Fortuna liga Slovensko - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nitra : Senica - 1. prosince 2018   14:00

Nitra
Nitra
17' Kuník
1:0
(1:0)
Senica
Senica
Nitra
Hroššo – Kuník, Križan, Farkaš, Chovanec – Šimončič (C) (65. Machovec), Charizopulos – Abdulrahman, Kóňa, Chobot (90+3. Macho) – Vestenický (73. Guláš).
Šípoš – Guláš, Machovec, Macho, Fábry, Čeredničenko, Straňák.
Smolák – Tomčík, Hrmo
412 diváků
Senica
Taborda – Kotula, Dias, Da Graca, Krč – Deretti, Tesija (81. Solano), Petshi, Zezinho (C) – Castaňeda (86. Otrísal), Azankpo (67. Celis).
Vorel – Otrísal, Klapan, Nirennold, Kováč, Celis, Solano.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 3:13.
Je konec. Dnešní zápas se dá popisovat jedině jako jedna velká nuda, ale nakonec slaví domácí Nitra, která z celkových čtyř střel na bránu dokázala vstřelit gól. V 17. minutě totiž překvapil brankáře střelou z pravé strany Matúš Kuník, který tak poslal domácí mužstvo do vedení. Posléze byla hra velice vyrovnaná a nic zajímavějšího se už v prvním půli nestalo. Ve druhém poločase byla hra ještě méně atraktivnější a k vidění nebylo vůbec nic.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Martin Macho.
90+2'
Hostující hráč vypálil, ale trefil pouze svého spoluhráče a následně se tak Nitra dostala do rychlého protiútoku a získala rohový kop.
90+1'
Juraj Kotula jen potvrdil marnost hostujícího mužstva v dnešním utkání, když na levé straně podklouzl a ztratil míč.
90+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
90'
Nitra nyní získala rohový kop z levé strany.
90'
Místo aby Zezinho pomohl svému týmu v obranné fázi, tak se marně dožadoval odpískání faulu, a po chvíli se zvedl ze země a sprintem se rozběhl k rozhodčímu. Velice divné chování hostujícího hráče.
89'
Posléze se Nitra sice dostala do protiútoku, ale ten nic nepřinesl.
88'
Senica zvýšila svou aktivitu, ale i tato střela nešla na branku, když byla zblokována.
86'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Frank Castaňeda, přichází Erik Otrísal.
85'
Machovec se posléze sice dostal do zakončení, ale to nemělo razanci a Federico Taborda si s ním lehce poradil.
84'
Nyní může Nitra rozhodnout, jelikož získala další volný kop.
83'
Jaroslav Machovec se sice rukou dotkl míče uvnitř svého vápna, ale paže byla u těla a rozhodčí nechal hru pokračovat.
82'
Hosté se dostali dopředu po levé straně, ale posléze skončil míč jen v zámezí a Lukáš Hroššo tak bude mít odkop od své svatyně.
81'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Marko Tesija, přichází Naren Solano.
80'
Taiwo Abdulrahman mohl pravděpodobně rozhodnout o vítězi, ale jeho střela z otočky uvnitř vápna skončila jen nad hostující bránou.
79'
Hosté se snaží něco vymyslet, ale stále se jim to nedaří.
77'
Deretti se dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl žlutou kartu.
76'
Velká šance hostů, ale hlavička Jeana Derettiho byla navíc, jelikož se ocitl v ofsajdové pasti!
Dnešní utkání sleduje 412 diváků.
75'
Nitra hraje to co potřebuje a nyní tak přišel faul z hostující strany ve středu hrací plochy, což domácím vyhovuje.
73'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Tomáš Vestenický, přichází Dominik Guláš.
72'
Centr nebyl špatný, ale nakonec skončil jen vedle domácí brány.
71'
Senica může využít volného kopu a dostat se tak poprvé v zápase ke střele na bránu.
70'
Zbývá nám posledních dvacet minut a hra je velice nudná.
68'
Senica nyní získala autové vhazování na polovině soupeře a musí se snažit ke konci utkání srovnat stav.
67'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Désiré Ségbé Azankpo, přichází Richard Celis.
65'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Miloš Šimončič, přichází Jaroslav Machovec.
64'
Žlutou kartu dostává Tomáš Vestenický (FC Nitra).
62'
Utkání nám v hodně pochmurné atmosféře toho moc nenabízí.
60'
Zbývá nám poslední půl hodina hry a Nitra stále vede 1:0.
59'
Hostující útočník si pomohl při zpracování rukou a hra je přerušena, jelikož hráč Senice špatně došlápl a na hrací ploše už jsou lékaři.
57'
Ovšem následný centr opět odvrátila obrana Nitry.
56'
Hostující mužstvo získalo rohový kop a může tak srovnat stav utkání.
54'
Posléze hosté získali autové vhazování a akce Senice je velice pomalá.
53'
Senica se postupnou kombinací snaží dostat přes obranu domácích, ale zatím je to pouze pasivní útok.
51'
Nitra sice měla k dispozici rohový kop, ale ten nic velkého nepřinesl.
50'
Posléze přišel faul ze strany Senice ve středu hrací plochy.
48'
Domácí se pokusili o centr do vápna, ale ten skončil jen v moci obrany soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:03.
První poločas je u konce a moc nám toho nenabídl, ale branky jsme se přece jenom dočkali a Nitra tak vede 1:0. V 17. minutě překvapil brankáře střelou z pravé strany Matúš Kuník, který tak poslal domácí mužstvo do vedení. Posléze byla hra velice vyrovnaná a nic zajímavějšího se už nestalo.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Následný centr byl ovšem zblokován a Nitra tak má další aut.
42'
Domácí nyní získali autové vhazování na pravé straně a budou se snažit dostat do vápna soupeře.
40'
Nitra se posléze pokoušela projít po pravé straně, ale to se jí nakonec nepodařilo a u míče tak bude Senica.
38'
Momentálně nám toho hra moc nenabízí a Senica se marně pokouší překonat obranu Nitry.
35'
Senica sice měla k dispozici rohový kop, ale ten nic vážnějšího nakonec nepřinesl.
33'
A opět skončil balón jen v zámezí za bránou Senice.
31'
Opět je to faul, kterého se tentokrát dopustili hráči Nitry. Hra se poslední minuty dost kouskuje a vidíme velký počet faulů.
29'
Hosté se nyní dopustili faulu, když se snažili zakončit po centru do vápna.
28'
Ale centr z rohu končí jen v rukou Federica Tabordy.
27'
Nitra získala další rohový kop a může se dostat do dvoubrankového vedení.
26'
Miloš Šimončič dostal těžkou přihrávku na hranici vápna a z toho také bylo nepovedené zakončení.
24'
Hra je opět přerušená, jelikož nyní potřebuje domácí hráč ošetření.
22'
Nitra se pokouší dostat do nějaké šance, ale tentokrát skončil míč opět jen v moci soupeře.
20'
Ale po centru skončil míč jen v zámezí a bude to odkop od hostující svatyně.
18'
A opět může jít Nitra do vedení, jelikož získal volný kop z pravé strany.
17'
Nitra právě vstřelila branku!
Je to gól a domácí mužstvo jde do vedení! MATÚŠ KUNÍK překvapil brankáře, když místo centru z pravé strany vypálil a jeho pokus nakonec končí v síti soupeře!
15'
Opět jsou u míče domácí, kteří se snaží něco vymyslet.
14'
Tomáš Vestenický se ocitl ve velké šanci, když mu přistál centr Chobota z pravé strany na hlavě, ale zakončil přímo do brankáře Tabordy!
13'
Nyní je hra přerušena, jelikož domácí hráč potřebuje ošetření stejně jako jeho protihráč.
11'
Ale ani tento roh nakonec nepřinesl nic vážnějšího a u míče bude Senica.
10'
Nitra má k dispozici rohový kop z levé strany a může se tak dostat do vedení.
9'
Přihrávka ze strany Senice skončila jen v zámezí a Nitra má autové vhazování.
7'
Na hrací plochu padá jemná přikrývka sněhu, ale není to žádné chumelení. Nitra je zatím aktivnějším týmem od první minuty, ale opět skončil centr za svatyní Tabordy.
6'
Domácí se ale posléze dostali k centru z pravé strany, ale tentokrát skončil míč z nohy Abdulrahmany opět v zámezí.
5'
Nitra nyní získali rohový kop, ale ten byl úplně dobře rozehrán a posléze tak Senica získala autové vhazování.
4'
Centr z kopačky Kuníka nebyl přesný a skončil pouze za bránou Tabordy, který tak bude mít odkop od své svatyně.
3'
Domácí hráč dostal úder do oblasti obličeje, ale nakonec nepotřebuje ošetření od lékařů.
1'
Domácí hráči se postarali o výkop v dnešním zápase.
1'

