Fortuna liga Slovensko - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Žilina : Michalovce - 20. října 2018   17:00

Žilina
Žilina
32' Boženík  • 47' Káčer
2:2
(1:0)
Michalovce
Michalovce
67' Turik   • 90+1' Regáli
Žilina
Holec – Anang, Kaša, Šušnjar, Sluka – Káčer (85. Pečovský), Fazlagić, Škvarka (C) – Mihalík (64. Holúbek), Boženík, Diaz (72. Tomič).
Volešák – Králik, Kopas, Balaj, Pečovský, Holúbek, Tomič.
Smolák – Štrbo, Poláček
Pod Dubňom, Žilina
1625 diváků
Michalovce
Kira – Grič, Carrillo, Beskorovajny – Rota, Turik (83. Kurminowski), Kolesár, Kolesár (67. Diarra) – Vaščák (52. Regáli), Žofčák (C) – Sulley.
Dráb – Nawotka, Regáli, Danko, Diarra, Iloski, Kurminowski.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
Fauly: 14:10.
Žilina doslova promrhala pohodlné dvou brankové vedení a v nastavení přišla o vítězství. Oba týmy si tak děli po bodu za remízu 1:1, která se dnes zrodila Pod Dubňom.
90+2'
90+2'
Filip Kaša ještě musel zastavovat útok namlsaných hostů.
90+1'
Michalovce daly gól!
Domácí jsou v šoku, je srovnáno! Cheick Alan Diarra po svém příchodu zapisuje druhou asistenci. Francouzský záložník střílel z poza vápna a míč tečoval MARTIN REGÁLI za záda domácího brankáře – 2:2! Asistence: Cheick Alan Diarra.
90'
Utkání bude nastaveno o 2 minuty.
89'
Enis Fazlagić než aby míč ztratil tak raději vypálil z dálky, ale zamířil vysoko nad branku Kiry.
87'
Dominik Holec musel vyboxovat nebezpečný centr Žofčáka.
86'
Žlutou kartu dostává Benson Anang (MŠK Žilina), který musel podržet Regáliho za dres jinak by hosté šli do přečíslení třech proti jednomu.
85'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Miroslav Káčer, přichází Viktor Pečovský.
85'
Ten zahrával Igor Žofčák, ale Šošoni tento rohový kop zvládli.
84'
Jakub Grič si naběhl z druhé vlny, jeho ránu srazila obrana Žiliny na rohový kop.
83'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Jozef-Šimon Turik, přichází Dawid Kurminowski.
82'
Dominik Holec si v klidu počkal na pomalou ránu Igora Žofčáka ze střední vzdálenosti.
81'
Michal Škvarka neprošel přes Cheicka Alana Diarru, ten poté konstruktivně rozehrál.
79'
Cheick Alan Diarra hraje výborně, nyní se uvolnil na pravé straně, jeho levačka však branku domácích minula, ale pokus to byl sympatický.
78'
Žlutou kartu dostává Enis Fazlagić (MŠK Žilina), který zastavil nebezpečným skluzem akci hostů.
77'
Žilina zahrávala rohový kop a centr Michala Škvarky si našel na zadní tyči Aleksandar Šušnjar, ale Matúš Kira předvedl na brankové čáře skvělý reflexivní zákrok!
76'
Igor Žofčák krásným centrem hledal za obranou Cheicka Alana Diarru a ten jen o kousek nedosáhl na míč, jinak by byl sám před brankářem Holcem.
74'
Cheick Alan Diarra tentokrát nevěděl co s míčem za šestnáctkou a také o něj nakonec přišel, když jej obral Michal Škvarka.
Pod Dubňom dnes sleduje utkání 1625 diváků.
72'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ivan Santiago Diaz, přichází Michal Tomič.
71'
Róbert Boženík se hezky prosmýkl mezi dvěma obránci, ale střílel již z úhlu a tak si tento pokus pohlídal brankář Kira.
