Tolik tedy z dnešního zápasu, kde se urodila zřejmě spravedlivá remíza a po výsledku 2:2 si oba celky rozdělují po bodíky. Díky za pozornost a přeji hezký sobotní podvečer.
Je dobojováno. Zajímavý fotbal tak končí remízou. Jihlava sice šla do druhého poločasu s jednobrankovým vedením, ale se velice rychle vymazalo během deseti minut. To vyrovnal Tarczal a od té doby byla Příbram lepším mužstvem. Avšak Jihlavu držel gólman Blažek a pro svůj tým vybojoval bod.
90
A vzápětí také Mišůn. Už běží nastavený čas.
88
V závěru zápasu dostává žlutou kartu Tarczal.
87
Hostující obrana měla znovu hodně práce. Nakonec vše vyřešil Blažek vyboxováním míčem do bezpečí.
85
Potřetí střídá i Jihlava. Ze hřiště odešel Kučera a na jeho místo jde Jungr.
84
Ovšem Azizovi se centr vůbec nepovedl.
84
Faul na Azize. Další možnost Příbrami ke vstřelení branky!
83
Příbram by si za svou snahu vedoucí branku určitě zasloužila! Domácí fanoušci ženou své hráče kupředu.
82
Skvělý obranný zákrok Mišůna, nepustil Masopusta před sebe a ještě byl faulován.
81
Hosté se v posledních minutách jen a jen brání, Příbram je opět v deseti hráčích na polovině Jihlavy.
80
Další obrovskou příležitost měl na kopačce Hájovský! Ale míč se mu zamotal mezi nohy a z dobré šance nic nevytěžil.
79
Poslední střídání Příbrami. Odchází Trapp a přichází Abraham.
77
Opět se hra přelévá z jedné strany na druhou... až nyní se ostrým zákrokem prezentoval Rada a přerušil vznikající příbramskou akci. Rozhodčí kartu hostujícímu hráči překvapivě nedává.
76
Rychlý kontr Jihlavy do otevřené příbramské obrany. Po patičce se dostal k míči Masopust, vystřelil doprostřed branky, kde byl však připraven Hruška!
75
Další střídání Příbrami – odešel David Střihavka a na hřiště vběhl Filip Řezáč.
74
Slušný centr Azize na zadní tyč a následná hlavička nad branku Jihlavy. Velká škoda pro domácí!
73
Milan Mišůn sprintem k brance Jihlavy vybojovává rohový kop.
72
Centr Pilíka ze třiceti metrů nebyl příliš přesný a míč získávají jihlavští hráči a postupují s ním dopředu.
71
Ostrý centr hostí, který vyboxovává ze svého území gólman Hruška. Poté další zbytečná ztráta Příbrami na vlastní polovině.
70
Další dobrý obranný zákrok hostí, zřejmě Ondřej Šourek připravil o balón Pilíka.
68
Příbram tlačí soupeře, ale hosté brání na hranici velkého vápna velmi dobře.
67
První střídání domácích – odchází Zdeněk Koukal a přichází Róbert Valenta.
65
Další zajímavá akce domácích. Aziz v pokutovém území vyzval ke střele Zdeňka Koukala, s jehož pokusem Blažek neměl problém.
63
Druhé střídaní Jihlavy – odešel Čvirik a přišel Josl.
62
Obrovská příležitost Příbrami! Po dobrém přenesení hry se k míči dostal Zděněk Koukal a téměř sám před Blažkem třetí branku domácí nepřidal! Fantastický zákrok gólmana Jaromíra Blažka!
60
První střídání hostí – odchází Jan Kosak a přichází Václav Tomeček.
58
Žlutou kartou je potrestán Tomáš Rada.
58
Ovšem ani tato akce hostí neměla dlouhé trvání a tak opět hrají dopředu domácí, kteří touží po třetí brance v Blažkově síti.
56
Jihlava se konečně ve druhé půli snaží útočit a hrát i dopředu. Autové vhazovaní u rohového praporku pro Vysočinu.
54
Příbram právě vstřelila branku!
Tak přeci jen se Příbram dočkává vyrovnání! Po pěkném centru Azize z hranice velkého vápna pohotově dorazil míč do sítě DANIEL TARCZAL – 2:2! Asistence: Mašán Aziz.
53
Centr Jakuba Jugase do pokutového území Jihlavy nebyl příliš přesný.
52
Ten však Příbram nevyužila a hosté mají míč ve své moci.
51
Pěkný centr Pilíka ze standardní situace. Míč končí po zásahu Střihavky a poté i gólmana Blažka těsně nad břevnem! Rohový kop pro 1.FK.
50
Opět nepřesnost ve středu hřiště. Míč mají hosté z Jihlavy.
49
Čtyři domácí hráči v náběhu, ale ani jeden nezasáhl balón.
48
Rohový kop pro domácí.
48
Příbram se snaží od úvodních minut druhého poločasu zatlačit svého soupeře před vlastní branku.
46
Trenér Příbrami Straka překvapivě nechává sestavu z první půle. Stejně tak i trenér Jihlavy František Komňacký.
46
Je za ními první poločas utkání mezi Příbramí a Jihlavou. Po první pětačtyřicetiminutovce vedou hosté ve Startip Aréně 2:1. Zvláště druhá branky několik vteřin před koncem první půle bude zcela jistě domácí mrzet. Uvidíme po přestávce, jak na vývoj utkání bude reagovat domácí kouč František Straka. Druhý poločas začne asi v 17:05.
44
Jihlava právě vstřelila branku!
Hosté dávají Příbrami gól do šatny. Po řadě nepřesností na obou stranách se k míči dostal LUKÁŠ MASOPUST a střelou k pravé tyči příbramské branky poslal Jihlavu opět do vedení – 1:2. Asistence: Karol Karlík.
44
Rohový kop pro Vysočinu.
43
Ani Aziz nevymyslel žádnou přesnou přihrávku. Míč poslal přímo na Čvirika.
42
Tomáš Kučera se snažil v pokutovém území Příbrami prodrat do zakončení, ale domácí stopeři ho o míč připravili.
41
Narážečka hostí se příliš nevydařila a tak opět budou mít míč domácí fotbalisté.
40
Ti však míč velmi brzy ztratili. Přesto po zákroku Krbečka budou mít hosté aut.
39
Centr Daniela Tarczala sbírá ze vzduchu brankář Blažek a posílá své spoluhráče do protiútoku.
37
Jakub Jugas a jeho další spolehlivý obranný zákrok i následný vybojovaný aut.
36
Konečně jsme viděli další zajímavější akci utkání. Tomáš Pilík se dostal v dobré příležitosti k hlavičce, kterou však gólman Blažek likviduje!
34
Ten však v poklidu zachytil domácí gólman Hruška.
34
Další rohový kop pro Jihlavu.
33
Příbram však hned poté míč ztratila, ale ani jihlavští dlouho neměli míč ve své moci. Hra je nyní plná nepřesností.
31
Jugas nyní dobře zapracoval v obranné fázi a připravil o míč Kosaka.
29
Ani ten však hosté nezahráli příliš dobře. Centr na přední tyč odvrací v poklidu domácí obrana.
28
Vzápětí bude následovat druhý pro Vysočinu.
27
Jihlava je v posledních minutkách o něco aktivnější, snaží se pomoci i gólman Blažek, který nyní dobře vybídl Šimonka a ten vybojoval rohový kop.
25
Jihlava kombinuje po pravé straně, ale domácí obrana zatím pracuje velmi dobře.
24
Faul domácích, hosté budou rozehrávat od poloviny hřiště.
22
Další potlesk na tribunách si vysloužila akce domácích, na jejímž konci byl Střihavka.
20
Příbram se tlačí dopředu a chce dát ještě jednou branku. Hosté se zatím spíše brání a čekají na příbramské zaváhání v zadních řadách.
18
Tak to je rychlá příbramská odpověď! Vyrovnávací branku střílí PETR TRAPP! Z dvaceti metrů napřáhl příbramský obránce a střelou do šibenice nedal Blažkovi žádnou šanci – 1:1!
15
Tak to je šok pro domácí mužstvo! Z velmi nečekané střely KAROLA KARLÍKA střílí hosté první branku utkání! Technickou střelu z pětadvaceti metrů zřejmě trochu podcenil domácí gólman Hruška a ta zapadla do brány – 0:1. Asistence: Igor Obert.
14
Příbram ztratila balón u středového kruhu, ale ani hosté se daleko s míčem nedostali. Opět tak hraje Příbram.
12
Příbram v úvodu utkání zatím častěji drží míč a je o něco nebezpečnějším celkem.
11
Centr Jihlavy do pokutového území domácích jen prolétl před Hruškou bez povšimnutí.
10
V desáté minutě vidí první žlutou kartu hostující Igor Obert za útočný faul.
9
V pokutovém území dobře zapracoval útočník Střihavka a pomohl tak domácí obraně.
8
První rohový kop utkání. Budou ho mít hosté z Jihlavy.
7
První vážnější šance utkání! Parádní míč za obranu vyslal Daniel Tarczal na Střihavku, kterému k zakončení chybělo asi deset centrimetrů!
5
Příbram se postupně dostává k brance Vysočiny, nyní autové vhazování na hranici velkého pokutového území.
4
Útočný faul hostujícího Šimonka, míč v moci domácího gólmana Aleše Hrušky.
3
Domácí Příbram se snaží dostat k brance Jaromíra Blažka dlouhými nakopávanými balóny, zatím však bez větší efektivity.
2
U míče hostující Jihlava, ale její první útok končí v zámezí.
1
Hezké sobotní odpoledne od Litavky. Za okamžik začne utkání mezi domácí Příbramí a hostující Vysočinou Jihlava. Hráči právě nastupují na hrací plochu.

