ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Vltavín - 17. listopadu 2018   10:15

Štěchovice
Štěchovice
12' Batka  • 34' Novák
2:0
(2:0)
Vltavín
Vltavín
Štěchovice
Řehák – Busta, Švejda (C), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Štědronský, Batka (84. Milojević), Novák (86. Díl), Jakobovský
Vašák – Milojević, Díl, Greš, Müller, Kučaba
Mudra – Pastyřík, Duda
Štěchovice
Vltavín
Štorc – Rada, Abena, Veselý, Uvíra (C), Šípek (78. Vieira), Eichler (64. Hovorka), Láncz, Pozníček, Maione, Tichy (46. Valíček)
Pulda – Valíček, Novák, Mysliveček, Hovorka, Špaček, Vieira

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Štěchovic, které porazily favorita zápasu poměrem 2:0. Domácím výrazně napomohl první poločas, ve které vstřelili obě branky. Druhé dějství nám nabídlo vyrovnanou podívanou, avšak o něco aktivnější byl přeci jenom Vltavín, který ale i nadále narážel na připravenou obranu Štěchovic. Několik slibných zákroků si připsal také brankář Řehák, který tak udržel čisté konto. Loko tak nenaplnilo roli favorita utkání, naopak domácí určitě překvapili.
90+2'
90+1'
Řehák v akci! Na zadní tyči byl zcela osamocený Pozníček, který trefil pouze nohu brankáře. Následovat bude rohový kop.
90'
Tohle už byla šance pro Loko! Jeden z hostů to zkoušel ránou z otočky, která nakonec skončila těsně vedle brány, Řehák se za míčem pouze ohlédl.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Vypadá to, že o vítězi utkání je rozhodnuto, Vltavín zřejmě odjede bez bodů.
88'
Hosté opět obléhali opačnou šestnáctku, kde se Hovorkovi podařilo přejít přes protihráče, avšak poté se míč ocitl za brankovou čárou.
87'
Žlutou kartu dostává Josef Řehák (TJ Štěchovice).
86'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Martin Novák, přichází Jan Díl.
85'
Nakonec se o rozehrávku postaral brankář Štorc, který raději rozehrál na jistotu po zemi. Po pravém křídle to ale nevyšlo, je tu akce soupeře.
84'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukáš Batka, přichází Miloš Milojević.
84'
Štěchovice to zkoušely po pravém křídle, odkud se do šestnáctky probíjel Novák, který ale nevyzrál na Radu. Vltavín ale rychlý protiútok úplně zpackal.
83'
Na hrací ploše to začíná vřít. Batka totiž úmyslně sestřelil Radu, což se soupeři pochopitelně nelíbilo. Situaci přišel řešit také Volešák, který si s Radou vyměnil několik ostrých slov.
82'
Žlutou kartu dostává Lukáš Batka (TJ Štěchovice).
Žlutou kartu dostává Lukáš Láncz (Loko Vltavín).
81'
Krátce za ním se srazila dvojice protihráčů, která nyní polehává na zeleném pažitu. Oba hráči by měli pokračovat ve hře, zároveň byl nařízen volný kop pro Loko.
80'
Autového vhazování se nakonec ujal Láncz, který to zkoušel nabídkou na volného Eichlera. Vltavín okamžitě dostal míč ke středovému kruhu.
79'
Hostující Pozníček to zkoušel teatrálním pádem, který pochopitelně na pokutový kop nestačil. Na druhé straně vybojoval aut Abena.
78'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Ondřej Šípek, přichází Costa Pablo Filip Vieira.
77'
Samotný rohový kop nepřinesl nic nebezpečného, poté se ale do míče opřel Hovorka, jehož dělovka prosvištěla zhruba metr nad břevnem.
76'
Veselý si pomohl rukama, avšak o nedovolený zákrok se nejednalo. Následnou přihrávku pod sebe srazil za brankovou čáru jeden z protihráčů.
75'
Nakonec to ránou z pětadvaceti metrů zkoušel Šípek, který bohužel pro hosty zamířil pouze doprostřed branky, kde se nacházel brankář Řehák.
74'
V posledních vteřinách nesledujeme moc záživnou podívanou. Vltavín se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, avšak stále naráží na pozornou obranu soupeře.
69'
Láncz zkoušel přenést hru na pravou stranu, kde číhal Šípek. Prudkou přihrávku ale dokázal přečíst Busta, který se pro míč vrhl skluzem.
68'
Následně se Batka pokoušel dostat za obranu, avšak v době přihrávky se nacházel v ofsajdovém postavení. Loko zkouší založit rychlý protiútok.
67'
Štěchovice rozehrávaly volný kop kousek za vlastní polovinou. Volešák to zkoušel nakopávaným míčem, který si ale obrana soupeře pohlídala.
66'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, domácí stále drží dvoubrankový náskok. Vltavín se v posledních vteřinách dopouští velké řady nepřesností.
65'
Vltavín výrazně sevřel svého soupeře, který musel vzdorovat dalšímu centru z pravé strany. Řehák si pokryl bližší tyč, kde tentokráte nedošlo k žádné teči.
64'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Jakub Eichler, přichází Marek Hovorka.
63'
