ČFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Štěchovice - 23. září 2018   16:30

Brozany
Brozany
28' Michalec  • 86' Chukwuma
2:1
(1:0)
Štěchovice
Štěchovice
62' Novák
Brozany
Vávra – Mešič, Da Silva, Benda, Marič, Hajdarevič
Němec – Novotný, Průcha.
Hřiště SK Sokol Brozany
Štěchovice
Řehák – Milojević, Pavlík, Štědronský, Greš, Müller.

Domácím se aktivní hrou povedlo po dlouhé době získat znovu tři body. Ani v závěru nepustili Štěchovice do velké akce. Díky tomu se mohou dnes radovat, byť duel byl vyrovnanější po většinu poločasu.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Farkaš, přichází Hajdarevič.
90+1'
Hlavní sudí nastavuje dvě minuty!
90'
Štěchovice se musely vrátit až k vlastnímu gólmanovi, který dlouhým nákopem přesunul hru před Lipše.
90'
Muamer Mešič nastoupil do utkání velice aktivně. Proti Vašákově brance vyslal zprava dva centry, které ale neměly přesný cíl určení, na čemž zahořely.
89'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Mešič.
88'
Štěchovice mají velkou šanci na vyrovnání! Z hranice velkého vápna se postavil k exekuci přímého kopu Ladislav Volešák. Bývalý ligový hráč ale těsně orazítkoval břevno.
86'
Brozany právě vstřelily branku!
Domácí se v závěru dostávají do vedení! Matěj Marič vyslal zleva velmi povedený centr. Ten před brankou našel přesně hlavu CHUKWUDIHO CHUKWUMY, od něhož proletěl míč přímo za Vašákova záda.
85'
Sám mezi tři hráče pronikal Jakub Greš. Zpočátku se jeho kličkování dařilo úspěšně, napodruhé ale na Cibulku nevyzrál.
84'
Od středu hrací plochy se snaží Brozany prokombinovat před branku Vašáka. Postranní rozhodčí ale odmával ofsajd.
83'
Štěchovice se dostaly k průniku před branku Lipše. Na soupeřově polovině se dostávají do tlaku, který vyústil v nedovolený zákrok hostí a zakončení štěchovické akce.
81'
Další nedovolený zákrok Štěchovic znamená přesun domácích na soupeřovu polovinu.
80'
Sudí zastavil odpískáním faulu akci Štěchovic. Brozany se tak vydaly na opačnou stranu před Vašáka.
79'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Vlček, přichází Marič.
78'
Kombinace před brankou po povedeném Bendově centru Brozanům nevyšla. Štěchovice posléze dokázaly vynést míč do střední části hrací plochy.
77'
Chukwudi Chukwuma nedovoleně zastavil Michala Švejdu, čímž se zastavila rychlá akce Brozan. Domácí se posléze snaží probít středem hřiště.
76'
Štěchovice přecházejí do útoku. Kombinaci ale dokázali domácí narušit odkopem míče na rohový kop.
75'
Brozany mají před sebou rohový kop. Filip Busta jej ale dokázal odhlavičkovat do prostoru mimo nebezpečí vlastní branky.
74'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Michalec, přichází Benda.
72'
Velmi početná brozanská zeď dokázala vyblokovat štěchovický přímý kop z celkem slibné vzdálenosti. Tím se domácí opět dostali do protiútoku.
71'
Brozany se v závěru více a více tlačí směrem k soupeřově brance. Z řady velkých šancí ale na Vašáka stále vyzrát nemohou.
70'
Žlutou kartu dostává Ladislav Volešák (TJ Štěchovice).
65'
Šanci na otočení vývoje zápasu měl Chukwudi Chukwuma! Brozanský útočník se ocitl v těsné blízkosti před štěchovickým gólmanem. Proti jeho střele obloučkem ale dokázal Vašák včas vyběhnout a zastavit ji.
64'
Štěchovice vstřelený gól poněkud nabudil. Hráči v modrém se drží u míče na hranici střední čáry. Odsud se snaží projít dále.
62'
Štěchovice právě vstřelily branku!
Je srovnáno! Rychlou mezihrou se dostal do malého vápna MARTIN NOVÁK, který prudce nastřelil prostor u vzdálenější tyče brozanské branky.
60'
Z boje ve středu hřiště vyběhli vítězně fotbalisté Štěchovic. Ovšem jejich průnik na branku Lipše byl celkem rychle odražen.
59'
Hosté se dostali na dostřel brozanské branky. Z rohu ale nemohou vyslat blíže k brance přijatelný centr pro dorážku.
57'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Těžký, přichází Greš.
56'
Lipšův odkop vrací Brozany na soupeřovu polovinu. I tentokrát ale Brozany naráží na štěchovickou obranu, čímž musejí přejít na střed.
55'
