Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Toulouse : Reims - 22. ledna 2019   18:30

Toulouse
Toulouse
44' Iseka  • 68' Garcia  • 82' Iseka  • 119' Gradel
4:4
(1:0)

4:3 (PEN)

Reims
Reims
47' Dian   • 77' Oudin   • 87' Chavalerin   • 108' Cafaro
Toulouse
Goicoechea – Moreira, Amian (32. Sidibé), Shoji, Diakité, Sylla – Bostock (71. Cahuzac), Garcia (94. Mubele) – Jean (84. Dossevi), Gradel (C), Iseka.
Reynet – Sidibé, Cahuzac, Koné, Dossevi, El Mokeddem, Mubele.
Turpin
Stadium Municipal, Toulouse
Reims
Mendy – Engels, Kamara, Foket, Abdelhamid – Romao (75. Chavarria), Chavalerin – Dingomé (75. Mbemba), Oudin (85. Cafaro), Ojo – Dia (100. Fontaine).
Carrasso – Disasi, Fontaine, Cafaro, Martin, Mbemba, Chavarria.

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 1:5. Rohy: 5:13. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:19.
Max Gradel uspěl i při své druhé penaltě a poslal tak svůj tým Toulouse FC do dalšího kola francouzského poháru. Všem čtenářům přeji hezký večer a děkuji za jejich vytrvalost při tomto maratónovém utkání.
Mathieu Cafaro neproměňuje.
Max Gradel střelou pod břevno opět proměňuje.
Thomas Foket proměňuje střelou k tyči.
Mathieu Dossevi proměňuje střelou k levé tyči, brankář směr vystihl, ale nedosáhl.
Střílení penalt začíná.
Gradel si již penaltu úspěšně vyzkoušel a ve 119. minutě vynutil domácím penaltový rozstřel, kde se může stát cokoliv. Zde již není žádný favorit, záleží pouze kdo udrží pevné nervy a bude míti více štěstí.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
119'
Toulouse právě vstřelilo branku!
MAX GRADEL si dlal tréninkové cvičení a byl velmi úspěšný střelou pod břevno byť brankář určil správně směr 4:4! O postupujícím do dalšího kolo rozhodnou penalty!
118'
Ale rozhodčí viděl faul na Dosseviho a bude to pokutový kop!
117'
Centr domácího hráče jde mimo.
116'
Hráči Reimse pouze odkopávají, domácí hráči zatím mají pouze jalový tlak.
115'
Obrana hostí zatím ustála tlak i nebezpečné míče do pokutového území.
114'
Hosté dostali míč do sítě, ale již bylo pískáno porušení pravidel, branka proto nemůže platit.
113'
Gradel napálil z přímého kopu Chavalerina a ten se nechává ošetřovat na hrací ploše.
112'
Gradel na zemi a nebude to ani rohový kop.
111'
Žlutou kartu dostává Yunis Abdelhamid (Stade de Reims).
110'
Gradel pelášil k brance soupeře, sestřelil ho Abelhamid, ale jelikož nebyl posledním hráčem bude to jen žlutá karta.
108'
Reims právě vstřelilo branku!
Rychlý přechod, míč po zemi od Oja před branku, kde kiksl domácí brankář jenž míč minul následovala střela MATHIEU CAFARA z ostrého úhlu a ačkoliv první tyč hlídal obránce, míč končí v síti – 3:4!
107'
Žlutou kartu dostává Firmin Ndombe Mubele (Toulouse FC).
107'
Mubele loktem trefil Foketa.
106'
Po šikovné kličce byl expresně odeslán k zemi Mubele.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Obě mužstva si jdou na chvíli odpočinout a doplnit na svou lavičku tekutiny.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105+1'
Šikovný Dossevi byl nedovoleně zastaven.
105'
105'
Značně vychýlenou mušku předvedl Mbemba.
104'
Autové vhazování pro hostující celek.
103'
Toulouse FC vsází na kombinaci, Stade de Reims sází na totální destrukci.
102'
Kromě zmíněné šance domácích je fotbal v prvním prodloužení neskutečná nuda.
101'
Nákop Pabla Chavarria končí až koncovou čárou.
100'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Thomas Fontaine.
99'
Na výtečnou to pod tlakem udělal obránce domácího týmu, bude to pouze výkop od domácí branky.
98'
Gradel vyslal nádherný míč na zcela volného Iseku, který tentokráte neskutečně selhal a byl vychytán brankářem Mendym a míč končí za koncovou čárou – rohový kop pro Toulouse FC!
97'
Na levé straně hřiště byla čistým skluzem vystavena stopka Mubelemu.
96'
Tato snaha o brejk hráčům Stade de Reims vůbec nevyšla.
95'
Další hlavou odvrácený centr od hráčů Toulouse FC.
94'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Manu Garcia, přichází Firmin Ndombe Mubele.
