Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Janov - 20. prosince 2017   20:45

Juventus
Juventus
42' Dybala  • 76' Higuaín
2:0
(1:0)
Janov
Janov
Juventus
Szczesny – Lichtsteiner, Barzagli, Rugani, Asamoah – Marchisio, Bentancur, Sturaro – Costa (61. Higuaín), Dybala, Bernardeschi
Fabio Maresca – Claudio La Rocca, Daniele Bindoni
Juventus Stadium, Turín
Janov
Lamanna – Biraschi, Rossettini, Gentiletti – Lazovic, Omeonga, Cofie, Brlek, Laxalt – Centurion (72. Pellegri) – Galabinov
Zima – Landre, Palladino, Pellegri, Rodriguez, Rossi, Salcedo Mora

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Juventus nakonec zvítězil 2:0. Ve 25. minutě šli domácí do přečíslení 3 na 2, ale střela Costy skončila jen na skvělém zákroku Lamanny. Ve 42. minutě si míč na hranici vápna zpracoval Dybala a skvělou střelou k levé tyči poslal Juventus do vedení! V 76. minutě si navedl míč ke středu Dybala, následně ho předal Gonzalu Higuaínovi, který se dostal přes obránce a střelou k levé tyči poslal Juventus do dvoubrankového vedení. V 84. minutě rozhodčí nejprve nařídil pokutový kop pro Janov, ale nakonec ho zrušil. Juventus tak vyhrál 2:0 a postoupil do čtvrtfinále.
90+5'
90+5'
Nyní se k míči dostal i domácí brankář Szczesny, který předal míč svým obráncům.
90+4'
Míč si vzal Paulo Dybala, ale střelu z přímého kopu opět poslal pouze do postavené zdi.
90+3'
Po faulu hostujícího hráče bude mít Juventus přímý kop z velmi dobré pozice.
90+2'
Domácí hráči kontrolují hru a o postupujícím týmu je pravděpodobně rozhodnuto.
90+1'
Ricci se dopustil faulu a dostal žlutou kartu.
90+1'
Rozhodčí nastavil pět minut nad rámcem základní hrací doby.
90'
Paulo Dybala se provinil faulem na půli Janova.
88'
Higuaín se dostal ke střele, kterou vyslal zpoza vápna k pravé tyči, ale brankář Lamanna si sní poradila a chytil jí.
87'
Hostům se čas velmi rychle krátí a navíc drží míč právě domácí tým Juventus Turín.
86'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Bernardeschi, přichází Matuidi.
85'
Gonzalo Higuaín se dostal ke střele, ale tu následně poslal jen nad bránu Lamanny.
85'
Nyní se domácí dopustili faulu na půlce Janova.
84'
Penalta se ruší! Hlavní rozhodčí Fabio Maresca rozhodl, že Asamoah se nedopustil faulu ve svém vápně!
83'
Ovšem hlavní rozhodčí Fabio Maresca se ještě jde podívat na videozáznam.
83'
Asamoah srazil k zemi Pellegriho ve svém vápně a rozhodčí ukázal na pokutový puntík.
83'
Byla nařízena penalta pro Janov.
82'
Rossi se dostal ke střele, ale ta šla pouze nad bránu Juventusu.
81'
Nyní se domácí hráč dopustil faulu a u míče bude opět Janov.
80'
Asamoah jenom posunul míč zpátky dozadu na obranu. Juventus vede o dva góly a je velmi blízko k postupu do čtvrtfinále italského poháru, který v minulé sezóně dokázali vyhrát.
78'
Opět jsou u balónu domácí, ale následně ztratili míč a Janov bude mít autové vhazování.
77'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Galabinov, přichází Rossi.
76'
Juventus právě vstřelil branku!
Dybala se s míčem dostal ke středu, kde předal míč GONZALU HIGUAÍNOVI, ten si míč prostrčil přes obránce a následnou skvělou střelou k levé tyči poslal Juventus do dvoubrankového vedení! Asistence: Dybala.
75'
Juventus nikam nespěchá a drží míč ve středu hrací plochy.
74'
Higuaín už nedostihl míč na hrací ploše a Lamanna tak má odkop od své svatyně.
73'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Lichtsteiner, přichází Chiellini.
72'
Chvíli potom co se Pellegri dostal na hřiště už dostal žlutou kartu.
