ČFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : Převýšov - 27. října 2018   10:15

Vltavín
Vltavín
15' Maione  • 49' Veselý  • 53' Veselý  • 85' Špaček
4:1
(1:1)
Převýšov
Převýšov
35' Veselka
Vltavín
Štorc – Valíček, Rada, Abena, Veselý, Mysliveček (66. Pozníček), Uvíra (K), Šípek (87. M. Novák), Eichler (79. Špaček), Láncz, Maione (73. Vieira)
Pulda – M. Novák, Pozníček, Špaček, Vieira
F. Cihlář – J. Cihlář, Kastl
Loko Vltavín, Praha-Holešovice
119 diváků
Převýšov
Dunda – Hašek, Vyšehrad, Jarkovský (K) (60. Bastin), Černý, Špidlen, Labík, Veselka (71. Doležal), Koubek (83. Kosař), Sedláček, Korba (60. P. Novák)
Petr – Bastin, Kosař, Doležal, P. Novák, Hrabík

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:5. Žluté karty: 0:1.
90'
89'
V neskonalé pohodě hrající fotbalisté Vltavína už pokukují po časomíře. Čas oslav se nezadržitelně blíží.
87'
Hosté se nevzdávají, avšak nevýrazná střela byla spíše jen taková z nouze ctnost.
85'
Vltavín právě vstřelil branku!
Pod tlakem hrající Převýšov inkasoval počtvrté a už je nad slunce jasné, že z hlavního města odjede s prázdnou. I ty nejmenší naděje východočeského klubu na bodový zisk definitivně pohřbil JAN ŠPAČEK.
83'
A na skóre nic nezměnil ani následný roh.
82'
A nejen to. Protože Vltavínští nechtějí v koncovce připustit žádná dramata, tak ještě vypálili mezi tři tyče. Zvýraznit náskok však nedokázali.
81'
Navíc domácí zvyšují své procentro držení míče.
80'
Převýšov se k bráně dobývá marně. Deset minut před koncem už mu nezbývá moc času.
78'
O chvíli později ale zaveleli k útoku a zahrávali rohový kop. Vlastně hned dva. Ani v jednom případě se však vltavínskému Loku uspět nepodařilo.
76'
A i když jejich akce založená čtvrt hodiny před koncem vypadala nadějně, zkazila ji nepřesná střela. Domácí pak s rozehrávkou příliš nepospíchali.
75'
Statistika držení míče: 51% : 49%.
74'
Hrozně rádi by se Převýšovští dostali na dostřel, jenže při útočení jaksi tápou.
73'
Po gólmanově výkopu plyne hra ve středu hřiště.
71'
Nic z něj není. Pouze odkop, který s největší pravděpodobností provede Dunda (SK Převýšov).
70'
Roh uvidí diváci také na opačné straně.
68'
A to zdaleka nebylo vše. Ve vápně přistál kvalitní centr, který se proměnil v ještě lepší střelu. Pozorný Štorc (Loko Vltavín) ji zlikvidoval.
67'
Smutnit hosté nemusejí, jelikož hned ze svého dalšího tažení vybojovali rohový kop.
66'
Pro bránící se Převýšov vše dobře dopadlo, následný brejk už ale podle jeho představ nevyšel.
65'
A protože ji nenašel, bude čelit rohovému kopu.
63'
Převýšov neví, kudy vede cesta kupředu. Hledá ji vlevo, vpravo a dokonce i uprostřed hřiště.
61'
Vltavín dvěma rychlými góly po změně stran strhl vedení na svou stranu, a tak po hodině hry pro něj platí příznivý stav 3:1.
60'
Statistika držení míče: 50 % : 50%.
59'
Poté, co převezli balon přes půlící čáry, se fotbalisté Vltavína dopustili přestupku proti pravidlům.
57'
Domácí hráči raději uklidňují hru.
56'
Štorc musel opět zasahovat, tentokrát proti pokusu vyprodukovanému z exekuce rohového kopu. Gólman Vltavínu musí být v těchto chvílích obezřetný.
55'
Převýšov ohrozil Štorce povedeným pokusem, svou kůži rozhodně nechce dát lacino.
53'
Rozjetý Vltavín odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou tref! Podruhé během čtyř minut rozvlnil síť LUKÁŠ VESELÝ. To je snový úvod druhého poločasu pro celek z Holešovic.
52'
A byl nebezpečný. Dunda měl se střelou spoustu práce a nakonec ji se štěstím vyrazil mimo bránu.
51'
Další roh pro Loko Vltavín.
49'
Ze své aktivity po návratu z kabin byli Pražané odměněni vedoucím gólem! Jednobrankový náskok vrátil svému týmu LUKÁŠ VESELÝ.
47'
Na samém začátku druhého dějství se převýšovští fotbalisté ubránili rohovému kopu.
46'
Statistika prvního poločasu

