ČFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : Velvary - 4. května 2019   10:15

1:3
(0:0)
Velvary
Velvary
65' Kalaš   • 88' Müller   • 90+2' Havel
Vltavín
Koblenc – Valíček, Abena, Veselý, Hovorka, Uvíra (K), Eichler, Láncz, Zoubek (85. Šmalcl), Špaček (76. Tichý), Podzimek
Štorc – Al Tamtami, Rada, Šmalcl, Pouzar, Fencl, Tichý
O. Černý – V. Severýn, M. Cichra
Loko Vltavín
Velvary
Měsíček – Kovařík, Obrtlík (K), Ludvík, Nosek, Vopat (90+4. Mucha), Havel, Tenkl, Doležal (60. Kalaš), Pavlíček (70. Polák), Kafka (87. Müller)
Kalaš, Müller, Šídlo, Pospíšil, Polák, Mucha

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Dnešní zápas je u konce. Vltavín nepotvrdil úlohu favorita proti Velvarům a prohrává 1:3, tím si výrazně komplikuje boj o druhou nejvyšší soutěž. Krátce po půl hodině hry šel do oslabení a i v deseti srovnal náskok protivníka, jenomže zhruba čtvrthodiny před koncem neproměnil penaltu a povzbuzené Velvary nakonec převrhly misky vah na svou stranu dvěma góly v závěru.
90+4'
90+4'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Vopat, přichází Mucha.
90+3'
Máme tu ještě standardní situaci pro Vltavín!
90+2'
Velvary právě vstřelily branku!
A je definitivně rozhodnuto. Velvary pojišťují svůj náskok po dalším rychlém přečíslení dva na brankáře! Vopat utekl všem po pravé straně a pak předložil lahůdku pro BOHUMILA HAVLA, který se nemýlil.
90+1'
Velvary se nikam netlačí a brání hubený náskok.
90'
Tahle střela Vltavínu se mezi tři tyče nevešla.
89'
Domácím už zbývá velmi málo času alespoň na vyrovnání.
88'
Domácí zahrávali rohový kop, do rychlého brejku však přešly Velvary a nádhernou akci na levé straně zakončil MIROSLAV MÜLLER střelou o gólmana Koblence!
87'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Kafka, přichází Müller.
86'
Žlutou kartu dostává hostující Vopat.
85'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Šmalcl.
85'
Ofsajd hostujícího družstva, domácí budou střídat.
84'
Velvary se snaží rozhodnout, ale nedaří se jim kloudně přejít do ofenzívy.
83'
Defenzíva Vltavínu si poradila, míč končí v rukavicích Koblence.
82'
Emoce začínají planout, u míče jsou domácí.
81'
Ani tohle není gól, Abena nepropálil bránící val před sebou!
80'
Jenomže Lukáš Veselý pokutový kop neproměnil, gólman Měsíček předvedl famózní zákrok a následná dorážka zcela volného Podzimka letí příliš vysoko!
80'
Domácí budou zahrávat pokutový kop po zřetelném faulu na Eichlera!
79'
Centr z pravé strany ukrývá v rukavicích pozorný Koblenc.
78'
Před branku centroval Kafka, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
77'
Hosté nikam nespěchají a v poklidu kombinují na vlastní polovině.
76'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Špaček, přichází Tichý.
76'
Vltavínu docházejí síly, zatímco Velvary zvyšují aktivitu.
75'
Tohle byl důležitý zákrok, Koblenc po tečovaném pokusu zkrotil míč těsně před brankovou čarou.
74'
Hosté budou zahrávat standardní situaci těsně před hranicí pokutového území.
73'
Velvary tvoří hru a kombinují v blízkosti půlící čáry.
72'
Hra se opět uklidňuje, nyní vidíme drobné nedovolené zákroky na obou stranách.
71'
Útočný faul Velvar, Vltavín i v deseti tlačí.
70'
Zoubek se k míči nedostal, hosté si pomáhají odkopem na útočnou polovinu.
70'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Pavlíček, přichází Polák.
69'
Vltavín právě vstřelil branku!
A máme srovnáno taktéž po rohovém kopu! MARTIN BIHOLONG ABENA se zjevil u přední tyče a míč usměrnil hlavou k levé konstrukci mimo dosah pozdě vybíhajícího Měsíčka!
68'
Ve velké šanci se zjevil Abena, ale zblízka gólmana Měsíčka nepropálil! Vltavín bude zahrávat rohový kop z pravé strany.
68'
Vltavín přidává na obrátkách, o tom není pochyb.
67'
Hosté si poradili a nyní se od nich dá čekat urputná defenzíva.
66'
Domácí se snaží okamžitě odpovědět, nyní zahrají nebezpečnou standardrku z hranice pokutového území.
65'
Hosté se dostávají do překvapivého vedení. Po odvráceném rohovém kopu se dostal míč na kopačku JANA KALAŠE a ten zblízka obstřelil bezmocného brankáře Koblence!
64'
Velvary zvyšují tlak, nyní vybojovaly rohový kop.
63'
Koblenc zasahovat nemusel, nyní bude odkopávat do branky.
62'
Tempo hry oproti prvnímu poločasu výrazně opadlo, míč se nejčastěji nachází v blízkosti půlící čáry.
60'
Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Doležal, přichází Kalaš.
60'
Nebezpečná střílená přihrávka Zoubka z levé strany prosvištěla jen zhruba o půl metru vedle vzdálenější tyče!
60'
Tenhle rohový kop taktéž povedený nebyl, Vltavín znovu rozjíždí akci z poloviny hřiště.
59'
Zpětná přihrávka téměř od brankové čáry svého adresáta nenašla, Měsíček balón vyráží!
58'
Velvary kombinovaly před pokutovým územím soupeře, ale závěrečný centr za obranu byl zblokován.
57'
Zatím sledujeme velmi průměrný zápas, kterému chybějí vyložené příležitosti.
56'
Útočný faul hostujícího družstva, Vltavínu se následný postupný útok nepovedl.
55'
Po centru Špačka si defenzíva Velvar poradila a tradičně následuje pokus o rychlý přechod do útoku.
54'
Zoubek byl faulován, Vltavín tak zahraje další standardní situaci.
53'
Velvary z něco nic nevytěžily, hra se znovu přesouvá do středu hrací plochy.
52'
Domácím standardní situace nevyšla, naopak hosté budou na druhé straně zahrávat rohový kop.
