Tetour – Rataj, Vosáhlo, Filip, Engelmann, Azilinon, Hampl, Vrňák(C), Zoubek, Brokeš, Lauricella
Pedro, Urban, Turek, Rotbauer, Sklenička
Ulrich – Trska, Cichra
Živanice
Pánek F., Ferčák, Gašpar, Pánek D., Motyčka, Volšík

V koncovce měli pevnější nervy domácí, když na penalty zvládli vyhrát 5:4. Za hosty jako jediný neproměnil hned první pokutový kop Zoubek.
Benešov proměnil.
Živanice proměnili.
Živanice neproměnili.
Střílení penalt začíná.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90'
Zápas bude nastaven o minutu nad rámec základní hrací doby.
90'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Koštál, přichází Ferčák.
89'
Velká šance domácích a skvěle nacvičený signál při standartní situaci, kterou rozehrával Vrňák! Po rozehrání se dostal k hlavičce jeden z domácích hráčů, ten ale nezamířil přesně!
87'
Domácí rozehráli po zemi na hranici velkého vápna, tam byl ale nejdříve obránce hostů, který mič odkopl do bezpečí.
86'
Hampl se řítil po pravé straně do samostatného úniku, na poslední chvíli zasáhl obránce hostů a odvrátil tak na rohový kop.
85'
Za tvrdý zákrok ve středu hřiště vytahuje rozhodčí první žlutou kartu dnešního utkání.
83'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Petrus, přichází Gašpar.
82'
Za hranicí velkého vápna napřáhl jeden z hostujících hráčů a mířil skoro přesně. Střela jen těsně minula levou tyč.
81'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Brokeš, přichází Urban.
79'
Hraje se už hodně dlouho bez přerušení a hra se přelévá z jedné strany na druhou bez nějakého ohrožení branky.
77'
Z voleje se opřel do střely jeden z hostujících hráčů ve velkém vápně Benešova, střela míří vedle levé tyče.
76'
Střídání rozkouskovala hru a momentálně ani jeden z týmů nedokáže na delší čas udržet míč.
74'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Lauricella, přichází Turek.
73'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Hundák, přichází Motyčka.
72'
K míči se po rozehrání rohového kopu ale dostal nejdříve brankář Tetour a vyboxovává do bezpečí.
71'
Hosté chtějí v posledních minutách gólu dosáhnout více, tentokrát pěkně hosté stříleli z hranice velkého vápna, jeden z obránců domácích střelu zblokoval na roh.
70'
Z pravé strany letěl do pokutového území Benešova zajíamvý centr, rozhodčí ale přerušuje hru pro ofsajdové postavení útočícího hráče.
69'
Domácí se tlačili k centru na pravé straně, dobře ale zasáhl Polák a osvobozuje tak Živanice.
68'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Sklenička.
65'
Po faulu domácích rozehrávali hosté standartní situaci na hranici středového kruhu. Na nadýchaný míč si nikým nehlídaný naběhl jeden z hráčů hostů, hlavou ale nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče a zápas tak stále zůstává bez gólu!
63'
Po delší době se dostali do šance i domácí. Hampl byl na hranici velkého vápna uplně sám, celou situaci ale uspěchal, když se pokusil překvapit golmana hostů, střela ale neměla razanci a navíc skončila na síti brány.
61'
Míč mířil na přední tyč, kde zakončoval jeden z hráčů hostů, střela ale byla zblokována.
60'
Hosté budou mít opět šanci v podobě rohového kopu, Hunák unikal po pravé straně a domácí obránce odvrátil na roh.
59'
A opět rychlý protiútok hostů. Z levé strany vzešel krásný centr na nabíhajícího Hundáka, ten ale mířil nad bránu.
56'
Následný rohový kop žádnou ohrožením pro domácího brankaře neskončil.
55'
Hosté ale mohli udeřit z rychlého protiútoku! Z pravé strany mířil míč na hranici malého vápna, kde z vypětím všech sil odvrátil před útočníkem hostů na rohový kop domácí hráč a nepřipustil tak změnu skóre!
54'
Hosté jsou posledních pár minut pod tlakem a osvobozují se pouze za cenu odkopů.
52'
Vrňák se pokusil individuálně prorazit na pravé straně, prvního protihráče obešel, druhý už byl ale nad jeho síly.
51'
Azilinon předvedl pěknou individuální akci, když se dokázal odprostit od soupeře a vystřelil z hranice velkého vápna. Střela končí těsně vedle.
49'
Velká šance domácích! Ti dostali míč do malého vápna, kde skvěle zakročil stoper Živanic. K dorážce se dostal Vrňák, jeho střelu ale zblokoval opět jeden z obránců hostů a zabráni tak gólu.
