FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Queens Park Rangers : Watford - 15. února 2019   20:48

Queens Park Rangers
0:1
(0:1)
Watford
Watford
45+1' Capoue
Lumley – Furlong, Leistner, Hall (C) (85. Osayi-Samuel) – Wszolek (76. Eze), Luongo, Cousins, Freeman, Bidwell – Wells (71. Hemed), Smith.
Ingram, Eze, Scowen, Manning, Hemed, Osayi-Samuel, Kakay.
Oliver – Bennett, Robathan
Loftus Road, London
Watford
Gomes – Janmaat, Kabasele, Britos, Holebas – Capoue, Cleverley (83. Domingos Quina) – Hughes, Sema (73. Mariappa) – Deeney (C), Gray (73. Doucouré).
Mariappa, Deulofeu, Doucouré, Peňaranda, Domingos Quina, Navarro, Dahlberg.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek pátečního večera.
Watford se raduje z postupu do další části FA Cupu, nutno říct, že se k tomu hodně protrápil! Hostující celek si zajistil postup do další části v nastaveném čase první pětačtyřicetiminutovky. V té druhé byl více u balonu, ale šance ubyly. Naopak Queens Park Rangers mohl vyrovnat a zajistit si odvetu, ale jeho příležitosti skončily jen vedle branky.
90+4'
90+3'
Deeney společně se spoluhráčem chvíli udrželi míč u branky soupeře. Jeden z hostů se ještě hnal do vápna, ale tam byl čistým skluzem zastaven a Rangers mohou vydat do útoku.
90+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, jenž na tabuli ukazuje, že se budou hrát čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90'
Za míčem za obranu spěchal Deeney, který se dostal přes bránícího hráče. Ovšem ten situaci ve skluzu zachránil a poslal balon alespoň do autu.
89'
Watford je u balonu a drží ho u rohového praporku soupeře. Ovšem Queens Park Rangers míč po chvíli získal a žene se s ním kupředu.
87'
To není možné, co domácí mužstvo zahodilo! Standardní situace byla centrem poslána do šestnáctky, kde se míč vrátil do ohně. Na zadní tyči zůstal zcela osamocený Leistner, jehož pokus na dlouhou nohu zamířil jen vedle odkryté brány!
86'
Žlutou kartu dostává Doucouré (Watford FC), který u postranní čáry zastavil akci jen za cenu podražení soupeře.
86'
Domácí celek se hnal do další útočné akce, které ale po centru do šestnáctky rychle skončila. Pro vysoký míč si totiž z branky vyběhl Gomes.
85'
Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Hall, přichází Osayi-Samuel.
83'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Cleverley, přichází Domingos Quina.
82'
Účastník nejvyšší anglické soutěže kombinuje a opět šetří čas. Hostující hráči sice mohli jít do útoku, ale zvolili jistější variantu a do kombinace se tak zapojí také brankář Gomes.
81'
Kombinace na vlastní polovině by domácímu mužstvu šla, ovšem příznivci tohoto klubu čekají na nějaký útočný výpad, zatím ale marně.
80'
Deset minut zbývá domácímu celku, aby alespoň vyrovnal a vynutil si odvetný zápas. Ovšem zatím tomu vůbec nic nenasvědčuje.
79'
Hráči v zelených dresech drží hodně často balon na svých kopačkách. Tentokrát přišla ale ztráta, po které Queens Park Rangers vymyslel jen nákop do území nikoho.
76'
Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Wszolek, přichází Eze.
76'
Žlutou kartu dostává Mariappa (Watford FC), jenž je na hrací ploše pár minut a hned se prvním potrestaným hráčem dnešního střetnutí.
75'
Hostující celek už nikam nespěchá a užívá si kombinační hru kolem středového kruhu. Watfordu hubené vedení zatím stačí.
73'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gray, přichází Doucouré.
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Sema, přichází Mariappa.
72'
Watford se sice mohl radovat z gólu, ale to by se ještě předtím nesměl nacházet hostující hráč v ofsajdu.
71'
Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Wells, přichází Hemed.
70'
Domácí celek bude rozehrávat další roh, který zamířil na zadní tyč. V tomto prostoru se nacházel Leistner, jehož hlavička byla nepřesná.
67'
Hostující tým se pak ještě dostal k centru z pravé strany, ale míč na hrací ploše nezůstal. Bude se odkopávat od branky Queens Park Rangers.
66'
Leistner zastavil útok soupeře jen za cenu faulu. Ovšem Watford po standardní situaci vůbec nic nevytěžil, ale jeho akce stále pokračuje.
