Konferenční liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Alaškert : Linz - 21. října 2021   18:45

Alaškert
Alaškert
0:3
(0:1)
Linz
Linz
35' Hong Hjun-seok   • 68' Goiginger  (Karamoko) • 90+2' Michorl  (Gruber)
Alaškert
Čančarević – Krjučkov, Kadio, Cameta (78. Nixon), D. Boljevič – Churcidze, Hovsepjan (C) – James (66. Artak Jedigarjan), Bezecourt (61. Gome), Papikyan (79. M. Alessandro) – Embaló.
D. Jurčenko – Gome, Artak Jedigarjan, M. Alessandro, Nixon, Mihajlović.
Maae – Skytte, Dahl
Stadion Republiky Vazgana Sargsyana, Jerevan
1 500 diváků
Linz
A. Schlager (C) – Luckeneder, Maresic, Boller (57. Holland) – Renner, Hong Hjun-seok (57. Grgić), Michorl, Potzmann – Goiginger (79. Gruber), Monschein (57. Schmidt), Karamoko (69. Balić).
Gebauer, Polster – Balić, Gruber, Schmidt, Holland, Flecker, Horvath, Grgić.

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:18.
Byť s malými komplikacemi, tak LASK Linz splnil na výtečnou roli favorita a spolu Maccabi Tel-Aviv míří za postupem ze skupiny do dlaší fáze. Alaškert může žehrat na to, že Embaló trefil dvakrát brankovou konstrukci. LASK se v pohodě vypořádla s tím, že Monschein z penalty trefil jen tyč, oc hvíli později se trefil Hong Hjun-Seok a ve druhém poločase navýšili náskok Goiginger a Michorl.
90+3'
90+3'
Embaló dnes prostě branku nedá, nyní ztroskotal na kapitánovi v brance LASK Linz.
90+2'
Linz právě vstřelil branku!
Autorem branky je PETER MICHORL – 0:3! Asistence: Andreas Gruber.
90+1'
Lkuckeneder bude rozehrávat přímý kop.
90'
Rozhodčí natsaví 3 minuty!
88'
Gruberova střela nezaskočila brankáře Čančareviće.
87'
Schmidtovo zakončneí netrefilo brankové zařízení.
85'
LASK Linz stačí i za cenu faulů takticky přerušovat co nejvíce hru, což se jim daří dokonale.
82'
Balić byl do třetice hráčem rakouského klubu coo fauloval v řadě.
81'
Obdobně si o chvíli později počínal i jeho spoluhráč Grgić.
80'
Gruber si počínal v souboji pouze nedovoleně.
79'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Aghvan Papikyan, přichází Matheus Alessandro.
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Andreas Gruber.
78'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Tiago Cameta, přichází Nixon.
77'
Didier Kadio chtěl odčinit penlatu co zavinil, ale jeho koncovka nebyla na takové úrovni, aby zaskočila brankáře Schlagera.
76'
Jedigarjan bude rozehrávat rohový koop Alaškertu.
75'
Luckeneder se provinil hrou rukou.
74'
Ani Schmidtova střela nenalezla cestu, aby skončila za zády brankáře Ćančareviće.
74'
LASK Linz bude rozehrávat rohový kop.
72'
Maresic se provinil dalíšm faulem.
71'
Schmidtovu střelu obětavě zastavil kapitán Alaškertu Hovsepjan.
70'
A Balić svou střelou ihne dvyzkoušel po svém příchodu na hřiště pozornost brankáře.
69'
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Mamadou Karamoko, přichází Husein Balić.
68'
Autorem branky je THOMAS GOIGINGER. Asistence: Mamadou Karamoko.
68'
Renner bez jakýchkoliv ohledů fauloval nově příchozího hráče v dresu Alaškertu.
66'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází James, přichází Artak Jedigarjan.
66'
Papikyan se nyní dopustil přestupku kvůli hraní rukou.
64'
Papikyan bude rozehrávat rohový kop Alaškertu.
62'
Žlutou kartu dostává Marvin Potzmann (LASK Linz).
62'
Boljevuič byl právě Potzmannem nemilosrdně dohrán.
61'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Vincent Bezecourt, přichází Wangu Gome.
60'
Marvin Potzmannn svou koncovku nedokázal přelstít domácího brankáře.
59'
Rohový kop Alaškertu nebyl rozehrán příliš dobře.
58'
Goigingerovu střelu obětavě zablokoval obránce Krjučkov.
57'
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Hong Hjun-seok, přichází Lukas Grgić.
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Christoph Monschein, přichází Alexander Schmidt.
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Jan Boller, přichází James Holland.
55'
Maresic se vzápětí také provinil faulem.
54'
Záložník Renner si opět vyšlápl jako hlídací pes na Jamese.
53'
Rohový kop si zahrají také hráči rakouského týmu z města ležícím na krásnom modrom Dunaji.
50'
Po rohovém kopu zakončoval nepřesně mimo branku soupeře David Churcidze.
49'
Embalovoho střelu zblokoval na rohový kop obránce LASK Linz Felix Luckeneder.
48'
Karamoko byl nedovoleně dohrán v osobním souboji s Davidem Churcidzem.
47'
Papikyan se provinil ofsajodvým postavením mimo hru.
46'
Renner nedovoleně artakoval Jamese.
46'
Alaškert dvakrát trefil Embolem brankovou konstrukci, Monschein z penalty trefil jen tyč. Jediný kdo se zatím trefil byl korejský reprezentant Hjun-Seok a proto LASK Linz vede 1:0!
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
43'
Další střelu Jamese již brankář Schlager pokryl.
43'
José Embaló napálil míč z pohotové otočky opět jen do brankové konstrukce soupeře konkrétně břevna!
42'
Neviditelný James byl nyní stažen Rennerem nemilosrdně k zemi.
40'
Embaló si útočným faulem pomohl v souboji s Bollerem.
35'
Autorem branky je HONG HJUN-SEOK, který odražený míč z běhu napálil rovnou za záda domácího brankáře ze střední vzdálenosti – 0:1! Bez asistence.
32'
Potzmann byl nedovoleně atakován.
31'
A odražený míč od tyče po střele z penalty, vyrazil do bezpečí brankář Čančarevič!
31'
Monschein napálil penaltu pouze do tyče!
30'
Velká možnost pro LASK Linz, který bude kopat pokutový kop za hru rukou Didiera Kadia v pokutovém území!
27'
Přímý kop Alaškertu bude rozehrávat Boljevič.
27'
Žlutou kartu dostává Jan Boller (LASK Linz).
26'
Boller nestíhal PIpikyana a zde za tento faul už padne žlutá karta.
24'
V osobním souboji si Mamoudou Karamoko vyšlápl nedovoleně na dejana Boljeviče.
22'
Embaló bude též zahrávat rohový kop Alaškertu.
20'
Goiginger bude zahrávat další rohový kop týmu LASK Linz.
17'
Potzmann se v soobním souboji provinil faulem.
16'
Nepovedené zakončení předvedl hráč rakouského Linze Peter Michorl.
13'
Aghvan Papikyan byl až příliš rychlý při náběhu za soupeřovu obranu – ofsajd.
10'
Následná dorážka Vincenta Bezecourta končí mimo tři tyče branky LASK Linz.
10'
Alaškert měl obrovskoui šanci, když Jose Embalo trefuje pouze brankovou konstrukci!
9'
Do ofsajdvé pasti byl chycen soupeřem rakouský útočník Thomas Goiginger.
5'
Obránce Didier Kadio obětavě zblokoval střelu vyslanou z kopačky Daria Maresice.
3'
První rohový kop vybojovali hráči LASK Linz, jenže po jeho rozehrání nepřesně mimo branku zakončoval defenzivní záložník Marvin Potzmann.
1'