48'
Druhá půle začla velmi opatrně a ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Oba týmy se pokoušeli o pár dlouhých nákopů, které ale k úspěchu nevedly.
46'
První poločas moc fotbalové krásy nenabidl, největší šance měli domácí z přímého kopu, kdy míč skončil na tyči a také v 16. minutě kdy těsně pálil Hampl.
45'
První poločas skončil. Rozhodčí se rozhodl, že nenastaví ani minutu.
44'
Šanci v podobě přímého kopu měli domácí a nechybělo moc a byli jsme svědky prvního gólu! Ke smůle domácích končí míč pouze na břevně!
42'
Roh rozehráli hosté nakrátko a dostali se i k zakončení. Střelu ale zblokovala žlutá zeď domácích.
41'
Po levé straně unikl hráč Živanic, Vrňák byl ale připraven a odvrací na roh.
40'
Lauricella se pokusil vyslat spoluhráče do samostatného úniku, přihrávka byla ale moc prudká a končí tak v zámezí.
39'
Zoubek dostal pěknou přihrávku na velké vápno od Engelmanna, při zpracování ale fauloval protihráče a odkopávat od brány bude tak Hrnčíř.
36'
Hosté teď pár minut kombinovali na útočné polovině domácích, ke kloudné šanci se ale neprokombinovali, zkusili tedy ránu z velké dálky, která končí nad bránou Tetoura.
33'
Hosté se pokusili překvapit golmana Tetoura z velké dálky. Střela ale nebyla vůbec povedená a končí vysoko nad.
31'
K rohovému kopu se dostali hosté. Rozhodčí ale píská útočný faul v pokutovém území, tudíž od brány bude rozehrávat Tetour.
30'
Domácí jsou aktivnějším týmem, jejich útočná snaha ale opět končí na špatné finální přihřávce, která končí na kopačkách hostujících obránců.
29'
Hosté unikali po levé straně hřiště, jejich akci zastavuje pomezní rozhodčí, který mává ofsajd.
27'
Tentokrát měli dobrou šanci na protiútok domácí, ti ho ale nevyřešili dobře, jelikož průniková přihrávka byla moc pomalá a zachytává ho obrana hostů.
25'
Ve středu hřiště byl tvrdě faulovaný Engelmann, rozhodčí ale kartu nevytahuje. Domácí budou rozehrávat.
24'
Hosté tentokrát měli zajímavý protiútok, který končí zakončením Hundáka. Střela se mu ale moc nepovedla a končí mimo.
23'
Jsme svědky pasáže hry, kdy se oba týmy střídají v držení míče, který ztrácejí po nepřesnostech.
21'
Závar před brankou hostů! Zoubek unikl po levé straně a nacentroval míč před bránu. Tam v souboji spadnul jeden z hráčů domácích. Rozhodčího ale situace nechává chladným a penaltu nepíská!
19'
Buriánek centroval z pravé strany, stoper Benešova byl ale připraven a odvrací do hloubi pole.
18'
Míč teď drží na kopačkách hosté. Domácí faulovali dvakrát v průběhu krátké doby.
16'
První velká šance zápasu! Hampl si naběhl k levé tyči na pěkný centr, z voleje ale nedokázal míč usměrnit mezi 3 tyče, míč končí těsně mimo!
15'
Domácí tentokrát útočili po pravé straně, přízemní centr ale odvrátil jeden z hostujících obránců.
14'
Podobná situace na druhé straně, tentokrát miřil těsně vedle pravé tyče Hundák.
13'
Domácí se teď dostali do první větší šance zápasu, pěkný centr z levé strany obdržel Lauricella, hlavičkou mířil ale těsně nad.
12'
Tentokrát rozehrávali rohový kop domácí, míč ale končí na hlavě jednoho ze stoperů.
10'
Hosté se dostali k možnosti rozehrávat přímý kop z přibližně 25 metrů. Rozehrání ale nebylo ideální, jelikož míč končí vysoko nad bránou.
9'
Hosté jsou aktivnějším týmem a drží míč na kopačkách častěji. Tentokrát se po pravé straně snažil uniknout Hundák, obránce Benešova byl ale připraven.
7'
Rohový kop rozehrál Hundák přímo do rukavic benešovského golmana Tetoura.
7'
K první střele se dostali hosté, konkrétně Hundák, jeho střelu ale blokuje domácí obránce na roh.
6'
Domácí hráč už je na nohou a hosté rozehrávají.
5'
Lauricella zůstal ležet na hrací ploše, rozhodčí přerušuje hru.
4'
Azilinon dostal pěkný míč za obranu, pomezní ale mává ofsajd. Rozehrávat bude hostující brankář Hrnčíř.
4'
Gorol se pokoušel najít svého spoluhráče dlouhým míčem za obranu. Stopeři domácích byli ale v pohotovosti a nebezpečný míč odvrátili.
3'
Nepřesnost v rozehrávce zbrzdila hosty v útočném snažení. Vhazovat budou domácí.
2'
V začátku utkání jsme svědky dlouhých nákopů od obou týmů, k úspěchu to zatím ale nevede.
1'

