Základní část - ONLINE PŘENOS - Zlín : Plzeň

Zlín

Plzeň
1:1
- 79'Wágner
- 72'Krmenčík
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Zlín
- 36'Hnaníček(žlutá karta)
- 65'Jiráček(žlutá karta)
- 79'Wágner
- 81'Matejov(žlutá karta)
- 88'Wágner(žlutá karta)
- 90+3'Hnaníček(červená karta po žluté)
Plzeň
- 59'Brabec(žlutá karta)
- 72'Krmenčík
Další informace:
- Rozhodčí
- Pechanec – Moláček, Blažej
- Stadion
- Stadion Letná, Zlín
- Návštěvnost
- 3742 diváků
T. Wágner
A. Fantiš
T. Poznar
R. Matejov
P. Podio
P. Jiráček
L. Bartošák
M. Cedidla
P. Buchta
J. Hnaníček
M. Rakovan
M. Krmenčík
J. Kayamba
T. Hořava
A. Hloušek
L. Kalvach
R. Procházka
R. Řezník
L. Hejda
J. Brabec
D. Limberský
A. Hruška
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
Statistika zápasu
40 %
60 %
8
6
2
7
3
9
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|---|---|---|---|
1 | ![]() | 30 | 58:10 | 72 |
2 | ![]() | 30 | 60:22 | 66 |
3 | ![]() | 30 | 55:35 | 50 |
4 | ![]() | 30 | 46:41 | 49 |
5 | ![]() | 30 | 50:38 | 47 |
6 | ![]() | 30 | 42:34 | 45 |
7 | ![]() | 30 | 46:45 | 43 |
8 | ![]() | 30 | 38:41 | 42 |
9 | ![]() | 30 | 35:35 | 42 |
10 | ![]() | 30 | 48:52 | 40 |
11 | ![]() | 30 | 36:37 | 36 |
12 | ![]() | 30 | 29:49 | 31 |
13 | ![]() | 30 | 25:47 | 27 |
14 | ![]() | 30 | 23:39 | 26 |
15 | ![]() | 30 | 16:47 | 23 |
16 | ![]() | 30 | 19:54 | 21 |
- Skupina o titul
- Play-off o umístění
- Skupina o záchranu
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Fastav se dostává k vyrovnání, ševci tak po dlouhé době útočí alespoň na jeden bod! Antonín Fantiš vyslal z pravé strany skvělý centr na TOMÁŠE WÁGNERA, který výborně hlavičkoval do míst, kde se nenacházel Aleš Hruška. Asistence: Antonín Fantiš.
Viktoria z aktivity nakonec vytěžila vedoucí branku a jde si za třemi body! Joel Ngandu Kayamba vyslal do pokutového území opravdu ukázkový centr, ke kterému se dostal MICHAEL KRMENČÍK, který přesnou volejí poslal míč k levé tyči. Asistence: Joel Ngandu Kayamba.
FC Fastav Zlín: Rakovan – Cedidla, P. Buchta, Hnaníček – Matejov, Podio, Jiráček (C), Bartošák – Fantiš, Poznar – Wágner.
Náhradníci: Šiška – Giorgadze, Čanturišvili, Janetzký, J. Kolář, Nečas, Železník.
FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – Řezník, Hejda, Brabec (C), Limberský – Kalvach, Procházka – Kayamba, Hořava, Hloušek – Krmenčík.
Náhradníci: Kozáčik – Beauguel, Herc, R. Hubník, Janošek, Mihálik, Pernica.
Rozhodčí: Pechanec – Moláček, Blažej.
Plzeň je na tom o dost lépe, protože jí patří druhá příčka, ale na titul letos pravděpodobně nedosáhne, protože na první Slavii už ztrácí dvanáct bodů. Viktoria se mohla v posledním kole sešívaným výrazně přiblížit, protože se utkala právě s nimi, ale Slavia potvrdila formu a vyhrála 1:0. Jinak si Plzeň vede dost dobře, v lize ztratila body jen pětkrát, takže se ve Zlíně rozhodně nečeká nic jiného než výhra.
Poslední tři utkání
Plzeň vs. Slavia – 0:1
Plzeň vs. Ostrava – 3:0
Mladá Boleslav vs. Plzeň – 2:1
Zlínu nepomohla ani změna trenéra, protože od té doby zapsal jedinou remízu, jinak dvakrát prohrál, jednou v lize a podruhé v poháru. V obou případech Fastav padl s Mladou Boleslaví, nejprve 0:2 a pak 1:3. Poslední ligová výhra žlutomodrých se tak stále datuje na polovinu srpna. Pak Zlín v lize pětkrát prohrál a dvakrát remizoval, takže předposlední příčka je naprosto zasloužená. Fastav to samozřejmě dnes může opět vylepšit, ale proti jasnému favoritovi se očekává další prohra.
Poslední tři utkání
Příbram vs. Zlín – 0:0
Zlín vs. Mladá Boleslav – 0:2
Ostrava vs. Zlín – 4:0