Fortuna liga Slovensko - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Žilina : Bratislava - 20. září 2020   18:00

Žilina
Žilina
16' Kurminowski  • 30' Paur
2:2
(2:2)
Bratislava
Bratislava
13' Medveděv   • 39' Bajrić
Žilina
Petráš – Vallo, Minárik, Kiwior, Javorček – Bernát (84. Gamboš), Gono, Rusnák (79. Kaprálik) – Ďuriš, Kurminowski, Paur (C) (70. Myslovič).
Teplan – Kaprálik, Myslovič, Fazlagić, Nemčík, Anang, Gamboš.
Marhefka – Hancko, Kováč
Pod Dubňom, Žilina
972 diváků
Bratislava
Greif – Medveděv (23. Pauschek), Abena, Bajrić, Lovat – Nono, de Kamps (C) – Holman (76. Weiss) – Daniel (85. Čavrić), Ožbolt (76. Medved), Moha (76. Ratão).
Šulla – Weiss, Medved, Pauschek, Čavrić, Ratão, De Marco.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
Skóre otevřel Jurij Medveděv po posunutí svého krajana Erika Daniela a ranou pod břevno propálil Petráše. Jenže český krajní obránce musel z utkání odstoupit ve 23. minutě, když špatně došlápl při souboji před brankou a poraněný levý kotník mu neumožnil pokračovat v zápase.
Nicméně remíza je asi spravedlivá. Sledovali jsme vyrovnané utkání. V prvním poločase měla Žilina podstatně větší nasazení.
Ve druhém poločase už branka nepadla, a tak souboj nejlepší ofenzivy s nejlepší defenzivou Fortuna ligy končí remízou 2:2. Ve druhé půli byl aktivnější Slovan a Žilina zlobila svého soupeře brejky. V závěru mohl rozhodnout Nono ze standardky a trošku odčinit svou neproměněnou penaltu z Kuopia. Jenže Petráš vyrazil balón. Také Žilina měla příležitost na to, aby urvala všechny tři body, jenže odražený míč napálil Kurminowski křížem do pravé ruky Greifa pod horní tyčí.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 10:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:9.
90+4'
90+3'
Vladimír Weiss (Slovan Bratislava) si narazil na levé straně, ale následně se mu nepovedla nahrávka přes obránce.
90+2'
Dávid Ďuriš (Žilina) podkopl Abenu z levé strany. Slovan spěchá.
90+2'
Nastavují se tři minuty.
90+1'
Nono (Slovan Bratislava) poslal míč přímo doprostřed branky, ale Petráš ho vyrazil. A domácí se následně dokázali osvobodit.
90+1'
Adrián Kaprálik (Žilina) fauloval na levé straně u vápna Lovata a viděl žlutou kartu.
90'
Vladimír Weiss (Slovan Bratislava) z jedničky a pravé straně vápna překopává branku.
90'
Aleksandar Čavrić (Slovan Bratislava) posunul míč na pravou stranu do běhu Weissovi, Žiilna se poté ubránila centru díky Myslovičovi.
89'
Slovan ztratil balón a Žilina rozehrává z levé strany.
88'
Střelu doprostřed brány kryje Greif rukama.
87'
Nono (Slovan Bratislava) fauloval mimo hru na pravé straně Kaprálika, ale tohle přišlo člověku docela přísné.
86'
Žilina drží balón daleko od své brány.
85'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Erik Daniel, přichází Aleksandar Čavrić.
85'
Kiwior se tlačil do zakončení na hraně malého vápna a míč se odrazil do pravé poloviny šestnáctky, odkud Kurminowski při tutovce napálil Greifovu pravou ruku pod horní tyčí!
84'
Míč se od někoho z hostů odrazil do Daniela a následně za bránu Slovanu.
84'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ján Bernát, přichází Martin Gamboš.
83'
Petráš vyhodil míč na pravou stranu a začal rychlý útok Žiliny. Gono si obhodil de Kampse, ale posléze si nepřišel na Pauscheka.
82'
Kenan Bajrić (Slovan Bratislava) prošel středem, na pravé straně se mu nabízel Daniel. Bajrić to vzal na sebe a jeho pokus poslal Kiwior nad branku.
