test
Jablonečtí utkání jasně ovládli a základ svému vítěství dali již v prvním poločase. Slovácko dokázalo kosmeticky upravit až tři minuty před koncem utkání. Severočeši se tak po dnešním vítězství stěhují na třetí místo tabulky GL.
90+1
Slovácko sice drží míč na svých kopačkách, je s ním ale až příliš daleko od domácí branky. O třech bodech pro Jablonec není pochyb.
90
Hlavní rozhodčí Matějek nastaví jednu minutu nad rámec řádné hrací doby.
89
Kuncl přistižen v ofsajd. Akce Moravanů tak končí hned v zárodku.
87
Slovácko právě vstřelilo branku!

Hosté se nakonec dočkali alespoň čestného úspěchu a tři minuty jen kosmeticky upravili. Rohový kop Skaláka přesně našel hlavu TOMÁŠE KOŠÚTA, který uklidil míč na zadní tyč – 4:1.
86
Skalák nepřešel přes Kyselu, Slovácko ale u balonu zůstane a bude zahrávat roh.
85
Skalák se pokusil o zakončení přes hlavu. Jeho pokus byl ale hodně nepřesný a skončil vysoko nad brankou Jablonce.
83
Pázler byl při obranném počínání faulován Hlúpikem. Špit bude odkopávat z vlastní šestnáctky.
82
Třešňák zahrál na středu hřiště rukou a musel balon odevzdat soupeři.
81
Baumit střídá naposledy. Kopice vystřídal Jurča.
80
Kysela fauloval Hlúpika a hosté budou mít přímý volný kop ze slibné pozice.
78
Pázler natáhl ke střele z úctyhodné vzdálenosti a nemířil vůbec zle. Jeho rána skončila jen těsně vedle pravý tyče.
77
Třešňák svoji individuální akci nedotáhl dokonce a pátou branku Jablonce nevstřelil. Proti byl bránící Kysela.
75
Domácí znovu střídají. Ze hry odešel Piták a místo něj přišel Pázler.
75
Kordula fauloval na středu hřiště a vidí žluté napomenutí.
73
Slovácko se nastěhovala na polovinu soupeře, kde se snažilo něco vymyslet. Skalák ale nepřešel přes Loučku.
71
Jablonečtí poprvé střídají. Ze hry odešel Zoubele, který přepustil své místo Eliášovi.
70
Je před námi posledních dvacet minut utkání. O třech bodech si ale troufám říct, že je rozhodnuto.
69
Slovácko si po delší době vypracovalo možnost rohu, který ale bez problému odvracel hlavou Štochl.
68
Domácí nebyli v držení míče příliš dlouho. Špitovi se dlouhý odkop nepovedl a končí v autu.
67
Kopic doběhl dlouhý balon a poté je ideálně naservíroval Vaňkovi. Trousil ale včasným zásahem znemožnil domácímu střelci vstřelení hattricku.
65
Hosté naposledy míchají sestavou. Volešák nahradil Valentu.
65
Pátou branku Jablonce měl na kopačce Piták. V krkolomné pozici ale balon netrefil ideálně.
64
Severočeši teď kontrolují hru a nikam nespěchají. Rossi váhá s rozehrávkou na vlastní polovině.
62
Nepřesná kombinace Slovácka ale veškeré snahy o zakončení zhatila. Daníšek nepřesně rozehrál na Valentu.
61
Jablonečtí trochu polevili. Soupeř z Moravy se tak dostává čím dál více do hry.
60
Dnešní utkání sleduje 2235 diváků.
57
Vypadá to, že hostující obránce bude v pořádku. Samotné dění na hřišti zatím pokračuje.
55
Košút inkasoval v jednom ze soubojů tvrdý direkt. Sudí Matějek přerušil hru a volá na hrací plochu lékařské ošetření.
54
Kubáň se uvolnil na levé straně hřiště, jeho center byl však zblokován. Slovácko získalo alespoň rohový kop.
53
Došek předvedl hezkou individuální akci, kdy balon pokryl tělem a poté z otočky vypálil. Registrujeme tak první střelecký pokus Slovácka.
52
Kordula si počínal nedovoleně v souboji se Zoubelem, kterého naremploval zezadu.
50
Vaňkův centr nebyl přesný. Kopic se k míči ani nedostal.
49
Slovácko dál tápe. Střela Doška byla zblokována a následně odpravena do bezpečí.
48
Jablonec právě vstřelil branku!