Alaškert FC: Čančarević – Krjučkov, Kadio, Cameta, D. Boljevič – Churcidze, Hovsepjan (C) – James, Bezecourt, Papikyan – Embaló.
Náhradníci: D. Jurčenko – Gome, Artak Jedigarjan, M. Alessandro, Nixon, Mihajlović.

LASK Linz: A. Schlager (C) – Luckeneder, Maresic, Boller – Renner, Hong Hjun-seok, Michorl, Potzmann – Goiginger, Monschein, Karamoko.
Náhradníci: Gebauer, Polster – Balić, Gruber, Schmidt, Holland, Flecker, Horvath, Grgić.

Rozhodčí: Maae – Skytte, Dahl.
Předpokládané absence:

Alaškert FC

Grigorjan (červená karta)

LASK Linz

Letard, Gruber, Karamoko, Wiesinger (všichni nespecifikované zranění)
Lawal (poranění kolene)
Odehraná utkání skupiny A EKL:

HJK – LASK 0:2
Maccabi Tel-Aviv – Alaškert 4:1
LASK – Maccabi Tel Aviv 1:1
Alaškert – HJK 2:4
Alaškert FC si užívá svou nejlepší sezónu ve své historii v evropských pohárech, navzdory zatím utpěných debaklů od soupeřů. Z prvního kvalifikačního kola o LM se dostal až do základní skupiny EKL. Alaškert FC má také problém skloubit ligu s náročnou soutěží EKL. Alaškert je až devátý a ze sedmi zápasů má pouhých šest bodů.
LASK Linz úspěšně vstoupil do základní skupiny EKL, když zvítězil ve Finsku 2:0 a doma remizoval s Maccabi Tel Aviv 1:1. Ve své domácí souteži je to zatím jedno velké utrpení a bída k tomu. LASK poslední dvě utkání prohrál 1:3 se Salzburgem a 0:1 s Wolfsbergerem. V lize mu patří až desáté místo se stejným počtem bodů.
Arménský Alaškert FC (4) přivítá na svém hřišti tým bojující o postup ze základní skupiny LASK Linz z Rakouska (2) Arménský tým je zatím bez bodu, rakouský tým už získal čtyři na své konto. Půjde o první vzájemné utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.