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:1. Rohy: 2:3. Žluté karty 0:1.
45'
44'
S rychle se blížícím koncem úvodního dějství ubírá tempo hry na své velikosti.
42'
Právě tam fotbalisté Převýšova spáchali faul.
41'
Jenže ani jim se nepovedlo získat dostatek prostoru pro střelu. Už se hraje ve středu hřiště.
39'
Krátká kombinační souhra k dalšímu ohrožení Dundovy svatyně nevedla. Hrát mohou hosté.
38'
Loko Vltavín se opět usadil na útočné polovině.
37'
Domácí chtějí získat vedení zpět. Možnost, jak to udělat, hledali při rohovém kopu. Dunda důležitým zákrokem vydal zamítavé stanovisko.
35'
Převýšov právě vstřelil branku!
Herně se zlepšující Převýšov zaslouženě vyrovnává! Skulinu v soupeřově obraně našel PETR VESELKA.
34'
A vybojovali roh. Jeho exekuci ovšem nezvládli, a proto museli pospíchat nazpátek. Naštěstí to pro ně dobře dopadlo, situaci zachránil gólman Dunda.
33'
Hosté opět zahájili obléhání pokutového území.
31'
Převýšov se v uplynulé čtvrthodině zlepšil nejen v držení míče, ale také v četnosti ofenzivních výpadů. Po jednom takovém musel zasahovat Štorc.
30'
Statistika držení míče: 49 % : 51%.
29'
Rozvážnou kombinací ve vlastním území hledají domácí cestu vedoucí hlouběji do pole.
27'
A po jeho rozehrání zakončili. Štorc mohl zůstat v klidu, střela šla mimo tři tyče.
26'
Východočeši vystrčili drápky, kopat budou roh.
24'
Nevyužitá dvojitá šance na navýšení náskoku! Dunda vyrazil první pokus s vypětím všech sil před sebe, aby se poté ohlédl za nepřesnou dorážkou.
22'
I když ne tak úplně klidná, protože před očima hlavního arbitra dochází k urputnému zápolení.
21'
Klidná pasáž duelu se odehrává ve středu hřiště.
19'
O slovo se hlásilo několik nabíhajících hráčů, vltavínská obrana je však umlčela.
18'
Východočeši by rádi odpověděli rohovým kopem.
16'
Statistika držení míče: 54 % : 46%.
15'
Další rána už mířila do černého! Loko Vltavín poslal do vedení CARLO MAIONE.
14'
Prakticky hned vzápětí získali domácí balon čistým způsobem a poprvé prověřili Dundovu pozornost.
13'
Když se hosté snažili znovu překročit půlící čáru, zastavil je faul některého z protivníků.
11'
I proto nebyla první desetiminutovka moc zajímavá.
10'
A tak mohl útočit Převýšov, ovšem ani jemu se akci nepodařilo dovést do zdárného konce.
8'
Standardní situaci z pravé strany nerozehráli domácí podle vlastních představ.
7'
Žlutá karta. Dostal ji Dunda (SK Převýšov).
6'
Převýšovští to zkusili po pravém křídle a vytěžili alespoň autové vhazování. Co bude dál?
5'
Blízko středového kruhu došlo k faulu, po němž mohou založit další útok hosté.
3'
Oba oťukávající se soupeři mají za sebou první neúspěšné výpady.
2'
Začátek zápasu je z obou stran opatrný.
1'

Loko Vltavín: Štorc – Valíček, Rada, Abena, Veselý, Mysliveček, Uvíra (K), Šípek, Eichler, Láncz, Maione
Náhradníci: Pulda – M. Novák, Pozníček, Špaček, Vieira

SK Převýšov: Dunda – Hašek, Vyšehrad, Jarkovský (K), Černý, Špidlen, Labík, Veselka, Koubek, Sedláček, Korba
Náhradníci: Petr – Bastin, Kosař, Doležal, P. Novák, Hrabík

Rozhodčí: F. Cihlář – J. Cihlář, Kastl.
Zápasy v minulé sezoně

Vltavín – Převýšov 3:2 (1:2)
Branky:
34. Hodas (pen.), 88. Růžička, 90+2. Pejsa – 7. Korba, 44. Věchet.

Převýšov – Vltavín 3:1 (1:1)
Branky:
16. Sedláček, 53. a 79. Hynek – 45. Šípek.
Hráči v hledáčku pozornosti

Ondřej Šípek (Vltavín) – 6 gólů
Pavel Novák (Převýšov) – 4 góly
SK Převýšov

Tým z maličké obce ležící v královéhradeckém kraji se od svého historického postupu v roce 2012 natrvalo zabydlel v prostředních patrech ČFL. Kolem sebe aktuálně nahlíží ze sedmého poschodí.
Loko Vltavín

Tradičně v popředí tabulky hrající Vltavín nezahálí ani letos. Pražský klub sestavil čtyřlístek domácích výher, který mu společně s nečekaným vítězstvím v Dobrovici zajistil posun na čtvrtou pozici.
Dvanácté kolo České fotbalové ligy odšpuntují tři dopoledne hrající dvojice. Jednou z nich je Loko Vltavín a SK Převýšov, právě na jejich souboj se v této textové on-line reportáži zaměříme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.