ČFL - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Živanice : Olympia Praha - 8. května 2019   17:00

Živanice
Živanice
34' Štěpánek  • 68' D.Pánek
2:2
(1:2)

5:6 (PEN)

Olympia Praha
Živanice
Volšík – Staněk, Gorof (C), Buriánek, Hundák, Štěpánek (90. Ferčák), Polák (89. F. Pánek), Motyčka (62. Petrus), Ptáček, Košťál, Gašpar (62. D. Pánek). Trenér. Roman Oliva.
Hrnčíř – F. Pánek, Ferčák, Petrus, D. Pánek, Nikodem.
Hájek – Raplík, Dujsík.
186 diváků
Čáp – Pelyak, Broukal, Jiránek (C), Zahranychnyy, Brabenec (63. Koutenský), Trýzna, Volek (81. Ježdík), Milec (87. Císařovský), Oikonomikos, Bassey. Trenér: David Jarolím.
Kimia – Hadi, Písačka, Koutenský, Císařovský, Ježdík, Demosthenous.

Olympia Radotín vítězí na pokutové kopy a připisuje si dva bonusové body. Kdy po většinu zápasu působila lepším dojmeme nicméně její hráči nedokázali udržet dvougólové vedení. Hráči Sokola Živanice tak mohou být rádi za bod po prohře po penaltách. Všem přeji hezký zbytek dne.
Filip Pánek neproměňuje je vychytán brankářem Čápem.
Akpan Fortune Bassey proměňuje střelou o tyč.
Michal Ferčák proměňuje.
Jakub Trýzna proměňuje.
Pavel Košťál proměňuje.
Asterios Oikonomikos proměňuje.
Matěj Ptáček proměňuje.
Andriy Zahranychnyy s velkým štěstím proměňuje.
David Petrus proměňuje.
Lukáš Koutenský ukázkově do šibenice proměňuje.
David Pánek proměňuje.
David Broukal proměňuje.
Střílení penalt začíná.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Odkop domácího obránce značí konec normální hrací doby i s malým nastavením.
90+3'
Nákop hostí nic zajímavého nepřinese.
90+2'
Ofsajd zastavil akci Olympie Radotín.
90+1'
Hráči Radotína si rohový kop pohlídali.
90'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Pavel Štěpánek, přichází Michal Ferčák.
90'
Sražený míč značí další rohový kop pro Sokol Živanice.
89'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Lukáš Polák, přichází Filip Pánek.
89'
Nabíhající Koutenský se k míči nedostal, jelikož byl rychlejší brankář Volšík.
88'
Rozhodčí bude nastavovat 3 minuty!
87'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Václav Milec, přichází Filip Císařovský.
86'
Domácí střídačka marně reklamuje hru rukou.
85'
Míč Petruse z levé strany hřiště obrana Radotína odvrátila.
84'
Petrus byl u prostor střídaček faulován možná i dvakrát, ale rozhodčí nehnul ani brvou a hra kupodivu běží dále.
83'
Koncovka domácích byla nyní při střelbě ze střední vzdálenosti nepřesná.
82'
Přímý kop byl rozehrán přímo na branku, ale končí pouze na boční síti branky.
81'
Před pokutovým územím, byl opět faulován hostující hráč.
81'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Zdeněk Volek, přichází Petr Ježdík.
80'
Trýzna vyslal kupředu Basseyho, ten však v souboji jeden proti jednomu neuspěl.
79'
Před zakončujícím Davidem Broukalem obránce odkopl míč ve slibné pozici na rohový kop pro Radotín!
78'
Další nedovolený zákrok ve středu hřiště, přímý kop pro Radotín.
77'
Atakující Bassey odkopávaný míč o několik centimetrů nezasáhl.
76'
Za obranu se dral jeden hráč Radotína, ale ten byl nachytán v ofsajdové pasti.
75'
Asistent sudího dává jasný pokyn, že u pokutového území Živanic došlo k faulu – velmi dobrá pozice pro Radotín.
