To je pro dnešek vše. Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne!
Dnešní zápas nabídl fotbal nahoru dolu. Oba týmy se dopouštěly mnoha nepřesností. Jediný gól zápasu vstřelil Štefan Danis a Olomouc tak zvítězila 0:1. Nutno podotknout, že ve druhé půli byla defenziva Olomouce velmi precizní a především obránci Ševčík s Krayzelem hráli ve druhé periodě výborně. Kvalitní zápas za sebou má i golman Reichel!
Je konec! Olomouc si odváží 3 body. Sparťanská šňůra tří výher v řadě tímto končí.
90 + 2
Z něj sparťané nic nevytěžili, sudí ukončí zápas.
90 + 2
Střelu Kitanoviče zneškodnil Reichl. Sparta bude zahrávat rohový kop.
90 + 1
Sparťané teď tlačí, Olomouc pouze odkopává centry.
89
Sudí nastaví, stejně jako v první půli, 2 minuty.
88
Tentokrát centroval Nečas, ale výsledek je stejný. Ševčík centr odvrátil.
87
Dlouhý centr Matějky odkopl Ševčík.
86
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Ševčík, přichází Markovič.
85
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Skopec, přichází Kitanovič.
85
Stříž teď sám prošel přes půlku hřiště. Svůj průnik zakončil střelou vysoko nad.
84
Na druhé straně vyslala propagační střelu Olomouc. Vysoko nad bránu.
83
Další centr Sparty chytil do náruče Reichl.
81
Další výborný obranný odkop Krayzela. Ve druhém poločase rozhodně nejlepší obránce Olomouce.
80
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Macháč, přichází Surmaj.
78
Útočnou akci domácích zhatil offside.
76
Moravec nasadil jesle Hladíkovi a následně centroval do vápna. Míč vyboxoval Reichl pryč z vápna hostí.
75
Krásný pas Miskoviče, který si všiml nabíhajícího Moravce. Toho velmi účinným skluzem zastavil Krayzel.
73
Sám na bránu uháněl Nečas. Výborně proti němu vyběhl Reichl a Nečasovi míč utekl.
72
Mejdr uvolnil Moravce, který centroval do vápna. Jeho odkopl Krayzel.
71
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Holub, přichází Bala.
69
Míč se odrazil k Yunisovi, který vystřelil na Kotěru. Ten míč odrazil do zámezí.
68
Dlouhý centr Miskoviče zachytil Reichl.
66
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jakubov, přichází Moravec.
67
Skopec zahrával volný přímý kop. Ten olomoučtí obránci odvrátili do zámezí
65
Míč se odrazil k Matějkovi, který stál sám před Reichlem. Nedokázal však na dnes výborně chytajícího brankáře vyzrát.
64
Rohový kop pro Spartu. Bude ho zahrávat Skopec.
63
Nově příchozí Mejdr si výborně narazil s Miskovičem, který nahrál do běhu Bredovi. Ten z první vystřelil asi metr nad bránu.
62
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Nový, přichází Mejdr.
60
Přibližně 5 metrů před vápnem vykouzlil střelu Petr Breda. Pěknou skákavou střelu chytil do náruče Reichl.
59
Nebezpečný centr vyslal Hýbl. Kotěra ho lapil ve výskoku.
58
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Kováč, přichází Yunis.
57
Holub naskočil na Matějku, který se v bolesti složil na zem. Útočný faul olomouckého Holuba.
55
Nečas centroval před bránu, jeho pokus výborně lapil Reichl.
52
Volný přímý kop olomoučtí vyřešili střelou, která skončila několik metrů vedle pravé tyče.
52
Ševčík výborně prošel přes Matějku a ten ho musel zastavit nastavenou nohou.
50
Dlouhý centr Ševčíka chytil Kotěra do náruče.
49
Do úniku se hnal Jakubov, výborně ho zastavil Hladík.
47
Tak jak skončil první poločas, začal i druhý. Oba týmy ztrácejí balon kolem poloviny hřiště.
46
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Štefan DANIS, přichází Dominik FIŠER.
46
V první půli jsme na Strahově viděli pěkný fotbal. Aktivnějším týmem byla domácí Sparta, výborně však chytal olomoucký brankář Reichl. Olomouc dokázala vstřelit branku, když se ve 14. minutě prosadil Danis. SK Sigma Olomouc tak po první půli vede 0:1.
45 + 2
45
Sudí nastaví 2 minuty!
44
Centr Kováče zlikvidovali sparťanští obránci.
41
Z pravé strany centroval Nečas na Jakubova. Proti němu dobře zasáhli olomoučtí obránci.
41
Oba týmy ztrácejí balon kolem poloviny hřiště.
38
Další Nového pokus letěl přibližně pět metrů nad Reichlovu branku.
37
Ten zahrával Nový. Mířil na pravý horní roh a netrefil pouze o pár centimetrů.
36
Volný přímý kop pro Spartu.
36
Reichl teď zlikvidoval několik centrů, Sparťané dnes hodně nakopávají balony.
34
Provedení bylo špatné, míč se dostal k hráčům Olomouce, kteří zkusili rychle zaútočit. Ani jejich pokus však neskončil zdarem.
33
Nový prošel individuálně přes Hladíka a centroval. Sparta bude zahrávat roh.
31
Skopec se již vrátil, vypadá to, že bude v pořádku.
30
Ošetřován je Skopec, Sparta bude hrát chvíli v deseti.
28
Ke střele se dostal Holub, jeho pokus letěl vysoko nad.
28
Danis zkoušel vysunout Kováče, jeho centr zachytil Kotěra.
26
Hladík teď namazal míč přímo na nohu Jakubovi, který běžel úplně sám na Reichla. Ten výborně vyběhl a jeho střelu zlikvidoval.
25
Olomoučtí trefili pouze zeď, míč mají hráči Sparty.
24
Velmi aktivní Danis byl teď nepovoleně zastaven přibližně 10 metrů před vápnem. Přímý kop pro Olomouc.
23
Olomoučtí kombinují na své polovině hřiště, hra se teď opět uklidnila.
21
K němu se postavil Nový, trefil však pouze zeď.
19
Stříž předvedl šlapák na hranici vápna, Sparta bude zahrávat volný přímý kop!
18
Obrovská šance Jakuba Nečase, který běžel na Reichla, jeho střelu Reichl vyrazil.
13
Macháč předvedl nepříjemný skluz a vysloužil si žlutou kartu.
14
Olomouc právě vstřelila branku!
ŠTEFAN DANIS se dostal k centrovanému balonu a přízemní střelou prostřelil brankáře Kotěru!
11
Centry Bredy a Miskoviče vyrazil bez problémů Reichl.
9
Sám na bránu běžel Alexandr Jakubov, jeho přízemní střelu však výborně lapil brankář Reichl.
8
Hra je zatím velmi opatrná, oba týmy hrají velmi dobře na své polovině hřiště.
5
Střela olomouckého Holuba skončila několik metrů nad bránou.
3
Vokoun prověřil pozornost Reichla střelou z poloviny hřiště.
2
Oba týmy zkouší zaútočit pomocí nakopávaných balonů, ovšem ty zatím pokaždé skončily v zámezí.
1
Oba týmy přicházejí na hrací plochu, utkání začne za malý moment.