FC Nitra: Hroššo – Kuník, Križan, Farkaš, Chovanec – Šimončič (C), Charizopulos – Abdulrahman, Kóňa, Chobot – Vestenický.
Náhradníci: Šípoš – Guláš, Machovec, Macho, Fábry, Čeredničenko, Straňák.

FK Senica: Taborda – Kotula, Dias, Da Graca, Krč – Deretti, Tesija, Petshi, Zezinho (C) – Castaňeda, Azankpo.
Náhradníci: Vorel – Otrísal, Klapan, Nirennold, Kováč, Celis, Solano.

Rozhodčí: Smolák – Tomčík, Hrmo.
Nitra se momentálně nachází na sedmém místě s osmnácti body a skóre 22:25. V posledním zápase zavítala do Trnavy, kde ovšem vyhrála překvapivě 3:2.
Senica je na tom hůř, jelikož je aktuálně na jedenácté příčce se čtrnácti body a skóre 18:34. V posledním utkání přivítal na své půdě Michalovce, ale tomuto soupeři podlehla 2:4.
V 17. kole slovenské ligy se proti sobě utkají týmy FC Nitra a FK Senica. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi měsíci na půdě Senice, kde ale zápas skončil remízou 1:1. Dnes se ale bude hrát v domácím prostředí Nitry. Úvodní výkop je naplánován na 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.