Konferenční liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kluž : Randers - 30. září 2021   18:45

Kluž
Kluž
68' Petrila (Deac)
1:1
(0:1)
Randers
Randers
41' Kamara  (Hammershöy-Mistrati)
Kluž
Cristiano – Manea, Burcă, Cestor, Ștefan – Boateng (82. Culio), Deac (C), Debeljuh (63. Alibec) – Costache (63. Petrila), J. Rodríguez (46. Bordeianu), Păun (90+4. Gîdea).
Bălgrădean, Hindrich – Culio, Petrila, Bouhenna, Bordeianu, Gîdea, Haiduc, Fică, Ciobotariu, Graovac, Alibec.
Massa – Preti, Alassio (ITA)
Randers
Carlgren – Kopplin (C), Piesinger, Graves Jensen, O. Bundgaard – J. Ankersen (69. Tibbling), Johnsen, Hammershöy-Mistrati (86. Klysner), Kehinde – Odey, Kamara.
Söndergaard, Dakir – Marxen, Tibbling, Lauenborg, Lauridsen, Klysner, Onovo, F. Bundgaard, Brock-Madsen, Egho.

V tomto zápase na narodila remíza 1:1. Alhaji Kamara poslal hosty do vedení a za domácí ve druhé části zápasu srovnal Claudiu Petrila. Další gól diváci neviděli, a tak mač končí nerozhodně. Kluž je v tabulce skupiny D na posledním místě s bodem a hosté získali celkem už dva body a v tabulce jsou třetí, tedy předposlední.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:9. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:15.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Adrian Păun, přichází Adrian Gîdea.
90+3'
Souboje o míč probíhají spíše na polovině hrací plochy. Domácí to zkouší individuálně, ale nemohou se prosadit.
90+2'
Cestor byl faulovaný Klysnerem, a tak budou hrát domácí. Míč do hry uvede Cristiano.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90+1'
Tobias Klysner to zkoušel z dobré pozice, ale jeho rána končí vedle.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
Ciprian Deac rozehrává na své polovině, sledujeme klidnější pasáž závěru zápasu, zdá se, že remíza oběma celkům vyhovuje.
86'
Střídání v týmu Randers FC: ze hřiště odchází Vito Hammershöy-Mistrati, přichází Tobias Klysner.
85'
Další rohový kop bude mít k dispozici domácí celek. Adrian Păun centroval před branku, ale k šanci jeho týmu tato situace nevedla.
83'
Ciprian Deac centroval před branku, následně zakončoval Mihai Bordeianu, ale minul.
83'
Florin Ștefan se propracoval do zakončení, jeho ránu výborně vytáhl brankář na rohový kop.
82'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Nana Boateng, přichází Emmanuel Culio.
82'
Hostující celek měl zajímavou šanci, ale Vito Hammershöy-Mistrati minul branku.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase.
77'
Hra se bez výraznějších šancí před jednou či druhou brankou.
75'
Hosté nyní pokračují v aktivní hře a domácí fotbalisté se musí bránit.
74'
Kluž rozehrávala rohový kop, Ciprian Deac centroval před branku, následně zakončoval Mike Cestor. Jeho rána ovšem mířila mimo.
72'
Boateng se dostal do zakončení, ale jeho pokus byl zblokovaný
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, zatím platí vyrovnaný stav.
69'
Střídání v týmu Randers FC: ze hřiště odchází Jakob Ankersen, přichází Simon Tibbling.
68'
Kluž právě vstřelila branku!
Snaha se domácím vyplatila a je vyrovnáno, po parádní průnikové přihrávce se z bezprostřední blízkosti prosazuje CLAUDIU PETRILA. Asistence: Ciprian Deac.
67'
Domácí fotbalisté se usadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.
65'
Tosin Kehinde měl dobrou příležitost, ale jeho rána se od břevna odrazila mimo branku. Nechybělo mnoho a hosté navýšili své vedení.
63'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Valentin Costache, přichází Claudiu Petrila.
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Gabriel Debeljuh, přichází Denis Alibec.
61'
Adrian Păun centroval před branku a obrana si dokázala v pohodě poradit. Domácím se vyrovnat nyní nepodařilo.
61'
Naopak na druhé straně zakončoval Mihai Bordeianu, jehož pokus vytáhl gólman hostů Patrik Carlgren na rohový kop.
59'
Aktivně hrající hostující celek bude rozehrávat rohový kop. Do šance se ale FC nedostalo.
58'
Vito Hammershöy-Mistrati rozehrával hostující rohový kop, Randers se dostali do zakončení, Jakob Ankersen pálil a jeho ránu zblokoval obránce Andrei Burcă.
