Fotbalová národní liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Příbram - 27. dubna 2024   10:15

Chrudim
Chrudim
20' Mašek  • 32' Mašek  • 62' Jan Řezníček  • 71' Mašek  • 78' Mašek  • 85' Langhamer
6:3
(2:2)
Příbram
Příbram
2' Coňk   • 17' Čejka   • 88' Brabec
Chrudim
Floder – Míka, Toml, F. Novotný (90. Borkovec), Kosek – Jan Řezníček – Skwarczek, Langhamer, Záviška (80. Kesner) – D. Látal (90. Bauer), Mašek (82. Zvolánek).
Šerák – Koukola, Kutík.
Kvítek – Bureš, Líkař
Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim
1070 diváků
Příbram
Melichar – Hošek, Jahić, Fišl, Čejka (63. Fall) – Coňk (79. F. Matoušek), Nečas – Dudl, Švestka (79. Brabec), Hudec – O. Novotný (63. Nkwinga).
Melzoch – Antwi, Andronikou.

90'
90'
Střídání v týmu MFK Chrudim:
ze hřiště odchází David Látal, přichází David Bauer,
ze hřiště odchází Filip Novotný, přichází Adam Borkovec.
88'
Příbram právě vstřelila branku!
Hosté využili standardní situaci a snižují na rozdíl tří branek! JAN BRABEC hlavičkou poslal balon o břevno za záda Jiřího Flodera – 6:3!
85'
Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí nemají ještě dost! DANIEL LANGHAMER dostal z levé strany balon do pokutového území, zbavil se bránícího hráče a poté v poklidu zakončil mimo dosah brankáře Melichara – 6:2!
84'
Utkání se již spíše dohrává, domácí hráči se snaží především bavit své fanoušky a chtějí přidat ještě nějakou tu trefu.
82'
ze hřiště odchází Lukáš Mašek, přichází Michal Zvolánek.
80'
ze hřiště odchází Jan Záviška, přichází Ondřej Kesner.
79'
Střídání v týmu FK Příbram:
ze hřiště odchází Matyáš Coňk, přichází Filip Matoušek,
ze hřiště odchází Patrik Švestka, přichází Jan Brabec.
78'
One-man-show LUKÁŠE MAŠKA nekončí! Centr z pravé strany na zadní tyč přistál na noze chrudimského útočníka, který dává čtvrtou branku v dnešním zápase – 5:2!
77'
Skvělá práce a pochvala pro Novotného, který se ztraceného balonu vybojoval rohový kop pro Chrudim.
76'
Dnešní utkání sleduje 1070 diváků.
75'
Střela Winnyho Loice Nkwingy skončila zcela mimo tři tyče, domácí brankář Floder pošle míč do hry výkopem.
74'
Jiří Hudec na opačné straně technickou střelou umístil balon pouze do rukavic připraveného brankáře Flodera.
73'
Chrudim se nyní baví ryzím fotbalem! Domácí šli velmi rychle do přečíslení čtyři na tři, celá akce skončila na malém vápně na noze Davida Látala, který smolně svojí levačkou nastřelil pravou nohu a hosté tak budou pouze rozehrávat od vlastní branky!
71'
Nejlepší ofenzíva soutěže znovu úřaduje! Rohový kop přinesl prodloužený centr na zadní tyč, kde stál osamocený LUKÁŠ MAŠEK a doklepnutím do branky dokonal svůj dnešní hattrick – 4:2!
70'
Na Příbram padla velká deka. Rychlá chrudimská akce po levé straně skončila hodně nepřesným odkopem jednoho ze stoperů hostí, který se snesl jen kousek vedle branky.
69'
Nepřesný výkop Jiřího Flodera vrací míč na kopačky hráčů Příbrami.
67'
Daniel Kosek se přes Nkwingu k centru nedostal, domácí se ale mohou těšit na další rohový kop.
66'
Fišl podržel Maška, domácí budou i nadále pokračovat v tlaku.
65'
A pro Chrudim to mohlo být ještě veselejší. Langhamerův centr z pravé strany Melichar jen tečoval ke Koskovi, který už chtěl zakončovat, na poslední chvíli mu ale příbramský brankář do jeho zakončení sáhl a znemožnil ho.
63'
ze hřiště odchází Ondřej Novotný, přichází Vinny Loic Nkwinga,
ze hřiště odchází Felix Čejka, přichází Ngagne Fall.
62'
A domácím se to přece jen povedlo! JAN ŘEZNÍČEK před několika minutami napálil tyčku, nyní se ze stejného místa po sklepnutí od Langhamera dostal ke střele znovu a trefil to k tyči naprosto ukázkově! Domácí otáčí stav utkání a vedou 3:2!
60'
Domácí si říkají o razítko na obrat a jsou hodně nebezpeční. Jan Záviška šikovně přidržel balon, nakonec ho posunul na Daniela Langhamera, který ho zasekl a poté pálil již ve vápně. Jeden z obětavých hráčů Příbrami mu padl do střely a odrazil ji mimo hostující branku.
58'
Souvislou převahu Chrudimi utnul ofsajd Filipa Novotného.
57'
Jan Řezníček minulý týden napálil břevno, tentokrát orazítkoval brankovou konstrukci znovu! Pravačkou se opřel do letícího míče a poslal ho do pravé tyče branky Příbrami!
56'
Zajímavý centr do šestnáctky našel hlavu Václava Míky, jehož pokus byl ale opět na poslední chvíli odražen mimo tři tyče Melicharovy klece!
55'
Obávaný střelec Daniel Langhamer dostal parádně nabito na pravačku, tvrdou ranou ale trefil jen bránícího hráče Příbrami. Následuje roh domácího celku.
53'
Jakub Nečas dostal balon na hruď do pokutového území, jeho následná rána do bránícího Novotného byla zbytečná. Sudí totiž odmávali a odpískali ofsajd.
52'
Vždy ledově klidný Jan Řezníček teď pořádně rozbušil srdce chrudimských fanoušků, protože přihrávku na vlastního brankáře poslal absolutně mimo jeho dosah a balon již směřoval do sítě. Floder se stihl vrátit a následně spolu s obranou zvládl i pokračující akci Příbrami.
49'
Po centru Závišky se Chrudimští těší na další rohový kop.
48'
Na opačné straně padl ve vápně po centru Daniel Fišl, rozhodčí ale pouze zakroutil hlavou.
46'
Domácí se do druhé půle vrhli po hlavě. David Látal se šikovně uvolnil i v pokutovém území, následná rychlá střela na přední tyč mu ale nevyšla podle představ.
46'
První bláznivá polovina je za námi. Příbram začala skvěle a v prvních patnácti minutách si vypracovala dvoubrankové vedení, poté ale začali hrát domácí a ti díky trefám Lukáše Maška vyrovnali! O bodech se tak bude rozhodovat až ve druhém poločasu.
45+1'
44'
Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Lukáš Mašek).

