ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Převýšov : Zápy - 20. října 2018   10:15

0:3
(0:2)
Zápy
Zápy
7' Duben   • 13' Matějka   • 70' Matějka
Převýšov
Petr (74. Černý) – D. Hašek, Vyšehrad, Jarkovský (C), Špidlen, Koubek, Labík, Veselka (60. Korba), Sedláček (78. R. Doležal), P. Novák (78. Holec), Bastin
Dunda – Korba, Kosař, R. Doležal, Holec, Černý
Benedikt – Urban, Matyš
220 diváků
Zápy
Frydrych – P. Hašek (81. M. Novák), Duben, Růžek, Jablonský, Hakl, Eliáš, J. Jelínek (84. M. Macek), M. Jelínek (C), Svoboda (75. Hron), Matějka (71. Jukl)
I. Doležal – Jukl, M. Doležal, M. Novák, Hron, M. Macek

Zápy vítězí zejména díky dobrému vstupu do zápasu. Upevňují si vedení v České fotbalové lize a momentálně mají k dispozici náskok sedmi bodů před druhou Dobrovicí, která odpoledne přivítá doma Vltavín. Domácím dnes nevyšlo vůbec nic. Navíc musí řešit zranění brankářů. Dunda se zranil při rozcvičce, Petr v duelu a tak dochytával Černý. Ale povedlo se mu neinkasovat. Nicméně, spokonější bude soupeř. Ten měl utkání prakticky zcela pod kontrolou a dá se říci, že tři body bere zaslouženě.
90+2'
90+2'
Nastavují se dvě minuty!
90+1'
Černý byl součástí rozehry a krátce na to přišel faul Holce na pravé straně.
90+1'
Po faulu na levé straně mají ještě domácí šanci na to, aby zbavili Frydrycha čistého konta.
90'
Střela křížem končí vedle pravé tyče z pohledu exekutora standardní situace.
90'
Domácí vyrobili velkou chybu na polovině hřiště a hosté najednou šli do brejku po levé straně, kdy Hron vybojoval faul Jarkovského. Ten už jednu žlutou kartu má...
89'
Ofsajd hostů na pravé straně.
89'
Zřejmě Jablonský umístil rozehrávku z levé strany do autu.
88'
Černý si dovolil kličku presujícímu fotbalistovi a poté poslal míč křížem na pravou stranu.
87'
Černý rozehrál na pravou stranu a balón nakonec skončil až ve druhém vápně.
86'
Holec nastavil šikovně tělo na pravé straně před svého protihráče a ten fauloval na domácí polovině.
86'
Černý si zahrál nohama daleko mimo vápno a nyní pomáhá spoluhráčům s rozehrávkou.
85'
Vyšehrad upadl na pravé straně nevlastní vinou a pak mu ještě cosi sděluje M. Macek.
84'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází J. Jelínek, přichází M. Macek.
84'
Pravačka Miroslava Nováka centrovala pouze na hlavu soupeře.
83'
Faul na Hrona na levé straně přibližuje hosty ke třem bodům.
83'
Po vhazování Dominika Haška na pravé straně se nic nestalo a útočí hosté.
82'
Hron nezakončil ze středu po centru z pravé strany, následovala nečistá střela z odhadem dvaceti metrů.
81'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází P. Hašek, přichází M. Novák.
80'
Při centru Dominika Haška zprava na zadní tyč si křikl Frydrych a skryl balón do rukou.
80'
Špidlen vezme aut zleva na polovině soupeře.
78'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Sedláček, přichází R. Doležal.
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází P. Novák, přichází Holec.
78'
Po centru Labíka zleva na přední tyč hlavičkoval Bastin mimo bránu.
77'
Dominik Hašek trefil protihráče z pravé strany.
77'
Faul hostů na polovině hřiště.
75'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Hron.
74'
Radek Petr tohle utkání kvůli zranění nedochytá a jedná se o druhého zraněného brankáře domácích v první nepracovní den tohoto týdne. Nahrazuje jej hráč z pole Jiří Černý.
74'
Koubek nestihl míč na levé straně na hřišti, vykopne Frydrych.
73'
Domácím se teď nedaří směrem dopředu vůbec nic a začíná to vypadat na tři body pro Zápy.
73'
Bastin mohl jít sám z osy hřiště na Frydrycha, ale ten prokázal rychlejší reakci.
72'
Korba to vzal na sebe na pravé straně a střelou přes Jablonského pálil vedle delší tyče.
71'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Jukl.
70'
Zápy právě vstřelily branku!
Jan Jelínek zleva na střed oslovil nabíhajícího TOMÁŠE MATĚJKU a ten po levé ruce Petra do dolních pater branky pokořil domácího brankáře svým druhým zásahem v duelu. 0:3.
69'
Po autu Špidlena na levé straně se přidal Koubek, ale následně už byli na balónu hostující hráči.