Severočeši ve své aktivitě nepolevili ani na začátku druhé půle a přidávají další branku. Domácí doslova rozebrali hostující obranu, kdy se jako poslední dotkl balonu KAREL PITÁK – 4:0.
46
Slovácko si hned v úvodu připravilo dvojité střídání. Na hrací ploše se objevil Došek a Hlúpik. V šatně zůstal Kerbr a Kovář.
46
46
Je za námi první poločas, který jasně ovládli Severočeši. Ti na hřišti po celých pětačtyřiceti minutách dominovali a zatím zaslouženě vedou. Slovácko zatím nevystřelo na branku soupeře a jen marně se bude vracet do zápasu.
45
Jablonečtí zahrávali ještě v samotném závěru rohový kop. Centr Kopice ale opustil hrací plochu ještě předtím než doletěl do šestnáctky.
44
Vaněk netrefil balon, ale toho nemusela až tak mrzet. Ten se totiž ve vápně otřel o Košúta a zamířil pouze do tyče.
43
Poslední minutky první půle už se budou zřejmě dohrávat. Slovácku už by se zřejmě nejraději vidělo v šatně.
41
První karetním hříšníkem je hostující Košút, který fauloval Vaňka.
40
Před námi je posledních pět minut prvního poločasu. Ten zatím patří pouze a jen domácím, kteří si již stihli vypracovat slušný náskok.
38

Slovácko je na ručník! Jablonec přidává třetí branku a ještě před koncem prvního poločasu vede už rozdílem třídy. Ondřej Vaněk pláchl po pravé straně hřiště a jeho přihrávku před bránu si do vlastní sítě srazil Košút.
37
Slovácko se po delší době dostalo až před Špita. Rohový kop Valenty ale nikoho z hráčů Slovácka nenašel.
35
Kopic mohl přidat druhou branku. Jeho přetažený centr už mířil někam na zadní tyč. Melichárek ale tentokrát dokázal balon vytěsnit.
34
Domácí fotbalisté zatím v prvním poločase jasně kralují. Jejich dvoubrankové vedení je zasloužené.
32

Severočeši se ujímají vedení již o dvě branky. Následné exekuce se ujal JAN KOPIC, který i s trochou štěstí poslal balon až za záda překvapeného gólmana Slovácka – 2:0.
31
Poslední dva aktéři si tentokrát role vyměnili. Jablonec získal standardní situaci z hodně zajímavé pozice.
30
Vaněk povalil Trousila a celá akce Jablonec nemohla jinak skončit, než útočným faulem.
28
Kubáňův centr do šestnáctky se dal považovat spíše za střelu. Zasahovat totiž musel až jablonecký gólman Špit.
27
Kovář si nepohlídal obrannou linii soupeře a byl mu odmáván ofsajd.
26
Hráči v tmavých dresech se snaží uklidnil a kombinovat na vlastní polovině. To se jim zatím docela daří.
25
Slovácko si pohlídalo další ostrý centr do pokutového území. Hlavou úspěšně odvracel Valenta.
24
K Novákově centru měl nejblíže Štochl. Ten ale fauloval Trousila.
23
Kebr fauloval Pitáka u pravé postranní lajny. Následné standardní situace se zřejmě ujme Novák.
22
Kopic si znovu v souboji počínal nedovoleně. Melichárek bude odkopávat z hranice šestnáctky a hledat někoho ze svých spoluhráčů.
21
Třešňák se dostal k hlavičce takřka na malém vápně. Jeho pokus ale nebyl přesný a končí těsně vedle pravé tyče.
20
Dlouhý centr Nováka nikoho v zeleném dresu nenašel. Kubáň nechal míč dokutálet do autu a chystá se vhazovat.
18
Piták svedl sprinterský souboj s Trousilem. Úspěšnější byl kapitán hostujícího celku.
17
Kysela si neporozuměl s nerovností trávníku. Neposedný balon se od jeho nohy došoural až do zámezí.
16
Severočeši jsou i po úvodní brance nadále aktivnější. Novák se ale k centru před branku neprodral.
14