AC Sparta Praha: Kotěra – Macháč, Matějka, Vokoun, Vondra, Breda, Nečas, Miskovič, Skopec, Jakubov, Nový
Náhradníci: Moravec, Kadlec, Kitanovič, Surmaj, Mejdr, Zavadil

SK Sigma Olomouc: Reichl – Hladík, Ševčík, Krayzel, Hýbl, Richter, Danis, Stříž, Ševčík, Holub, Kováč
Náhradníci: Markovič, Fišer, Yunis, Bala, Neuer,

Rozhodčí: Vít – Pospíšil, Novák.
Olomoučtí se na jaře předváděli ve výborné formě, avšak v posledních čtyřech zápasech zvítězili pouze jedenkrát a celkově si zajistili jen čtyři body. V dnešním zápase se tak budou snažit zastavit svůj postupný propad tabulkou.
Oba týmy mají shodný počet 59 bodů a nachází se na osmém, respektive devátém místě tabulky. Sparťané jsou o příčku níže pouze díky horšímu skóre. Pražané však mají odehráno o zápas víc, jelikož minulý čtvrtek předehrávali 41. kolo v Jablonci, kde ve vyrovnaném zápase zvítězili 2:3 a připsali si třetí výhru v řadě.
Vítám vás u Juniorské ligy! Dnes je na programu 38. kolo, ve kterém se utká tým z hlavního města, AC Sparta Praha, s týmem z hlavního města Olomouckého kraje, SK Sigma Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.