69'
Hosté se provinili nedovoleným zákrokem ve středovém kruhu domácí poloviny.
68'
Korba měl proti sobě dva hráče na pravé straně, takže hosté můžou reagovat Janem Jelínkem po levém křídle.
67'
Souboj Matějky se Špidlenem na pravé straně přináší aut hostů z domácího území.
66'
Dlouhá individuální akce Jana Jelínka, ten se v první fázi zbavil Dominika Haška, ale jeho křižnou střelu z pravé strany poté vytáhl Petr.
66'
Hosté odkopli míč z pravé strany až do rukou Petra.
65'
Svoboda, nebo Hakl neměl kolem sebe vůbec nikoho, jenže zakončoval zprava vedle dlouhé tyče bez teče protihráče.
64'
Vyšehrad byl u míče později než Jan Jelínek na levé straně, ten poslal míč na střed a po následné sražené střele Matějky dorážel z pravé části vápna vedle přední tyče při vyložené šanci. Jeden z domácích fotbalistů ještě dokázal balón tečovat za cenu rohu.
63'
Je to tak, právě od Petra začíná domácí útok.
63'
Bývalý brankář stříbrné reprezentační dvacítky si nechává ošetřit nohu, ale určitě bude pokračovat v zápase.
62'
Otázkou je, kdo by zápas dochytal v domácí brance, protože Dunda se zranil při rozcvičce...
61'
Petr leží ve svém malém vápně a běží k němu hlavní rozhodčí.
60'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Veselka, přichází Korba.
60'
Pavel Hašek tlačil míč pravačkou k bližší tyči, ale nasměroval balón mimo branku.
59'
Labík pokazil nahrávku a z toho plynulo podražení Jarkovského (Převýšov) proti Svobodovi, který útočil po levé straně. Domácí kapitán ani neprotestuje po obdržení žluté karty.
58'
Eliáš nahrál na pravou stranu, kde Špidlen nechal balón dopadnout za branku.
57'
Frydrych vyběhl na pravou stranu mimo vápno do střetu s rozběhnutým Labíkem a sudí zapískal v neprospěch domácích pro faul fotbalisty Převýšova.
56'
Eliáš a Martin Jelínek se starají o zábavu na pravé straně ve společnosti bránícího fotbalisty.
55'
Veselka se jako poslední dotkl míče na pravé straně a vhazovat bude Jablonský.
55'
Bastin vystřelil z levé strany na přední tyč do rukou Frydrycha.
54'
Koubek byl faulovaný při kličce na levé straně na půli.
53'
Jablonský vhazoval na levé straně, ale dvojice Veselka – P. Novák získala vzápětí balón pro domácí celek.
52'
Frydrych si zatím ve druhém poločase nesáhl rukama na míč.
51'
Jan Jelínek obral zleva o míč rozehrávajícího Vyšehrada a naservíroval balón na střed, kde Matějka zakončil do padajícího Petra.
51'
Dlouhý aut zleva na bližší tyč domácí branky, kde hosté udělali útočný faul.
50'
Po centru Jablonského zleva na zadní tyč vytáhl Petr zakončení hlavou pod víko svojí rukou.
50'
Po ztrátě hostů na pravé straně je na programu dne domácí aut.
49'
Další přerušení kvůli problémům jednoho z domácích fotbalistů, ale vše je v pořádku.
49'
V ponechané výhodě byl Jablonský připravený na pozici levého beka.
48'
Pavel Hašek zvedá Jablonského z trávníku a my bychom měli opět bojovat o body do tabulky ČFL poté, co Převýšov vrátí míč sportovně protivníkovi.
47'
Jeden z hostů zůstal ležet na hrací ploše, Zápy zakoply míč do zámezí.
47'
Vyšehrad nakopl křižný míč na levou stranu, ale jeho spoluhráče zradil první dotek.
46'
Martin Jelínek postrčil míč na pravou stranu, ale následně chybovali hosté.
46'
Dnešní utkání sleduje 220 diváků.
Zápy mají nakročeno ke třem bodům, velice dobře vstoupili do zápasu. Nejprve se prosadili po gólu a chybě Petra do prázdné branky. Následně trefil Matějka zblízka dolní roh brány. Ačkoliv hosté polevili ze své aktivity, tak nadále měli dění na hrací ploše pod kontrolou. Nicméně, Pavel Novák mohl snížit, jenže ze samostatného úniku neuspěl. Zápům zatím funguje hlavně pravá strana.
45'
45'
Svoboda převzal míč na pravé straně a křižné střele do levého horního rohu moc nechybělo.
44'
Díky Matějkovi na pravé straně může vhazovat Pavel Hašek na polovině soupeře.
44'
Útok po pravé straně nic nepřinesl a Frydrych nikam nespěchá ve vápně.
