ČFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice B : Přepeře - 11. srpna 2019   16:00

Pardubice B
Pardubice B
5' Žifčák  • 19' Lněnička  • 55' Lee  • 75' Mužík
4:2
(2:0)
Přepeře
Přepeře
49' V. Novotný   • 70' Ježek
Pardubice B
Hrnčíř – Lněnička, Zukal, Čihák, Sokol (83. Pavlas) – Jiroutek (C), Kovář – Park (86. Bureš), Lee (66. Outrata), Mužík (90+2 Stýblo) – Žifčák
Šmíd – Rambousek, Pavlas, Suchochleb, Outrata, Bureš, Stýblo
Pilný – Vít, Arnošt
Stadion Pod Vinicí
160 diváků
Přepeře
Hyka – V. Novotný, Ma. Sedláček (46. Venc), Nesvadba (C), Tvaroha – Volf, Jarosz (81. Elbel), Pavlata, Díl (46. P. Novotný) – Synek (71. Krasnický), Mi. Sedláček (63. Ježek)
Venc, Vlach, Ježek, Krasnický, P. Novotný, Elbel, Kumprecht

Zápas je u konce! Rezerva Pardubic vedla po poločase góly Žifčáka a Lněničky 2:0. Hned pár minut po pauze snížil na rozdíl jediné branky Vojtěch Novotný. Na 3:1 poté upravil Lee, který proměnil skvělou přihrávku Žifčáka v gól. Hosté se ale nevzdali a v 70. minutě to znovu bylo pouze o gól, když Ježek přešel přes Čiháka s Hrnčířem a zakončil do odkryté branky. Ani to ale nepomohlo hostům k bodovému zisku, v 75. minutě totiž upravil skóre na konečných 4:2 Ladislav Mužík.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Pavel Nesvadba (FK Přepeře).
90+2'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Filip Stýblo.
90+1'
Po přihrávce Bureše Pavlata centroval pod sebe, našel ale jen kopačky protihráče.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90'
Lukáš Zukal (FK Pardubice B) uviděl druhou žlutou kartu za faul a tudíž musí předčasně do kabin!
88'
Žlutou kartu dostává Michal Pavlata (FK Přepeře).
88'
Hosté jsou na míči a snaží se protlačit se do zakončení.
86'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Jubyeong Park, přichází Vojtěch Bureš.
85'
Žlutou kartu dostává Lukáš Zukal (FK Pardubice B).
83'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Ondřej Pavlas.
81'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Filip Jarosz, přichází Jakub Elbel.
80'
Hosté se dopustili útočného faulu, tudíž budou muset znovu bránit.
75'
Pardubice "B" právě vstřelily branku!
Na pravé straně Lněnička rozehrál autové vhazování na LADISLAVA MUŽÍKA. Ten se s míčem otočil a chtěl odcentrovat, míč však skončil v brance, 4:2!
74'
Hrnčíř nyní skvěle vytáhl tečovanou střelu zpoza pokutového území.
73'
Po gólu se znovu hraje. Čihák byl ošetřen a je zpět na hřišti.
71'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Jakub Synek, přichází Jakub Krasnický.
71'
Hra nyní nepokračuje, neboť právě Čihák je po střetu s Ježkem na hrací ploše a nevypadá to, že by se mu chtělo zvednout.
70'
Přepeře právě vstřelily branku!
MARTIN JEŽEK byl v souboji s Čihákem důraznější a dostal se tak před domácího brankáře. Hrnčíře s klidem překonal a poté zakončil do odkryté branky, 3:2!
70'
Dnešní utkání sleduje 160 diváků.
68'
Jiroutek byl faulován u postranní čáry na útočné polovině hřiště.
66'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Sanghyeok Lee, přichází Tomáš Outrata.
63'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Michal Sedláček, přichází Martin Ježek.
62'
Jiroutek ztratil míč uprostřed hřiště, ani Michal Sedláček si ale poté nepočínal nejlépe. Hosté se následně přece jen dostali do útoku, právě Sedláček ale zamířil vedle.
58'
Filip Jarosz napřáhl ke střele proti svému bývalému klubu, ani on ale nezamířil mezi tři tyče.
57'
Střela Michala Sedláčka končí vedle levé tyče domácí brány.
55'
Žifčák dostal skvělou přihrávku za obranu a utíkal sám na branku. Počkal si na dobíhající spoluhráče a SANGHYEOK LEE neměl problém se zakončením, 3:1!
54'
Jeden ze záložníků Přepeří nyní napřáhl ke střele z velké dálky, Hrnčíře v domácí brance ale neohrozil.
52'
Štěpán Hrnčíř zachoval chladnou hlavou a poradil si s dotírajícím útočníkem Přepeře.
51'
Čihákův pokus o odkop trefil jen Daniela Kováře. Míč se odrazil zpět k domácímu stoperovi a ten ho raději odpálil do zámezí.
49'
Hosté se dostávají na rozdíl jedné branky! Centr z levé strany hlavou proměnil VOJTĚCH NOVOTNÝ, který přišel na hřiště teprve před začátkem poločasu!
48'
Mužík se v pokutovém území otočil s míčem, jeho následné zakončení jen prolétlo vedle levé tyče.
46'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Marek Sedláček, přichází Vojtěch Venc.
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Jan Díl, přichází Petr Novotný.
46'
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
45'
Přepeře v posledních minutách poločasu tlačí na domácí defenzivu. Nyní budou mít k dispozici další rohový kop.