81'
Kristián Vallo (Žilina) fauloval z výskoku z pravé strany, ale balón se momentálně nachází na obranné polovině Slovanu.
80'
Lucas Lovat (Slovan Bratislava) umístil centr z levé strany velkého vápna do rukou Petráše na bližší tyči.
79'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Matúš Rusnák, přichází Adrián Kaprálik.
79'
Myenty Abena (Slovan Bratislava) hlavičkoval pouze doprostřed brány.
79'
Dnešní utkání sleduje 972 diváků.
78'
Dominik Javorček (Žilina) dostává za tvrdý skluz z levé strany na de Kampse okamžitě žlutou kartu.
77'
Domácí mají dost času na rozehrávku.
76'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dávid Holman, přichází Vladimír Weiss.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Rharsalla Moha, přichází Rafael Ratão.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Alen Ožbolt, přichází Žan Medved.
76'
Dominik Javorček (Žilina) posílá míč centrem z levé strany vedle delší tyče.
75'
Dawid Kurminowski (Žilina) nakopl míč křížem na pravou stranu na Bernáta, tomu se do cesty postavil Lovat a žilinský fotbalista tak počkal na podporu spoluhráčů.
74'
Rharsalla Moha (Slovan Bratislava) si hodil míč na pravačku na levé straně, ale jeho střela byla tečována Mynárikem vedle bližší tyče.
73'
Erik Daniel (Slovan Bratislava) se otočil na pravé straně kolem beka a přišel o balón.
72'
Matúš Rusnák (Žilina) nacentroval pod sebe z pravé strany a Kurminowski se překvapivě dostal před chybujícího Abenu, nataženou nohou poslal míč křížem vedle levé tyče.
71'
Joeri de Kamps (Slovan Bratislava) si zpracoval míč na pravé straně, Žilina chtěla, aby se pískala jeho ruka. Následně kapitán hostů sklepl pod sebe na Holmana ten z dobré pozice křížem na zadní tyč donutil Petráše k zákroku rukama.
71'
Nono (Slovan Bratislava) nahrával na pravou stranu, domácí tečovali míč do autu.
70'
Patrik Myslovič (Žilina) nesouhlasí s tím, že by fauloval Nona na levé straně. Míč si staví Joeri de Kamps.
70'
Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Jakub Paur, přichází Patrik Myslovič.
69'
Daniel si naskočil na centr z levé strany, Moha následně z loženky ve velkém vápně překopl bránu.
68'
Dawid Kurminowski (Žilina) ležel na zemi, když si ublížil při souboji s Pauschekem. Slovan dál kombinoval až hlavní rozhodčí přerušil hru.
67'
Lukáš Pauschek (Slovan Bratislava) vhodil aut, ztratil míč, ale hned jej získal zpět. Jenže Nono udeřil balón levačkou z hřiště nečistě.
66'
Alen Ožbolt (Slovan Bratislava) se prodral k zakončení z levé strany, to vykopl Petráš nohou.
66'
Dávid Ďuriš (Žilina) si chtěl na levé straně přehodit Pauscheka, to se mu nepovedlo a balón posléze kontroloval Greif.
65'
Rharsalla Moha (Slovan Bratislava) měl hned u sebe beka na levé straně, Slovan ještě bude vhazovat.
64'
Erik Daniel (Slovan Bratislava) vnikl po pravé straně do vápna a díky teči Javorčeka vybojoval roh.
63'
Slovan si poradil s centrem na přední tyč, ale ještě se hraje u vápna hostů.
62'
Matúš Rusnák (Žilina) upadl na pravé straně u rohu vápna při souboji s de Kampsem a pomezní sudí zvedl praporek, vzápětí zapískal hlavní arbitr.
61'
Dávid Ďuriš (Žilina) zůstal ležet po skluzu Pauscheka zezadu a levé strany a Greif radši zakopl míč.
60'
Viděli jsme několikátý roh Slovanu. Lovat nacentroval levačkou zprava na vzdálenější tyč, kde vyskočil Minárik.
59'
Alen Ožbolt (Slovan Bratislava) si pohlídal ofsajd na levé straně, nahrál na střed, ale Moha to měl složité proti několika domácím fotbalistům.
