ČFL - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Vltavín - 24. dubna 2019   17:00

0:2
(0:1)
Vltavín
Vltavín
30' Veselý   • 88' Láncz
Písek
Benetka, Vávra, Ratkovič, Sigmund, Pecka, Sedláček, Vojtíšek.
Raplík – Drábek, Dujsík.
Vltavín
Štorc, Al Tamtami, Šmalcl, Eichler, Zoubek, Špaček, Tichý.

Je konec, šťastnější je tým Loko Vltavín, který si z Písku odváží tři body. Domácí hráči s přibývajícím časem přidávali na aktivitě a vyrovnání bylo blízko. Rozhodující moment přišel v 88. minutě, kdy se po brejku hlavou prosadil Láncz. To je pro tuto chvíli vše. Přeji hezký večer.
90+3'
90+2'
Ani z rohového kopu se domácí hráči nedokázali prosadit.
90+1'
Po volném kopu budou mít domácí k dispozici ještě rohový kop.
90+1'
Marka Hovorku vystřídal Josef Šmalcl.
90'
Nastavovat se budou dvě minuty.
89'
Taktické střídání Vltavína. Z trávníku odešel Carlo Maria Maione. Na poslední minuty si zahraje Jan Špaček.
88'
Vltavín právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Čerstvý Zoubek předvedl sólo přes celé hřiště. Poté křížným centrem vyzval ke skórování LUKÁŠE LÁNCZE, který hlavou zamířil přesně ke vzdálenější tyči – 0:2.
87'
Uvíra hlavou odvracel další nebezpečí.
85'
Ze hřiště odchází střelec jediné branky – Lukáš Veselý. Na poslední minuty se do hry zapojí David Zoubek.
84'
Sigmund nedokázal zastihnout balón na hrací ploše.
83'
Po rohovém kopu se do zakončení hlavou dostal Pinc, ale zamířil příliš vysoko.
82'
Benetka centroval do pokutového území, kde zasáhl Podzimek.
80'
Veselý mohl zvýšit vedení hostů, ale v dobré pozici zamířil nad horní tyč.
79'
Hanzlík z rohového kopu žádného spoluhráče nenašel.
76'
Pro dnešek má odpracováno Jakub Held, kterého na hřišti vystřídá Jan Sigmund.
75'
Vladimíra Valíčka na trávníku vystřídal Dominik Tichý.
73'
Ratkovič elegantně prošel přes dva hráče Vltavína a dostal se do zakončení. Radost domácímu týmu překazil Láncz, který těsně před brankovou čárou zastavil prudkou střelu Ratkoviče.
72'
Šípek poslal míč přímo do náruče Tomovi.
69'
... současně dochází ke změně i v domácím týmu. Václava Hrachovce vystřídá Tomáš Pecka.
69'
Hosté střídají. Františka Myslivečka na hřišti nahradí Jakub Eichler.
67'
František Mysliveček byl v osobním souboji příliš důrazný a hlavní sudí vytahuje žlutý kartonek.
66'
Útok hostujících hráčů zastavilo ofsajdové postavení.
63'
Benetka centroval z nulového úhlu, ale pomezní sudí signalizoval aut.
61'
V domácím týmu dochází k prvnímu střídání. Ze hry odešel Antonín Presl, do hry se zapojil Andrija Ratkovič.
58'
Vltavín bez větších potíží ubránil standardní situaci Písku.
57'
Presl měl na kopačce vyrovnávající gól, když uháněl sám na brankáře. Koblenc ze souboje tváří v tvář dokázal vyrazit pozemní střelu na rohový kop.
57'
Hráči obou týmů nyní předvedli nepřesnost při rozehrávce.
54'
Dobrý obranný zákrok předvedl Běloušek, který zastavil sólo hostujícího hráče.
52'
Láncz vyšel vítězně po souboji o míč s Voráčkem, rozehrávat bude Koblenc.
50'
Koblenc musel skočit k levé tyči, kam se snášel centrovaný míč.
48'
Podzimek vyslal tvrdou střelu, kterou zablokoval jeden z domácích hráčů.
46'
Písek vstoupil do druhé půle s dvěmi změnami v sestavě. Na lavičce náhradníků zůstali Martin Held a Tomáš Ulbrich. Do hry se zapojili Tomáš Benetka a Roman Vávra.
46'
První poločas vyzněl lépe pro hráče z hlavního města, kteří vstřelili jeden gól. Nejdůležitější moment se odehrál ve třicáté minutě, kdy se hlavou prosadil Veselý. Co přinese druhá půle, uvidíme za chvíli.
Druhý poločas začne přibližně v 18:10.
45+1'
45'
Hlavní sudí nastavil jen pár vteřin a poté ukončil první poločas.
43'
Voráček dostává žlutou kartu.
41'
Presl při útoku nedovoleně atakoval Abenu a hlavní sudí odpískal útočný faul píseckého hráče.
39'
Další útok hostů nebyl úspěšný, protože Veselý se nacházel v ofsajdovém postavení.
38'
Láncz se snažil prokličkovat do útoku, ale jeho snažení zastavil pomezní sudí, který signalizoval aut.
36'
Vltavín ubránil rohový kop soupeře.
35'
Pohotový zákrok Koblence, který vyrazil střelu soupeře nad horní tyč.
32'
Domácí zvýšili aktivitu a snaží se o rychlou odpověď, ale naráží na poctivou obranu Vltavína.
30'
Hosté se dostávají do vedení. Po centrovaném balónu se do zakončení hlavou dostal Uvíra, který zamířil do tyče. Balón se poté odrazil na volného LUKÁŠE VESELÉHO a ten hlavou překonal píseckého brankáře – 0:1.
27'
Jakub Held rozehrával rohový kop, ale míč odvrátil první obránce soupeře.
24'
Útočné snažení Veselého zastavil hlavní soudí, který odpískal hostujícímu hráči útočný faul.
22'
Po centru Myslivečka se balón dostal k Uvírovi, který těsně minul pravou tyč.
21'
Vltavín bude mít k dispozici výhodu rohového kopu.
18'
Hostující hráči se nedohodli v rozehrávce a odevzdali míč soupeři.
16'
Martin Held na hranici pokutového území odvracel další hrozící nebezpečí.
14'
Presl se po osobním souboji těžce zvedal z trávníku, nakonec je v pořádku a pokračuje ve hře bez ošetření.
11'
Protiútok hostů zakončil Veselý, ale z ostrého úhlu zamířil do boční sítě.
10'
Výhodu rohového kopu měli také domácí hráči, ale žádné nebezpečí pro bránu soupeře nevzešlo.
7'
Rozehrání od rohového praporku provedl Mysliveček. Míč se dostal k Preslovi, který odkopl míč do bezpečí.
6'
Ulbrich odvrátil centr soupeře na rohový kop Vltavína.
5'
Šípek vyslal centrovaný míč z levé strany, míč však zablokoval jeden z domácích hráčů.
3'
Maione pospíchal do útoku, ale ve vápně byl o krok dříve brankář Toma.
1'
Úvodní výkop obstarali Pinc s Ulbrichem, zápas může začít.
1'
Hráči obou týmů nastupují na trávník. Domácí hráči nastoupí v tradiční modro žluté kombinaci dresů. Vltavín dnes bude hrát v zelených dresech.