43'
Po střele vedle pravé tyče pokračujeme rozehrávkou Petra.
42'
Někteří domácí příznivci viděli hru rukou v podání Jana Jelínka na levé straně, sudí ovšem nechává hru pokračovat.
41'
Eliáš předčil na pravé straně Labíka, vykopává tak Frydrych.
41'
Nadvakrát odehrál domácí celek míč mimo vápno.
41'
Faul Sedláčka na pravé straně při souboji s Matějkou, rozehry se ujme P. Hašek.
40'
Hosté nechali volného Jarkovského na druhé tyči a ten hlavou z výskoku usměrnil míč vedle přední brankové konstrukce.
40'
Odražený balón putuje z osy hřiště na pravou stranu, tentokráte roh před Frydrychem.
39'
Volný přímý kop z pravé strany pro domácí celek.
39'
Labíkův centr pravačkou zleva na zadní tyč přistál na hlavě Svobody.
38'
Labík vedl protiútok po levé straně a zastavil jej skluz Dubena.
36'
Domácí střela z pravé strany zapadla vedle vzdálenějšího dolního rohu brány.
36'
Po rohu P. Haška se Duben nedostal k zakončení hlavou na první tyči.
35'
Špidlen zablokoval na středu střelu soupeře a hosté mají roh z levé strany.
35'
Dominik Hašek zapsal faul z pravé strany a hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
34'
Hosté se brání domácímu postupnému útoku po pravé straně.
33'
M. Jelínek (Zápy) si prohlédl žlutou kartu za faul na polovině hřiště.
33'
Po souboji Hakla se Špidlenem na pravé straně je nařízený aut pro domácí celek.
32'
Veselka rozjel akci po pravé straně, ale hosté poté snad ve třech lidech zhustili prostor.
31'
Jeden z domácích hráčů minul z takových osmnácti metrů levou šibenici.
29'
Po pasu na střed běžel Pavel Novák sám na brankáře a neuspěl při vyložené šanci směrem k pravé tyči.
29'
Na pravé straně přihrával Veselka do zámezí, takže hosté disponují autem na vlastní polovině.
28'
Faul hostů na pravé straně po ztrátě míče, domácí rozehrají Petrem.
28'
Růžek zase vynikající jeden na jednoho a zatím si vede na hřišti Převýšova velice dobře.
27'
Jeden z hostů mířil z hranice malého vápna hlavou mimo branku.
26'
Jarkovský tvrdým skluzem na pravé straně zasáhl Svobodu a sudí poté přerušil ponechanou výhodu.
26'
Hosté nyní postupují na soupeřovu branku po pravé straně.
25'
Nahrávka Pavla Haška po pravé straně dopadla až ve vápně u Petra.
25'
Hosté už nejsou tak aktivní jako v úvodu, ale stejně nadále kontrolují dění na hrací ploše.
24'
Po centru Hakla zprava na osu šestnáctky promáchl Pavel Hašek.
23'
Frydrych schoval centr zprava na střed vápna do své náruče.
23'
Jablonský odcentroval do vápna a jeho spoluhráč zakončil hlavou doprostřed branky a rukavic Petra.
22'
Po dalším souboji už je hostům poskytnut přímý kop.
22'
Hosté chtěli, aby se pískal faul Špidlena zprava na jednoho z hráčů Záp.
21'
Labík přestřelil branku střelou z levé strany vápna přes bránícího Pavla Haška.
20'
Centr zprava na přední tyči odvrací Růžek nohou na aut po levici Frydrycha.
20'
Dva domácí hráči roztáhli hru na levou stranu k Labíkovi, ale k tomu včas přistoupil bek.
20'
Domácí kombinují s Petrem a snaží se přesunout na hostující polovinu.
19'
Špidlen poslal míč na levé straně prvním dotekem přímo na kopačku Pavla Haška.
18'
Hosté působí daleko lepším dojmem a zatím se hraje rozhodně podle not favorita zápasu.
18'
Po výkopu Frydrycha na levou stranu došlo před zraky hlavního rozhodčího k útočnému faulu.
17'
Koubek si sice zpracoval pas na pravou stranu do druhé vlny, ale narazil na prvního obránce.
16'
Dominik Hašek centroval na levou stranu a Jarkovský nedokázal ve vápně zachytit balón na hrací ploše.
16'
Píská se faul Dubena na Labíka na ose hostující poloviny.
15'
To vypadalo na Jana Jelínka, kdo byl neobsazený na krátké tyči, ale hlavičkoval nad branku.
15'
Roh zprava proti domácím.
14'
Bastin se nedostal na pravé straně přes Růžka a na tahu jsou tak hosté.
14'
Svobodovi utekl balón na pravé straně, ale bránící fotbalista jej i tak odkopl do zámezí, aut vezme Pavel Hašek.
