Fortuna liga Slovensko - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Senica : Michalovce - 24. listopadu 2018   14:00

Senica
Senica
17' Dias  • 38' Dias
2:4
(2:2)
Michalovce
Michalovce
9' Diarra   • 36' Kolesár   • 83' Sulley   • 87' Rota
Senica
Taborda – Kotula, Dias (89. Celis), Da Graca, Asmah (46. Nirennold) – Deretti, Tesija, Petshi, Zezinho (C) – Castaňeda (68. Solano), Azankpo.
Vorel – Otrísal, Klapan, Krč, Nirennold, Celis, Solano.
Marhefka – Štrbo, Weiss
OMS ARENA, Senica
Michalovce
Kira – Rota, Carrillo, Beskorovajny, Vojtko – Turik, Diarra (90. Kurminowski), Danko, Žofčák (C), Kolesár (80. Grič) – Vaščák (75. Sulley).
Bieszczad – Grič, Nawotka, Sulley, Kolesár, Iloski, Kurminowski.

To je z mé strany vše, hezký sobotní den.
Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec nabídlo 6 branek a dopadlo lépe pro hostující Michalovce. Hostující celek totiž zvládl důležitý duel a po bojovném výkonu vyhrál v Senici 4:2.
90+2'
90+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
90'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Cheick Alan Diarra, přichází Dawid Kurminowski.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Roberto Dias, přichází Richard Celis.
87'
Michalovce daly gól!
A je rozhodnuto! Hosté šli do otevřené obrany, na sebe to vzal LAZARUS ROTA, který parádním projektilem nedal brankáři šanci a rozhodl definitivně o tom, že Michalovce získají veledůležité tři body.
85'
Domácí u sází vše na jednu kartu a téměř všichni borci v červených dresech se tlačí dopředu.
83'
A hosté jdou potřetí v tomto utkání do vedení! Domácí se znovu tlačili dopředu, ale propadli, ztratili míč a po rychlém brejku se trefil SADAM SULLEY.
81'
V dobré šanci se objevil Désiré Ségbé Azankpo, ale toho dobře vychytal hostující brankář, který nyní hodně podržel svůj celek!
80'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Peter Kolesár, přichází Jakub Grič.
77'
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale jeho rána byla hodně nepovedená a stav utkání se tedy ani tentokrát nemění.
75'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Blažej Vaščák, přichází Sadam Sulley.
73'
Žlutou kartu dostává Victor Nirennold (FK Senica).
72'
A další ofsajd, tentokrát v něm byl hostující rychlík Cheick Alan Diarra.
70'
Slibnou akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
68'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Frank Castaňeda, přichází Naren Solano.
65'
Hosty nyní zastavil pomezní rozhodčí, protože Cheick Alan Diarra byl podle něj v ofsajdu.
63'
Stále se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme. Nutno dodat, že druhý poločas je o dost opatrnější, než ten první, ve kterém jsme viděli čtyři branky.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Je to stále 2:2, takže je jasné, že konec utkání bude ještě hodně zajímavý.
58'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. K vidění jsou pouze nepřesné přihrávky a míč tak létá ze strany na stranu.
56'
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebrali domácí zadáci.
54'
Frank Castaňeda mohl poslat domácí do vedení, šel zcela sám na hostující branku, ale zakončení nezvládl a branku nakonec vůbec netrefil!
52'
U míče jsou nyní domácí, kteří přidali a je to znát.
50'
Domácí Federico Taborda měl nyní hodně práce, ale nakonec to s pořádkou dávkou štěstí zvládl a stav se nemění. Do šance se dostal Peter Kolesár, ale zakončil nepřesně.
49'
Hostující hráč dostal míč do vápna, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení neprotlačil.
47'
Jdeme na druhý poločas. Uvidíme, zda bude tak gólový, jako ten první, který byl hodně zajímavý.
46'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Patrick Asmah, přichází Victor Nirennold.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:02 hodin.
První poločas je za námi. Byl hodně zajímavý, nabídl čtyři branky a další šance. Hostující celek dvakrát vedl, ale domácí vždy dokázali vyrovnat a Senica tak hraje s Michalovcemi nerozhodně 2:2. Ve druhém poločase to tedy bude ještě hodně zajímavé a máme se na co těšit.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Z tohoto rohu ale nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už další branky nedočkáme.
42'
Rohový kop pro Senicu.
41'
Domácí se ale ubránili a hned se vydali dopředu. Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro Senicu.
40'
Nyní jsou na tahu hosté, kteří se usadili na polovině Senice a snaží se něco vymyslet.
38'
Senica dala gól!
Domácím se znovu podařilo velmi rychle vyrovnat. Zezinho odcentroval z pravé strany a ROBERTO DIAS přesnou hlavičkou vyrovnal na 2:2.
38'
38'
Domácí se pochopitelně hned tlačí dopředu a snaží se znovu rychle odpovědět.
36'
A hosté jdou znovu do vedení! Domácí kombinovali na polovině soupeře, ale pak ztratili míč, následovala přihrávka za obranu a hostující PETER KOLESÁR šel sám na brankáře, kterého zkušeně překonal.
34'
Na druhé straně se ve vápně dostal k míči Blažej Vaščák, ale rána to byla hodně nepovedená a ani z tohoto pokusu tedy nic nebylo.
33'
Nakonec se domácí dopředu vydali, ale byl z toho jen útočný faul.
32'
Už se opět hraje. Domácí drží míč a kombinují, ale zatím pouze na své polovině.
30'
Ani domácí směrem dopředu nic nevymysleli. Na trávníku navíc zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, který je ošetřován.
29'
A nyní Igor Žofčák našel hezkou kolmicí Vaščáka, ale ten nezvládl zpracování míče a na tahu jsou domácí borci.
27'
Zkušený Igor Žofčák si došel pro faul a získal tedy míč pro svůj celek. Dobrá práce od tohoto záložníka, který působil také v české nejvyšší lize.
25'
Následně akce Senice skončila ofsajdem, takže ani z této akce nic nebylo.
24'
Akce hostů skončila velmi nepřesným centrem a i tentokrát míč opustil hrací plochu.
23'
Nakonec z toho nic nebylo. Hosté se ubránili a rozehrávat bude Matúš Kira, který ale nikam nepospíchá.
22'
Domácí se stále drží na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
21'
Domácí jsou po vyrovnávací branky na koni a stále se tlačí dopředu. Michalovce se v posledních minutách pouze brání.
19'
Ve vápně se ke střele dostal Jean Deretti, ale rána se mu nepovedla a míč skončil vysoko nad brankou.
17'
Nyní už to ale 1:1 skutečně je! Po dalším centru se k hlavičce nejspíše jako poslední dostal ROBERTO DIAS, který nedal brankáři šanci. Začínáme tedy od začátku.
16'
K hlavičce se dostal jeden z domácích hráčů, ale fantasticky zasáhl Matúš Kira, který míč vyrazil na další roh!
16'
15'
Po centru z pravé strany byl na malém vápně zcela volný Peter Kolesár, ale ten nepochopitelně míč netrefil a stav se nemění! To byla tutovka!
14'
Domácí se snaží, tlačí se dopředu, ale v útočné fázi se jim zatím nedaří podle představ a stále tedy prohrávají o jednu branku.
12'
Nakonec se k hlavičce dostal Jean Deretti, ale pokus to byl hodně nepovedený a míč skončil vysoko nad brankou hostů.
11'
Domácí se hned vydali dopředu a nakonec vybojovali rohový kop.
9'
A máme tu úvodní branku. Hostující celek byl aktivnější a zcela zaslouženě jde do vedení 1:0. Po výborném centru byl na hranici malého vápna zcela volný CHEICK ALAN DIARRA, který neměl problém překonat Tabordu.
7'
Hosté se znovu vydali dopředu, ale tentokrát to skončilo nepřesným centrem. Nepřesností je zatím k vidění opravdu hodně.
5'
Blažej Vaščák to zkoušel individuálně, ale do vápna se neprodral a od své branky tak bude rozehrávat Federico Taborda.
3'
Jako první se do zakončení dostali domácí hráči, ale pokus to přesný nebyl a Matúš Kira byl tentokrát tedy bez práce.
1'
Úvod utkání je zatím opatrný a ani jeden celek se nikam netlačí.
1'