Následoval rohový kop, který byl rozehrán cvičeným signálem. Míč se snesl přesně na nohu Veselého, který ani tentokráte nepropálil blok protihráčů.
62'
To mohlo být nebezpečné. Hostující Valíček si naváděl míč k hranici šestnáctky, odkud svojí střelu poslal pouze do obětavého protihráče.
61'
Jakobovský postupoval po levé straně, kde nasadil protihráči jesličky. Bylo to ale s faulem, načež hostující celek okamžitě rozehrál po zemi.
60'
Novák byl v souboji s Uvírou evidentně pomalejší, nakonec alespoň zabojoval, což ale nic nepřineslo. Vltavín vyváží míč na útočnou polovinu.
59'
Centrovaná nabídka v podání Eichlera přinesla drobnou teč, která ale Řeháka nevyděsila. Domácí brankář i v tomto případě zasáhl na jedničku.
58'
Na druhé straně se za míčem dostával Švejda, před kterým stačil zasáhnout Eichler. Posléze hlavní sudí ponechal hostujícímu celku výhodu.
57'
Hra byla na chvíli přerušena, neboť míč trefil jednoho z hráčů domácích, který okamžitě ulehl na zem. O nic vážného se ale nejedná.
56'
Odpovědnost na sebe vzal Šípek, jehož první rána skončila pouze na zdi. Dorážka byla mnohem povedenější, míč ale skončil vysoko nad brankou.
55'
Štorc se nakonec místo dalekonosného odkopu dostal k přízemní rozehrávce, po které faulovak Kučera. Následovat bude přímý kop z lukrativní pozice.
54'
Domácí Jakobovský měl na centr celkem dostatek času, což mu ale naopak uškodilo natolik, že se míč stočil daleko za brankovou čáru.
53'
Abena si pořádně koleduje, z jeho strany přišel další nedovolený zákrok. K rozehrávce se postavil zkušený Volešák, který našel pouze hlavu Veselého.
52'
Roztažení hry na pravou stranu přineslo polovysoký centr, do kterého ještě vložil kopačku Šípek, od které se míč odrazil přímo do rukavic Řeháka.
51'
Byl to právě Abena, kdo si pomohl nedovoleným zákrokem. Ve vzdušném souboji totiž fauloval Jakobovského, domácí okamžitě rozehráli.
50'
Pozníček se snažil zachytit míč na hrací ploše, avšak přihrávka od Abeny byla příliš dlouhá. Řehák si tak vyzkouší rozehrávku od své branky.
49'
Rada to zkoušel dalekonosným nákopem, na který Valíček nedoskočil. Nejvýše do vzduchu se dostal domácí Busta, jenž odvrátil míč do bezpečí.
48'
Poprvé se dostal k míči hostující brankář Štorc, jednalo se o rutinní zachycení padajícího balónu. Ihned poté jsme sledovali rozehrávku do strany.
47'
Žlutou kartu dostává Martin Biholong Abena (Loko Vltavín).
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Žlutou kartu dostává Filip Busta (TJ Štěchovice).
46'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Dominik Tichý, přichází Vladimír Valíček.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl celkem zajímavou podívanou. Hned po necelých deseti minutách hry se prosadil domácí Batka, po jehož brance se Loko dostalo do velice slušného náporu, který ale kýžené vyrovnání nepřinesl. Naopak tu byli opět domácí, kterým se podařila akce po levém křídle, načež se druhým střelcem utkání stal Novák. Vltavín sice má výraznou územní převahu, avšak soupeř se snaží vycházet ze zajištěné obrany, což se zatím jeví jako efektivní řešení.
45'
44'
Žlutou kartu dostává Dominik Tichý (Loko Vltavín).
43'
Košata to u rohového praporku udělal hodně zkušeně, míč se mu podařilo otřít o nohu napadajícího Eichlera. Štěchovice budou ještě vhazovat.
42'
Ven z brány musel brankář Řehák, který posléze odkopával na druhou stranu, kde číhal pouze Abena, jenž ale nepochopitelně věnoval míč soupeři.
41'
Veselý se dostával za obranu soupeře, včas k němu přispěchal domácí kapitán Švejda, který mu zablokoval centr. Na pořadu dne bude rohový kop.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Která přinesla další faul, po kterém Vltavín chtěl rozehrát narychlo. Hlavní sudí nechal situaci opakovat, načež přenesení hry na Šípka skončilo v zámezí.
38'
Nedovoleným zákrokem si pomohl domácí Batka, který ve vzdušném souboji fauloval jednoho z protihráčů. Hosté to zkouší pozvolnou kombinací.
37'
Abena si poradil s těžkou přihrávkou, poté si vyžádal větší podporu spoluhráčů. To pochopil Šípek, který se protáhl kolem protihráče, následnou přihrávku ale zastavil soupeř.
36'
S míčem si zahrál také brankář Řehák, který rozehrál na jistotu k postranní čáře, kde se Košata nedostal přes Uvíru. Autové vhazování pro Vltavín.
35'
Tohle bude pro Vltavín hodně těžký oříšek, prohrává totiž už o dvě branky. Do konce zápasu ale zbývá dostatek času, skóre se klidně může obrátit.
34'
Štěchovice právě vstřelily branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Z levé strany přiletěl nadýchaný centr, na který si na malém vápně naskočil MARTIN NOVÁK, jehož zakončení hlavičkou bylo natolik přesné, že Štorc na něj nedosáhl.