58'
Nono (Slovan Bratislava) rozehrál další roh, tentokráte z levé strany, ale míč padal na zadní tyč, kde nebyl nikdo.
57'
Petráš vyboxoval na bližší tyči centr Nona.
57'
Lukáš Pauschek (Slovan Bratislava) se rozeběhl při křižném pasu Nona, ale narazil na pravé straně na posledního beka.
55'
V závěru postupného útoku po pravé straně si Žilina ukopla míč.
54'
Matúš Rusnák (Žilina) měl špatný první dotek s míčem na pravé straně a ten zamířil za branku Slovanu.
53'
Ján Bernát (Žilina) byl exekutorem rohu z pravé strany, na delší tyči se odpoutal Kiwior od beka, ale Greifa nikterak neprověřil.
52'
Nono zablokoval centr z levé strany, Žilina s následným vhazováním nepospíchá.
52'
Ján Bernát (Žilina) bere standardku z levé strany, hra se celkem kouskuje.
51'
Jakub Piotr Kiwior (Žilina) hlavičkoval křížem vedle pravé tyče.
50'
Myenty Abena (Slovan Bratislava) ubránil Kurminowského při centru z pravé strany na zadní tyč, Žilina bude ještě kopat roh.
49'
Matúš Rusnák (Žilina) prchl po pravé straně a tvrdou střelu levačkou vytáhl brankář Greif na kratší tyči.
48'
Joeri de Kamps (Slovan Bratislava) vyskočil na levé straně do souboje s Paurem, poté hraje domácí celek.
47'
Dawid Kurminowski (Žilina) si zpracoval nahrávku hrudí, ale míč odskočil pouze k fotbalistům Slovanu Bratislava.
46'
Holman chyboval na pravé straně a Žilina rozehrává Javorčekem.
46'
Jakub Paur ještě byl v závěru prvního poločasu ošetřovaný. Uvidíme, jestli se vrátí do boje, anebo také Žilina bude muset střídat.
Zápasu samozřejmě nechybí emoce, ale sudí Marhefka zatím udělil pouze jednu žlutou kartu.
Žilina posléze šťastně překlopila vývoj zápasu na svou stranu, když Bajrič tečoval střelu Paura do protipohybu svého brankáře Greifa. Jakožto střelec gólu ale byl označený kapitán Žiliny. Do pauzy stačil Slovan srovnat! Rozehrál nakrátko roh a Moha posadil centr na zadní tyč a hlavu Bajriče, který tak odčinil svou nešťastnou teč.
Velice zajímavý první poločas. Slovan šel do vedení po české spolupráci, když Daniel z otočky našel Medveděva a ten ranou pod břevno otevřel skóre zápasu. Ještě Žilina vyrovnala díky přesnému centru na zakončujícího Kurminowského. Domácí byli postupem času lepším mužstvem. Hráli s větší chutí a nasazením. Do toho hosté přišli o Medveděva, který špatně došlápl na kotník při souboji před svou brankou a do hry musel bývalý bek Sparty Lukáš Pauschek.
Ofsajdy – 1:2
45+4'
45+3'
Kenan Bajrić (Slovan Bratislava) pokryl nahrávku na Kurminowského na levé straně a pustil míč do rukou Greifa.
45+3'
Lucas Lovat (Slovan Bratislava) přistoupil z pravé strany k Rusnákovi a odebral mu balón.
45+2'
Rharsalla Moha (Slovan Bratislava) si vyměnil míč se spoluhráčem na levé straně a měl proti sobě Minárika. Následně jej ještě dostoupil Vallo a balón skončil za brankou Žiliny.
45+1'
Lucas Lovat (Slovan Bratislava) se neprosadil se spoluhráčem na levé straně a vhazuje Vallo.
45+1'
Tři minuty se nastavují!
45'
Jakub Paur (Žilina) zřejmě nemůže došlápnout na nohu a zdá se, že i domácí budou muset střídat.
44'
Jakub Paur (Žilina) se svíjí na pravé straně a na hřišti musí realizační tým domácích.