Žlutá karta pro tým FK Příbram (Michal Hošek).
43'
Centry do šestnáctky nic nepřinesly, naopak poměrně nebezpečně vypadalo zakončení Švestky. Jeho střela ale branku Chrudimi minula.
41'
Pro změnu skrumáž před brankou Chrudimi, nejblíže zakončení byl Ondřej Novotný, který byl ale nakonec zablokován. Nyní si museli domácí fanoušci částečně oddychnout, nyní budou sledovat roh Příbrami.
40'
Po sraženém centru Daniela Langhamera bude chrudimský tlak pokračovat rohovým kopem.
39'
Problémy hostí v kombinaci málem potrestal Lukáš Mašek, nakonec se ale ani jemu nepodařilo zakončit.
37'
Po delší době zahrozila také Příbram. Centr na zadní tyč dostal do ideální střelecké pozice sklepnuto Jiří Hudec, který ale dlouho váhal se zpracováním a jeho zakončení bylo nakonec zblokováno. Pro utišený balon si nakonec došel Floder.
36'
Filip Novotný zkusil vypálit zpoza pokutového území, jeho ránu ještě na poslední chvíli tečoval Lukáš Mašek, ale jeho vychýlení poslalo balon jen o kousek vedle levé tyče příbramské branky!
35'
Hosté jsou v defenzívě momentálně hodně nejistí a aktivní Chrudim toho chce co nejdříve využít.
33'
Žlutá karta pro tým FK Příbram (Ondřej Novotný).
32'
Je vyrovnáno! Domácí nakonec rozehráli standardku nakrátko na Daniela Koska, jeho prudký centr přinesl závar ve vápně, na jejímž konci byl posledním, kdo se balonu dotkl LUKÁŠ MAŠEK a druhou trefou v zápase vyrovnal na 2:2!
32'
Švestka po dlouhém výkopu Flodera přistrčil Langhamera a Chrudim tak dostane k dispozici další standardku.
31'
Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Filip Novotný).
30'
Zdá se, že po zběsilé dvacetiminutovce se nám hra uklidnila, již nějakou tu dobu čekáme na příležitost na jedné či druhé straně. Teď si kombinaci užívají hráči Chrudimi.
28'
Tentokrát se Jan Řezníček pokusil rozběhnout Daniela Koska, ten však míč na hrací ploše nezachytil. Příbramští budou v klidu kombinovat na vlastní polovině.
27'
Další obléhání příbramské šestnáctky skončilo centrem Jana Řezníčka do náruče brankáře Martina Melichara.
26'
Po delší době jsme viděli delší kombinaci Příbrami, tu ukončil nepřesným pasem z voleje Novotný.
25'
Pro další centr si již bez pochyby došel gólman Melichar.
24'
Chrudimští reklamovali nastřelenou ruku ve vápně Příbrami, rozhodčí Kvítek ale ukázal znovu na rohový praporek.
23'
Sražený centr Skwarczeka nažene hlavičkáře Chrudimi do pokutového území – roh.
22'
A Chrudim je hladová po vyrovnání. Postupujícího Řezníčka zastavil faulem na žlutou kartu Daniel Fišl.
20'
Gólostroj v Chrudimi nekončí! Rychlá akce po pravé straně až do pokutového území přinesla centr Látala na přední tyč, kde si sběhl LUKÁŠ MAŠEK a z voleje poslal po zemi balon do sítě Příbrami – 1:2!
19'
Domácí se směrem dopředu nepřestávají snažit, nic jiného jim ani nezbývá. Po dalším faulu centr Skwarczeka defenzíva Příbrami odvrátila.
17'
Domácí měli k dispozici standardku, jenže s ní nenaložili úplně nejlépe a naopak na druhé straně inkasují! FELIX ČEJKA vyrazil do rychlého protiútoku, dostal balon za obranu a na poslední chvíli posunul míč pod padajícím Floderem až do sítě – 0:2!
16'
Žlutá karta pro tým FK Příbram (Felix Čejka).
15'
Jak jsem Příbram chválil za prvních deset minut, momentálně se nechávají hosté hodně zatlačit a jejich vápnem lítá jeden nepříjemný balon za druhým.
14'
Domácí začínají mít herní převahu. Filip Novotný to tentokrát vzal po pravé straně a centrem hledal právě Jana Závišku. Jeho hlavička v záklonu zamířila nad příbramskou branku.
13'
Dobré čtení hry předvedl Daniel Kosek, jenž vystihl rozehrávku soupeře a naopak založil protiakci. Centr aktivního Jana Závišky však zamířil pouze do náruče připraveného Melichara.
11'
Secvičený signál domácích přinesl balon na do zadní části pokutového území, zde ale Řezníček z voleje netrefil vůbec přesně.
10'
Skvělý přehled ve středu hřiště ukázal Daniel Langhamer, který založil přes Koska hodně zajímavou akci! Míč nakonec dostal až do vápna Jan Záviška, jehož střela pořádně protáhla Melichara! Následuje roh Chrudimi.
9'
Příbram zatím hraje na východě Čech skvěle, domácí k ničemu nepouští a sama sympaticky kombinuje. Chrudimští zřejmě zůstali myšlenkami ještě v kabině.
7'
Další pokus o chrudimskou akci po levé straně zastavil hvizd rozhodčího, Záviška se dostal s balonem mimo hrací plochu.
6'
Následný přetažený centr na zadní tyč vrátil Novotný hlavou hodně nepřesně, balon skončil v zámezí. Brankář Melichar rozehraje z klidu.
5'
Kolmice Koska se snažila rozběhnout Závišku, hostující defenzíva do rychlé souhry Chrudimi včas zasáhla.
4'
A hosté stále nemají dost, Hudcův individuální průnik skončil až na hranici pokutového území. Nyní poprvé v zápase kombinuje Chrudim.
2'
Tak to bylo hodně rychlé! Hosté ještě Chrudimi nepůjčili po rozehrávce ani balon a došli si po zákrok na útočné polovině, následovala standardka a závar ve vápně, který zakončil tečovanou dorážkou MATYÁŠ COŇK – 0:1!
1'