93'
Prudkou střelu Dosseviho vyráží reflexivně brankář Mendy!
92'
Centr do pokutového území byl obráncem Reimsu odehrán rychle do zámezí.
91'
Začal první poločas prodloužení.
V utkání padlo 6 branek co si může nezaujatý divák více přát. Všechny branky + další důležité momenty můžete vidět v tomto textovém onlajnu zásluhou gifů od Jana Hochmana. O postupujícím musí rozhodnout prodloužení nebo pokutové kopy.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Utkání pomalu, ale jistě spěje k nerozhodnému konci.
90+3'
Rychlý kontr Stade de Reims končí nepřesnou střelou mimo branku.
90+2'
Centr zprava do pokutového území nenašel nikoho ve fialovém dresu.
90+1'
Hostující hráči dokázali odehrát míč do autu.
90+1'
Rohový kop pro Toulouse FC.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
88'
Žlutou kartu dostává Issiaga Sylla (Toulouse FC).
87'
Domácí obránci nedokázali uklidit míč po rohovém kopu a po neskutečných zmatcích a opět po teči obránce dostává míč do sítě XAVIER CHAVALERIN po přihrávce od Pabla Chavarria – 3:3!
85'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Remi Oudin, přichází Mathieu Cafaro.
84'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Correntin Jean, přichází Matthieu Dossevi.
82'
Gradel začal celou akci na pravé straně uvolnil Moreiru, jehož centru přizvedl obránce Reimsu k míči se dostal hlavou Sidibé a dříve něž stačil zasáhnout brankář Mendy, míče se ujal AARON LEYA ISEKA a po šikovné kličce brankáři uklízí míč do odkryté brány – 3:2!
81'
Garcia se v souboji jeden na jednoho neprosadil a dopředu mohou ihned hráči Stade de Reims.
80'
Gradel byl nedovoleně napaden před svým pokutovým územím.
79'
Žlutou kartu dostává Kalidou Sidibe (Toulouse FC).
77'
Rychlý kontr vedl Reims k dalšímu gólovému zásahu po přihrávce od Sheiy Oja se i přes veškerou snahu obránců před brankovou čárou prosazuje gólově REMI OUDIN a vyrovnává na 2:2!
75'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Tristan Dingome, přichází Nolan Mbemba.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Jacques – Alaixys Romao, přichází Pablo Chavarria.
74'
Žlutou kartu dostává Xavier Chavalerin (Stade de Reims).
74'
Tvrdý zásah předvedl Chavalerin a to bude za žlutou kartu.
73'
Toulouse místo rychlého přechodu do útoku dlouze kombinuje.
72'
Hostující celek chystá první změnu ve svém kádru a to hned dvojnásobnou.
71'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází John Bostock, přichází Yannick Cahuzac.
70'
Nepřesný míč v kombinaci červenobílých.
68'
To samé trvalo až do chvíle, kdy míč obdržel MANU GARCIA po přihrávce od Sylly, který se již na to nemohl dívat a utěšenou střelou pravačkou strhává vedení na stranu Toulouse FC – 2:1!
66'
Domácí hráči hrají takovou uspávací házenou před pokutovým územím Reimse.
64'
Gradel se marně snaží vymyslet něco kloudného u levé postranní čáry.
62'
Obě obrany jasně převyšují své kolegy z útoku.
60'
Hostům chybí větší přesnost a klid v závěřečné fázi svých akcí.
59'
Centr hostí z pravé strany byl pohotovým obráncem zakopnut za postranní čáru.
58'
Centr z levé strany přeletěl pouze pokutové území a pak se ho ujal hráč Stade de Reims.
56'
Útočným faulem ve stylu držení se prezentoval útočník Jean.
55'
Ani z této příležitosti hráči Toulouse FC ve druhém poločasu směrem dopředu zatím nic kloudného nevymysleli.
54'
Po srážce s protihráčem musel být ošetřen na hlavě Garcia.
53'
Kapitán hostujícího celku byl faulován.
52'
K přímému kopu se postavil Remi Ousin vyslal pěknou střelu k tyči, ale perfektní zákrok předvedl brankář Goicoechea a míč vyrazil!
51'
Domácí hráč Gradel zahrál rukou těsně před svým pokutovým územím.
50'
Ojo sice u postranní čáry uspěl v osobním souboji proti Moreirovi, ale žádná větší šance z toho nebyla.
49'
To je nečekaný vývoj druhého poločasu a domácí celek bude muset znovu zapnout na vyšší obrátky.
47'
Ale tentokráte už měl trochu více štěstí než v předchozích případech a kanonýr BOUALYE DIA srovnává svou přesnou střelou na 1:1!