29'
Hezká souhra v podání hostů přinesla zakončení do pravé části brány, kam se vrhl brankář Řehák, který při následném odkopu podklouzl, což ale překvapivě nepřineslo žádné nebezpečí.
28'
Také Štorc si připsal zákrok, jednalo se o střílenou nabídku z levé strany. Následně si nedovoleným zákrokem pomohl Batka, jenž fauloval Šípka.
27'
Radova kolmice našla u postranní čáry Veselého, který si snažil narazit s Maionem. To se sice nepovedlo, i tak domácí Pavlík odklidil míč za postranní čáru.
26'
Šípkova další exekuce rohového kopu nabídla zakončení Uvíry, kterému se hlavička příliš nepovedla. Další střelu téhož hráč zablokoval obětavý Busta.
25'
Nyní se musel Řehák činit, protože to jeden z protihráčů zkoušel technickou ránou pod horní tyč, kam domácí brankář stačil vytáhnout rukavici.
24'
Roztažení hry našlo u postranní čáry volného Košatu, který ihned centroval do šestnáctky. Tam skákavý centr nadělal velké starosti, obrana to ale zvládla.
23'
Své štěstí zkoušel Veselý, který trefil pouze nohu clonícího protihráče. Poté se na centr vyhoupl Rada, jehož hlavička skončila vedle domácí svatyně.
22'
Sledovali jsme další rohový kop, který z pravé strany obstaral aktivní Šípek. Rozehrávka cvičeným signálem nakonec prolétla k Eichlerovi, kterému se střela moc nepovedla.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, stále sledujeme celkem ofenzivní podívanou. Domácí drží hubené vedení, naopak Loko má územní převahu.
20'
Eichler se snažil zastavit míč před postranní čárou, což se mu nakonec nepodařilo. Aut obstaral Štědronský, který ho ale nasměroval pouze k Abenovi.
19'
Samotný centr nepřinesl nic nebezpečného, míč se ale odrazil k volnému Eichlerovi, jehož pohotová rána nakonec putovala zhruba tři metry nad.
18'
Šípek se dostal kolem protihráče, který ho ještě fauloval. Hlavní sudí ponechal výhodu, po které zahrál rukou domácí Košata. Standardka pro Loko.
17'
Na druhé straně se k centru dostal Jakobovský, na jehož centr ale nedoskočil Volešák. Posléze se Pozníčkovi podařilo vybojovat alespoň aut.
16'
Láncz hledal u zadní tyče naběhnuvšího Maioneho, kterému sebral míč z kopačky Švejda. Následovat bude autové vhazování v podání kapitána Uvíry.
15'
Další rohový kop obstaral právě Šípek, který centroval k hranici malého vápna. I tentokráte zakročila obrana domácích, Loko je ale i nadále v blízkosti šestnáctky.
14'
Velezkušený Rada vyvezl míč na druhou stranu, kde se za obranu dostával Šípek. Jeho centrovaná nabídka skončila pouze na noze Kučery.
13'
Štěchovice musely odrazit další útok soupeře, tentokráte centr prolétl až k Maionemu, který ale míč vůbec netrefil. I tak hosté drží balón na útočné polovině.
12'
Jenomže je tu úvodní branka v podání domácích! Košata se prodral až do šestnáctky, kde nezazmatkoval, naopak našel zcela volného LUKÁŠE BATKU, kterému stačilo nastavit kopačku. Domácí jdou do vedení, Loko bude muset zvýšit stupeň aktivity.
12'
Ve středu hrací plochy se nejlépe zorientoval Maione, který to zkusil nákopem na druhou stranu, kde se nejvýše do vzduchu dostal Švejda.
11'
Tohle už bylo nebezpečné. Před branku se tlačit hostující Tichý, kterému se ale nepodařilo kloudně zakončit. Další akci zastavil praporek pomezního.
10'
Po něm se ke střele dostal Rada, který to zkoušel přímo ze vzduchu. Rána to sice nebyla špatná, avšak neproletěla hustým blokem protihráčů.
9'
Šípek si chtěl vyměnit míč s Veselým, druhý jmenovaný prostrčil míč mimo dosah svého kolegy. I tak budou hosté zahrávat další rohový kop.
8'
Na zeleném pažitu zůstal ležet hostující Maione, kterého ve vzdušném souboji ostře atakoval Jakobovský. Vltavín bude rozehrávat kousek za vlastní polovinou.
7'
Maione šikovně roztáhl hru na levou stranu, kde se Pozníček ocitl v těsném ofsajdu. Samotné rozehrávky se ujme domácí brankář Řehák.
6'
Busta to zkoušel dalekonosným nákopem na Batku, který stačil sklepnout míč pod sebe. Tam se ale Novákovi nepodařilo oslovit Volešáka.
5'
K míči se postavil Šípek, jehož centr skončil na hlavě urostlého Batky. Poté se ke střel dostal Veselý, jenž mířil přímo doprostřed domácí branky.
4'
Domácí si celkem zbytečně zahrávali v blízkosti brankáře, toho mohl využít Maione, který ale na míč nedosáhl. Bude z toho rohový kop pro Loko.
3'
Šípek zkusil z první přenést hru na levou stranu, kde se Pozníček dostal k centru. Ten ale z vlastního pokutového území odvracel domácí Busta.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Na hrací ploše není příliš vidět, může za to velmi hustá mlha.