MFK Chrudim: Floder – Míka, Toml, F. Novotný, Kosek – Jan Řezníček – Skwarczek, Langhamer, Záviška – D. Látal, Mašek.
Náhradníci: Šerák – Borkovec, Koukola, Kutík, Bauer, Kesner, Zvolánek.
Trenér: Radek Kronďák

FK Příbram: Melichar – Čejka, Coňk, Nečas, Fišl, Jahić, Dudl, Švestka, Hudec, Hošek, O. Novotný.
Náhradníci: Melzoch – F. Matoušek, Antwi, Brabec, Fall, Andronikou, Nkwinga.
Trenér: Roman Bednář

Rozhodčí: Kvítek – Bureš, Líkař.
Soupeřem Chrudimi bude celek FK Příbram. Tým, jemuž budou po skončení soutěže části administrativně odečteny dva body, stále drží první polovinu tabulky. S jednobodovou ztrátou právě na pátou Chrudim je Příbram sedmá a na východě Čech tak uvidíme přímý souboj tzv. "o šest bodů". Stejně jako domácí mají i hosté z posledních dvou zápasů jediný bod. Uhráli remízu s Táborskem a přivezli si pětigólový příděl ze hřiště pražské Sparty.
Chrudimští fotbalisté drží i šest kol před koncem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY skvělé páté místo, po dvou bodových ztrátách za sebou by ale nyní rádi bodovali naplno. Tým Radka Kronďáka naposledy remizoval doma s Varnsdorfem 1:1, poté podlehl o záchranu bojující Viktorii Žižkov na jejím hřišti 1:3 a jeho jasným cílem je návrat na vítěznou vlnu.
Tři domácí zápasy v řadě se chrudimským fotbalistům podařilo bodovat, stejný cíl mají i v sobotu 27.4.2024 v 10:15 proti Příbrami. V souboji dvou celků z horní poloviny tabulky budou chtít odčinit zaváhání ze hřiště žižkovské Viktorie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.