1.FK Příbram: Hruška – Jugas, Hájovský, Trapp, Mišůn – Krbeček, Tarczal, Aziz, Pilík, Koukal – Střihavka

FC Vysočina Jihlava: Blažek – Karlík, Tlustý, Šourek, Čvirik – Masopust, Rada, Obert, Kučera, Kosak – Šimonek

Rozhodčí: Hrubeš – Kordula, Zeman.
František Straka v předzápasové tiskovce označil Jihlavu za hodně nebezpečného protivníka: „Čeká nás velice nepříjemný a ambiciózní soupeř, který má dvě velké individuality v týmu a to Jaromíra Blažka a Václava Kolouška. Tento tým v minulých utkáních dokazoval svoji kvalitu a právem je ve středu tabulky. My se na utkání těšíme a já pevně věřím, že zápas zvládneme tak, abychom získali tři body.“
Jihlava sice nezačala jarní část dobře, ale postupem času se dokázala chytit. Za dva poslední zápasy si tým Františka Komňackého připsal hned šest bodů za dvě výhry. Především pondělní výhra proti Brnu byla nesmírně důležitá a cenná. Především z toho hlediska, že Vysočina hrál prakticky celý zápas pouze o deseti.
Hezké sobotní odpoledne. Vítejte u sledování 23. kola nejvyšší fotbalové soutěže, která nese již delší dobu název Gambrinus liga. Pod koučem Františkem Strakou se Příbram zvedá, získala v posledních třech zápasech sedm bodů, což ji výrazně přiblížilo ligové záchraně. Naposledy porazila, i díky hodně diskutované penaltě, České Budějovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.