72'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Centurion, přichází Pellegri.
70'
Centr nebyl špatně zahrán, ale míč odhlavičkovala obrana Juventusu. Následně se hostující hráč dopustil faulu, ale rozhodčí kartu nevytáhl.
69'
Bernardeschi se dopustil faulu a Janova má přímý kop z levé strany.
68'
Hosté nyní zatápí obraně Juventusu a drží míč pár metrů před hranici šestnáctky.
67'
Rugani se dopustil nedovoleného zákroku a u míče tak bude opět Janov.
66'
Domácí se dostali až do vápna, kde Higuaín místo střely ještě dával přihrávku před bránu, což ale nebyl nejlepším nápad a míč získala obrana Janova.
65'
Následný centr z pravé strany chytil do své moci domácí brankář polák Szczesny.
64'
Galabinov se opět dostal ke střele přibližně z osmnácti metrů, ale tentokrát zamířil těsně vedle levé tyče.
63'
Pomalým tempem se dopředu dostal Juventus, ale následně Bernardeschi svou nepřesnou přihrávkou našel pouze hráče Janova a hosté tak jdou dopředu.
62'
Autové vhazování nyní má domácí Juventus.
61'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Costa, přichází Higuaín.
61'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lazović, přichází Ricci.
60'
Galabinov se nyní dostal ke střele u hranice vápna, ale Szczesny předvedl skvělý zákrok a vyrazil míč mimo domácí svatyni. Následuje rohový kop pro Janova.
59'
Douglas Costa poté dostal míč na hranici vápna, odkud i vystřelil, ovšem při jeho pokusu mu podklouzla stojící levá noha a tak se míč k brankáři Lamannovi pouze dokutálel.
58'
Janova jde opět dopředu, ale tentokrát po pravé straně neprošel a dopředu tak jde opět Juventus. Ovšem nikam nespěchají.
57'
Zákrokem na hranici faulu se provinil hostující hráč, ale rozhodčí do píšťalky nefoukl, jinak by Juventus měl přímý kop ze sedmnácti metrů.
56'
Brlek vybojoval míč zpátky na svou stranu. Ve druhé půli jsme zatím neviděli žádnou vážnější šanci.
54'
Hosté jsou u míče, který drží na vlastní půli. Následná přihrávka ale skončila pouze u hráčů Juventusu.
53'
Bernardeschi se pokoušel projít do vápna, ale obránce Janova ho zastavil. Následná rána Bentancura skončila pouze vedle levé tyče.
52'
Hosté se dostali až do vápna, ale následná střela skončila pouze v boční síti domácí brány.
51'
Střela domácího skončila pouze v zámezí a Lamanna bude mít další odkop od své brány.
49'
Nyní si zahrál i domácí brankář Szczesny, který ale odkopl míč před dotírajícími útočníky Janova.
48'
Nyní drží míč hosté na své půli a snaží se projít blíž k vápnu turínského velkoklubu.
47'
Costa se chtěl dostat ke střele, ale byl nachytán v ofsajdové pasti.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První půle je za námi. Juventus vede těsně 1:0. Ve 25. minutě šli domácí do přečíslení 3 na 2, ale střela Costy skončila jen na skvělém zákroku Lamanny. Ve 42. minutě si míč na hranici vápna zpracoval Dybala a skvělou střelou k levé tyči poslal Juventus do vedení!
45'
45'
Další šance Juventusu, kdy se nejprve dostal ke střele na hranici vápna Marchisio, ale i po teči domácího hráče skončil míč jen u brankáře Lamanny.
44'
Galabinov se provinil faulem ve středu hřiště, za který byl oceněn žlutou kartou.
42'
PAULO DYBALA dostal přihrávku na hranici vápna od Marchisia, kde si míč skvěle posunul na levou nohu a skvělou střelou k levé tyči poslal Juventus do vedení 1:0! Asistence: Marchisio
41'
U míče jsou opět domácí, kteří se snaží projít do vápna.
39'
Dybala se dostal k míči ve vápně, ale z jedné netrefil míč nejlépe a ten skončil pouze vedle brány.
