedůraznou přihrávku vyřešit Rotbauer dlouhým odkopem.
46'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Michal Macháček, přichází Zdržálek.
46'
Máme za sebou první poločas mezi Benešovem a Litoměřickem. Domácí jsou sice favorité utkání, jenže v tomto utkání prohrávají již o tři branky! Za hosty se dvakrát prosadil Miroslav Verner, navíc v prvních čtrnácti minutách. Třetí branku vstřelil Michal Macháček. Domácí to budou mít velmi těžké, ale ještě nás čeká druhý poločas.
45'
44'
Severočeši v poklidu drží míč na útočné polovině a přibližují se k bráně. Nakonec vypálil z hranice vápna, ale střela šla vysoko nad bránu.
43'
Na druhé straně to již vypadalo na zajímavou šanci, kdy mohl jít domácí hráč sám na brankáře. Na poslední chvíli předvedl velmi dobrý obranný skluz hostující obránce, jenž celou akci přerušil.
41'
Po rychlé akci měli hosté možnost rohového kopu, po kterém zvyšují své vedení na tři góly! DOMINIK PEDRO chtěl míč odvrátit, jenže místo toho trknul do míče tak, že nedal svému gólmanovi nejmenší šanci zasáhnout.
40'
FK Litoměřicko zatím celkem bez potíží brání svůj dvoubrankový náskok. Snaží se držet míč na svých kopačkách, což se mu celkem daří.
38'
Viděli jsme několik osobních soubojů na polovině hřiště, ale ani jeden z nich nebyl posouzený jako faul. U míče jsou domácí, kteří se ženou do útoku.
37'
Zajímavá situace na straně Středočechů, která mohla skončit jejich první brankou! Přízemní centr byl propuštěn až na posledního hráče domácích, který to však nečekal a obránce před ním stihl míč odpálit.
36'
Asi první rohový kop na hostující straně. Ten přinesl přetažený centr, odkud ho hráč hostí vrátil zpět do ohně. Nakonec je Litoměřicku pískán faul.
35'
Tenhle přímý kop již byl o něco zajímavější na domácí straně. Hráč ve žlutém se dostal k hlavičce, která mířila na bránu. Bohužel pro něj jen do míst, kde byl připravený litoměřický brankář.
33'
Po faulu v dobré pozici měl Benešov dobrou pozici na standardku. Opět mělo přijít prodloužení, jenže to zastavili první dva bránící hráči.
32'
Žlutou kartu dostává Miroslav Verner (FK Litoměřicko).
31'
Po dlouhé době nějaká zajímavá šance a měli jí domácí! Po rohovém kopu se míč dostal k hráči Benešova, jenže ten nenasměroval míč mezi tři tyče.
30'
Divácí domácího celku začínají být značně nespokojeni, i když se není co divit. Obránci Benešova si dvě minuty přihrávali jen mezi sebou.
28'
Ani tato standardka se domácím zrovna dvakrát nepovedla! K prodloužení se sice dostal hráč Benešova, jenže jeho hlavička byla bez potíží odvrácena.
27'
Ani standardní situace se fotbalistům ve žlutém nedaří. Po dalším rohovém kopu se k balonu dostali hosté, kteří byli zastaveni jen za cenu faulu na půlce.
26'
Ne, Benešovu se v posledních minutách vůbec nedaří dostat do útoku. Litoměřicko brání celkem spolehlivě a domácí neví kudy kam.
24'
Jakub Šimkovský zkoušel pasem na slepo najít někoho ze svých spoluhráčů na hranici šestnáctky. Tam si také někdo sbíhal, jenže domácí obrana byla rychlejší.
23'
Dva rohové kopy v krátkém sledu zahrávali domácí fotbalisté, ale ani jeden z nich nezpůsobil takový závar, jako jsme viděli z prvních rohů v utkání.
22'
Zajímavá situace v podání domácích! Na odražený míč si seběhl Luboš Balata, jehož nástřel na zadní tyč odvrátil někdo z hostí na rohový kop.
21'
Jan Štefko vybojoval míč na své obranné polovině a pokusil se zklidnit hru. To se mu na chvíli povedlo, jenže nepřesný nákop skončil v autu. U míče je Benešov.
20'
Rychlá akce Litoměřicka skončila střelou. Pas znovu dostal Miroslav Verner, který pálil poté, co si míč sklepl. Jeho rána však nebyla důrazná a Rotbauer v pohodě zasáhl.
19'
V posledních několika minutách je hra často kouskována. Na hřišti nám přibylo hodně faulů, což neprospívá tempu hry.