FC Písek: Toma – Vacovský, Held J., Presl, Pinc, Běloušek, Held M., Voráček, Hrachovec, Ulbrich, Hanzlík.
Náhradníci: Benetka, Vávra, Ratkovič, Sigmund, Pecka, Sedláček, Vojtíšek.

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Abena, Veselý, Mysliveček, Hovorka, Uvíra, Šípek, Láncz, Maione, Podzimek.
Náhradníci: Štorc, Al Tamtami, Šmalcl, Eichler, Zoubek, Špaček, Tichý.

Rozhodčí: Raplík – Drábek, Dujsík.
Písecké fotbalisty čeká ve středu velice těžký soupeř, ale pokud se chtějí odrazit ze spodních pater tabulky, musí bodovat. Předehrávka bude odstartována úderem 17. hodiny.
Písecký fotbalový tým má na programu předehrávku 33. kola, ve které na svém trávníku přivítají mužstvo Loko Vltavín. V tabulce si výrazně lépe vede pražský tým, který se nachází na čtvrtém místě s 44 získanými body. Písek zatím své ambice nenaplňuje a s pouhými 24 body se krčí na patnáctém místě. Utkání hrané na podzim vyznělo lépe pro Písecké, kteří si z Prahy odvezli všechny body, po výhře 3:2. Hattrickem se v zápase blýskl Martin Voráček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.