ČFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Živanice : Ml. Boleslav U21 - 26. října 2019   14:30

Živanice
Frydrych – Staněk, Herzán (C), Gorol (46. D. Pánek), Buriánek, Hundák (46. Motyčka), Petrus (66. Gaspar), Štěpánek (88. Chocholatý), Polák, Nikodem, Vyšehrad
Volšík – F. Pánek, Motyčka, D. Pánek, Gašpar, Kakrda, Chocholatý
Hányš – Aubrecht, Šmat
Živanice
140 diváků
Mikulec – Král, Anderson, Dohnalík (79. Yerkhov), Komárek, Kopa (C), Rudzan, Paixao Da Silva, Glöckner, Auer (75. Alhassan), Vejr (88. Dib)
Vrána – Yerkhov, Alhassan, Dib, Moravčík, Angelozzi

Po bezbrankovém duelu tedy berou bonusový bod hosté z Mladé Boleslavi. Rozhodující pokutový kop proměnil Jordan Dib. Za průběh celého zápasu je to asi spravedlivý rezultát. Děkujeme vám za sledování přenosu a přejeme příjemný zbytek soboty!
Střílení penalt začíná.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Žlutou kartu dostává Michal Buriánek (TJ Sokol Živanice).
90'
Žlutou kartu dostává Petr Motyčka (TJ Sokol Živanice).
89'
Rohový kop měli k dispozici také domácí, využít ho ale nedokázali.
88'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Chocholatý.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Vejr, přichází Dib.
87'
I tentokrát domácí v obranné činnosti úspěšní.
85'
Domácí jsou pod velkým tlakem, kterému jen těžce odolávají. Nyní další roh pro rezervu Mladé Boleslavi.
84'
To je neskutečné, Frydrych na brankové čáře čaruje, nyní dokázal vyrazit střelu Alhassana, která mířila do branky, výborný zákrok živanického brankáře!
81'
Další šance Mladé Boleslavi, Živanice ale nedají nic zadarmo a nyní dokázaly odvrátit míč téměř z brankové čáry.
79'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Marek Dohnalík, přichází Vladyslav Yerkhov.
76'
Žlutou kartu dostává David Komárek (FK Mladá Boleslav B).
75'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Jonas Auer, přichází Rashid Alhassan.
74'
Žlutou kartu dostává Jan Král (FK Mladá Boleslav B).
73'
Štěpánek v souboji s Králem nebyl úspěšný, mládežnický reprezentant si s náběhem nejlepšího střelce Živanic dokázal poradit.
71'
Velká šance hostů, kapitán Kopa si naváděl míč na střelu a uvolnil se ve vápně do dobré pozice, jeho tvrdá rána ovšem trefila dobře roztáhnutého Frydrycha, skvělý zásah.
70'
Mikulec nedokázal udržet v rukavicích přízemní centr, nikdo z domácích hráčů ale do vápna nedobíhal, takže zadáci hostů mohli v klidu odklidit míč do bezpečí.
69'
Anderson měl nyní trochu štěstí, rozhodčí hráči Živanic odpískal nedovolený zákrok, kdyby se tak nestalo, mohli mířit domácí do zajímavé šance.
67'
Živanice zachybovaly v rozehrávce a dopředu mohli tři hosté, míč se nakonec dostal až k Vejrovi, ten ho ale poslal hodně mimo.
66'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází David Petrus, přichází Jiří Gašpar.
64'
Živanice dokázaly vsítit branku, postranní rozhodčí ovšem odmával ofsajd, všechno vzrušení tedy bylo zbytečné a liché.
63'
Standardní situaci Mladé Boleslavi musel řešit brankář Frydrych.
59'
Mikulec byl nyní trochu zahnán do uzkých jedním z obranné čtveřice Mladé Boleslavi, dokázal si ale poradit a přesně rozehrál.
56'
Další výpad Živanic tentokrát skončil nepřesným centrem Nikodema.
53'
Roh domácích nedokázal zakončit Vyšehrad, také proto se dostali hosté do rychlého brejku, který musely hasit Živanice pouze za cenu nedovoleného zákroku.
51'
Herzán se snažil vysunout na pravé straně nabíhajícího Nikodema, ten se však nacházel v ofsajdovém postavení.
49'
Jan Král se dostal po rohovém kopu k zakončení, jeho střela levou nohou překvapila Frydrycha, který dokázal míč pouze vyrazit, z následného rohu se hosté neprosadili, Frydrych tentokrát dobře ze vzduchu stáhl míč do svých rukavic.
46'
Do první ofenzivní akce druhého poločasu se hnali hosté, Živanice se ubránily.
46'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Gorol, přichází D. Pánek.
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Hundák, přichází Motyčka.
46'
První půle byla vyrovnaná, oba týmy si dokázaly vypracovat šance, ale zatím na úvodní branku čekáme. Druhý poločas začne přibližně v 15:33.
45'
44'
Ewertonův přízemní centr odvrátil Lukáš Vyšehrad na rohový kop.
43'
Hosté převzali taktovku nad utkáním a snaží se zatápět obraně Živanic, která se nyní soustředí pouze na uhájení vlastního vápna.
41'
Menší závar i ve vápně domácích, míč ale nakonec odvrácen do bezpečné vzdálenosti od Frydrycha.
39'
Mladá Boleslav měla výhodu dvou standardních situací, tu druhou, rohový kop z pravé strany dokázali hosté odvrátit, navíc se domácí dopustili útočného faulu, rozehrávat bude moct brankář Mikulec.
38'
Žlutou kartu dostává Cordoba Anderson (FK Mladá Boleslav B).
37'
Pavel Štěpánek se z levé strany dostával do šance, snažil se ještě kličkou obejít brankáře Mikulce, obrana Mladé Boleslavi ale zařadila zpátečku a dokázala zablokovat míč, který již směřoval do opuštěné branky!
34'
Tak to je velká škoda pro Mladou Boleslav, Anderson výborně obešel krajního beka Živanic a mířil do vápna, místo zpětné přihrávky ale cpal míč do malého vápna, kde však míč dokázal zkrotit brankář Frydrych!
32'
Ewerton si vzal na starost rozehrávku přímého kopu a natáhl ke střele z velké vzdálenosti, míč zamířil pouze vedle pravé tyče Frydrychovy branky.
31'
Špatnou rozehrávku Živanic se snažil využít Vejr, ten byl však rychle zastaven, avšak pouze za cenu nedovoleného zákroku.
28'
Slibně vypadající akci Boleslavi zarazil rázným skluzem jeden z domácích stoperů, dobrá práce defenzívy Živanic.
27'
Živaničtí hráči si poradili a centr do vápna odvrátili.
26'
Jonas Auer byl faulován, standardní situace pro hostující tým z relativně bezpečné vzdálenosti pro brankáře Frydrycha.
24'
Další rohový kop domácích měl zajímavé parametry, nakonec ale pouze proletěl vápnem bez jakéhokoliv zásahu.
22'
Ewerton s Auerem motali nohy domácím bekům, nakonec dokázali hráč rezervy Mladé Boleslavi vyprodukovat dva centry, s oběma si ale obrana domácího týmu poradila.
20'
Vítek Vejr se snažil vysunout jednoho ze svých spoluhráčů, obrana Živanic na jeho snahu reagovat nedokázala, přihrávka byla ale příliš rychlá a dřív u ní byl brankář Frydrych.
19'
Rychlostní souboj Auera s Buriánkem nakonec vyšel lépe pro domácího hráče, který dokázal odehrát míč na vlastní brankáře, Frydrych ale byl pod tlakem a stihl jen tak tak odkopnout míč do autu.
17'
Ewerton si seběhl do hlouby pole pro míč a začal vymýšlet ofenzivní akci. Svým pohybem dokázal zaměstnat obranu domácích, ale Živanice si nakonec poradily, když zhustily prostor a pokryly nabíhající hráče.
16'
Centr na přední tyč znamenal menší závar v Mikulcově vápně, hosté si ale dokázali poradit a odehráli míč ven ze šestnáctky.
15'
Živanice vybojovaly rohový kop.
13'
Domácí jsou aktivnější a hrají na polovině hostů, hráči Mladé Boleslavi ale své soupeře dobře dostupují a nedávají jim prostor ke kombinaci, jeden z domácích centrů se ale dostal až do vápna, kde však byl faulován Anderson a Živanice přišly o šanci ohrozit Mikulcovu branku.
11'
Krajní hráč Anderson se dostal po narážečce se spoluhráčem k centru do šestnáctky, obrana Živanic si poradila a poslal míč daleko od své branky.
9'
Paixao se prokouslal ze středu hřiště až na hranici vápna k zakončení, jeho šťiplavou ránu dokázal ztlumit brankář Frydrych.
7'
Stoper Král poslal dlouhý míč dopředu, ten byl však příliš dlouhý na ofenzivní hráče Mladé Boleslavi a v klidu si ho tak mohl sebrat Frydrych.
5'
Zahrozit mohla i rezerva Mladé Boleslavi, domácí celek ale pokryl míč, který nakonec přešel i brankovou čáru mimo tři tyče, rozehrávat bude brankář Frydrych.
3'
Živanice měly výhodu rohového kopu, obrana hostů se zaskočit nenechala a odvrátila míč do bezpečí.
1'

