ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Králův Dvůr - 16. listopadu 2019   13:30

Táborsko
Táborsko
4' Musiol  • 90+4' Almeida
2:2
(1:1)

5:3 (PEN)

Králův Dvůr
Králův Dvůr
32' Kraus   • 47' Kraus
Táborsko
Zadražil – De Almeida, Navrátil (C), Penc, Havrda – Vozihnoj (71. Vandas), Conde, Kučera, Tolno – Toutou, Musiol
Pecháček – Dybala, Novák, Rydval, Schramhauser, Vandas, Větrovský
Cihlář František – Kubec Václav, Kastl Jan
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
Králův Dvůr
Krček – Bouček, Hell, Novák, Blažek, Šebek, Beňo (68. Krejdl), Kraus (C), Kůžel, Procházka, Zelenka
Kovařík – Balšánek, Krejdl, Osvald, Šolaja

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou!
Máme za sebou zápas posledního podzimního kola, v němž dokázalo Táborsko udolat na penalty Králův Dvůr a přezimuje tak na vedoucí pozici ligy! Zápas začal pro domácí výborně, jelikož se z penalty dokázal prosadit Musiol. Hosté poté vyrovnali hru i stav zásluhou Martina Krause. Ten samý po proměněné penaltě otočil vývoj zápasu v 46. minutě. Už to vypadalo, že si hosté odvezou tři body, ale nakonec to tak nebylo. Střela Almeidy zapadla až za záda Krčka a rozpoutala euforii v domácím táboře. V penaltovém rozstřelu byl neúspěšný pouze hostující Balšánek a domácí si tak připsali bonusový bod.
Musiol proměňuje i svoji druhou dnešní penaltu a připisuje bonusový bod domácím!
Kraus potvrzuje výborný dnešní výkon a proměňuje.
Marek Novák zachoval chladnou hlavu a střelou do levého dolního rohu nedal šanci Krčkovi.
Střela Osvalda se odrazila od břevna do branky.
Martin Kučera zkušeně do pravého horního rohu.
Střelu Balšánka kryje výborně Zadražil!
Schramhauser proměňuje.
Krejdl proměňuje.
Navrátil proměňuje.
Střílení penalt začíná.
90'
Druhý poločas skončil.
90+5'
Víc už se toho nestihne. Sudí ukončuje druhý poločas a jdeme do penalt!
90+5'
Toutou si míč ve vápně až moc předkopl, hosté odkopávají.
90+4'
Táborsko právě vstřelilo branku!

Tak přece jenom se domácí dočkali! Nenápadná střela STEPHANA DE ALMEIDA zapadla až za zády hostujícího brankáře!
90+2'
Poslední střídání hostů. Odchází Bouček a přichází Šolaja.
90+1'
Hosté zkušeně drží míč u soupeřova rohového praporku.
90'
Hlavní arbitr Cihlář nastavuje 4 minuty!
90'
Domácí se nemohou dostat do většího tlaku.
89'
Centr Vandase pouze prolétl vápnem.
88'
Střídající Osvald fauloval a rozhodčí Cihlář mu ukazuje žlutý kartonek.
87'
Hřiště na hostující straně opouští David Kůžel, naopak přichází Jakub Balšánek.
85'
Hosté teď jsou zataženi, domácí dobývají.
82'
Dvojité střídání domácích. Hřiště opouští Emmanuel Tolno a Cheick Conde a přichází Patrik Schramhauser a Marek Novák.
80'
Řada nepřesností bere domácím možnost většího tlaku.
78'
První žlutou kartu na straně domácích vidí Toutou.
77'
Druhé střídání hostů. Odchází Michal Procházka naopak na hřiště přichází Tomáš Osvald.
75'
Po centru Tolna orazítkoval tyč hostující branky Vandas!
73'
Nový hráč v domácím dresu Pavel Vandas se poprvé uvedl velice nepřesnou střelou.
71'
Poprvé střídají i domácí. Ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, kterého nahrazuje Pavel Vandas.
70'
Krásná průniková přihrávka Kučery našla Vozihnoje, který ještě před brankou hledal Musiola. Jeho teč ale nenadělala Krčkovi tolik problémů,
68'
První střídání zápasu. Hřiště opouští David Beňo, kterého nahrazuje Daniel Krejdl.
65'
Hosté jsou v dobrém bloku a domácí obehrávají.
61'
Obrovské šance domácích! Toutou krásně prošel po levé straně a dokázal najít před brankou Musiola, který svoji střelu z malého vápna poslal do břevna. Dorážku Condeho poté na brankové čáře dokázal vychytat Krček!
60'
Další centr nepřesně zakončuje Musiol. Výkop od branky obstará Krček.
59'
Hosté se teď výrazně stáhli na svoji polovinu a domácí kombinují na jejich polovině.
57'
Zajímavě se uvolnil Vozihnoj, jeho centr opět dobře zblokoval jeden ze stoperů hostů.
53'
Další centra od Toutoua do náručí Krčka.
52'
Toutou svoji zpětnou přihrávkou na velkém vápně hledal nepřesně spoluhráče.
49'
Hosté v osobních soubojích hrají někdy na hranici faulu a schytávají velkou nevoli od fanoušků domácích.
47'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!