Slovácko nedokázalo důrazně odkopnout balon z vlastní šestnáctky a je zato potrestáno! Míč se dostal až k volnému ONDŘEJI VAŇKOVI, který jej přesnou ranou k tyči uklidil do sítě – 1:0.
13
Kopicovi byl odpískán šlapák. Hráči z Moravy u míče zůstanou.
12
Novákův centr propadl až na zadní tyč, kde stál stoper Štochl. Z rohu malého vápna ale branku Melichárka přestřelil.
11
Valenta si v souboji s Kopicem pomohl nedovoleně rukou, čehož si všiml i hlavní rozhodčí Matějek.
9
O chvíli poté se dostal hostující Skalák i k centru. Nikoho v modrém dresu však svým pasem nenašel.
8
Valenta neměl komu přihrát a tak se pokoušel oslovit Skaláka. Ten ale jeho úmysly nepochopil a kupředu se nevydal.
7
Vaňkův přízemní centr odvrátil Trousil a založil tím rychlý brejk. Kerbr ale celou akci zbrzdil.
5
Slovácko se snad poprvé dostalo na polovinu soupeře. Daníčkův centr ale doplachtil pouze do rukavic Špita.
4
Trousil ale zaúřadoval ve vzduchu a poslal balon do bezpečí.
3
Kopic centroval z pravé strany pouze do míst, kde stál připravený gólman Melichárek. Domácí budou zahrávat první rohový kop.
2
Hráči Baumit se zatím nastěhovali na polovinu soupeře. Slovácko ale zatím dobře brání a žádné větší problémy si nepřipouští.
1
Domácí Jablonec se ujal rozehrávky. Jako první se balonu dotkl útočník Třešňák a uvedl jej do hry.
1
-1
Oba celky již vstupují na hrací plochu. Domácí oblékli tradiční zelené dresy, hosté se představí v modrých.

FK Baumit Jablonec: Špit – Kysela, Rossi, Štochl, Novák – Zoubele, Piták, Loučka, Kopic – Vaněk, Třešňák.

1. FC Slovácko: Melichárek – Kuncl, Trousil, Kubáň, Košút – Kordula, Daníček, Valenta – Skalák, Kovář, Kerbr.

Rozhodčí: R.Matějek – O. Pelikán, J. Kříž..
Podzimní vzájemný duel ovládli jablonečtí fotbalisté, kteří vyhráli v Uherském Hradišti 0:1. Slovácku se na půdě Jablonce příliš nedaří. Vždyť na severu Čech vyhrálo naposledy v roce 2002.
Severočeši vstoupí do utkání s velkou motivací. Aktuálně jim patří čtvrtá příčka a v případě vítězství by se Jablonec vyhoupl na třetí místo před Olomouc, která nestačila včera na pražskou Spartu. To Slovácko se pohybuje v klidném středu ligové tabulky a na sever Čech si spíše přijelo zvednout sebevědomí a ukončit třítýdenní čekaní na gól.
Oba celky se představily uprostřed týdne v domácím poháru, dnes tedy uzavřou anglický týden zápasem v lize. Jablonec dokázal uspět v první utkání a porazit Plzeň 2:1. Slovácko naopak nestačilo na Mladou Boleslav a prohrálo 1:3.
Hezké odpoledne ze severu Čech. Nedělní program 22. kola Gambrinus ligy odstartuje v Chance aréně utkání mezi domácím Baumitem Jablonec a hostujícím Slováckem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.