73'
Nebezpečnou střelu vyslal na branku soupeře ze střední vzdálenosti Lukáš Polák!
72'
Volšík bere míč a rychle ho rozehrává na své spoluhráče.
71'
Se zpožděním byl odpískán faul na hráče Radotína ve středu hřiště.
70'
Vypadalo to na zisk rohového kopu pro Radotín, rozhodčí jen nedbale ukázal na místo výkopu.
68'
Živanice právě vstřelily branku!
Po rohovém kopu se ukázkovým "angličanem" prosazuje a vyrovnává DAVID PÁNEK – 2:2!
67'
Rohový kop pro Źivanice tentokráte z pravé strany hřiště.
66'
Bassey byl u postranní čáry ubráněn Staňkem.
65'
Přímý kop pro Radotín se dostal na levou stranu hřiště, kde byl obranou odvrácen.
63'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Vojtěch Brabenec, přichází Lukáš Koutenský.
62'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Petr Motyčka, přichází David Petrus.
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Jiří Gašpar, přichází David Pánek.
61'
Kontr Radotína končí pouze výkopem od branky brankáře Volšíka.
61'
Po úvodní aktivitě Živanice v úvodu druhé půle se hra dost uklidnila.
60'
Domácí celek chystá střídání.
59'
Velmi nepřesné zakončení hostujícího hráče mimo branku soupeře.
58'
Dlouhý míč za obranou Živanice končí odpískaným ofsajdem.
57'
Obrana Radotína pod menším tlakem působí stále kompaktně.
56'
Jakub Trýzna byl pečlivě ubráněn.
55'
Brankář Volšík opět ukázal, že práce nohou není jeho silnou stránkou a odkopává míč pouze daleko do autu.
54'
Hundák se zasekávačkou zbavil soupeře, ale pak nehrál velmi nepřesně.
53'
Vysoký míč do pokutového území byl hlavičkou odvrácen na rohový kop pro Živanice.
52'
Akce domácích byla přerušena jen za cenu faulu soupeře.
51'
Centr Radotína z levé strany do pokutového území obrana Sokola Živanice odvrátila do bezpečí.
50'
Rohový kop pro sokol Živanice z levé strany hřiště.
49'
Vysoký presink Radotína dělá domácím hráčům velké problémy při rozehrávce.
48'
Útočným faulem se provinil Petr Motyčka.
47'
Bassey opět vyslal nepřesnou přihrávku, která končí lacinou ztrátou míče.
46'
Až po 20 sekundách hry si rozhodčí všiml domácího ležícího hráče, který poté co vstal řádně kulhá.
46'
Dnešní utkání sleduje 186 diváků!
První poločas ovládli hráči Radotína, ale na druhou branku dokázal bleskurychle reagovat Štěpánek ze Sokola Živanice. Druhý poločas bude zahájen cca v 18:03 hodin.
45'
45'
Žlutou kartu dostává Radek Gorol (TJ Sokol Živanice).
45'
Na hřišti leží hráč Radotína, ale hra však stále běží.
44'
V tutové pozici se objevil Basse,a ale nyní u něho Fortuna nestála a v gólové pozici branku soupeře trestuhodně přestřeluje!
43'
Ve vzdušném prostoru úspěšnější hráči Živanice, na zemi jsou zase lepší hráči Radotína.
42'
Brankář Čáp bere míč do své moci.
42'
Zahranychnyy nepatrně přistrčil v souboji Hundáka.
41'
Centr z pravé strany obrana Radotína dokázala dostat mimo své pokutové území.
40'
Ve vzduchu uspěl Hundák a rozdal míč na své spoluhráče.
39'
Přihrávka podél lajny přes bránícího hráče Zahranychnyyho neprošla.
38'
Další tvrdý zákrok předvedl brusič Zahranychnyy.
37'
Dlouhý míč Radotína pouze přechází brankovou čáru a tak od své branky bude vykopávat brankář Volšík.
36'
Dobře myšlený pas za obranu od Pavla Motyčky nikdo z jeho spoluhráčů nepochopil.