70'
Žlutou kartu dostává Aleksandar Šušnjar (MŠK Žilina), když zastavil průnik Igora Žofčáka.
68'
Žlutou kartu dostává Danylo Beskorovajny (MFK Zemplín Michalovce), ten si pomohl loktem v hlavičkovém souboji.
67'
Tak francouzský záložník, který byl na hřiště minutu Cheick Alan Diarra se ukázal v parádním světle, prodral s míčem do vápna posunul míč na JOZEFA-ŠIMONA TURIKA, který ranou na zadní tyč snížil stav utkání – 2:1!
67'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Martin Kolesár, přichází Cheick Alan Diarra.
66'
Jozef-Šimon Turik nestihl míč na hrací ploše. Vykopávat od své branky bude Dominik Holec.
64'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Jaroslav Mihalík, přichází Jakub Holúbek.
62'
Róbert Boženík zůstal nyní na zemi po zákroku u levé lajny a musel hodně rychle přispěchat doktor, jelikož domácímu útočníkovi na chvíli vypadl dech. Vše však dobře dopadlo a Róbert Boženík bude pokračovat ve hře.
61'
Jaroslav Mihalík vedl míč po pravé straně, ale v klíčový moment si jej předkopl až příliš a míč skončil v zámezí.
59'
Róbert Boženík si za velkým vápnem přehodil míč na levačku a zaměstnal Kiru, který si však s jeho střelou poradil.
58'
Centr z kopačky Škvarky srazila obrana Zemplínu na rohový kop, s kterým si následně hosté poradili.
56'
Hosté měli k dispozici volný přímý kop z levé strany, ale Igor Žofčák poslal svou ránu vysoko nad branku.
55'
Róbert Boženík se u pravé lajny zamotal s míčem a nakonec skončil s míčem v zámezí.
54'
Martin Regáli se hned zapojil do hry, obhodil si Branislava Sluku, ale sprintérský souboj vyhrál domácí obránce.
52'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Blažej Vaščák, přichází Martin Regáli.
52'
Diaz byl u pravé lajny zastaven pouze za cenu faulu. Míč budou mít na kopačkách Šošoni.
51'
Jozef-Šimon Turik si nachystal míč za šestnáctkou, ale Kačera nenapodobil a poslal míč vysoko nad branku domácích.
50'
Žofčák předal nepřesně na Rotu a tím celá akce hostí skončila.
48'
Domácí při chuti. Škvarka hledal centrem Mihalíka, no tentokrát obrana Zemplínu zapracovala dobře.
47'
Žilina právě vstřelila branku!
Tak hned v úvodu druhé půle jsme měli možnost nádhernou branku! Svou pověstnou pravačkou napřáhl za šestnáctkou MIROSLAV KÁČER a trefil parádně – 2:0!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
Pod Dubňom máme po prvním poločase stav 1:0, když se trefil Róbert Boženík a Žilina jde do kabin zaslouženě s vedením o jednu branku.
45'
45'
Žofčák hledal centrem Sulleyho, ale toho ve vápně předskočil Kaša a míč hlavou poslal do bezpečí z pohledu domácích.
44'
Kačer chtěl najít u lajny Mihalíka, ale přihrávka neprošla přes Griče.
42'
Anang byl faulovaný u pravé lajny. Šošoni zůstanou u míče a budou rozehrávat na středu hrací plochy.
41'
Salley tentokrát čekal na přihrávku ve vápně, ale tam se zaskvěl Holec a kryl centr z pravé strany.
39'
Salley se nedostal k míči na hrotu, k míči měl blíže Kaša a ten si zahrál se svým brankářem.
38'
Diaz byl v souboji s Gričem neúspěšný a odkopávat od branky bude Kira.
37'
Žlutou kartu dostává Filip Kaša (MŠK Žilina), který zezadu skluzem nepříjemně trefil nohy Sulleye.
37'
Žilina nyní vůbec nepůjčuje míč soupeři.