58'
Lasse Berg Johnsen rozehrával volný kop, následně zakončoval Tosin Kehinde, jehož pokus kryje brankář.
56'
Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy.
54'
Po souboji před brankou zůstává Cristiano ležet na hrací ploše, srazil se se soupeřem. Zdá se, že bude v pořádku.
53'
Po delší nepříliš divácky atraktivnější pasáži se domácí dostali ke střele z dálky. Nana Boateng netrefil podle představ balon.
50'
Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu druhého poločasu, zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.
48'
Stephen Odey se propracoval do zakončení, jeho rána však končí vedle.
46'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Jonathan Rodríguez, přichází Mihai Bordeianu.
46'
45+1'
45+1'
Jednu minutu uvidíme navíc k prvnímu poločasu.
45'
Lasse Berg Johnsen fauloval soupeře, hrát tak budou domácí.
44'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácím, že se nemusí momentálně bránit.
43'
Patrik Carlgren po faulu soupeře rozehrává volný kop na své polovině.
41'
Randers právě vstřelili branku!
Domácí fotbalisté se dostávají do vedení. Po rohovém kopu se hlavou po skvělém centru spoluhráče prosazuje ALHAJI KAMARA. Asistence: Vito Hammershöy-Mistrati.
38'
Hostující brankář rozehrává od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Fotbal je plný soubojů o míč.
36'
Domácí Puan rozehrával rohový kop. Centr se snesl před branku, ale následné zakončení nebylo přesné. Autorem střely byl Andrei Burcă.
33'
Lasse Berg Johnsen rozehrával volný kop, jeho střelu zblokoval jeden ze soupeřů.
32'
Domácí se propracovali do zakončení, Rodriguez se dostal ke střele, kterou zastavil hostující brankář.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím platí bezbrankový stav, i když si zajímavé pozice vypracovaly oba týmy.
28'
Kluž se pokoušela něco vymyslet na polovině soupeře, ale do střelecké pozice se nyní nedostala.
26'
Ciprian Deac rozehrával volný kop domácích, jeho pokus byl snadnou prací pro brankáře, který se v pohodě pro míč natáhl.
25'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o míč probíhají zejména na polovině hrací plochy.
23'
Alhaji Kamara se znovu propracoval do zakončení, ale ani tentokrát nedokázal přesněji zakončit. Míč do hry uvedl následně brankář Cristiano.
21'
Po rychlé akci nyní se do zakončení hlavou dostal Alhaji Kamara, hostující hráč však minul.
20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. První výraznější šanci měli hosté, ale neuspěli.
16'
Po klidnější pasáži máme přerušenou hru, domácí Rodriguez fauloval soupeře, a tak budou hrát hosté. Björn Kopplin uvedl balon do hry.
13'
Aktivní hra hostů pokračuje dál, obrana Kluže má hodně problémů s důraznou hrou soupeře.
11'
Úvodních deset minut hry je pryč, první minuty patří jednoznačně hostujícímu celku.
10'
Aktivní hra Randers pokračuje dál, nyní pálil Oliver Bundgaard. Ale tentokrát branku trefit nedokázal.
8'
Hostující fotbalisté se nyní usadili na polovině soupeře, kde se pokouší něco vyymyslet.
7'
Další zajímavá akce hostů, Simon Piesinger se propracoval do zakončení, ale jeho rána minula branku. Domácí gólman zasahovat nemusel.
5'
Do pěkné akci nyní tempo hry poněkud opadlo, a tak sledujeme klidnější pasáž hry.
4'
Hostující celek se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, ale stále platí bezbrankový stav.
4'
Oliver Bundgaard se propracval jako první hráč k zakončení, jeho ránu z hranice velkého vápna brankář vyrazil. Hosté se do zakončení nedostali.
2'
Ciprian Deac bude po faulu soupeře rozehrávat volný kop.
1'
Tyto dva kluby proti sobě v minulosti ani jednou nenastoupily.
Nastoupí proti sobě poslední a předposlední klub tabulky skupiny D.
Kluž ve svém úvodním zápase hrála s Jabloncem. Jablonec vyhrál 1:0 díky gólu Pilaře z penalty, kterou kopal po ruce Camory.
Randers v úvodním zápase sehráli remízový zápas. S Alkmaarem remizovali 2:2. Clasie poslal Alkmaar do vedení, za domácí srovnal Piesinger. Ještě do poločasu poslal Alkmaar do vedení Pavlidis. Konečnou remízu stanovil Graves.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské konferenční ligy. V tomto zápase skupiny D proti sobě nastoupí CFR Kluž a Randers FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.