47'
Přes veškerou svou snahu míč na hrací ploše neudržel Foket.
46'
První poločas nabídl svižnou podívanou hlavně zásluhou Toulouse FC a to také vede díky brance Iseky v závěru poločasu. Hosté mělo také dost šancí, ale žádnou nedokázalo gólově využít. Druhý poločas bude zahájen cca v 19:33 hodin.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Corentin Jean (Toulouse FC).
45'
44'
Bostock rozehrál přímý kop ideálně a po zásahu AARONA LEYA ISEKY vede Toulouse FC zaslouženě – 1:0!
43'
Na hranici pokutového území byl faulován hráč Toulouse.
42'
Aktivita hráčů ve fialových dresech trvá.
41'
Kapitán Max Gradel byl zastaven v rozporu s pravidly fotbalu.
40'
Rohový kop pro hostující celek Stade de Reims.
38'
Hostující hrotový hráč Dia hlavičkuje mimo branku.
37'
I hosté dokáží zahrozit z rychlých brejků na kopačce měli dvě branky, ale stav utkání je stále bezbrankový 0:0.
35'
Skvělou střelu na branku vyslal dia a ještě lepší zákrok při vyražení míče do bezpečí musel předvést brankář Goicoechea!
34'
Ani útočná zteč Gradela nebyla úspěšná.
33'
Garcia dle sudího nebyl faulován a hra běží dál bez přerušení.
32'
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Kalidou Amian, přichází Klevin Sidibé.
32'
Další nedovolený zákrok na záložníka Toulouse FC.
30'
Fintu s míčem předvedl Corentin Jean a následně byl za to ztrestán faulem.
29'
Centr Oja se také nevešel mezi tři tyče a končí na horní síti branky.
28'
Sylla nedokázal z levé strany odcentrovat dle potřeb, jeho centr byl velmi nekvalitní a následuje ztráta míče.
27'
Obrana Toulouse včas zatarasila cestu hráči hostujícího celku.
26'
Centr z pravé strany do pokutového území hráč Stade de Reims promáchl.
25'
Diakité přizvedl míč, ale domácí brankář Goicoechea si poradil i s touto menší komplikací.
24'
Další skvělou práci v podobě čistého skluzu předvedl obránce Shoji.
23'
Útočný postup Jeana byl zastaven čistým způsobem.
21'
Z velké dálky to zkusil Chavalerin a je z toho po teči obránce rohový kop.
19'
Isekova sražená střela znamená další rohový kop pro Toulouse FC.
17'
Střelu Oja z brankové čáry odkopával na poslední chvíli pozorný Gen Shoji jenž zastoupil svého brankáře!
15'
Domácí tým neustále udává tempo hry.
14'
U postranní čáry došlo k faulu na domácího hráče.
13'
Většina akcí červenobílých jde zatím po levé straně jedna z nich teď byla zastavena za cenu faulu protihráče.
12'
Přímý kop pro celek z Reimse.
11'
Dia byl chycen v ofsajdovém postavení mimo hru.
10'
John Bostock byl stažen soupeřem za rameno na trávník.
9'
Po centru z pravé strany následovala nepřesná koncovka Stade de Reims.
8'
Unikající Dia ztroskotal v souboji jeden na jednoho.
7'
Po rohovém kopu hlavou jen o centimetry minul branku soupeře Issiaga Sylla.
6'
Před Gradelem musel včas zasáhnout obránce skluzem a následně byl míč odehrán na rohový kop pro Toulouse FC.
5'
Úvod utkání patří zatím jasně týmu Toulouse FC.
4'
Rohový kop pro celek Stade de Reims.
3'
Domácí celek po narážečce dostal míč do sítě Isekou, ale branka neplatí pro jeho ofsajd!
3'
Problémy domácích s rozehrávkou vyřešil Diakité.
2'
Centr Toulouse z pravé strany pouze přeletěl napříč celé pokutové území, aniž by ho někdo ve fialovém dresu trefil.
1'
Iseka byl nedovoleně poslán na trávník soupeřem.
1'
Toulouse bude hrát ve fialových dresech, Reims v bíločervených barvách.

Toulouse FC: Goicoechea – Moreira, Amian, Shoji, Diakité, Sylla, Bostock, Garcia, Jean, Gradel (C), Iseka.
Náhradníci: Reynet – Sidibé, Cahuzac, Koné, Dossevi, El Mokeddem, Mubele

Stade de Reims: Mendy – Engels, Kamara, Foket, Abelhamid, Romao, Chavalerin, Dingomé, Oudin, Ojo, Dia.

Reims – Štrasburk 2:1
V předchozím kole poháru Toulouse postoupilo přes družstvo Nice v poměru 4:1. Stade de Reims si zase pro změnu poradilo s celkem Racing Lens 2:0.
V osmifinále francouzského poháru se střetnou dva celky, které se velmi dobře znají z nejvyšší italské soutěže a sice Toulouse FC (13) se Stade de Reims (11) .