35'
Bassey posílal míč k levé postranní čáře, ale tento balon byl příliš dlouhý.
34'
Živanice vzápětí snižují na rozdíl pouhého gólu PAVLEM ŠTĚPÁNKEM – 1:2!
32'
Olympia právě vstřelila branku!
Po přesném centru z pravé strany hřiště se přesně k tyči trefuje JAKUB TRÝZNA a zvyšuje tak zaslouženě na 0:2!
32'
Matěj Ptáček fauloval soupeře ve středovém kruhu.
31'
Radotín má první půlhodinu hry jasně ve své režii.
30'
Buriánek ve vzdušném souboji jasně fauloval Volka.
28'
Dlouhý míč dobře zpracoval Andriy Zahranychnyy vydal se na individuální výlet a jeho polocentr/polostřela jen o milimetry minula vzdálenější tyč!
27'
Míč po přímém kopu končí pouze za postranní čárou.
26'
Štěpánek si nakonec vykoledoval faul na svou osobu.
25'
Po sražené střele přichází v bolestivém souboji útočný faul Basseyho.
23'
Narážečka radotínských neprošla a hráči Živanice mohou kvapit kupředu.
22'
Hráči Živanic hlavně v defenzívě působí hodně staticky.
21'
Kombinaci na útočné polovině si sami překazili hráči Radotína.
20'
Zahranychnyy ostrým skluzem zajel u postranní čáry do Hundáka.
19'
Hráč Bassey dostává od trenéra Jarolíma pokyny ve francouzštině.
18'
Nákop Sokola Živanice končí pouze u brankáře Čápa.
17'
Hráči Radotína vše zvládli v defenzívě na výbornou.
16'
Odražený míč byl posunut až na levou stranu k Basseymu, ale ten Volšíka prověřil pouze slabou střelou.
15'
Hráči Radotína jsou zatím více při chuti.
14'
O pár chvil později dochází u levé postranní čáry další nedovolený přestupek a ke slovu přichází populární sprej.
13'
Domácí hráč po faulu ve středovém kruhu dostává od rozhodčího slovní pokárání.
12'
Po dlouhé, ale přesné kombinaci před pokutovým územím se parádně trefuje AKPAN FORTUNE BASSEY – 0:1!
11'
Další nepřesný míč, který hledal spoluhráče ona pravé straně u postranní čáry od Basseyho.
10'
Špekovou přihrávku na spoluhráče vyslal Martin Hundák.
9'
Míč ve středu pole opět sbírá hráč Sokola Živanice.
8'
Centr z levé strany hřiště nikoho z hráčů Živanic v pokutovém území nenašel.
7'
Nedovoleně byl zastaven hráč v oranžovém dresu.
6'
Hráči Živanic dlouze kombinují s míčem na kopačkách na vlastní polovině hřiště.
5'
Celou situaci k rychlému kontru Radotína nepřesným míčem zazdil Bassey.
4'
První rohový kop pro Sokol Živanice.
3'
V obraně výborně zapracoval Zahranychnyy.
2'
Brankář Volšík ukázal neskutečně nepovedený výkop, který končí mimo hrací plochu za postranní čárou.
1'
Silný vítr ztěžuje hráčům obou družstev jakoukoli přesnou kombinaci.
1'
Domácí kotel s bubnem je taktéž připraven fandit.
Živanice budou hrát v oranžových dresech, Radotín v šedozelené kombinaci.

TJ Sokol Živanice: Volšík – Staněk, Gorof (C), Buriánek, Hundák, Štěpánek, Polák, Motyčka, Ptáček, Košťál, Gašpar. Trenér. Roman Oliva.
Náhradníci: Hrnčíř – F. Pánek, Ferčák, Petrus, D. Pánek, Nikodem.

FK Olympia Radotín: Čáp – Pelyak, Broukal, Jiránek (C), Zahranychnyy, Brabenec, Trýzna, Volek, Milec, Oikonomikos, Bassey. Trenér: David Jarolím.
Náhradníci: Kimia – Hadi, Písačka, Koutenský, Císařovský, Ježdík, Demosthenous.

Benešov – Radotín 1:2
V předehrávaném 33. kole se utká TJ Sokol Živanice (14) se soupeřem z vyšších pater tabulky a sice FK Olympia Radotín (4).