Dulka byla po celý zápas opticky o něco méně aktivnějším celkem, avšak statistiku střel na svou stranu přehoupla v 92. minutě, kdy se do míče přesně opřel Kunič a razantně odmítl dělbu bodů. Trpký konec zápasu pro hostující celek.
90+2
Dukla právě vstřelila branku!
Domácí si vyčkali se smrtícím úderem na závěr zápasu. Po pokusu PETARA KUNIČE bude asi Skopce žlutá karta hodně mrzet.
90
Přeci jen dnes nějaký zápis. Skopec vyfasoval žlutou kartu za faul ve středu hřiště.
89
Sparta opět v náznaku šance ztrácí míč.
89
Nejen že jsme se nedočkali brankových hodů, ale dnes to vypadá na pěkný půst.
88
Na druhé straně to hosté zkoušeli po křídle a míč končí opět v autu.
87
Rodící se akci Sparty hatí Dulka rychlým odebráním míče a je z toho nebezpečný útok ve větším počtu se domácí hnali do vápna, ale zakončení se jim opět nevyvedlo.
85
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Micka, přichází Grafnetr.
84
Stupňující se tlak Sparty se promítl v další střelu mimo tyče.
81
Sympatický pokus mladíku Sparty z dálky, ale těží z toho odkopem Štěpánek.
79
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Neužil, přichází Adamec.
79
Další útok Sparty končí za brankovou čárou, ale tentokráte přičiněním domácích. Z rohu však změna skóre nepřišla a o míč se vede lítý boj ve středu hřiště.
77
Nakonec je z toho roh, ale kopnutý bez nápadu. U míče je Sparta.
76
Volný kop pro Dulku, vzdálenost tak maximálně na centr do vápna.
75
V začínající 75. minutě si píšeme další střelecký pokus domácích po rohovém kopu. Na střely srovnáno 5:5. Řečeno slovy klasika "a jinak šul-nul."
71
SE střídáními se nám roztrhl pytel. V dresu Sparty odchází Nedbal a nastupuje Měska, který tentokráte nepřichází pouze jako taktická krok pro natažení času a kouskování hry.
67
Střídá i domácí celek. Solaře nahradí Toman.
67
Hlavička mimo tyče a odkop pro brankáře Sparty.
66
Z ojedinělého kontru se rodí rok pro domácí.
64
Pokud se dá v pražském derby hovořit o celku hostí, pak tento, čili Sparta stupňuje tlak, který se projevuje územní převahou, ale obrana Dukly je konzistentní a zatím v klidu odkopává.
60
Sparta kopala dva rohy v rychlém sledu, když první odvrátila domácí obrana za brankovou čáru a ten druhý putoval daleko od branky do autu.
57
Další nepříliš úspěšný rohový kop pro domácí.
52
Sparťané drží míč na polovině Dulky, ale rozmnožují zatím pouze konto autových hodů.
49
Přímý kop šel hodně mimo a tyč a z protiútoku to naopak přímo na branku vzala Sparta. Brankář Štěpánek však byl pozorný.
48
Volný přímý kop pro Duklu.
46
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Miškovec, Skopec a Záviška, přichází Dobiáš, Nový a Mařík.
46
46
46
V lepší obraz hry lze věřit, protože 1 střela na branku od domácích, 2 ze strany hostí, to je opravdu málo. Dvojnásobné počty (tedy 2 a 4) střel mimo také nedaly moc šancí ke změně skóre, byť Sparta je na tom herně, ale pouze opticky o něco lépe.
Druhý poločas začne přibližně v 15:00. První poločas příliš vzruchu nepřinesl, na trávníku se dělo minimum zajímavých akcí. Věřme, že po přestávce se obraz hry zlepší.
42
Rohový kop domácím úspěch nepřinesl.
39
Dukla se poprvé v zápase dostala k ohrožení soupeřovy branky, Nguyen si ale s pokusem poradil.
34
Oba celky mají problém s finální přihrávkou, brankáři na obou stranách jsou téměř bez práce.
30
Dukla pronikla až k pokutovému území soupeře, do zakončení se ale neprobila.
26
Jeden z útočníku Sparty v ofsajdu. Hosté jsou aktivnější, ale cestu k domácí brance hledají těžko.
23
Sparta si postupným útokem vybojovala rohový kop i náznak šance, domácí obrana si nakonec poradila.
20
Po necelých dvaceti minutách hry stále čekáme na první střelu na branku.
17
Hostům odmáván ofsajd, Dukla začíná odkopem od vlastní brány.
13
Sparta má o něco více ze hry, ale domácí zatím pozorně brání.
9
Sparťané po pravé straně pronikli na útočnou polovinu a dostali se až do zakončení, tomu však scházela přenost.
5
Poprvé se osmělila také Dukla, ale střelecký pokus jednoho z domácích hráčů nebyl úspěšný.