43'
Jeden z hostů nyní nebezpečně hlavičkoval po centru z pravé strany, Filip Čihák ale skvěle zaskočil za brankáře Hrnčíře, který už byl překonán!
41'
Dělovku na branku z velké vzdálenosti vyslal Daniel Kovář, branku jen o pár centimetrů přestřelil.
40'
Na hranici pokutového území Mužík obehrál obránce a snažil se zakroutit míč na vzdálenější tyč, ale nezamířil přesně.
39'
Lee nyní velkou rychlostí utíkal směrem kupředu, poté se mu ale nepovedla přihrávka na Žifčáka. Ten ale vybojoval alespoň kop od rohového praporku.
39'
Lněnička se z pozice pravého obránce dostal na levé křídlo, jeho centr levačkou sebral ze vzduchu brankář hostů.
38'
Hyka byl nyní znovu v akci, tentokrát ale musel zasahovat proti tvrdé střele z levé strany. Míč vyrazil na rohový kop pro Pardubice.
36'
Lee prostrčil míč na Mužíka, ten si ale míč ukopl za brankovou čáru, Miroslav Hyka bude odkopávat od své svatyně.
34'
Tak nakonec to Sedláček zkusil levačkou zakroutit míč do sítě a dokonce se domnívá, že se mu to povedlo! Hrnčíř totiž míč vyrazil někde na úrovní brankové čáry a hostující hráč reklamuje gól, neúspěšně.
33'
Přepeře mají nyní k dispozici přímý kop z hranice pokutového území. Na střelu to nejspíše nebude, na to je střelecký úhel příliš ostrý.
31'
Jarosz se dobře uvolnil od obránce a přihrál Sedláčkovi. Ten ještě hledal nabíhajícího Synka, ale blíže k balónu měl Štěpán Hrnčíř.
30'
Čihák hledal u pravé postranní čáry, na toho ale byla vzdušná přihrávka až příliš vysoká.
28'
Hrnčíř si křikl a vyboxoval centr, který letěl do jeho pokutového území.
26'
Následuje krátká přestávka na občerstvení.
24'
Zukal hledal Parka, který si nabíhal za obranu, domácí pravé křídlo ale nemělo žádnou šanci míč zachytit mezi čarami.
23'
Tak také učinili a vyústilo to v nedovolený zákrok jednoho z domácích obránců. Z přímého kopu míč do pokutového území poslal Michal Sedláček, hlavička Jarosze ale nebyla přesná.
22'
Přepeře nyní získaly míč na polovině hřiště a můžou tak založit postupný útok.
19'
Pardubické vedení už je dvoubrankové! Sanghyeok Lee vyslal střílený centr na nohu TOMÁŠE LNĚNIČKY, který uklidil míč k tyči, 2:0!
17'
Čihák skvělou přihrávkou mezi obránce našel na pravém křídle Parka a nabíhal si na přihrávku do pokutového území. Spoluhráč mu ale míč nevrátil, neboť o něj, při snaze obejít obránce, přišel.
16'
Kovář nepřihrál na levé straně přesně, následující rychlý protiútok byl zastaven faulem Zukala.
15'
Přepeře se v posledních minutách více dostávají do zápasu. Střílený centr z kopačka Jana Díla musel ve skluzu odvracet Čihák.
13'
Na druhé straně se do šance dostalo korejské duo domácích, Leeho přihrávka ale nenašla svého adresáta, kterým měl být Park.
13'
Druhý centr Volfa z pravé strany skončil v náruči Hrnčíře.
11'
Na útočné polovině přihrál Kovář proti noze Jiroutkovi, jeho pokus z dálky nezamířil na branku.
10'
Marek Volf nyní poslal další centr do pokutového území Pardubic, s tím si ale poradil Hrnčíř.
9'
Filip Čihák vyskočil ze všech nejvýše a odvrátil centr Sedláčka do bezpečné vzdálenosti branky domácího týmu.
7'
Pardubická rezerva se i po vstřelené brance dostala zpět k míči a tak může založit další útočnou akci.
5'
Domácí se dostávají hned ze začátku zápasu do vedení! PAVEL ŽIFČÁK dostal přihrávku do pokutového území, pokryl si balón a levačkou poslal míč do sítě!
3'
Jiroutek nyní na Sokola nepřihrál přesně a hosté měli k dispozici aut. Ihned po něm se ale na balón znovu dostali fotbalisté Pardubic.
2'
Centr přeletěl všechny v pokutovém území a stočil se za brankovou čáru vedle branky Hrnčíře.
2'
Přepeře si hned po minutě hry vybojovaly rohový kop po akci po pravé straně hřiště.
1'
Lee v souboji na polovině hřiště fauloval Filipa Jarosze a tak budou mít na kopačkách hostující fotbalisté.
1'
Domácí fotbalisté nastoupí v tradiční červenobílé kombinaci, hosté budou hrát celí v černém.

FK Pardubice B: Hrnčíř – Lněnička, Zukal, Čihák, Sokol – Jiroutek (C), Kovář – Park, Lee, Mužík – Žifčák
Náhradníci: Šmíd – Rambousek, Pavlas, Suchochleb, Outrata, Bureš, Stýblo

FK Přepeře: Hyka – Novotný, Sedláček, Nesvadba (C), Tvaroha – Volf, Jarosz, Pavlata, Díl – Synek, Sedláček
Náhradníci: Venc, Vlach, Ježek, Krasnický, Novotný, Elbel, Kumprecht

Rozhodčí: Pilný – Vít, Arnošt.
Zajímavostí je, že se oba spolu týmy utkaly už v minulé sezóně. Ještě v Divizi C mělo navrch béčko druholigového celku, které zvítězilo doma 4:1 a venku 2:1.
Vítejte u online přenosu ze zápasu České fotbalové ligy skupiny B mezi týmy FK Pardubice B a FK Přepeře. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.