Fortuna liga Slovensko - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Senica : Bratislava - 25. září 2021   18:00

Senica
Senica
0:3
(0:3)
Bratislava
Bratislava
2' Dražić   • 26' Mráz   • 35' Mráz
Senica
Ravas – Twardek, Pavlík (C), Gáč, Šimčák – Duda (46. Mašulovič), Halabrín (65. Maulana Vikri) – Oršula (65. Kučera), Jurdík (46. Niarchos), Šumbera – Mashike Sukisa (86. J. Buchel).
Chropovský – Kučera, Mašulovič, J. Buchel, F. Buchel, Maulana Vikri, Niarchos.
Marhefka – Hrmo, Vítko
OMS Arena, Senica
Bratislava
Chovan – Medveděv, Kashia (90. Mustafič), Božikov (C), De Marco – Kankava (68. Lichý), de Kamps – Dražić (81. Hrnčár), Da Silva, Green (81. Rabiu) – Mráz (68. Henty).
Trnovský – Pauschek, Križan, Agbo, Lichý, Mustafič, Rabiu, Hrnčár, Henty.

Slovan Bratislava o svém vysokém vítězství rozhoidl již během prvního poločasu. I ve druhé části mohl přidat několik branek, ale Senicu držel výborný brankář Ravas! Mějte hezký zbytek dne.
Držení míče: 45%:55%.
Střely na branku: 1:9.
Střely mimo: 5:8.
Rohy: 3:11.
Ofsajdy: 5:2.
Fauly: 16:13
90+1'
90'
Ani z této možnosti Ezekiel Henty nedokázal překonat výborně chytajícího Ravase!
90'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Guram Kashia, přichází Alen Mustafič.
89'
Kashia ztratil zbytečně míč na polovině hry, Twardek se však zakončením před pokutovým územím unáhlil.
88'
Až k Niarchosovi se míč neodstal, jelikož celou situaci výtečně přečetl obránce Jurij Medveděv.
86'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Elvis Mashike Sukisa, přichází Jakub Buchel.
86'
Pavlík nepřesně zakončoval od své branky bude vykopávat brankář Chovan.
84'
Žlutou kartu dostává Milan Šimčák (FK Senica).
83'
Sukisa zkusil akrobatické zakončení a to mu málem vyšlo, bylo nejlepší za celý průběh tohoto utkání.
82'
Henty oslovil pasem nově příchozího Hrnčára, ale toho výtečně ubránil Šimčák.
81'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Andre Green, přichází Ibrahim Rabiu.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dejan Dražić, přichází Dávid Hrnčár.
80'
Žlutou kartu dostává Andre Green (ŠK Slovan Bratislava) za faul.
79'
Henty po rohu velmi nebezpečně hlavičkoval, výborný zákrok předvedl brankář Ravas!
78'
Průnik Dražiče dobrým skluzem za cenu odvrácneí miče na rohový kop se prezentoval Pavlík.
76'
Centr Greena nebly vůbec ideální , navíc byl faulován hráč Senice Sukisa.
75'
Žlutou kartu dostává David Gáč (FK Senica).
73'
Henty po úspěšném driblinku zkusil střelu levou nohou, ale příliš nescházelo, aby se skóre měnilo v tomto utkání počtvrté.
72'
Šimčák čistým ksluzem odebral míč Dražičovi.
71'
Zblokovaný centr Twardeka v pohodě sebral do svých rukavic Chovan.
70'
Dražič byl úspěšnější v osobním souboji proti Niarchosovi.
69'
Žlutou kartu dostává Lukáš Kučera (FK Senica).
68'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Džaba Kankava, přichází Filip Lichý.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Samuel Mráz, přichází Ezekiel Henty.
65'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Filip Oršula, přichází Lukáš Kučera.
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Gabriel Halabrín, přichází Egy Maulana Vikri.
62'
Greenova technická rána byla sražena bránícím hráčem na rohový kop pro Slovan Bratislavu.
60'
Sukisova hlavička po rohovém kopu šla mimo tři tyče branky Chovana.
59'
Šimbura díky teči bránícího hráče vybojoval pro senicu rohový kop.
57'
Božikov dlouhým odkopem možná hledal Samuela Mráze, ale úspěšný ve svém počínání nebyl.
55'
Sukisa si prostě nedá pozor, opět stál v ofsajdovém postavení.
53'
Dalekonosný pokus od Kankavy neohrozil senického brankáře Ravase.
52'
Oršula centrem hledal opět Sukisu, skvěle tuto akci překazil druhý gruzínský fotbalista ve Slovanu Bratislava Kashia..
51'
Šumbera vymyslel kvalitný centr, jenže Sukisa nezpracoval míč a nacházel se v ofsajdovém postavení.
49'
Přihrávku Oršuly která mířila na Twardeka skvělě prečetl argentinský hráč Vernon de Marco.
48'
Halabrín u rohového praporku nedovoleně atakoval gruzínského legionáře hrajícího za Slovvan Bratislavu Kankavu.
47'
Ćerstvý hráč na hřišti Niarchos vybojoval pro FK Senicu aspoń přímý kop popté co byl nedovoleně zastaven.
46'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Milan Jurdík, přichází Ioannis Niarchos.
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Dominik Duda, přichází Daniel Filip Mašulovič.
46'
Slovan Bratislava během prvního poločasu vyučoval fotbal a zaslouženě vede 3:0!
45'
44'
Greenovu přidkou přihrávku přes pokutové území Senice nezachytil nikdo z hráčů.
42'
Centr Twardeka v pokutovém území opět nedokázal ideálně zakončit Sukisa, kterému se dnes nic nedaří.
40'
Zblokovanou střelu Da Silvy obránci v pokutovém území zastavuje brankář Ravas.
38'
Žlutou kartu dostává Elvis Mashike Sukisa (FK Senica).
37'
Jurdík nehezky sundal Medveděva.
35'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Po prudké přihrávce Jurije Medveděva skóruje ze snadné pozice opět SAMUEL MRÁZ – 0:3!
33'
Oršula sice našel Sukisu, ale jako první u míče byl opět brankář Chovan.
31'
Jurdík marně hledal někoho ze svých spoluhráčů, míč končí pouze v rukavicích brankáře Chovana.
29'
Green si také vylámal zuby na Pavlíkovi, je z toho rohový kop pro Slovan Bratislava.
28'
Dražič hledal spoluhráče Mráze, který neppřidal druhou svou branku jen díky zásahu obránce Pavlíka – rohový kop.
26'
Po přihrávce od Da silvy tvyšuje na 2:0 italskou ligou otřískaný SAMUEL MRÁZ!
23'
Šimčák prohrál osobní souboj s Adlerem da Silvou, jenže toho následně vychytal brankář Ravas!
21'
Sukisa se nacházel opět nedovoleně za obranou Slovanu Bratislava.
20'
Útočným faulem byl atakován spolehlivě hrající kapitán Senice Pavlík.
18'
Halabrín ve středu hřiště fauloval nedovoleně Greena.
16'
Ravas byl rychlejší než dobíhajííc Dražič.
15'
Rwchnický pokus Dražiče mířil nakonec mimo tři tyče.
14'
Pavlík odvedl výbornou defenzivní činnost, následná přihrávka na Sukisu opět mířila do ofsajdu.
13'
Greenova střela měla slušné parametry, jenže ani dorážející Dražič si nepohlídal ofsajd.
12'
Šumbera hledal Sukisu, jenže ten nezpracoval pořádně míč a navíc se pískalo jeho ofsajdové postavení.
10'
Držení míče je více než jasné Senica 30%:70% Slovan Bratislava.
9'
Slovan Bratislava udává dle očekávání tempo hry, nyní mu byl odpískán útočný faul.
7'
Medvědev propasíroval míč na Mráze, ale ten zakončoval z velmi těžké pozice.
5'
Pavlík odvrátil centr Dražiče mimo pokutové území.
4'
Twardek zablokoval střelu Greena na rohový kop pro Slovan Bratislavu.
3'
Individuální akce Elvise Sukisy nic zajímavého pro Senicu nepřinesla.
2'
De Marco poslal míč z rohu velmi dobře a jemnou tečí se proszauje DEJAN DRAŽIĆ – 0:1!
1'
Slovan Bratislava získal po své první akci rohový kop.
1'

