Plzeň si v závěru ještě pořádně zastřílela a své vedení rozšířila v posledních dvaceti minutách o další čtyři branky. Postupně se prosadili ještě Hradecký, Hrdlička, Lukeš a střídající Hvězda. V 19. kole tedy Viktoria vítězí nad pražskou Duklou vysokým rozdílem 6:0.

Přeji vám alespoň stejně úspěšný vstup do nového týdne, jaký mají za sebou junioři Viktorie, a těším se u dalších přenosů z Juniorské ligy.
90
Ještě jeden útok Plzně, ale Hvězda se ke střele nakonec nedostal.
87
Hosté nyní předvedli pěknou kombinaci, ale nakonec se před Šimana nedostali.
85
Závěr utkání se blíží, ale Plzeň se ještě nechce nechat uspokojit skóre.
83
Ještě jednu změnu přichystal domácí trenér, na trávník místo Hradeckého přišel Rusňák.
82
Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeňská střelnice dnes pořádá den otevřených dveří a dalším, kdo si dnes zapsal na své konto gól je MICHAL HVĚZDA, který byl na hřišti necelé dvě minuty.
80
Domácí střídají a hned dvakrát. Hrdličku a Mandulu nahrazuje Hvězda a Krčál.
80
80
Plzeň právě vstřelila branku! MICHAL LUKEŠ prošel přes půl hřiště, dostal se do pokutového území a přesnou ránou zavěsil míč k bližší tyči!
77
Plzeň už kontroluje hru, ale i Dukla se ještě pokouší útočit.
75
Tato minuta je hodně úrodná, kromě trojitého střídání přichází i gólová radost Plzně, kterou obstaral VÍTĚZSLAV HRDLIČKA!
75
Hosté střídají hned dvakrát. Ze hry jde MIlec a Vopat , na jejich pozice přicházejí Mazlouf a Fryčer. Domácí také střídají. Hamerníka nahrazuje Domabyl.
75
75
73
Hosté se zatím nenechali nepřiznivým skóre rozhodit a zkouší se prosadit.
71
Hamerník nabrousil kolíky kopačky a zajel ostře do Juroška, Sudí ihned sahá pro kartu.
70
Velká chyba hostujícího gólmana přináší Plzni třetí gólovou radost. Míč se odrazil k DOMINIKU HRADECKÉMU, který přehodil Němčanského a míč doputoval do branky.
69
Série rohových kopů Plzně nakonec čítala tři kopy od rohového praporku, ani jednou nepřišlo přesnější zakončení.
67
Oba týmy střídají. Domácí nahrazují Veselinoviče Mariánuse, hostující trenér pak stahuje Kolmistra a posílá do hry Bartůňka.
67
66
Domácí si rohový kop pohlídali.
66
Dukla vybojovala po rychlém protiútoku rohový kop.
65
V Luční se dnes poprvé dočkáváme i slunečního svitu. Teplota vzcduchu dnes není špatná, nějakých osm stupňů.
62
Plzeň se nyní dostala pod tlak a Šiman míč odkopl až na střechu přilehlé budovy s šatnami.
60
Hodina hry je téměř za námi, Plzeň zatím lepším týme, ale Dukla ve druhém poločase zlepšila svůj výkon.
58
Hamerník vyslal ránu z dálky a Němčanský měl plné ruce práce, aby míč dostal alespoň na břevno.
57
Úvod druhého poločasu zatím nabízí poměrně zajímavý fotbal, kterému rozhodně šance nechybí.
56
Plzeň zastavuje ofsajd, v něm byl Hrdlička.
55
Akce teď střídá akci, Dukla vybojovala po rychlém brejku rohový kop.
54
Západočeši znovu po rychlé kombinaci zaútočili po pravé straně, Veselinovič se k zakončení nedostal.
53
Dukla se dostala k možnosti, která nakonec končí ránou do tyče!
51
Plzeň se po rohovém kopu nedokázala ani nadvakrát prosadit.
50
Rychlá akce po pravé straně v podání Viktorie vynesla domácím rohový kop.
48
Plzeň se v úvodu půle dostala pod mírný tlak, ale už se daří svěřencům kouče Kohouta držet míč.
46
Hosté do druhé půle jdou s jednou změnou. Patrik Toman nahrazuje Petara Kuniče.
46
Je za námi první poločas, který nabídl rozhodně zajímavou fotbalovou podívanou, která přinesla velké množství šancí hlavně v podání domácích a také dvě trefy, které obě skončily za zády brankáře Dukly. I hosté několikrát ohrozili plzeňskou svatyni, ale jejímu strážci Šimanovi pomohla jednou i tyč.
Druhý poločas začne přibližně v 15:02.
45
V poslední minutě první půle ještě útočí hosté, ovšem neúspěšně.
44
Ve velké šanci byl Hrdlička, ale míč nedokázal lépe umístit k vzdálenější tyči!
43
Připravená zeď lehce tečovala míč, který nakonec skončil u Němčanského.
43
Další faul na plzeňské hráče a nyní možná ještě zajímavější možnosti pro domácí.
42
Hradecký byl při průniku faulován, domácí z následné standardky zakončit nedokázali.