18'
už se hráči Benešova dostávali do šestnáctky, jenže spolehlivým zákrokem je zastavil hostující obránce, jenž odpálil míč mimo nebezpečí.
17'
U míče jsou znovu hráči ve žlutých dresech, jenže zatím kombinují jen na své obranné polovině, kde se Litoměřicko snaží napadat jejich rozehrávku.
16'
Se Středočechy inkasovaná branka znovu zamávala. Domácí nejsou totiž vůbec produktivní, zatímco hosté střelil dva góly ze dvou střel.
14'
Místo toho ale znovu inkasují poté, co naprosto propadli v obraně! MIROSLAV VERNER si skvěle naběhl za obranu, zpracoval si míč prsama a v pohodě překonal domácího gólmana, navíc vstřelil druhou branku v dnešním utkání!
13'
Vypadá to, že fotbalisté ve žlutých dresech se naplno dostali do zápasu. V posledních minutách jsou jednoznačně lepším týmem a vyrovnávací branka visí ve vzduchu.
12'
Díky čemuž se domácí dostali blíže k bráně s možností autového vhazování. Nakonec přišel centr do vápna, ale Plachý situaci přečetl a míč vyboxoval.
11'
Litoměřicko bylo v útoku, ale míč se ocitl mimo hrací plochu. Rotbauer tak může v klidu rozehrávat od své branky a zvolil dlouhý nákop dopředu.
10'
No, tohle již zavánělo vyrovnávací brankou, která ovšem nepřišla. Domácí se dožadovali penalty, jež odpískána nebyla. Poté se jim podařilo trefit ještě břevno.
9'
A gólovka na straně Benešova! Na rohový kop si naskočil Patrik Švantner, jenže jeho hlavičku pod břevno dokázal Plachý vyrazit na další roh.
9'
První nebezpečnější šance domácího týmu! Střelu z úhlu vyrazil hostující gólman jen vedle sebe, jenže zde nebyl nikdo, kdo by mohl zakončovat do prázdné brány.
8'
Středočeši zatím neví, kudy by se mohli dostat k ohrožení branky. Jejich akce většinou skončí ještě dříve, než začnou a střelu na bránu si ještě nepřipsali.
7'
Hosté měli k dispozici další standardní situaci, po které přišel centr do šestnáctky. Domácí obrana ale zafungovala na jedničku a centr odvrátila.
5'
S další útočnou akcí se hnalo Litoměřicko. tentokrát se dostal ke střele Patrik Valenta, ovšem jeho rána šla přesně do míst, kde stál Rotbauer.
4'
A hosté se dostávají do vedení, takže svou převahu přetavili ve vedoucí branku. Dva domácí obránci se nedomluvili a míč se od nich jen odrazil na hranici šestnáctky. Tam se do něj opřel MIROSLAV VERNER, jenž střelou k tyči nedal gólmanovi šanci.
3'
O něco málo aktivnější je zatím Litoměřicko. To si vybojovalo standardní situaci. Centr do vápna ovšem nepřišel a hosté se sami o míč připravili.
2'
S míčem už si chvilku zahráli oba týmy. Ani jeden z nich se však ještě nedostal k ohrožení branky a oba gólmani zatím mohou být v klidu.
1'
Zápas nám odstartoval! Domácí tým nastupuje tradičně ve žlutých dresech. Hostující Litoměřicko dnes zvolilo zelené dresy. O úvodní výkop se postarali domácí.
1'

SK Benešov: Rotbauer – Vosáhlo, Filip, Pedro, Zákostelský, Engelmann, Turek, Švantner, Hampl, Brokeš, Balata.
Náhradníci: Rataj, Kratochvíl, Laštovka, Vrňák, Srb, Balata, Tetour.

FK Litoměřicko: Plachý – Šustr, Šimkovský, Chábera, Verner, Surmaj, Macháček, Husenský, Valenta, Štanců, Štefko.
Náhradníci: Ordelt, Zdržálek, Karvánek, Lauricella, Luong.

Rozhodčí: Ježek – Novotný, Slavíček.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání ČFL mezi domácím Benešovem a hostujícím Litoměřickem. Středočeši jsou na tom zatím podstatně lépe. Nacházejí se osmém místě, když vyhráli tři zápasy (jeden v základní hrací době, dva na penalty). Litoměřicko je na tom velmi bídně, jelikož jako jediný tým ještě nezískalo bod, díky čemuž je na posledním místě. Jestli Benešov potvrdí roli favorita se dozvíme. Zápas startuje v 17:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.