ČFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Ústí n/O - 3. listopadu 2018   14:00

Velvary
Velvary
14' Obrtlík  • 68' Vopat
2:0
(1:0)
Ústí n/O
Ústí n/O
Velvary
Měsíček – Budějský, Havel (84. Kalaš), Kafka (82. Müller), Ludvík, Nosek, Obrtlík, Pavlíček (89. Doležal), Šalda, Tenkl, Vopat (70. Polák).
Řepa – Polák, Müller, Kovařík, Kalaš, Doležal.
Benedikt – Štuk, Matyš
Ústí n/O
J. Krátký – Čech, Falta, Chleboun, Langer, Lněnička, Nikodém (88. Procházka), Pazdera (69. Pavlásek), Smejkal, Souček, Tichý (88. Smíšek).
Jech – M. Krátký, Mory, Pavlásek, Procházka, Smíšek.

Je konec. Domácím se podařilo urvat všechny tři body, když v zápase měli mírně navrch a byli produktivnější než soupeř. Ode mne je to vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
90'
89'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Pavlíček, přichází Doležal.
88'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Tichý, přichází Procházka.
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Nikodém, přichází Smíšek.
86'
Domácí dosáhli třetí branky, ale radovali se předčasně. Sudí po rohovém kopu odpískal jednomu z útočících fotbalistů faul.
84'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Havel, přichází Kalaš.
82'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Kafka, přichází Müller.
80'
Hosté jsou nyní ve velice obtížné situaci a moc to nevypadá, že by si z Velvar odvezli nějaký bod. Dohrávají v deseti a navíc musí dohánět dvoubrankové manko.
77'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Falta (TJ Slovan Velvary).
75'
Žlutou kartu dostává Kafka (TJ Slovan Velvary).
73'
Velvary zkusily rohový kop rozehrát nakrátko, ale soupeř si poradil.
70'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Vopat, přichází Polák.
69'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Pazdera, přichází Pavlásek.
68'
Velvary právě vstřelily branku!
Domácí už vedou o dvě branky! Po hezké kombinaci se přesnou střelou trefil LADISLAV VOPAT.
65'
Žlutou kartu dostává Šalda (TJ Slovan Velvary).
63'
Kombinace domácích úspěch nepřinesla, vše skončilo pouze rohovým kopem.
60'
Přímý kop Jiskry z levé strany přiletěl do vápna, ale nenašel nikoho, kdo by vyrovnal na 1:1.
57'
Velkou šanci nyní propásl Havel. Na hranici vápna dostal ideální balon, ale nevystřelil dobře a Krátký jeho pokus vystihl.
55'
V dobré šanci zakončoval z voleje Smejkal, ale míč netrefil ideálně.
53'
Nebezpečný centr Slovanu nikoho nenašel a proletěl vápnem.
51'
V dobré příležitosti si domácí neporadili a vše skončilo faulem na Jakuba Chlebouna.
49'
Ústečtí začali aktivně, nyní budou vhazovat poblíž pokutového území soupeře.
47'
Výkop do druhého poločasu obstaral hostující celek.
46'
Sudí ukončil první půli, po které domácí vedou zásluhou kapitána Obrtlíka. Další poločas začne v 15:07.
45'
43'
Gólman domácích si troufl na kličku, ale vyšla mu a o míč nepřišel.
41'
Na hřišti zůstal ležet Nosek, ale po chvilce se zvedl a pokračuje ve hře.
38'
Žlutou kartu dostává Chleboun (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
35'
Za vápnem zkusil vystřelit Kafka, ale jeden z hostů mu střelu zablokoval.
33'
Z dobré pozice kopal přímý kop Langer, ovšem jeho centr domácí odvrátili.
30'
Do vápna se vřítil Vopat, nakonec skončil na zemi, ale sudí Benedikt druhou penaltu pro domácí neodpískal.
27'
Nepřesné přenesení hry od domácích, hrát může soupeř.
25'
Vysoký centr z levé strany nepředstavoval pro Měsíčka žádný problém.
22'
Další rohový kop zkusili Ústečtí nakrátko, ovšem ani tentokrát neohrozili branku soupeře.
20'
Tenkl udělal chybu a musel faulovat.
17'
Žlutou kartu dostává Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
17'
Hosté mohli srovnat po rohovém kopu, ale ten domácí obrana odvrátila.
14'
Míče se ujal kapitán OBRTLÍK, a přestože Krátký vystihl stranu, na míč si nesáhl.
13'
Pozor! Je tu velká šance pro domácí, kteří budou kopat pokutový kop!
10'
Do vápna poslal vysoký míč Pazdera, ale hosté z toho nic nevytěžili, protože sudí odpískal další útočný faul.
7'
Na první střelecký pokus stále čekáme. Nyní se Velvary provinily útočným faulem a přišly o míč.
5'
Po nepřesné rozehrávce jednoho ze stoperů Velvar se dopředu mohou dostat i hosté.
3'
Velvary jsou zatím aktivnější. Dostaly se i do vápna, ale centr z pravé strany nikoho nenašel.
1'
Úvodní výkop mají na starost domácí fotbalisté, kteří postupují směrem dopředu.
1'

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Budějský, Havel, Kafka, Ludvík, Nosek, Obrtlík, Pavlíček, Šalda, Tenkl, Vopat.
Náhradníci: Řepa – Polák, Müller, Kovařík, Kalaš, Doležal.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: J. Krátký – Čech, Falta, Chleboun, Langer, Lněnička, Nikodém, Pazdera, Smejkal, Souček, Tichý.
Náhradníci: Jech – M. Krátký, Mory, Pavlásek, Procházka, Smíšek.

Rozhodčí: Benedikt – Štuk, Matyš.
Ústí nad Orlicí
Ústí se zatím v ČFL daří. Po čtrnácti odehraných kolech má na kontě dvacet šest bodů a vyhřívá se na pátém místě tabulky. Naposledy Ústí doma podlehlo Vyšehradu, a tak bude mít ve Velvarech motivaci odčinit poslední porážku.

Poslední tři utkání
Ústí nad Orlicí vs. Vyšehrad – 0:1
Benešov vs. Ústí nad Orlicí – 1:2
Domažlice vs Písek – 1:0
TJ Slovan Velvary
Velvary budou vstupovat do utkání jako mírný outsider. Jejich soupeř je na tom v tabulce totiž mnohem lépe, navíc dnešní domácí vypadli z formy. Poslední tři zápasy totiž prohráli, navíc během těchto třech utkání vstřelili pouze jednu branku, zatímco osmkrát inkasovali, což opravdu není dobrá statistika. I tak je pro Velvary celkové skóre kladné a s devatenácti body za pět výher a devět proher se nachází na desáté pozici. Povede se jim umístění vylepšit?

Benešov vs. Velvary – 3:1
Velvary vs. Králův Dvůr – 0:1pen
Domažlice vs Velvary – 4:0
Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu, dnes se odehraje další kolo ČFL tak jako každou sobotu či neděli. Spolu se mnou budete moct sledovat duel mezi TJ Slovan Velvary a TJ Jiskra Ústí nad Orlicí. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.