38'
Nyní se k míči dostali hosté, ale poté jej ztratili a Juventus tak má další autové vhazování.
37'
Ovšem následný přímý kop Dybaly skončil vedle brány Janova a Lamanna bude mít další odkop od své svatyně.
35'
Hostující hráč Gentiletti se provinil naprosto jasným faulem na Dybalu a dostal žlutou kartu.
34'
Další střela domácích, když se ve vápně otočil a následně z voleje vystřelil Marchisio, ovšem bránu Lamanny výrazně přestřelil.
33'
Janov zatím hraje velmi dobře, hlavně tedy v obranné fázi, ale nebojí se ani zaútočit, když nyní dostal pod tlak domácímu obranu, ale míč nezískal.
32'
Kombinace Janova je u konce, když míč skončil jen za bránou Szczesného.
31'
Ke střele se na levé straně dostal domácí hráč, ale přestřelil bránu Lamanny.
30'
Hosté se dostali dopředu, ale Szczesny získal míč do své moci.
29'
Nepřesná přihrávka Galabinova skončila jenom u domácího brankáře Szczesneho.
28'
Ovšem s následným centrem si obrana Janova lehce poradila a odhlavičkovala míč do bezpečí.
27'
Gentiletti se provinil faulem na pravé straně a Juventus tak bude mít přímý kop, ze kterého pravděpodobně přiletí centr do vápna.
26'
Juventus ovšem poslední minuty zatlačil na hosty, ale nynější centr zachytila obrana Janova.
25'
Poté dostal míč na levou stranu Douglas Costa, ale Lamanna předvedl skvělý reflex a vyrazil míč mimo tři tyče!
24'
Hosté neprošli po levé straně a Juventus jde do přečíslení 3 na 2!
22'
Hosté jsou opět u míče a zatím je hra velmi vyrovnaná.
20'
Domácí jdou po pravé straně, konkrétně Lichtsteiner, který vybojoval autové vhazování.
19'
Žlutou kartu dostává Lichtsteiner (Juventus FC).
18'
Bentancur poslal skluzem k zemi hostujícího hráče a dostal žlutou kartu.
17'
Asamoah je velmi aktivní na levé straně, ale tentokrát ho obránce Janova nepustil do vápna.
16'
Domácí vybojovali autové vhazování ve středu hrací plochy.
15'
Juventus opět drží míč blízko hranice vápna, poté se k míči opět dostal Dybala, ale obrana Janova neprostřelil.
14'
Poté se ale balónu zmocnili hosté, ovšem následně míč skončil jenom v zámezí za bránou Szczesného.
13'
Nyní domácí sice ztratili míč, ale po chvíli jej opět vybojovali a zkouší to po levé straně.
12'
Douglas Costa, někdejší hráč Bayernu Mnichov se nyní dopustil faulu ve středu hrací plochy.
11'
Bernardeschi poslal fantastický centr do vápna, kde si sbíhal domácí hráč, ale jen po pár centimetrů netrefil míč a Lamanna tak bude mít odkop od své brány.
10'
K přímému kopu se postavil nejlepší kanonýr Juventusu Paulo Dybala, ale svojí ránu trefil pouze postavenou zeď z janovských hráčů.
9'
Nyní se hostující hráč provinil faulem a Juventus bude mít přímý kop ze solidní pozice.
8'
Domácí se dostali až do vápna, kde šel do výskoku Paulo Dybala, ale jeho hlavička žádného spoluhráče nenašla.
7'
V dnešním klání je Juventus jasným favoritem, ale začátek utkání je zatím vyrovnaný.
6'
Janov získal autové vhazování na levé straně, ale následně ztratil míč a Szczesny se postará o odkop od brány.
5'
Obrana Juventusu drží míč ve středu hřiště a nikam nespěchá. Poté ho dostal Costa, ale přišel o něj a domácí Marchisio se dopustil faulu.
4'
Po faulu hostů jsou u míče opět domácí.
3'
Dybala přišel o míč ve středu hrací plochy a hosté tak mohou jít dopředu.
2'
Domácí Juventus Turín je od začátku utkání velmi aktivní, ale nyní má autové vhazování Janov.
1'
Nyní utrpěl pomezní rozhodčí ránu míčem. Juventus tak bude mít autové vhazování na pravé straně.
1'