65'
Queens Park Rangers začíná být nebezpečný, ale dva hráči se na hranici šestnáctky nedomluvili a míč jim utekl jen mimo hrací plochu. Obrana favorita si tak bude moci znovu trochu odpočinout.
64'
Akce střídá akci a sledujeme druhý poločas, který jsme si museli přát. Míč dostal na levou stranu Sema, jehož centr zastavila domácí obrana.
62'
Hostující Kabasele nezvládl odkop a soupeři doslova namazal! z dobrých dvaceti metrů se k technické střele odhodlal Wells, jehož pokus minul levou tyčku jen těsně.
61'
Jenže domácí hráči se k zakončení po standardní situaci nedostali a opět se musejí rychle vracet před vlastní branku. Ovšem centr Watfordu končí v moci Lumleye.
60'
Už to vypadalo, že Queens Park Rangers z útočné akce nic nevytěží. Ovšem Britos vůbec nevěděl, kde se nachází soupeři, a tak poslal míč raději na další rohový kop.
59'
Watford rozehrál standardní situaci z pravé strany. Míč mířil na zadní tyčku, kde se ale nacházel pouze bránící hráč. Všichni hráči v zelených dresech čekali spíše centr na první tyč.
58'
Favorit utkání a zároveň tým, jenž je ve vedení, kombinuje na útočné polovině, kde vybojoval u postranní čáry další faul.
57'
Hra je nyní trochu neuspořádaná a bojuje se o každý metr hrací plochy. Oba celky vědí o co hrají, což se nyní projevuje.
55'
Centr od rohového praporku mířil do zadní části vápna, kde se míče zmocnili hosté. Watford se pak hnal do otevřené obrany, ale akci k zakončení nedotáhl.
54'
Hra se v posledních minutách přelévá ze strany na stranu. Zprava se k centru dostal Janmaat, jehož pas ve vzduchu zlikvidoval Lumley. Hra se opět rychle otočila a domácí vybojovali další roh.
53'
Centr ze strany sklepl pod sebe Smith, jenž viděl lépe postaveného spoluhráče. Jenže jeho zakončení z dobré pozice mířilo jen vedle pravé tyče.
52'
Centr od postranní čáry mířil na hranici malého vápna, kde ve vzduchu opět kraloval hostující brankář. Domácí se pak dostali k zakončení zpoza vápna, ale to bylo v šestnáctce zastavené.
51'
Queens Park Rangers se hnalo do útočné akce po levé straně, kde vybojovalo faul, a tak pošle do vápna další centr.
50'
Pas za obranu vymyslel hostující celek, za balonem běžel Gray, jenž byl přidržen. Ovšem hlavní rozhodčí ukazuje, že tohle trestat rozhodně nebude a má se pokračovat ve hře.
49'
Watford uklidňuje projev hry kombinací na vlastní polovině. Ovšem hráči v zelených dresech se ženou do akce, ale jejich snažení konči na pravé straně.
47'
Hostující celek se hnal do akce po levé straně, ale nepřesná přihrávka zamířila z hrací plochy pryč. K balonu se vracejí domácí, kteří se budou chtít hnát za vyrovnáním.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, jako první se dotkli balonu hráči hostujícího celku. Ovšem první střelu v poločase vyprodukovali domácí, ale Freeman bránu netrefil.
46'
Úvodní poločas už spěchal ke svému konci, ale přesto padla branka, která by druhé části mohla dodat šmrnc! Dlouho jsme totiž sledovali hru bez šancí, ale postupem času také příležitosti přicházely. Nebezpečnější byl Queens Park, jenž největší šanci ze čtyřicáté minuty spálil. Ovšem nutno říct, že Watford byl stále častěji u balonu a na konec se gólu asi zaslouženě dočkal.
45+4'
45+2'
K postranní čáře ještě před vstřelenou brankou přispěchal čtvrtý rozhodčí, jenž ukázal, že se budou hrát čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
45+1'
Watford právě vstřelil branku!
Druhý rohový kop v krátkém sledu zahrál účastník nejvyšší soutěže opravdu zajímavě. Centr zamířil na hranici vápna, kde se nacházel Cleverley, jemuž pokus nesedl. Ovšem ke střele se dostal ještě ETIENNE CAPOUE, jehož zakončení si našlo cestu do pravého spodní rohu branky.
45'
Centr od rohového praporku zamířil na zadní tyč, kde jej na další roh odvrátil Leistner.
44'
Na levé straně zůstal osamocený Holebas, jehož centr ve vápně přizvedla domácí obrana. Účastník nejvyšší anglické soutěže tak bude rozehrávat rohový kop.
43'
Úvodní poločas je u konce, ale je jasné, že minimálně čtyři minuty by se ještě měly nastavovat. hráči v zelených dresech opět kombinují, ale domácí obrana výborně pracuje.