TJ Štěchovice: Řehák – Busta, Švejda (C), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Štědronský, Batka, Novák, Jakobovský
Náhradníci: Vašák – Milojević, Díl, Greš, Müller, Kučaba

Loko Vltavín: Štorc – Rada, Abena, Veselý, Uvíra (C), Šípek, Eichler, Láncz, Pozníček, Maione, Tichy
Náhradníci: Pulda – Valíček, Novák, Mysliveček, Hovorka, Špaček, Vieira

Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Duda.
Loko Vltavín

Na opačné straně se nachází Loko Vltavín, kterému se daří podstatně lépe. Vltavín momentálně okupuje sympatickou třetí pozici, přičemž na vedoucí Zápasy ztrácí devět bodů. Hostující tým dnešního utkání prožívá celkem vydařené poslední týdny, z posledních pěti zápasů prohrál pouze jedinkrát. Bylo tomu tak proti posledním Jirnám, které na vlastním stadionu zvítězily poměrem 3:2. Vltavínu se na hřištích soupeře zrovna moc nedaří, má zde zápornou bilanci tří výher a čtyř porážek. Poslední vítězství je staré něco málo přes měsíc, tehdy Loko porazil Dobrovici výsledkem 2:0.
TJ Štěchovice

Fotbalisté Štěchovic neprožívají zrovna povedený vstup do letošního ročníku, po šestnácti odehraných zápasech se nacházejí až na čtrnácté pozici, avšak náskok na poslední Jirny je už šestibodový. Štěchovice se navíc potýkají s velice kolísavou formou, přičemž po výhře ihned následuje porážka. Domácí celek dnešního utkání ale určitě bude chtít se ale nenachází v úplně optimální formě, prohrál tři poslední ligové zápasy. Štěchovice předvádějí na vlastním stadionu celkem sympatické výkony, avšak v minulém kole se Radotínu podařilo ukončit čtyřzápasovou domácí šňůru bez porážky.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi TJ Štěchovice a Loko Vltavín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.