Brozany se dostaly k průniku do soupeřova vápna. Díky bloku se ale Štěchovice dlouhým odkopem dostaly na opačnou stranu, kde začaly Brozany více tlačit.
54'
Radek Cibulka odkopem míče do zámezí zablokoval pronikajícího Jakuba Košatu.
52'
Již druhou slibnou akci Brozan zmařilo ofsajdové postavení některého z hráčů.
51'
Po Lipšově odkopu se k míči opět dostali hráči Štěchovic. Jejich kombinační hra ale vedla k protiútoku Brozan.
49'
Po nedovoleném zákroku Šimona Těžkého na Adama Vlčka se Brozany díky odkopu dostaly před soupeřovu branku. Štěchovice ale tento prostor zvládly ubránit.
47'
Jakub Košata zakončil celkem slibnou akci Štěchovic vzniklou v chaosu před brozanskou brankou. Jeho střela ale mířila nad horní roh svatyně Přemysla Lipše.
46'
Druhou půli začaly Brozany aktivněji. Celkem rychle se ale Štěchovice zmocnily míče a přenesly hru před Lipše.
46'
Díky většímu množství šancí vede domácí celek zaslouženě 1:0, hosté se do útoku dostávali více až v závěru první půle.
45+1'
45+1'
Centr Martina Nováka mířil až příliš daleko.
45'
Chukwuma si nedokázal těsně před velkým vápnem obehrát Lukáše Jakobovského, což znamenalo další protiútok Štěchovic.
43'
Na levé straně se pokusil Jiří Michalec dorazit centr do branky. Míč ale letěl nízko, tak jej ve skluzu zachytil Filip Busta. Štěchovice následně přešly do protiútoku.
42'
Domácí se opět dostali k postupnému průniku na opačný konec hřiště.
41'
Tak to byla velká šance Martina Nováka! Útočník Štěchovic se dostal do velkého vápna, kde stíhán protihráčem ze středu vypálil na Lipše. Brozanský gólman ale nakonec dokázal míč u země přilehnout do náručí.
40'
Na druhé straně posléze odkopl míč Lipš. Ovšem až mezi dva stopery Štěchovic, kteří míč už jen přepustili na vlastního brankáře.
39'
Nápor Brozan definitivně uvolnil brankář štěchovického týmu, který odkopl míč velmi daleko.
38'
Brozany se ale stále drží na soupeřově polovině.
36'
Chukwudi Chukwuma nakopl míč do rohu vápna, kde proti němu vyběhli současně Jiří Michalec a Lukáš Vašák. Gólman Štěchovic byl nakonec rychlejší, Michalec nezvládl posunout do branky ani odražený míč.
35'
Štěchovicím se povedlo uvolnit napětí před vlastní brankou. Rozhořela se tak bitva o míč kolem středového kruhu.
30'
Přemysl Lipš musí čelit opravdu velkému tlaku před svou brankou. Gólman Brozan ale spolu s obranou nakonec zůstal nepokořen a odkopává od své branky.
28'
Gól ale padl na opačné straně! JIŘÍ MICHALEC se odhodlal k dalšímu samostatnému výběhu proti štěchovické brance, který zakončil k levé tyči Vašákovy branky.
27'
Další Lipšův nákop odhlavičkoval až štěchovický stoper. Díky tomu se hráči soupeřova celku postupně dostávají k brance Lipše.
26'
Slibnou šanci měl Ivan Šollar! Z jeho povedeného průniku podél levé strany hřiště ale příliš přetáhl svůj centr. Ten posléze nestihl žádný z jeho spoluhráčů.
25'
Štěchovice se znovu chtěly dostat na opačnou stranu hřiště. Jejich dlouhý nákop se ale podobnou razancí opětovně vrátil zpět.
24'
Velmi rychle ale musí od své branky odkopávat Přemysl Lipš.
23'
Ladislav Volešák si nedovoleně počínal vůči Jiřímu Michalcovi. Před Brozanami se tak otevřela výhoda přímého kopu.
22'
Po krátkém mezičase, který zvládly Štěchovice před brankou Lipše se hra opět přesunula do středu pole.
17'
Štěchovicím se konečně podařilo ubránit tlak před vlastní brankou a vysunout hru mimo velké vápno.
16'
Jan Díl ale tento míč dokázal odhlavičkovat mimo ohrožení vlastní branky.
16'
Po štěchovické chybě ve vápně se Brozany dostaly k rohovému kopu.
15'
A míč se z této příležitosti dostal rychle až na opačnou stranu hrací plochy.
14'
Od své branky nyní rozehrává brozanský gólman.
11'
Chukwudi Chukwuma se dostal k povedenému náběhu po levé straně hřiště. Z hranice vápna pak vystřelil, ovšem jeho střelu Vašák vyrazil.
6'
Hra se přesunula k brozanské brance, kde ale Štěchovice narážejí na blok ve vápně.
4'
Dlouhý nákop Ivana Šollara vysoko přeletěl štěchovickou branku.
1'
První obranný zákrok si připsal Chukwudi Chukwuma, který zabránil Bustovi v pokračování akce.
1'