35'
Diaz obdržel pas na levou stranu, ale nikam se nehnal a otočil hru zpátky na své obránce.
33'
Žilinu branka evidentně uklidnila a žlutí teď v poklidu kombinují na své polovině.
32'
Krásná akce Žiliny končí vedoucí brankou. Jaroslav Mihalík ukázal svůj přehled, našel na penaltě svou přihrávkou RÓBERTA BOŽENÍKA, jenž svou pátou brankou v sezoně rozvlnil síť za Kirou – 1:0! Asistence: Jaroslav Mihálik.
31'
Aktivní Mihalík si teď neporadil u pravé lajny s protihráčem a odkopávat od branky bude Kira.
30'
Škvarka posunul míč ve vápně na Mihalíka, který svou pravačkou, již dnes potřetí zamířil nad branku Kiry.
28'
Mihalík musel zabrat do obrany a dokázal odkopnout nebezpečný centr, který mířil před domácí branku.
26'
Vidíme pohledný fotbal v tuto chvíli. Vaščák si našel centr na zadní tyči a zamířil svou hlavičkou jen těsně vedle tyče Holce!
25'
Na druhé straně ale byl blízko vedoucí branky Boženík, který obdržel krásný pas od Kačera z pravé strany a domácí útočník orazítkoval pravou tyč!
25'
První vážnější akce hostů! Kolesár se propracoval k míči ve vápně a jeho pokus levačkou mířil těsně nad horní tyč!
23'
Krásně teď kombinovali Kačer, Škvarka a Mihalík, ale tato akce na jeden dotek nakonec nepřišel ohrožení Kirovi branky, obrana zasáhla v čas.
22'
Anang se ocitl v ofsajdové pozici. Hrát budou Michalovce.
20'
Po rohovém kopu přišel zmatek v hostující obraně, ale ani Mihalík, ani Boženík nepropálil obranu hostů.
20'
Tentokrát Mihálik vybojoval rohový kop pro Žilinu po průniku přes Kolesára.
19'
Teď si Mihalík nerozuměl u pravé lajny se spoluhráčem, míč získali Michalovce.
17'
Anang se krásně uvolnil na pravé straně, posunul míč na Míhálika, který byl sám před Kirou, ten mu však skvěle zmenšil střelecký úhel a šanci domácí Žiliny zneškodnil!
16'
Anang našel svým centrem pouze rukavice brankáře Kiry.
15'
Opět domácí. Mihálik našel za velkým vápnem Diaze, ale ten se rozpakoval se střelou, nakonec míč ještě posílal na spoluhráče, ale pouze do ofsajdu.
14'
Další akci Žiliny zastavil včasným vyběhnutím brankář Kira.
13'
První vážnější akce domácích. Mihálik hledal svým centrem Boženíka a na poslední chvíli zasáhl skluzem hostující obránce, který poslal míč na roh.
12'
Sulley nyní zpracoval míč za šestnáctkou a chtěl si vynutit faul, ale sudí nedovolený zákrok neodpískal.
10'
Opět v akci Sulley, ale jeho hlavička vůbec nezamířila na branku Holce, poté byl navíc odmáván a odpískán ofsajd.
9'
Sulley se dostal s míčem za obranu domácích, ale míč se mu poté zamotal pod nohami a bylo po šanci hostujícího týmu.
8'
Mihalík se z poza vápna odhodlal k ráně, ale ta opět zamířila pouze na tribunu.
7'
Anang byl tentokrát na útočné polovině aktivní, ale s jeho centrem si obrana Michalovcí pohídala.
5'
Anang pohlídal dlouhý centr a míč posunul prsy svému brankáři.
4'
Boženík vybojoval míč u pravé lajny, našel Mihálika, ale jeho rána skončila na tribuně stadionu Pod Dubňom.
3'
Poprvé o sobě dali vědět i hosté. Centr Vaščáka však chytá do rukavic Holec.
1'
První akci měla na svědomí domácí Žilina, ale Mihálikova přihrávka byla zablokovaná.