42'
Hráči v zelených dresech jsou opět u balonu a hledají cestu do vápna. Ta se opravdu otevřela, ale míč mířil jen k domácímu brankáři, který se tentokrát ani nezpotil.
40'
Watford na polovině soupeře točil hru, ale následnou přihrávku na střed zachytil soupeř. Queens Park se hnal do otevřené obrany, kde se po pasu k zakončení dostal Wells, jehož pokus mířil k tyči. Ovšem Gomes vytáhl parádní zákrok dnešního večera.
39'
Na zelený pažit míří opět lékařský tým, jelikož Gomes a Smith se srazili. Odnesl to hostující brankář, jenž inkasoval ránu někam do oblasti oka.
38'
Po chvíli se připomněl Watford, ale také jeho centr skončil v rukavicích brankáře. Akce se rychle otočila, ale centr mířící na Smitha zneškodnil předvídající Gomes.
37'
Tentokrát se Rangers dostali k dalšímu centru, ale hned trojice hráčů se nacházela v ofsajdovém postavení. Na centr z pravé strany si naskočil aktivní Smith, jehož hlavička mířila ale jen vedle branky.
35'
Do konce úvodního poločasu schází ještě deset minut. Nutno říct, že vstřelená branka by hře prospěla, ale zatím to nevypadá na úspěch ani jednoho z týmů.
34'
Po zisku míče se Queens Park odhodlal k centru z levé strany, který mířil na ovázaného Smitha. Jenže před ním odhlavičkoval míč soupeř, a tak akce domácího mužstva opět skončila.
33'
V posledních minutách hostující favorit zápasu přebírá otěže a je stále častěji u balonu. Ovšem zatím se k šancím dostává jen těžce.
32'
Jenže domácí tým vůbec nic nevymyslel a míč tentokrát soupeři odevzdal. Watford tak opět kombinuje a hledá cestičku za další velkou šancí v zápase.
31'
Hostující favorit opět předvedl rychlou kombinaci u postranní čáry, ale ani tentokrát úspěch Watford neslavil. Navíc se hráči v zelených dresech dopustili útočného faulu.
29'
Obrana Watfordu předvedla neskutečně těžkou přihrávku na brankáře, jenž si sice poradil, ale jeho odkop zamířil na roh. Queens Park opět poslal míč do ohně, kde jej vyboxoval brankář. Gomes se pak jen díval, jak střele z hranice vápna zamířila těsně vedle. Luongo se po spálené šanci okamžitě chytal za hlavu.
27'
Obrovská šance favorita končí jen těsnou střelou nad branku! Za balonem ve vápně šel Sema, před ním ho ukopl bránící hráč. Ke střele se tak dostal Janmaat, jehož pokus skončil těsně nad břevnem.
26'
Po faulu u postranní čáry rozehrával Queens Park standardní situaci. Volný kop mířil možná i do branky, ale každopádně na zadní tyč. Jenže ve vzduchu opět vládl hostující brankář, jenž míč našel v rukavicích.
24'
Tak tohle už nebezpečně vypadalo! Z levé strany se k centru odhodlal Bidwell, který přesným pasem našel před brankou spoluhráče. Smith se dostal sice k hlavičce, ale ta zamířila jen do země.
23'
Hráči v zelených dresech jsou sice více u balonu, ale nejsou domácí brance nikterak nebezpeční. Kombinační hra Watfordu je poněkud pomalá.
22'
Domácí celek předvedl kombinaci na pravé straně, po které přišel centr. Jenže v pokutovém území vyšplhal nejvýše Gomes, jenž akci soupeře ještě v zárodku překazil.
21'
Rychlý pas měl mířit za obranu, ale domácí beci si opět poradili. Hra se tak otáčí před branku hostujícího celku, kde ale pro ofsajd rychle končí.
20'
Z dvaceti minut se asi čtyři nehrálo. Jinak ale sledujeme vyrovnanou partii, které chybí větší nasazení a také brankové příležitosti.
19'
Centr z volného kopu opravdu mířil do zadní části šestnáctky, kde hostující hráč sice vyhrál hlavičkový souboj. Ovšem obrana Queens Park si následně poradila a míč poslal do bezpečné vzdálenosti.
18'
Watford se usadil na útočné polovině, kde předvádí kombinační hru, ovšem hráči v zelených dresech jsou od branky stále daleko. Navíc Sema byl faulován a budeme sledovat standardní situaci.
16'
Také lékařský celek domácího celku si poradil! Smith už je také na nohou a nyní ho bude ve zbytku zápasu zdobit ovázání hlavy. Ovšem my už se opět můžeme věnovat samotné hře.