MARTIN KRAUS zkušeně proměňuje a hosté jdou na začátku druhé půle do vedení!
46'
Druhý poločas nám začíná více než zajímavě! Penc fauloval ve vápně a sudí Cihlář ukazuje jednoznačně na penaltový puntík!
46'
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Do zápasu lépe vstoupili domácí, kteří po faulu na Vozihnoje kopali penaltu. Té se ujal Zbyněk Musiol, který nedal Krčkovi šanci. Domácí poté měli ještě dvě slibné šance, ale to od nich bylo vše. Postupem času hosté vyrovnávali hru a zásluhou kapitána Martina Krause i stav zápasu. Po prvním poločase tedy svítí na tabuli vyrovnaný stav. Uvidíme co nám nabídne pro oba dva týmy poslední poločas podzimní části sezony. Za chvilku jdeme na to!
45+1'
45'
Hosté postupem poločasu vyrovnali hru a na konci poločasu jsou aktivnějším týmem.
40'
Jeden z hostů při snaze odcentrovat nastřelil ruku Condemu a hosté se dožadovali penalty. Rozhodčí Cihlář ale ukazuje jasně, že penalta se kopat nebude.
38'
První žlutou kartu zápasu si vykoledoval Tomáš Šebek.
36'
Na dnešní zápas si nenašlo cestu tolik domácích fanoušků jako obvykle, jelikož se v Táboře koná další významná událost. Dnes se totiž zde koná Světový pohár v cyklokrosu.
33'
Centr Krause teď Kůžel nasměřoval do autu.
32'

A máme z ničeho nic vyrovnáno. Svou osmou branku v sezoně střílí MARTIN KRAUS.
26'
Toutou svým napadáním dělá obrovské problémy hostující obraně.
25'
Kraus to zkusil přímo na branku, ale Zadražil byl pozorný.
24'
Navrátil hasil svoji chybu faulem. Rozehrávka pro hosty.
22'
Rozehrání se ujmul Kučera, svoji střelu ale poslal vysoko nad branku Krčka.
21'
Almeida faulován těsně před pokutovým územím. Velmi zajímavý volný přímý kop pro domácí.
19'
K odraženému míči se nejprve dostal Conde, jeho střelu Krček dokázal vyrazit. Následnou dorážku Almeida poslal do boční sítě.
18'
Tvrdě dohrán Musiol, další volný přímý kop pro táborské.
16'
Z dálky to zkusil Almeida, ale pouze do náruče Krčka.
15'
Opět tvrdě dohrán Vozihnoj. Standardní situace pro domácí.
14'
Na kolmou přihrávku Tolna těsně nedosáhl Toutou.
9'
Krásně to opět udělal Vozihnoj , jeho centr na zadní tyč pak ale nenašel adresáta.
7'
Centr Kučery odvrátila obrana hostů.
7'
Centr Almeidy zblokován na roh.
4'

Zkušený ZBYNĚK MUSIOL zachoval chladnou hlavu a střelou do levého horního rohu nedal brankáři hostí šanci.
4'
Leoš Vozihnoj byl faulován ve vápně a je z toho penalta!
3'
Toutou dokázal šikovně projít přes dva protihráče, jeho přihrávka ale poté byla nepřesná.
2'
Několik nepřesností na obou stranách zahájilo dnešní zápas.
1'
Domácí Táborsko zvolilo tradiční modrou variantu dresů, hosté z Králova Dvora dnes nastoupí v červených dresech.
Oba týmy už nastupují na hřiště, za chvilku začínáme!
FC Mas Táborsko: Zadražil – De Almeida, Navrátil (C), Penc, Havrda – Vozihnoj, Conde, Kučera, Tolno – Toutou, Musiol
Náhradníci: Pecháček – Dybala, Novák, Rydval, Schramhauser, Vandas, Větrovský

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Hell, Novák, Blažek, Šebek, Beňo, Kraus (C) , Kůžel, Procházka, Zelenka
Náhradníci: Kovařík – Balšánek, Krejdl, Osvald, Šolaja
FK Králův Dvůr
Táborští to ale nebudou mít vůbec jednoduché. Králův Dvůr totiž prožívá nejpovedenější podzim za poslední léta a po 14. kolech se ziskem 27 bodů okupuje 3. příčku tabulky! Hostům se ale především daří na domácím hřišti, kde prohráli pouze jednou. To na hostujících hřištích je to jiný šálek kávy. Královodvorští ze šesti zápasů na venkovních hřištích dokázali vyhrát pouze dvakrát. Nejlepším střelcem týmu je se sedmi brankami záložník Martin Kraut. Následuje jednadvacetiletý záložník a odchovanec pražské Slavie Daniel Krejdl se čtyřmi brankami. Překvapí hosté favorita z jihu Čech a potvrdí výborný podzim?
FC Mas Táborsko
Domácí tým z Tábora vyhlásil před začátkem soutěže jasný cíl – návrat do Fortuna Národní Ligy. Jejich cíl se jim zatím daří plnit na jedničku. Táborští okupují po 14. kolech se ziskem 36 bodů první příčku s tříbodovým náskokem na rezervu pražské Sparty. Trenér Miroslav Brožek vsadil před sezonou na akvizice z ciziny, které se domácím náležitě vyplácí. Za zmínku stojí francouzský útočník Mpondo Toutou, který je společně se Zbyňkem Musiolem nejlepším střelcem týmu (9 branek). Dále také guinejský útočník Emanuel Tolno, který nasázel 4 branky a nebo brazilský obránce Stephano De Almeida. Pomůžou i tito hráči domácím k zisku dalších třech bodů a potvrzení vedoucí pozice v tabulce po podzimu?
Krásné popoledne všem! Vítám Vás u sledování zápasu 15. kola ČFL – skupiny A mezi domácím Táborskem a hosty z Králova Dvora.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.