Juventus FC: Szczesny – Lichtsteiner, Barzagli, Rugani, Asamoah – Marchisio, Bentancur, Sturaro – Costa, Dybala, Bernardeschi
Náhradníci: Pinsoglio, Loria – Alex Sandro, Benatia, Higuaín, Chiellini, Khedira, Matuidi, Pjaca, Pjanić

Janov CFC: Lamanna – Biraschi, Rossettini, Gentiletti – Lazovic, Omeonga, Cofie, Brlek, Laxalt – Centurion – Galabinov
Náhradníci: Zima – Landre, Palladino, Pellegri, Rodriguez, Rossi, Salcedo Mora

Rozhodčí: Fabio Maresca – Claudio La Rocca, Daniele Bindoni.

Janov CFC:

Janov se v lize aktuálně nachází až na sedmnáctém místě se čtrnácti body a skóre 14:22. V italském poháru se nejprve v domácím prostředí utkal s druholigovým týmem Cesena. První poločas sice hosté vyhráli 1:0, ale ve druhé půli vsítili domácí jedinou branku a šlo se do prodloužení. V tom se prosadil pouze domácí hráč Laxalt a Janov tak vyhrál 2:1. V momentálně posledním zápase poháru přivítal na své půdě Crotone. Tam padl pouze jeden gól, který vstřelil v 54. minutě Migliore. Janov tak opět těsně vyhrál, tentokrát 1:0. Hlavním trenérem je Davide Ballardini.

Juventus FC:

Juventus se v lize momentálně nachází na druhém místě se čtyřiceti jedna body a skóre 44:14. Na první Neapol ztrácí pouze jeden bod. Pro Juventus to dnes bude první letošní zápas v Coppa Italia. Minulou sezónu dokázal vyhrát tuto trofej, když si ve finále poradil s Laziem a vyhrál 2:0. V Lize mistrů se v základní fázi umístil na druhém místě za Barcelonou a zajistil si tak osmifinále, kde se utká s anglickým Tottenhamem. Nejlepším střelcem tohoto Turínského velkoklubu je Paulo Dybala, který se v lize trefil už dvanáctkrát. Juventus neobdržel branku už šest utkání v řadě. Hlavním trenérem je Massimiliano Allegri.
V osmifinále italského poháru Coppa Italia se proti sobě utkají týmy Juventus FC a Janov CFC. Tato mužstva se spolu naposled utkala před čtyřmi měsíci v lize, kdy se sice už v 7. minutě dostal domácí Janov do dvoubrankového vedení, ale následně vstřelil Dybala hattrick a Cuadrado se prosadil jednou. Juventus si tak odvezl výhru 4:2. Nyní se opět bude hrát na Juventus Stadium v Turíně. Tento stadion nabídne kapacitu pro 41 507 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Fabio Maresca a jeho asistenti Claudio La Rocca a Daniele Bindoni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.