Utkání tedy nakonec skončilo výhrou hostí 0:2, když se o obě branky postaral Josef Bazal. Domácí celek měl několik slibných šancí, ale neproměnil je a musí přijmout šestou prohru v řadě.
93
Domácí se snaží ještě dobýt branku Holého, ale obrana hostů pracuje spolehlivě.
90
Nastavují se tři minuty.
90
A další roh pro domácí.
89
Poslední změna u hostů, kdy zraněného Marcela Šťastného nahradil Tomáš Vejr.
88
Rohový kop pro domácí, ale na hrací ploše leží jeden z hostujících hráčů a je to Marcel Šťastný.
87
Druhá změna v celku hostů. Zdeňka Koukala nahradil Jean-Thierry D´Almeida.
87
Do koncovky se dostal Vukadinovič, ale mířil hodně vedle domácí branky.
85
Další vyložená šance domácích, ale na Poučkovu nabídku před branku se nikdo z domácích nedostal a míč skončil v zámezí.
84
Za faul viděl žlutou kartu hostující Josef Bazal.
82
Žižkov právě vstřelil branku! Hosté se poprvé ve druhé půli dostali pořádně před domácí branku a hned je z toho gól, který vstřelil opět JOSEF BAZAL, jenž propálil míč na přední tyč – 0:2!
80
Pouček se nyní dral do útoku přes Dresslera, který však upadl a sudí mu to zbaštil a odpískal útočný faul.
78
Poslední změna v domácím celku Pavla Němečka nahradil Jan Řezníček.
77
Další závar ve vápně Žižkova, kdy Holý nedosáhl na centr Přibyla, ale střelu Hundáka z otočky vykopl obránce hostí z brankové čáry.
75
Hosté podnikli rychlý brejk, ale míč skončil v zázemí a domácí rozjíždějí další útočnou akci.
74
Po Hundákově centru se hosté ubránili. A ani další obléhání žižkovské branky k vyrovnání nevedlo.
73
Přímý kop pro domácí z levé strany.
71
Druhá změna Pardubic a znovu v útoku, kdy Radima Fikejze nahradil Václav Sklenář.
70
Žlutou kartu viděl za faul na polovině hřiště Petr Kudrna.
69
První změna u hostů. Vojtěch Hadaščoka vystřídal Vukadin Vukadinovič.
69
Míč skonči po dvou centrech Hundáka u Holého.
68
Pardubičtí kombinují na polovině Žižkova a je z toho rohový kop.
66
Po chybě Žižkova v rozehrávce vysunul Jeřábek do šance Poučka, ale jeho střelu Holý vyrazil a navíc byl odpískán ofsajd.
65
Dnešní utkání sleduje 809 diváků.
64
Po příhře Kudrny byl ve vápně v koncovce atakován Hundák, ale sudí nereagoval a dorážku Fikejze vyrazil Holý.
63
Domácí se ubránili, když hráči zablokovali hned dva střelecké pokusy.
62
Dostálek nedovoleně na rohu velkého čtverce fauloval a viděl ŽK. Slibná standardka pro Žižkov.
60
Hundák dával míč z levé strany před branku, ale Holý byl u míče dříve než Pouček.
60
Po rohu pálil v těžké pozici Voltr, ale nad.
59
A vzápětí další roh.
58
V útočné akci hosté, kteří však nikam nepospíchají a přesto vybojovali rohový kop.
57
První změna v domácím celku, když Martina Klátila vystřídal Lukáš Pouček.
56
Pardubičtí podnikli pěknou kombinační akci, ale chyběla finální přihrávka.
56
Po odraženém míči zakončoval technicky Bartošák, ale mířil vedle.
55
Němeček nyní nedovoleně fauloval na své polovině a žižkovští mají další přímý kop.
53
Koukalův centr ale dolétl až do Shejbalových rukavic.
52
Sudí daroval trestný kop hostům na pravé straně jejich poloviny.
51
Po levém křídle unikal Koukal a vybojoval autové vhazování.
49
Domácí to zkusili kolmou přihrávkou, ale Fikejz byl v ofsajdu.
49
Druhý poločas se prozatím bojuje ve středu hřiště.
46
K žádným změnám v sestavě prozatím nedošlo a útokem začali domácí.
46
45
První poločas přinesl zajímavý fotbal a zejména v úvodu byli domácí výrazně aktivnější. Jenže své šance nevyužili a přišel trest z kopačky Bazala. V úplném závěru první půle to již vypadalo na jistý gól Hundáka, ale k vyrovnání překvapivě nedošlo.
45
Druhý poločas začne přibližně v 11,19.
45
45
Tak to je nevídané, co domácí nyní nedali. Po příhře Jeřábka dal Klátil míč před branku na úplně volného Hundáka, který zblízka nepochopitelně minul!
42
Domácí se ubránili, ale odražený míč s před vápnem dostal ke Koukalovi, který se ho snažil technicky usměrnit do branky, ale míč skončil kousek nad.