51'
Hosté mají na kontě již svou třetí žlutou kartu.
50'
Vltavín se ocitl v další příležitosti a nadějná akce je zastavená nedovoleným zákrokem.
49'
Tohle byla lahůdka pro Koblence, který sbírá balón ze vzduchu.
48'
Vltavín rozhodně nechce ztratit v boji o druhou nejvyšší soutěž a i v deseti útočí.
47'
Velvary začínají v poklidu a nyní drží míč, určitě ho chtějí mít častěji v moci než v prvním poločase.
46'
Úvodní poločas je za námi. Vltavín je rozhodně aktivnější, nicméně na defenzívu houževnatého protivníka zatím nenašel recept. Naopak to bude mít ve druhém poločase nesmírně těžké, neboť od 33. minuty dohrává v oslabení. Druhý poločas začne přibližně v 11:21
45+1'
45+1'
Ani po něm k ničemu nebezpečnému nedošlo, první poločas proto končí.
45'
Slovan v samém závěru první půle bude zahrávat přímý volný kop z nějakých pětadvaceti metrů.
44'
Slovan se ubránil a může kombinovat na vlastní polovině.
43'
Máme tu standardní situaci pro Vltavín z levé strany.
42'
Měsíček působí jistým dojmem, další centr do pokutového území ukrývá ve svých rukavicích.
41'
Domácí se snažili dostat do útoku po pravé straně, Veselý vybojoval rohový kop.
40'
Vltavín je momentálně aktivnější, míč se nyní nachází v blízkosti půlící čáry.
39'
Ofsajd hostujícího družstva. Po dlouhém nákopu se zjevil v nadějné pozici Zoubek, ale gólman Měsíček jeho tvrdou pokus doprostřed branky likviduje!
38'
Ani po něm k ničemu nebezpečnému nedošlo.
37'
Hosté se ubránili, nicméně Loko i v deseti vybojoval rohový kop.
36'
Od vlastní branky rozehrál Koblenc, domácí mají výhodu přímého volného kopu z nějakých pětatřiceti metrů.
35'
Velvary se okamžitě snaží využít početní výhody, ale nevybojovaly ani rohový kop.
34'
Vltavín to teď bude mít těžké, nyní rozehrává z vlastní poloviny.
33'
Obrtlík za své nesportovní počínání vidí od rozhodčího žlutou kartu.
33'
Je tomu tak! Vladimír Valíček po konfrontaci s kapitánem Velvar Obrtlíkem neudržel nervy na uzdě a kopl ho nepřiměřenou silou do ruky, proto vidí přímou červenou kartu!
33'
Domácí lavička teď diskutuje s rozhodčím, hra je na malý moment přerušena
32'
Po souboj u středové čáry došlo k roztržce a rozhodčí Černý to hodlá řešit!
31'
Hosté jsou směrem dopředu opravdu aktivnější, nicméně defenzíva Vltavínu se dobře brání.
30'
Útočný faul hostujícího výběru, úvodní půlhodina nám nic zajímavého nepřináší.
29'
Velvary se snaží tlačit do zakončení, ale zatím jsou v ofenzívě bezzubý.
28'
Ve slibně se rozvíjející akci fauloval Havel a za své počínání vidí od rozhodčího žlutou kartu.
27'
Centr z pravého křídla od Eichlera byl nepřesný, ten se na sebe hodně zlobí.
26'
Defenzíva Vltavínu si poradila, závěrečná střela Noska končí hodně mimo prostoru tří tyčí.
25'
Měsíček s rozehrávkou nespěchal, po sérii vyhraných hlavičkových soubojů nenašel svého adresáta Pavlíček a bude z toho rohový kop.
24'
Opět stejný obrázek, po přihrávce z levé strany končí míč za brankou Měsíčka.
23'
Centr z levého křídla od hostujícího družstva nebezpečí nepřineslo, nicméně Velvary přeci jen zvyšují aktivitu.
22'
Ani toto vhazování z ruky kapitána Uvíry nebezpečí nepřineslo, i když se domácí příznivci dožadovali odpískání pokutového kopu.
21'
Ani tento brejk hostům nevyšel, ti se většinu času zdržují na vlastní polovině.
20'
Hosté se ubránili a mohou vyrazit do protiútoku.
19'
Domácí budou zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
19'
Domácí provedli autové vhazování z pravé strany, o balón si křikl Měsíček a rychle rozehrál.
18'
Útočný faul hostujícího výběru, Loko může v poklidu rozehrát.
17'
Ani tento protiútok Velvarům nevyšel, zatím sledujeme nepříliš zajímavé utkání.
16'
Vltavín je stále aktivnější, ale do žádné vyložené možnosti se nemůže dostat.
15'
Vltavín zahrával standardní situaci z půlící čáry, ale k ničemu nebezpečnému se nedostal.
14'
Slovan se dostal do rychlého brejku a po jednom ze soubojů spadl v pokutovém území Loka hostující hráč, rozhodčí Černý však pokutový kop nenařizuje.
13'
Hosté rozehrávají na vlastní polovině a musí čelit vysokému pressingu soupeře.
12'
Loko je znovu u míče, nicméně jeho snaha končí po útočném faulu.
11'
Velvary se mohly dostat do brejku, ale na poslední chvíli odkopává do bezpečí Láncz.
10'
Domácí měli k dispozici standardní situaci, Měsíček je však opět pozorný a sbírá balón ze vzduchu.
9'
Měsíček byl u míče dříve a ukrývá ho v rukavicích, po okamžité rozehrávce se ho znovu zmocňuje Loko.
8'
Po hezké akci na pravém křídle centroval před branku Zoubek, nicméně Měsíček balón odvrátil mimo prostor tří tyčí. Následuje rohový kop v prospěch Vltavína.
7'
V ofsajdu byl přistižen jeden z domácích hráčů, následný dlouhý nákop končí za brankou Koblence.
6'
Na druhé straně se zmocnil míče Měsíček a nikam nespěchá.
5'
Na levé straně odvedl dobrou práci Ludvík, poté ukrývá míč v náručí gólman Koblenc.
4'
Hosté jsou nyní aktivnější a drží se na útočné polovině, ovšem k ničemu nebezpečnému se nemohou dostat.
3'
Tohle byla pro brankář Koblence lahůdka, míč ukrývá ve svých rukavicích.
2'
Velvary podnikly útok po pravé straně a budou zahrávat svůj premiérový rohový kop.
1'
Domácí se dopustili útočného faulu, rozehrávat budou hosté.
1'
Vše už je připraveno a utkání právě začíná.