41
Ofsajd zatavil rýsující se možnost pro hosty.
39
Obrovská šance Dukly! Hosté si rychle vyměnili míč a nakonec Šiman zastavil míč na brankové čáře!
38
Zpoza pokutového vápna napřáhl k dělovce Veselinovič, míč skončil vedle tyče.
37
Plzeň je zatím lepší, což nyní málem dokázala při další akci, která však zakončení nepřinesla.
35
Veselinovič se dostal znovu k míči, prošel do šestnáctky, ale nedokázal seřídit mířidla a umísti míč lépe k vzdálenější tyči!
34
Veselinovič nyní ukázal něco ze svého individuálního umění s míčem, nakonec se ke střele nedostal.
33
Pokus hostů z Julisky o útok se nesetkal s pochopením pomezního, který mává ofsajd.
33
Plzeňský útok po pravé straně nevypadal zprvu vůbec špatně, ale nakonec přišla ztráta míče.
30
Nebezpečný závar před Šimanovou brankou, kterou nakonec domácí dokázali vyřešit.
29
Veselinović dostal zajímavou přihrávku, ale celou akci až zbytečně zpomalil.
28
Po rohovém kopu se k míči dostal Tetour, ale z dálky pálil jen nad.
28
Hosté se poprvé od nastřelení tyče dostali do dobré šance, která jim přinesla rohový kop.
26
Plzeň je zatím lepším týmem a nyní se domácím rýsovala další zajímavá možnost na průnik před branku Dukly.
24
Dukla přichází o balón, jelikož Tetour zahrál rukou.
23
Plzeňští se dostali do rychlého protiútoku tři proti třem a Němčanský měl plné ruce práce! Roh pro Plzeň.
22
Rohový kop rozehrál Kovařík a nebyl to vůbec špatný signál od domácích.
22
Veselinovič předvedl drzý průnik a vybojoval další rohový kop.
20
Plzeň se dostala k dalšímu rohovému kopu, ale tentokráte centrovaný míč do šestnáctky byl kořistí gólmana.
19
Plzeň se ujímá už dvoubrankového vedení, když se v pokutovém území dostal k míči nehlídaný JAKUB HAMERNÍK a přesně zakončil!
17
Plzeň se snadno dostala k míči, ovšem po faulu Veselinoviče o něj přišla.
16
Jan Kovařík, který dnes nastupuje za plzeňskou juniorku se dostal k centru, který si v klidu stáhl ze vzduchu Němčanský.
14
Rychlá akce Viktorie nakonec neskončila ohrožením branky, rychlý protiútok na druhé straně zastavil zkušeným skluzem Růžička.
12
Plzeňští se po rohu dostali k zajímavé akci, která však neskončila přesnějším zakončením.
11
Hrdlička to tentokráte vzal na sebe a svým průnikem vybojoval alespoň rohový kop.
9
Velká šance Plzně, ve které se ocitl Hrdlička, který zajímavě hlavičkoval. Nakonec je pískán ofsajd.
9
Plzeň v rychlém protiútoku zastavena kvůli faulu na Hradeckého.
8
Domácí se pokoušeli rozjet rychlou akci po pravé straně, ovšem Hamerníkovi míč utekl za čáru. Vhazování pro hosty.
7
Dukla se pokouší zatlačit domácí a nyní má k dispozici rohový kop.
6
Dukla měla velkou šanci na rychlou odpověď, ale střela Pražanů se otřela o tyč!
5
Rohový kop se Plzni nepovedl, ale Viktoria zůstala u míče a nakonec se i dočkala zásahu. Míč se dostal k nehlídanému DOMINIKU MANDULOVI, který střelou po zemi otevírá skóre.
3
Zajímavý centr z levé strany hráči Dukly odvracejí na první roh.
2
Plzeň se po úvodním výkopu dostala zatím dvakrát na útočnou polovinu, ale bez nějakého přesnějšího zakončení na závěr akce.
1

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Mandula, Hamerník, Mlynařík, Kovařík, Lukeš, Hradecký, Růžička, Hrdlička, Libotovský, Veselinović.

Náhradníci: Švihořík -. Domabyl, Hvězda, Krčál, Pernglau, Mariánus, Rusňák

FK Dukla Praha: Němčanský – Ksandr, Brejcha, Juroška, Preisler, Milec, Kolmistr, Tetour, Kunič, Begič, Vopat.

Náhradníci: Malý – Mazlouf, Fryčer, Bartůněk, Toman.

Rozhodčí: Hock – Mokrusch, Szikszay.
Hezké pondělní odpoledne z areálu tréninkového centra FC Viktoria Plzeň v Luční ulici v Plzni. V rámci devatenáctého kola Juniorské ligy dnes dochází na souboj mezi osmým celkem tabulky Plzní a Duklou Praha, která má před dnešním zápasem pětibodovou ztrátu a jedeno utkání k dobru. Oba týmy dělí před dnešním utkání v tabulce pět pozic.

Plzeň si v případě výhry může polepšit až na šesté místo, Dukla se pak může v případě výhry dostat hned za svého dnešního soka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.