42
A po hlavičce Přibyla mají další,
41
Hosté nyní poslali do vápna domácích tři nebezpečné centry ze strany a vybojovali nakonec roh.
39
Domácí se snaží dostal do šance, ale pas Tischlera skončil u Holého.
37
Útočná akce Pardubic skončila ofsajdem Fikejze.
36
Rohový kop Pardubic.
34
Domácí měli výhodu přímého kopu z levé strany, ale hosté se znovu ubránili.
32
Žižkov právě vstřelil branku! Do koncovky se ve vápně domácích dostal JOSEF BAZAL, do jeho střely ještě nohou sáhl Němeček, čímž ztečoval míč mimo dosah Shejbala a otevřel skóre – 0:1!
31
Jeřábkova střela byla tečována na roh, ale od branky rozehrává Holý...
30
Po Hundákově centru se nikdo z domácích k zakončení nedostal.
Následně trestný kop Pardubic po faulu na Fikejze kousek před velkým čtvercem.
29
Faul Bartošáka na Dostálka u rohového praporku.
29
Šťastný pasem vysouval Koukala, ale ten míč nezpracoval a skončil u Shejbala.
28
Pro změnu útočný faul hostů na Hundáka.
27
Trestný kop pro hosty na polovině hřiště po skluzu Fikejze.
25
Podrazký rozehrál signálem, ale domácí se ubránili.
24
Po centru se domácí ubránili, ale následně mají hosté trestný kop zhruba 25 metrů před pardubickou brankou.
23
Rohový kop pro Žižkov.
23
Na polovině Pardubic vhazují Pražané.
22
Slibná akce domácích byla zastavena zdviženým praporkem asistenta rozhodčího pro ofsajd.
20
V nebezpečném útoku byli hosté, ale domácí se ubránili.
19
Na levém křídle operoval Hadaščok, ale vybojoval jen aut.
18
Míč je nyní u Shejbala, který bude vykopávat.
17
Na polovině Pardubic vhazují aut žižkovští.
17
Šejvl vysunul do útoku Hundáka, ale ten o míč přišel.
16
Po několika hlavičkách vhazují znovu domácí.
15
Ten jim ale nic nepřinesl a domácí budou vhazovat.
15
První roh vybojovali hosté.
15
Po rozehrání Hundákem hlavičku Jeřábka Holý chytil.
14
Domácí jsou i nadále velmi aktivní a Fikejz vybojoval roh.
13
Pardubičtí v útoku, ale po akci Klátila s Dostálkem se hosté ve vápně ubránili a následná střela Hundáka šla mimo branku.
12
Do koncovky se ale nakonec dostali, jenže střela Bazala šla vedle.
11
Hostům nyní trochu vázne rozehrávka.
10
Hosté rozehrávají po útočném faulu Kudrny na Podrazkého.
9
Hundák připravil vyloženou šanci pro Klátila, ale ten si míč posunul trochu dál, než by se mu hodilo a Bartošák tak skluzem zachránil hosty zahráním na roh. Po něm se Žižkov ubránil.
7
Po křížném pasu Bartošáka přiťukávall Hadaščok míč nabíhajícímu Dresslerovi, ale Shejbal byl u míče dříve.
6
Na druhé straně útočný faul Voltra.
5
Po akci Hundáka se již domácí radovali z branky, ale sudí ji neuznal pro údajné hraní rukou Dostálka, který zblízka uklízel míč do sítě.
5
Další pas hostů Bazal naštěstí pro domácí nezpracoval a míč sebral Shejbal.
4
Domácí budou rozehrávat z půlky hřiště, kde byl faulován Hundák.
3
Poprvé v zápase se míč dostal po pasu Koukala ke Shejbalovi.
2
Na míči začali hosté.
1
Oba celky vedeni trojicí sudích již nastupují na hrací plochu.
Necelá čtvrthodina schází do zahájení utkání a oba celky se ještě pilně rozcvičují na hrací ploše.

FK Pardubice: Shejbal – Přibyl, Tischler, Němeček, Šejvl – Dostálek, Kudrna, Jeřábek, Hundák – Klátil, Fikejz.
Náhradníci: Čihař – Vencl, Řezníček, Pospíšil, Pouček, Jarosz, Sklenář.

FK Viktoria Žižkov: Holý – Dressler, Šťastný, Bodeček, Bartošák – Hadaščok, Podrazký, Súkenník, Bazal, Koukal – Voltr.
Náhradníci: Pokorný – Štochl, Vejr, D´Almeida, Vukadinovič, Škoda, Procházka.

Rozhodčí: Ardeleánu – Vysloužil, Pochylý.
V rámci 28. kola FNL se utkají domácí Pardubice s Viktorií Žižkov.
Domácí celek se po pěti prohrách v řadě propadl tabulkou na 9. místo. Bodový zisk se zastavil na 34 bodech, při skóre 31:29.
Naopak viktoriáni jsou v tabulce pátí, se ziskem 44 bodů a skóre mají 37:27.
V podzimním utkání vyhrál Žižkov 2:0 (0:0), když na začátku druhé půle vstřelili branky domácí Sivrič a Voltr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.