13'
Po centru z levé strany na bližší tyč měl TOMÁŠ MATĚJKA jasnou šanci a zakončil ze svého pohledu do pravého dolního rohu branky. 0:2.
12'
Hosté se marně dožadovali odpískání faulu a standardky z pravé strany.
12'
Domácí zatím čekají na svůj první střelecký pokus směr Frydrych.
11'
Bastin byl celkem dost důrazný při presinku, ale sudí do hry nezasahoval.
10'
Teď už byl Petr na přední tyči o poznání jistější a pomohl svým spoluhráčům poté, co hosté rozehráli rohový kop zleva.
9'
Domácí se nedohodli na zadní tyči, ale Svoboda křižnou střelou z pravé strany neprostřelil houf soupeřů. Tohle byla vyložená šance lídra ČFL.
9'
Hosté budou kopat přímý kop z levé strany.
7'
Po autu zleva si šel Petr pro balón na přední tyč, ale míč nedokázal chytit. Načež měl JIŘÍ DUBEN před sebou prázdnou bránu. Brankář Převýšova si bude tenhle gól (asi) dost vyčítat. 0:1.
6'
Dominik Hašek si nerozuměl zcela ideálně s Petrem a díky tlaku napadajícího J. Jelínka je z toho aut před šestnáctkou domácích.
6'
Kombinace u hostující šestnáctky skončila nečistým zakončením Dominika Haška z pravé části vápna.
5'
Rozehrávající Dominik Hašek byl na pravé straně pod tlakem presujícího Jana Jelínka a svého soupeře tak zkrátka jen šikovně nastřelil.
4'
Křižná nahrávka Eliáše na levou stranu na Matějku končí v autu a vhazovat by měl Dominik Hašek.
4'
Svoboda fauloval na pravé straně zezadu Jarkovského, který si dobře kryl balón a Petr tak rozehraje u svého vápna.
3'
Centr Labíka zleva nevypadal vůbec zle, ale proskákal až vedle zadní tyče, takže rozehrávka pro Frydrycha.
3'
Svobodovu nahrávku po levé straně přečetl protihráč a domácí můžou kontrovat.
2'
Matějka byl postrčený na pravé straně. Hosté rychle rozehráli, ale na hranici vápna ztratili míč.
1'
Petr však vykopl na levou stranu do zámezí a hosté vhazují z domácí poloviny.
1'
Domácí se ubránili souhře Matějky s Eliášem na pravé straně a vykopávat tak bude Petr.
1'
Matějka zahájil zápas ze středového kruhu.
1'
Roman Dunda se zranil při rozcvičce a mezi tři tyče domácí branky tak musí Radek Petr.

SK Převýšov: Petr – D. Hašek, Vyšehrad, Jarkovský (C), Špidlen, Koubek, Labík, Veselka, Sedláček, P. Novák, Bastin
Náhradníci: Dunda– Korba, Kosař, R. Doležal, Holec, Černý

SK Zápy: Frydrych – P. Hašek, Duben, Růžek, Jablonský, Hakl, Eliáš, J. Jelínek, M. Jelínek (C), Svoboda, Matějka
Náhradníci: I. Doležal – Jukl, M. Doležal, M. Novák, Hron, M. Macek

Rozhodčí: Benedikt – Urban, Matyš.
Zápy si v neděli upevnily pozici lídra České fotbalové ligy, když ve šlágru kola porazily před vlastními fanoušky Dobrovici díky dvěma gólům z penalty. Jukl v úvodním dějství a Pávek ve druhém poločase nabídnutou příležitost využili. Zápští tak aktuálně vedou třetí nejvyšší českou fotbalovou soutěž o čtyři body. A navíc dokázali odčinit domácí prohru s Velvary, nováčkem ČFL, kdy v domácím prostředí prohráli 0:4. Uvidíme, zda za hostující celek dnes nastoupí Jan Jelínek. Ten se prosadil v tomto ročníku České fotbalové ligy celkem šestkrát, což jej řadí na dělenou třetí pozici třetího nejlepšího kanonýra soutěže.
Převýšov se momentálně nachází na páté pozici v tabulce České fotbalové ligy se ziskem dvaadvaceti bodů. Naposledy zvítězil na půdě Olympie Radotín brankou Korby z 28. minuty. Předtím si v domácím prostředí poradil s Litoměřickem poměrem 3:1, když vedl již o tři góly a soupeř dokázal jen snížit Macháčkem ze značky pokutového kopu ve druhém poločase. Nejlepším domácím střelcem v letošní sezoně je Pavel Novák, autor čtyř přesných zásahů.
Vzájemné zápasy
ZAP – PRE 0:1
PRE – ZAP 3:4
PRE - ZAP 2:1
ZAP - PRE 4:0
ZAP - PRE 2:1
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu 11. kola, kdy se proti sobě postaví Převýšov a Zápy. Začínáme v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.