43'
Rharsalla Moha (Slovan Bratislava) zakončil svoje sólo po levé straně nahrávkou pod sebe z velkého vápna na nohu Valla. Ještě aut pro Slovan.
42'
Žilina rychle rozehrála na pravou stranu na Paura, ten poslal delší míč na rozběhnutého Kurminowského, jehož překřížil Abena.
39'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Přestřelka pokračuje dál. Po rozehrávce rohu zleva nakrátko centroval Moha pravačkou na zadní tyč, kde přeskočil KENAN BAJRIĆ obránce a hlavou srovnal.
38'
Matúš Rusnák (Žilina) trefil nečistě centr z pravé strany přes Lovata.
37'
Lucas Lovat (Slovan Bratislava) si v souboji u pravé lajny před střídačkou pomáhal nedovoleně rukama proti Rusnakovi a opět bylo veselo.
36'
Jakub Piotr Kiwior (Žilina) přihrál pouze Danielovi a ten rozjel kontr po pravé straně, jenže nenašel společnou řeč s Ožboltem.
36'
Žilina je po druhé brance aktivnějším mužstvem.
35'
Matúš Rusnák (Žilina) byl na pravé straně přistižený v ofsajdu v době, kdy se chystal na souboj s Lovatem.
34'
Jakub Paur (Žilina) se položil hlavou do letícího míče, ale zakončením k pravé tyči směřoval pouze do rukou Greifa.
33'
Nono (Slovan Bratislava) sdělil rozhodčímu svůj komentář k faulu na Rusnaka na pravé straně a vyfasoval žlutou kartu.
33'
Žilina hraje s chutí, pomohlo jí, že rychle vyrovnala.
32'
Žilina nyní protestovala po verdiktu hlavního rozhodčího, když pustil stažení Abeny, ale následně odpískal nedovolený zákrok Rusnaka.
30'
Žilina právě vstřelila branku!
Žilina otáčí vývoj zápasu! Bernát posunul na střed JAKUBU PAUROVI, ten vypálil z osmnácti metrů a Kenan Bajrić v hostujícím dresu tečoval míč nečistě na Greifovu pravou stranu do protipohybu svého brankáře.
28'
Kristián Vallo (Žilina), Rusnák a Paur kombinovali na pravé straně, následně se Žilina nastěhovala na obrannou polovinu Slovanu.
27'
Lukáš Pauschek (Slovan Bratislava) vyhrál souboj z pravé strany proti Javorčekovi a bude se vykopávat od branky. Domácím fanouškům se toto rozhodnutí hlavního sudího moc nelíbí.
27'
Dawid Kurminowski (Žilina) a Bernát vyvinuli tlak z levé strany na Abenu a následný pokus útočníka Žiliny tečoval Bajrić nohou do boční sítě.
26'
Rharsalla Moha (Slovan Bratislava) udělal kličku á la Zidane na pravé straně vápna, ale nezakončil. Poté putoval míč ven z vápna a de Kamps natáhl ke střele levačkou nad branku.
25'
Žilina je nyní pod tlakem Slovanu.
24'
Myenty Abena (Slovan Bratislava) naskakoval na zadní tyči na centr Lovata při souboji s Minárikem, jenže byl v ofsajdu.
24'
Matúš Rusnák (Žilina) držel Lovata na levé straně a ještě se mu vyzula kopačka.
24'
Dávid Holman (Slovan Bratislava) byl neobsazený při centru z levé strany na osu šestnáctky, jeho pokus z druhé vlny se ale mezi tři tyče nevešel.
23'
Jurij Medveděv (Slovan Bratislava) musí odstoupit ze zápasu, nahrazuje jej bývalý obránce Sparty Lukáš Pauschek.
23'
Dawid Kurminowski zkusil centr z pravé strany přes de Kampse, ten ale schoval Greif do rukavic.
22'
Rozhodčí ale nebude karetně trestat, Nonovi domluví.
21'
Nono (Slovan Bratislava) podrazil Bernáta na pravé straně a Žilina se ještě dožaduje žluté karty.
20'
Slovan se bránil v desíti, ale zakončení hlavou z prostoru u bližší tyče skončilo mimo branku.