Sokol Brozany: Lipš – Stehlík, Šimral, Michalec, Cibulka (C), Studecký, Farkaš, Šollar, Chukwuma, Eliáš, Vlček.
Náhradníci: Vávra – Mešič, Da Silva, Benda, Marič, Hajdarevič

TJ Štěchovice: Vašák – Busta, Švejda (C), Volešák, Kučera, Batka, Díl, Novák, Jakobovský, Těžký, Košata.
Náhradníci: Řehák – Milojević, Pavlík, Štědronský, Greš, Müller.

Rozhodčí: Němec – Novotný, Průcha..
Zápasy minulé sezóny byly velmi vyrovnané. V obou z nich zvítězily Štěchovice. V Brozanech 5:4, v jarní odvetě na štěchovickém stadionu až na penalty 4:3.
Domácí Brozany již dlouho čekají na výhru za tři body. Sice naposledy porazily na penalty Benešov, ovšem pět předchozích utkání zakončil brozanský celek bez bodu. Tím pádem se v tuto chvíli drží na předposlední pozici se sedmi body z osmi utkání.

Štěchovice na tom jsou o něco málo lépe. V tabulce se nyní drží na jedenáctém místě se stejným počtem získaných bodů. Taktéž z osmi zápasů. Ovšem Štěchovice jsou nyní celkem ve formě. Naposledy porazily Králův Dvůr, byť na penalty. Předtím ale rozstřílely Viktorii Jirny a to hned 5:0.
Zdravím vás u přenosu z Fortuna České fotbalové ligy. Na hřišti v Brozanech proti sobě nastoupí domácí SK Sokol Brozany, který přivítá TJ Štěchovice. Přeji vám příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.