FK Senica: Ravas – Twardek, Pavlík (C), Gáč, Šimčák – Duda, Halabrín – Oršula, Jurdík, Šumbera – Mashike Sukisa.
Náhradníci: Chropovský – Kučera, Mašulovič, J. Buchel, F. Buchel, Maulana Vikri, Niarchos.

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Medveděv, Kashia, Božikov (C), De Marco – Kankava, de Kamps – Dražić, Da Silva, Green – Mráz.
Náhradníci: Trnovský – Pauschek, Križan, Agbo, Lichý, Mustafič, Rabiu, Hrnčár, Henty.

Rozhodčí: Marhefka – Hrmo, Vítko.
FK Senica po velkých problémech v létě hraje a hlavně boduje doslova nad očekávání. Senica naopak po porážce v Žilině nepoznala hořkost porážky. Ze tří zápasů získala sedm bodů, když v posledním utkání divoce remízovala v Trenčíně 3:3. Forma byla potvrzena i v pohárovém střetnutí protí týmu Gbely, který Senica vyhrála v poklidu 3:0.
Do konce srpna byl Slovan Bratislava jasným vládcem na Slovensku, dařilo se mu i na evropském poli. Na začátku září přišel velký zlom a ztráta formy i přes šířku kádru. Slovan od pohárové dohrávky s Málincem neuspěl po sobě jdoucích čtyřech zápasech. Porážka s týmem FC Kodaň 1:3 byla víceméně očekávaná, ale ze zápasů s D. Stredou, Žilinou a Ružomberkem vytěžil Slovan pouhé dva body. Remízový zápas na Oravě rozhodl v poslední minutě ružomberský Martin Regáli.
FK Senica (5) přivítá na svém stadionu nejlepší slovenský klub , jak v současnosti , tak i v minulosti ŠK Slovan Bratislavu (1).

Vzájemná utkání:

Senica – Slovan Bratislava 0:3 (0:1)

Branky: 41. Strelec, 66. Ratao, 85. Holman

Slovan Bratislava – Senica 2:0 (1:0)

Branky: 19. Holman, 79. Strelec

V přípravném utkání na probíhajícu sezónu však hráči Senice dokázali přelstít družstvo z hlavního města Slovenska poměrem 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.