Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Europa : Kauno Žalgiris - 8. července 2021   20:00

Europa
Europa
0:0
(0:0)
Kauno Žalgiris
Europa
Romero – Jolley, Olmo, Sánchez, Chipolina – Rico, Carrascal, Alvárez, Willy (81. Hernández) – Pino, Gallardo
Banda, Borge, Bosio, Hernández, Lopez, Oliva, Olivero, Polaco, Vinet
Davey – Argyropoulos, Hegarty
Mikelionis – Rudinílsson, Thicot, Dapkus – Choco, Naah (71. David), Silikaitis, Vaitkunas – Sesplaukis (86. Pilibaitis), Thuique (76. Thadauskis), Otele

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:7.
Je konec! Úvodní duel mezi gibraltarským a litevským celkem branku nepřinesl. Druhý poločas už směrem dopředu nabídl o něco zajímavější podívanou. V 67. minutě hlavičkoval osamocený Gallardo, ale Mikelionis byl připraven. Hosté v závěru zahrávali přímý kop, který byl jejích největší šancí, ale branku nevsítili.
90+3'
90+2'
Litevský celek se s míčem dostal na polovinu soupeře, kde šetří cenné sekundy k dobru. Ani Kauno se ale do útoku zrovna nežene.
90+1'
Domácí stále kombinují kolem velkého vápna, ale obrana hostujícího celku stojí v pevném defenzivním bloku.
90'
Chipolina vhazoval na levé straně, jenže jeho aut byl příliš dlouhý a obránce v bílém pohlídal cestu míče do zámezí.
89'
Jolley odcentroval z pravé strany do pokutového území, jenže jeho pobídka byla o kousek delší. Nikdo v tmavém dresu na centr nedosáhl.
88'
Domácí napadali rozehrávku soupeře poblíž jeho velkého vápna, jenže Pino se podle rozhodčího dopustil faulu.
87'
Zadáci hostujícího celku stále drží míč na svých kopačkách, ale zatím se s ním nikam nedostávají. Duel už se podle všeho jen dohrává.
86'
Střídání v týmu FK Kauno Žalgiris: ze hřiště odchází Sesplaukis, přichází Pilibaitis.
85'
Hosté jsou zřejmě spokojení s bezbrankovým stavem a zatím se nikam neženou. Litevský celek chce dohrát duel bez inkasování.
84'
Carrascal poslal přihrávku na polovinu hřiště, nicméně jeho sklepnutí pod sebe bylo hdodně pomalé a soupeř se k míči dostal jako první.
83'
Gólman domácího celk nepřesným odkopem daroval míč soupeři, jenže ani hráči v bílém se s balónem daleko nedostali.
82'
Hosté zahrávali rohový kop. Střídající David se dostal k hlavičce, ale trefil jen prostor, kde stál domácí brankář.
81'
Střídání v týmu Europa FC: ze hřiště odchází Willy, přichází Hernández.
80'
Rozběhla se poslední desetiminutovka dnešního souboje a stále čekáme na úvodní branku. V posledních minutách se navíc vytratily i šance.
78'
Domácí Gallardo i v pokročilé fázi utkání aktivně napadá rozehrávku soupeře. Hráči v bílých dresech si však s odkopem poradili.
77'
Litevský celek se znovu usadil na polovině soupeře, ale kombinace hráčů v bílém skončila nepřesnou přihrávkou za obranu.
76'
Střídání v týmu FK Kauno Žalgiris: ze hřiště odchází Thuique, přichází Sadauskas.
75'
Gallardo spěchal za další přihrávkou na hranici velkého vápna ale Thicot se na poslední chvíli stačil stáhnout a špičkou kopačky odkopl míč do autu.
74'
Carrascal nakopl míč na polovinu soupeře, ale útočník Gallardo tentokrát neuspěl v hlavičkovém souboji s obránce Rudinílssonem.
73'
Střídající David hodně oživil ofenzivu litevského celku. Novic na hrací ploše se dostal do blízkosti velkého vápna, ale zakončit nedokázal.
72'
David dostal přihrávku na pravou stranu a okamžitě obešel jednoho ze soupeřů. Jeho postup ale zastavil další zadák.
71'
Střídání v týmu FK Kauno Žalgiris: ze hřiště odchází Naah, přichází David.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut. Domácí Europa je po změně stran mnohem aktivnější a tlačí se do zakončení.
69'
Domácí zahrávali další rohový kop. Centrovaný míč se kroutil přímo do branky, jenže hostující brankář byl pozorný a schoval jej do rukavic.
68'
Dapkus se na pravé straně dopustil nedovoleného zákroku a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
67'
Obrovská šance domácích! Osamocený Gallardo si ve vápně našel nadýchaný centr z levé strany, ale zakončil přímo do míst, kde stál brankář!
66'
Gallardo dostal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho pobídka na hranici velkého vápna byla příliš prudká a nikdo ze spoluhráčů se k míči nedostal.