FK Senica: Taborda – Kotula, Dias, Da Graca, Asmah – Deretti, Tesija, Petshi, Zezinho (C) – Castaňeda, Azankpo.
Náhradníci: Vorel – Otrísal, Klapan, Krč, Nirennold, Celis, Solano.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Rota, Carrillo, Beskorovajny, Vojtko – Turik, Diarra, Danko, Žofčák (C), Kolesár – Vaščák.
Náhradníci: Bieszczad – Grič, Nawotka, Sulley, Kolesár, Iloski, Kurminowski.

Michalovce – Senica 2:1
MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE je na tom jen o něco málo lépe. Hostující celek vybojoval 15 bodů a nachází se na desáté pozici, je tedy pouze o jednu příčku výše, než domácí celek. Také hosté mají v posledních kolech hodně solidní formu. Michalovce z posledních pěti utkání také jen jednou prohrály a hned třikrát vyhrály.
FK SENICA si zatím v této sezoně příliš dobře nevede. Domácí celek zatím získal pouze 14 bodů a nachází se na předposledním místě v tabulce. V posledních kolech ale Senica zabrala a její výkony šly hodně nahoru. Z posledních pěti kol Senica prohrála jen jednou, navíc z posledních dvou zápasů udělal 6 bodů, když porazila Podbrezovou a poslední Zlaté Moravce.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Slovenská první liga má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Senicou a Zemplínem Michalovce. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.