20'
Jurij Medveděv (Slovan Bratislava) odkulhá za svou branku a s jeho pokračováním v zápase to nevypadá vůbec dobře.
19'
Jurij Medveděv (Slovan Bratislava) špatně došlápl na levou nohu a je ošetřovaný ve vápně hostů.
19'
Dávid Ďuriš (Žilina) seběhl na levou stranu na rychlou nahrávku a na poslední chvíli sklepl Medveděv balón alespoň na roh.
18'
Rharsalla Moha (Slovan Bratislava) převzal míč od rozběhnutého Holmana na levé straně. Prováhal možnost centru. Vzápětí vypálil Lovat, ale Petráš zasáhl rukama.
16'
Domácí získali ještě další roh a rozehráli jej nakrátko. Vallo posadil centr z pravé strany přes Mohu na zadní tyč, kde vyskakujícího DAWIDA KURMINOWSKÉHO neubránili dva hráči, míč zapadl do dolního rohu brány a Žilina srovnala na 1:1.
15'
Ján Bernát (Žilina) kopal roh z pravé strany, přetažený balón ale skončil na hlavě Holmana.
13'
Slovan vede po české spolupráci 1:0. Daniel se otáčel v pravé polovině šestnáctky kolem Javorčeka a sklepl pod sebe. Následně si na hraně malého vápna připravil balón JURIJ MEDVEDĚV a Petráš nemohl s ranou pod víko vůbec nic dělat!
13'
Jakub Paur (Žilina) se omlouvá Nonovi za podkopnutí z pravé strany a kontroluje, jestli je v pořádku.
12'
Dobře střílený roh na bližší tyč, kde byl ovšem pokrytý Abena.
11'
Erik Daniel (Slovan Bratislava) si našel na přední tyči nahrávku, otočil se kolem Kiwiora, ale ten přizvedl balón nohou nad branku.
10'
Dawid Kurminowski (Žilina) se nedostal k nahrávce z levé strany na středu, předstoupil před něj Bajrić.
9'
Žilina byla aktivní při presinku z pravé strany a Nono musel hrát přes brankáře Greifa.
8'
Dominik Javorček (Žilina) nemohl zpracovat až příliš vysokou nahrávku na levé straně a míč si bere Jurij Medveděv.
7'
Žilina držela míč na útočné polovině až nedobrý pas po levé straně skončil za brankou Greifa.
6'
Daniel, Nono a Medveděv kombinovali, ale následný pas z pravé strany zachytila obrana Žiliny na hranici šestnáctky.
5'
Kristián Vallo (Žilina) pronikl zprava na střed a nahrál na levou stranu Bernátovi, ten vyprášil rukavice Greifa na bližší tyči.
4'
Lucas Lovat (Slovan Bratislava) vyskočil na přední tyči a byl ve velice dobré pozici, následně se ještě snažil Abena o dorážku. Prvnímu zmiňovanému ale byl odmávaný ofsajd.
3'
Dávid Ďuriš (Žilina) si zpracoval míč rukou na levé straně. Nono kope trestný kop.
2'
Slovan hraje v tmavých dresech, Žilina ve žlutých a zelených trenýrkách.
1'
1'

MŠK Žilina: Petráš – Vallo, Minárik, Kiwior, Javorček – Bernát, Gono, Rusnák – Ďuriš, Kurminowski, Paur (C).
Náhradníci: Teplan – Kaprálik, Myslovič, Fazlagić, Nemčík, Anang, Gamboš.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Medveděv, Abena, Bajrić, Lovat – Nono, de Kamps (C) – Holman – Daniel, Ožbolt, Moha.
Náhradníci: Šulla – Weiss, Medved, Pauschek, Čavrić, Ratão, De Marco.

Rozhodčí: Marhefka – Hancko, Kováč.
Jak si vedou oba celky v lize?
Fortuna lize zatím vládne přemožitel Jablonec Dunajská Streda, která je po šesti zápasech stoprocentní. Slovan se drží na druhém místě se šestibodovou ztrátou. Hosté v posledních dvou duelech vyhráli a zareagovali tak na prohru ve Zlatých Moravcích. Nejprve otočili utkání v Trenčíně a posléze góly Medveda a Nona zdolali doma Trnavu.