TJ Sokol Živanice: Frydrych – Staněk, Herzán (C), Gorol, Buriánek, Hundák, Petrus, Štěpánek, Polák, Nikodem, Vyšehrad
Náhradníci: Volšík – F. Pánek, Motyčka, D. Pánek, Gašpar, Kakrda, Chocholatý

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Král, Anderson, Dohnalík, Komárek, Kopa (C), Rudzan, Paicao Da Silva, Glockner, Auer, Vejr
Náhradníci: Vrána – Yerkhov, Alhassan, Dib, Moravčík, Angelozzi

Rozhodčí: Hányš – Aubrecht, Šmat.
Hosté jsou v tabulce na sedmé příčce a nejlepším střelcem týmu je Michal Dohnalík s šesti brankami. V posledním odehraném zápase porazili Boleslavští na domácí půdě rezervu Dukly 2:1.
Domácí celek se nachází na druhé místě v tabulce a útočí na samotné čelo tabulky, nejvíce pak tým táhnou pětigóloví střelci David Petrus a Pavel Štěpánek. V jedenáctém kole podlehli Živanice v Jablonci místnímu FK 2:3.
Dobrý den všem fanouškům ČFL! V rámci dvanáctého kola třetí nejvyšší soutěže se v Živanicích představí rezerva Mladé Boleslavi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.