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Abena, Veselý, Hovorka, Uvíra (K), Eichler, Láncz, Zoubek, Špaček, Podzimek
Náhradníci: Štorc – Al Tamtami, Rada, Šmalcl, Pouzar, Fencl, Tichý

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Kovařík, Obrtlík (K), Ludvík, Nosek, Vopat, Havel, Tenkl, Doležal, Pavlíček, Kafka
Náhradníci: Kalaš, Müller, Šídlo, Pospíšil, Polák, Mucha

Rozhodčí: O. Černý – V. Severýn, M. Cichra.
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Na podzim zvítězil Slovan trochu překvapivě po výsledku 4:2, nyní se přeci jen více věří rozjetému Vltavínu.
Klub z kladenského okresu je letos nováčkem ve třetí nejvyšší české soutěži a nachází se na slušné dvanácté pozici se třiceti body, i když na druhou stranu je potřeba říci, že za ním je to pořádně našlapané. Velvarům se poslední dobou příliš nedaří, prohrály totiž šestkrát za sebou a z toho hned třikrát v řadě nejtěsnějším poměrem 0:1. Loko naopak vybojovalo ze tří minulých utkání hned osm bodů, před týdnem si odvezlo všechny body z Benešova (3:0).
Loko Vltavín letos usiluje o postup do FNL a zatím si nevede úplně špatně. V dosavadním průběhu vybojovalo solidních 50 bodů a patří mu druhé místo. Na vedoucí Zápy momentálně ztrácí pět bodů, jeho soupeř však navíc disponuje jedním duelem k dobru. Nyní se pokusí své konto rozšířit proti celku TJ Slovan Velvary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.