SK Benešov: Tetour – Rataj, Vosáhlo, Filip, Engelmann, Azilinon, Hampl, Vrnňák(C), Zoubek, Brokeš, Lauricella
Náhradníci: Pedro, Urban, Turek, Rotbauer, Sklenička

TJ Sokol Živanice: Hrnčíř – Staněk, Gorol(C), Buriánek, Petrus, Štěpánek, Polák, Nikodem, Košťál, Ptáček, Hundák
Náhradníci: Pánek F., Ferčák, Gašpar, Pánek D., Motyčka, Volšík

Rozhodčí: Ulrich – Trska, Cichra.
Poslední vzájemný zápas:

Poslední vzájemné utkání se odehrálo na podzim ve 4. kole ČFL v Živanicích. Zápas moc fotbalové krásy nepřinesl a diváci branku v základní hrací době neviděli. Museli tedy rozhodnout penalty, ve kterých byli úspěšnější domácí a vyhráli tak 1:0.

Sestava Živanic z posledního vzájemného utkání: Volšík – Buriánek, Herzán, Kakrda, Košťál, Motyčka, Petrus, Polák, Ptáček, Staněk, Štěpánek

Sestava Benešova z posledního vzájemného utkání: Rotbauer – Brokeš, Čapek, Engelmann, filip, Hampl, Pedro, Švantner, Turek, Vosáhlo, Zákostelský
TJ Sokol Živanice

Žuvabuce v posledním kole dokázali porazit jedenáctý Králův Dvůr 2:1, v předposledním zápase prohráli na penalty 3:2 v Domažlicích a v prvním jarním kole podlehli doma 0:2 Vltavínu.

Do tohoto zápasu budou vstupovat jako outsider utkání. Nejlepším střelcem Živanic je útočník David Petrus s 5 zásahy.
SK Benešov

Benešovští se na jaře prezentují velmi dobrou formou, když ve 3 jarních zápasech vyhráli na půdě třetíVyšehradu 1:0 na penalty, předtím v divokém zápase vyhráli doma nad Pískem 4:3 a v prvním jarním zápase podlehli Štěchovicím 2:1.

Benešov momentálně okupuje desáté místo tabulky se ziskem 27 bodů. Nejlepším střelcem Benešova je útočník Martin Turek s 5 zásahy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.