Sparta v dnešním zápase v tréninkovém tempu rozstřílela nebohé Dynamo České Budějovice. 8 vstřelených gólů a další velké množství šancí bylo zaslouženým výsledkem tohoto jednoznačného zápasu. Obrana Českých Budějovic dělala jednu chybu za druhou. Do příštího zápasu mají Jihočeši co zlepšovat
87
Sparta právě vstřelila branku!
Po centru Golovka se skluzem k míči dostal ROBERT VALENTA a vstřelil osmý gól Sparty. Tohle už není ani hokejový výsledek.
85
Střídání i na straně hostů, Místo Helda nastupuje Růžička.
81
K pokutovému kopu se postavil Golovko a s přehledem proměnil, když poslal balon na druhou stranu, než skákal brankář hostí.
80
Sparta kope penaltu! Straka fauloval ve vápně Čermáka a rozhodčí neváhal s odpískáním.
77
Poslední střídání na straně Sparty, Místo Kučery vyběhl na zelený pažit Nový
75
Obrovská chyba brankáře hostí! Putoval k němu balon, křikl si na obránce, že ho má, ale nepochopitelně mu prošel pod rukama, kde čekal útoční Sparty ROBERT VALENTA, který pohodlně zakončil do prázdné brány.
70
Další střídání na straně Sparty. Místo Tomáška se na hřišetě podívá Miskovič
67
Sparta střídá. Místo Reitera přišel Golovko
66
Tomášek poslal krásnou kolmici Valentovi do a tomu chyběl jen krok, aby byl u míče dřív než brankář.
63
Uljaky po pravé straně vysunul Valentu, ale pro něj byl Uljakyho centr příliše dlouhý a tak se míče zmocnil branář Hajdušek
59
Nepřesný centr Reitera spoluhráče ve vápně nenašel
58
A je tu další branka v síti Dynama! Po rohu Kučery se hlavou prosadil opět LUKÁŠ POUČEK a dovršil tak svůj hattrick!
56
Sparťané střídají v útoku. Místo Griffithse přichází Valenta
55
Tak jasem to zakřikl. Rychlá akce Sparty po ose Tomášek - Kučera - LUKÁŠ POUČEK končí dalším gólem Letenských. Zdá se, že je o vítězi utkání definitivně rozhodnuto.
54
Oba týmy se nyní potýkájí s nepřesnou hrou, a tak se na hřišti v posledních pár minutách nic zajímavého neděje.
49
Griffiths se dostával do šance, ale při zpracování si pomohl rukou, tak z akce ni nebylo
46
Střídají i sparťané, a to na pozici brankáře! Nejspíš zraněného Staňka nastoupil Bezstarosti.
Hosté o poločase střídají. Místo Dvořáka přišel na hřiště Straka
Skončil velmi útočně laděný první poločas. Kromě čtyř vstřelených gólů jsme viděli další velké množství šancí hlavně v podání Sparty. Letenští jsou dnes zatím jasně lepší a využívají velkých mezer v budějovické obraně. Druhá půle začne přibližně v 14:00.
45
Nádherný slalom ADAMA KUČERY zakončený střelou do šibenice z hranice velkého vápna znamená vedení Sparty o dva góly.
41
Kučera přenesl přes celou šíři hřiště míč na Reitera, který přihrával na osamoceného Čermáka, ale ten vystřelil jen velmi slabě doprostřed brány.
39
České Budějovice se v posledních minutách potýkají s velkými nepřesnostmi uprostřed hřiště a velmi lacino ztrácí míč, čehož sparťané využívají k rychlým kontrům..
36
Reiter krásně prošel po pravé straně. Od rohového praporku přihrával pod sed sebe, kde našel zcela osamoceného Čermáka a ten střílel jen těsně vedle pravé tyče.
32
Obrovská šance Sparty! Griffiths krásnou kolmicí poslal do sóla Poučka, který postupoval nikým neatakován proti samotnému brankáři. Ten však stačil včas vyběhnout a Poučkovu střelu vyrazil na roh.
29
Dynamo právě vstřelilo branku!
Gólové hody na Strahově pokračují! Na levé straně se uvolnil ADAM CIHLÁŘ, obhodil si Macháče a překonal brankáře Sparty.
26
A je to 2:0! Z levé strany centroval Kučera. Míč se doustal k LUKÁŠI POUČKOVI, který balon tečoval k pravé tyči.
24
Velmi pěkně se na vápně uvolnil levý bek Sparty RICHARD MACHÁČ a střelou k protější tyči překonal bezmocného Hajduška.
22
K té se postavil Kučera a vystřelil při zemi k levé tyči. Golman, ač s menšími problémy, zvládl střelu zpacifikovat.
21
Griffiths byl faulován poblíž pokutového území. Zajímavá standardní situace pro Spartu.
18
Velmi pěkný slalom kolem sparťanských obránců předvedl Staněk. Obešel asi 4 protihráče a dostal se ke střele blízko sparťanské brány. Byl už však příliš z úhlu, a tak brankář Sparty vyrazil balon nohou.
16
Reiter odcentroval z pravé strany, kde si na balon počkal Griffiths a velmi nebezpečně hlavičkoval. Brankář Dynama jen s obtížemi vyrazil na roh.
14
Jedinou vážnější šanci utkání měl ve 4. minutě sparťan Griffiths, kterýna malém vápně netrefil balon, jenž se odrazil od tyče po rohovém kopu.