15'
Hostujícím zraněným hráčem byl Britos, jenž už po svých odešel za postranní čáru. Naopak léčení domácího borce stále pokračuje.
13'
Po jednom ze zákroků zůstali na zeleném pažitu hned dva hráči. Hlavní sudí tak musel povolat lékařské týmy a trenéři z lavičky tak zvedli náhradníky. Tohle moc dobře opravdu nevypadá.
12'
Za odraženým míčem mířil k postranní čáře Hughes, jenž si neporadil se soupeřem, jehož odzbrojil jen za cenu faulu. Rangers se tak znovu v klidu ubránilo a ještě bude rozehrávat.
11'
Jenže Watford se k brance soupeře nedostal, jelikož jeho akce byla zastavena na pravé straně. O chvíli později stejně dopadl také Queens Park Rangers.
10'
Po rychle vhozeném autu se na pravé straně řítil do akce Wells, jenž měl proti sobě bránícího hráče. Právě hráč v zeleném dresu akci přerušil a vysílá svůj tým na polovinu soupeře.
9'
Dlouhý nákop domácího celku mířil opět na útočníky, kteří se k balonu nedostali. Na polovině hostujícího celku totiž ve vzduchu vládnou obránci.
8'
Úvodní minuty nabídly taktickou bitvu, která se zatím odehrává uprostřed hrací plochy. Ani jeden z týmů nemá navrch a na první vážnější šanci čekáme. Nic nezměnila ani hlavička Smitha, jehož pokus postrádal razanci i přenos.
7'
Přihrávka mířila na půlící čáru, kde se nacházel pod tlakem Capoue, od něhož nepřesná přihrávka putovala mimo hrací plochu. Jenže z následné akce Rangers nic nevytěžilo.
6'
Domácí celek získal balon, ale neodvážil se ke kombinaci na polovině soupeře. Místo toho byla k vidění jen přihrávka, která do hry zapojila také brankáře.
5'
Nákop na pravou stranu pohlídal krajní obránce a kapitán v jedné osobě Hall. Právě od něho putoval balon za postranní čáru. Po autovém vhazování přišel ze strany Watfordu jen cent, jenž putoval mimo hrací plochu.
4'
Po ztrátě míče se k vhazování dostal účastník nejvyšší soutěže, který vhazoval. Hráči v zelených dresech se po dobré kombinaci přemístili na útočnou polovinu hrací plochy.
3'
Domácí Leistner získal balon ve středovém kruhu a hned s ním postupoval kupředu. Ovšem jeho snažení rychle skončilo, jelikož byl podražený. Queens Park tak zůstává u balonu a bude moci v klidu rozehrát.
2'
Queens Park Rangers nastoupilo do dnešního střetnutí v bílomodré kombinaci dresů, naopak Watford FC zvolil barvu zelenou.
1'
Hlavní rozhodčí pan Michael Oliver zahájil dnešní střetnutí, v němž plní roli favorita hostující celek. Ovšem jako první se balonu dotkli domácí, kteří dlouhým nákopem do strany neuspěli.
1'

Queens Park Rangers: Lumley – Furlong, Leistner, Hall – Wszolek, Luongo, Cousins, Freeman, Bidwell – Wells, Smith.
Náhradníci: Ingram, Eze, Scowen, Manning, Hemed, Osayi-Samuel, Kakay.

Watford FC: Gomes – Janmaat, Kabasele, Britos, Holebas – Capoue, Cleverley – Hughes, Sema – Deeney, Gray.
Náhradníci: Mariappa, Deulofeu, Doucouré, Peňaranda, Domingos Quina, Navarro, Dahlberg.

Rozhodčí: Oliver – Bennett, Robathan.
Domácí celek nastupuje ve druhé nejvyšší anglické soutěži, kde se nachází na osmnáctém místě tabulky. Ovšem na pozice, které by znamenaly pád, má účastník osmifinále náskok jedenácti bodů, a tak si bitvu v FA Cupu může užívat. Queens Park v vestě za semifinále postupně vyřadil Leeds (2:1) a Potsmouth (1:1, 2:0).

Favoritem duelu bude jistě Watford, jenž se nachází na osmé příčce Premier League. Hostující mužstvo předvádí skvělou hru a jistě bude chtít postoupit dál. V cestě do osmifinále FA Cupu si účastník nejvyšší soutěže poradil s Wokingem (2:0) a Newcastlem (2:0).
Vítám všechny fanoušky anglického fotbalu u osmifinále FA Cupu, do kterého postoupil Queens Park Rangers, jenž vyzve Watford FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.