Fortuna liga Slovensko - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : ŠKF Sereď - 24. května 2019   19:00

Bratislava
Bratislava
4' Dražić  • 55' Šporar  • 68' Ratão
3:1
(1:0)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
65' Menich
Bratislava
Greif – Apau, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Ljubicić (50. Guzmics) – Čavrić (87. Potoma), Holman, Ratão (76. Vittek), Dražić – Šporar.
Šulla – Jackuliak, Potoma, Medvěděv, Stangl, Guzmics, Vittek.
Hrčka – Hrčka, Chládek
ŠKF Sereď
Nwolokor – Sus, Michalík (C), Menich, Hučko – Baéz (63. Pankarićan), Bilas – Ventúra, Morong (62. Lačný), Iván (84. Ulrich) – Špehar.
Penksa – Kuzma, Ulrich, Adekuoroye, Pankarićan, Lačný, Ba.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Slovan potvrdil roli velkého favorita a sezonu zakončil vítězstvím 3:1 nad Seredí. Domácí mužstvo dnes bylo jasně lepší a vyhrálo zcela zaslouženě. Slovan tedy získal mistrovský titul v této sezoně, a to zcela zaslouženě.
90+2'
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Žlutou kartu dostává Andraž Šporar (ŠK Slovan Bratislava).
Žlutou kartu dostává Jozef Menich (ŠKF iClinic Sereď).
87'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Aleksandar Čavrić, přichází Denis Potoma.
86'
Po rohu zůstal sám na hranici malého vápna Dino Špehar, ale z dobré pozice branku netrefil!
86'
Šporar to zkoušel individuálně, ale hostující hráč si s ním poradil.
84'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Ľubomír Ulrich.
82'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže Slovan stále vede o dvě branky.
81'
Rohový kop pro hostující celek.
80'
Hosté se ještě snaží něco vymyslet, ale do zakončení se nedostávají, domácí skvěle brání.
78'
Hostující hráč se dostal ve vápně k míči, ale jeho akrobatické zakončení bylo velice nepřesné.
76'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Rafael Ratão, přichází Róbert Vittek.
74'
Nyní se ale na trávníku nic zajímavého neděje. Vše podstatné se odehrává uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.
72'
Domácí drží míč a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
70'
Hosté se vydali dopředu, ale byl z toho pouze nepovedený centr a na tahu jsou znovu domácí.
68'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
A je to 3:1! Po rohovém kopu propadl míč na zadní tyč, kde byl RAFAEL RATÃO a ten už neměl problém poslat ho do prázdné branky.
67'
Hosté po vstřelené brance ožili a znovu se tlačí dopředu. No, bude to ještě zajímavé.
65'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku!
A je to už pouze o gól! Po centru se dostal k hlavičce JOZEF MENICH, který poslal míč přesně k tyči a Dominik Greif byl bez šance.
64'
Rohový kop pro hosty.
63'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Aldo Baéz, přichází Filip Pankarićan.
62'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Adam Morong, přichází Miloš Lačný.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Slovan vede o dvě branky, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme a jak to celé nakonec dopadne.
59'
A málem to bylo 3:0! Po kombinační akci totiž zakončoval agilní Mitch Apau, ale s jeho pokusem si skvěle poradil David Nwolokor!
57'
Hosté kombinovali na polovině Slovanu, ale nakonec z toho byl jen další útočný faul a u míče už jsou hráči domácího celku.
55'
K míči se postavil střelec ANDRAŽ ŠPORAR, který zachoval chladnou hlavu a pohodlně překonal brankáře, takže Slovan jde do vedení o dvě branky.
54'
Žlutou kartu dostává David Nwolokor (ŠKF iClinic Sereď).
54'
A po rychlé akci přišel faul hostujícího brankáře a následuje pokutový kop pro Slovan!
54'
Hosté tedy zahrávali kop rohový, ale po něm míč sebral pozorný Dominik Greif.
53'
Po centru reklamovali hosté ruku domácího hráče, který zblokoval přihrávku, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.
53'
Slovan zahrával další rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. Na tahu jsou hosté, kteří pospíchají dopředu.
51'
Adam Morong se dostal do vápna, ale kolem obránce se neobtočil a zakončit tedy nedokázal.
50'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Marin Ljubicić, přichází Richárd Guzmics.
50'
Na přihrávku nyní čekal aktivní Šporar, ale nakonec se k míči nedostal. Dobrá práce hostujících zadáků.
48'
Slovan vstoupil do druhého poločasu aktivně a hned zakončoval Mitch Apau, ale jeho rána nebyla povedená.
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Hráči se vrací na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 20:06 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém je mnohem lepší domácí Slovan, což se ale očekávalo. Mistr ligy tedy na trávníku dominuje a vede v poločase 1:0. Druhé dějství ale bude ještě hodně zajímavé a máme se na co těšit.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Domácí zahrávali standardní situaci z rohu velkého vápna, ale míč sebral dnes dobře chytající David Nwolokor.
42'
Žlutou kartu dostává Ľubomír Michalík (ŠKF iClinic Sereď).
41'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
39'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí zůstávají u míče a snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.
38'
Rohový kop pro Slovan.
37'
Rychlá akce hostů skončila útočným faulem, takže ani z tohoto útoku nic nebylo. Směrem dopředu se hosté zatím velmi trápí, ale nutno dodat, že Slovan brání v celé této sezoně skvěle.
35'
Po rohu zakončoval Vasil Božikov, ale po jeho hlavičce skončil míč nad brankou a rozehrávat tedy bude David Nwolokor.
34'
Je tu další rohový kop, tentokrát pro Slovan Bratislava.
33'
Domácí to ale zvládli a ubránili se. Brankář Dominik Greif je zatím bez práce, což rozhodně nemůže říct David Nwolokor.
32'
30'
Hostující hráč dostal skvělou přihrávku za obranu, ale svůj únik nezvládl a nakonec ani nezakončil.
29'
Nyní na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil. Bude se ošetřovat.
28'
Tempo hry malinko opadlo a už to není taková ofenzivní show, jako na začátku tohoto utkání. Slovan je ale i nadále mnohem aktivnější.
26'
Domácí se hnali do přečíslení čtyři na tři, ale byla z toho jen nepovedená přihrávka a míče se tedy zmocnili hostující hráči.
24'
Na druhé straně si připsal další zákrok David Nwolokor, který si ale s přízemním pokusem pohodlně poradil.
22'
Do obrovské šance se dostal hostující Adam Morong, ale nakonec bylo vše zbytečné, ofsajd.
21'
Po dobrém centru před branku měl práci Dominik Greif, ale zvládl to skvěle a míč před dotírajícím protihráčem sebral.
20'
Žlutou kartu dostává Aldo Baéz (ŠKF iClinic Sereď).
20'
Hosté zahrávali standardní situaci z dálky, ale byla z toho pouze nepovedená přízemní střela a na tahu už je zase Slovan.
18'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Nwolokor, který samozřejmě nikam nepospíchá.
17'
Další rohový kop pro Slovan.
16'
Do odraženého míče se opřel jeden z domácích hráčů, ale jeho ráně scházela přesnost a Nwolokor byl tentokrát bez práce.
15'
Je tu další rohový kop pro Slovan, který má od začátku utkání velký tlak a je jasně lepší.
13'
Po rohu míč směřoval na přední tyč, ale tam byl pouze hostující hráč, který ho uklidil do bezpečí.
12'
A nyní se do velké šance dostával Čavrič, ale vše zastavil Hučko, který odkopl míč na rohový kop.
10'
A znovu Šporar. Ten dostal parádní přihrávku ze středu hřiště a šel sám na brankáře, ovšem Nwolokor výtečným zákrokem svůj celek znovu podržel!
8'
Domácí celek od úvodní minuty diktuje tempo hry, což se ale očekávalo, protože mistr ligy je jasným favoritem tohoto duelu.
6'
A další zakončení, tentokrát to byl znovu aktivní Šporar, ale i s tímto pokusem si Nwolokor dokázal poradit a stav se nemění.
4'
A je tu úvodní branka tohoto utkání. Po další akci vnikl Apau do vápna, poté posunul míč a DEJAN DRAŽIĆ pohodlně překonal bezmocného brankáře. Slovan se tedy velmi brzy ujímá vedení.
4'
Máme tu první střelu na branku. Po přihrávce do vápna se k míči dostal Šporar, ale s jeho slabým pokusem si hostující brankář v pohodě poradil.
2'
Začalo se ve velkém tempu a oba celky se už vydaly dopředu, ale ani z jedné akce nic nebylo.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Ljubicić – Čavrić, Holman, Ratão, Dražić – Šporar.
Náhradníci: Šulla – Jackuliak, Potoma, Medvěděv, Stangl, Guzmics, Vittek.