Žilina se momentálně nachází na pátém místě, když disponuje padesátiprocentní úspěšností. V uplynulých dvou duelech deklasovala aktuálně poslední Michalovce poměrem 6:2. Před týdnem ale podlehla Seredi venku 2:3 (28. Pankarićan, 41. Špehar, 54. Špehar – 76. Vallo, 90+2. Kurminowski).

Určitou zajímavostí je, že dnes uvidíme střetnutí mezi nejlepší ofenzivou a defenzivou slovenské nejvyšší soutěže. Žilina skórovala osmnáctkrát. Slovan inkasoval třikrát.
Souboj dvou pohárových zástupců
Také Žilina si letos zahrála evropské poháry. Jenže nestačila v prvním předkole na waleské TNS. Myslovič srovnal z penalty a rozhodovalo prodloužení. V něm ale TNS dvakrát udeřilo, navíc Žilina dohrávala o desíti po vyloučení Sluky, který viděl dvě žluté karty a v 108. minutě musel do sprch.
Česká stopa
Ve Slovanu působí český obránce Jurij Medveděv, který nastupuje na pozici pravého beka. Je to odchovanec plzeňské Viktorie, který se v plzeňském áčku neprosadil. Na soupisce Slovanu najdeme také záložníka Erika Daniela. Čerstvou akvizicí je Ondřej Petrák, který strávil uplynulých 6,5 let v Německu. Po sestupu Drážďan do třetí Bundesligy se rozhodl odejít a Slovanu se upsal na tři roky.
Dnešní utkání se bude hrát s diváky
Aktuální koronavirová opatření na Slovensku říkají, že na fotbalový zápas může vyrazit až tisíc lidí (do této kapacity se ale nepočítají hráči, realizační týmy, rozhodčí, novináři). a zkrátka pouze diváci. Žilina se před tímto duelem rozhodla neprodávat volné vstupenky před zápasem a na stadion se dostanou jen držitelé permanentek.

Žilina skončila v uplynulé sezoně na druhé pozici za Slovanem Bratislava, který získal šestadvacátý slovenský titul ve své historii. Žilinu hodně zasáhla pandemie koronaviru. *V důsledku toho propustila hned sedmnáct fotbalistů. Například Miroslav Káčer a Filip Kaša zamířili do Plzně. Brankář Dominik Holec pro změnu do Sparty. Ve FORTUNA:LIZE ale můžou nastoupit až od sezony 2020/21. Žilina dokonce vyhlásila stav likvidace, ale ten zrušila na konci června. Dostala licenci pro nadcházející ročník nejvyšší soutěže. Tu opanovala doposud sedmkrát, naposledy v roce 2017, kdy Žilinu trénoval Adrian Gul´a.

Slovan letos bez pohárů
Fotbalisté Slovanu se budou dnes snažit alespoň částečně odčinit prohru ze třetího předkola Evropské ligy, když ve čtvrtek vypadli na půdě finského Kuopia na penalty. V normální hrací době branka nepadla a zápas tak šel do prodloužení. Ve 111. minutě skóroval Slovinec Medved. Jenže soupeř si ještě dokázal vynutit penaltový rozstřel a v něm selhali Nono a Rafael da Silva. Na rozdíl od loňska, když nejprve Slovan senzačně narazil v prvním předkole Ligy mistrů na černohorskou Sutjesku, ale poté se probojoval do základní skupiny Evropské ligy, tak svěřenci slovinského kouče Darka Milaniče mohou na pohárovou Evropu zapomenout. Pro bratislavský celek to je další hořká pilulka po kontumaci prvního předkola Ligy mistrů proti faerskému Klaksvíku.
Delegace
Hlavním rozhodčím toto zápasu bude Boris Marhefka, pomáhat mu budou Branislav Hancko a Peter Kováč.
Vzájemné zápasy
ZIL – SLO 2:3
SLO - ZIL 2:0
ZIL – SLO 0:0
SLO – ZIL 1:1
SLO - ZIL 6:2
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu sedmého kola Fortuna ligy, ve kterém se utkají Žilina a Slovan Bratislava. Začínáme v 18:00.