ŠKF iClinic Sereď: Nwolokor – Sus, Michalík (C), Menich, Hučko – Baéz, Bilas – Ventúra, Morong, Iván – Špehar.
Náhradníci: Penksa – Kuzma, Ulrich, Adekuoroye, Pankarićan, Lačný, Ba.

Rozhodčí: Hrčka – Hrčka, Chládek.
Poslední vzájemné zápasy

Sereď – Slovan 1:4
Sereď – Slovan 0:1
Slovan – Sereď 2:1
ŠK Slovan Bratislava letošní sezonu doslova ovládl a s velkým předstihem si zajistil mistrovský titul. Slovan má 77 bodů a před druhou Dunajskou Stredou má k dobru 17 bodů. Domácím tedy v závěru sezony už o nic nejde a sezonu tedy pouze dohrávají.

ŠKF iClinic Sereď je v této skupině na poslední pozici. Hosté mají 38 bodů, tedy o 39 bodů méně než Slovan. Z posledních pěti utkání hosté pouze dvakrát vyhráli, tak uvidíme, jak si dnes povedou, protože je nečeká nic lehkého.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Slovenská Fortuna liga má na programu poslední zápas a my budeme sledovat duel mezi Slovanem Bratislava a Sereďem. Jasným favoritem je domácí celek, ale vzhledem k tomu, že už o nic nejde, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.