65'
Alvárez posunul míč do pokutového území, jenže jeho pobídka skončila mimo velké vápno. Jeho spoluhráč se totiž v době pobídky zastavil.
64'
Naah si skvěle posunul míč mezi dva soupeře, ale následně si jej předkopl k třetímu hráči v černém, který získal míč pro domácí celek.
63'
Hostující brankář měl menší problémy s rozehrávkou a napadajícím Gallardem. Nakonec vše zvládl a dokázal míč odkopnout do bezpečí.
62'
Rico si na levé straně skvěle pokryl odražený míč, nicméně nedokázal obejít napadajícího soupeře. Hráči v zelenočerném jsou aktivní.
61'
Hostující Choco odcentroval z pravé strany, jenže jeho pobídka nabrala opačnou rotaci a míč se zakroutil mimo hrací plochu. Rozehrávat se bude od domácí branky.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Domácí jsou po změně stran nebezpečnější, ale stále dominují obrany.
59'
Kauno se po delší době podívalo na polovinu soupeře, jenže kombinace na pravé strany byla hodně pomalá a defenziva Europy se stačila srovnat.
58'
Celek z Gibraltaru zahrával ještě jeden rohový kop. Zcela osamocený Sánchez zakončoval na malém vápně, ale trestuhodně branku překopl!
57'
Ani z rohového kopu se domácím nepodařilo ohrozit branku soupeře. Míč sice propadl ke Gallardovi, ale útočník Europy trefil balón kolenem.
56'
Europa zahrávala přímý kop. Centrovaný míč z pravé strany přiletěl na malé vápno, kde zasáhla obrana litevského celku. Bude z toho jen kop rohový.
55'
Rico po nadějném protiútoku odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže tam se k zakončení nedostal nikdo z jeho spoluhráčů.
54'
Hostující kouč hecuje své svěřence, aby hráli o něco aktivněji, jenže hráči litevského celku mají obrovské problémy s defenzivním blokem soupeře.
53'
Rico poslal spěchal za pobídkou na pravou stranu, jenže na poslední chvíli už míč na trávníku neudžel. Pokračuje duel plný nepřesností.
52'
Dapkus potáhl míč na polovinu domácího celku, kde se dokonce zbavil svého strážce, ale až do velkého vápna se neprotáhl. Bude z toho jen roh.
51'
Stopeři hostujícího celku kombinují s míčem na kopačkách, ale nikdo v bílém dresu zrovna nehýří aktivitou. Domácí se brání s velkým přehledem.
50'
Domácí se dožadovali rohového kopu, ale podle rozhodčího se jako poslední dotkl míče Gallardo, od jehož hlavy se míč odrazil do autu.
49'
Chipolina poslal přihrávku na pravou stranu, ale jeho pobídka skončila v zámezí. Nikdo v zelenočerném dresu se za jeho přihrávkou totiž nerozběhl.
48'
Chipolina vhazoval na levé straně, jenže jeho pobídka skončila u obránce v bílém dresu. V úvodu druhé půle pokračuje obraz hry z prvního poločasu.
47'
Carrascal se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, nicméně jeho projektil skončil na bloku obránce v bílém dresu.
46'
Europa se ihned po výkopu do druhého poločasu vydala do útoku, jenže nákop přiletěl na levé křídlo, kde nebyl nikdo v zelenočerném dresu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně zajímavou podívanou, jenže ani jeden z týmů si nevypracoval brankovou příležitost. O něco aktivnější byla domácí Europa, ale kombinace končily na hranici velkého vápna. Na druhé straně Kauno pro změnu neútočilo prakticky vůbec.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Brankář domácího celku vyhodil míč na pravou stranu, nicméně jeho pobídka skončila u hráče v bílém dresu litevského mužstva.
44'
Zadáci litevského celku se s míčem dostali na polovinu Europy, ale kostrbatá kombinace skončila už v zárodku nepřesnou přihrávkou na pravou stranu.
43'
Následně už do vápna přiletěl mnohem lepší centr. Na malém vápně si dělal prostor Gallardo, ale na poslední chvíli před ním do autu přizvedl míč zadák.
42'
Domácí celek zahrával rohový kop. Vysoký centr od rohového praporku propadl na zadní tyč, kde se do zakončení nedostal nikdo v černozeleném.
41'
Domácí celek se opět nastěhoval do blízkosti velkého vápna soupeře, jenže kombinace Europy připomíná spíše házenkářské obléhání.
40'
První poločas se podle všeho jen dohrává. Zadáci domácího celku kombinují s míčem na kopačkách na vlastní polovině, ale nikam se neženou.
39'
Dapkus se hnal s míčem u nohy vpřed po levé strany, nicméně jeho průnik skončil už u prvního soupeře, který mu míč ukopl do autu.
38'
Domácí stoper Olmo chtěl překvapit soupeře přihrávkou na levou stranu, nicméně jeho pobídka skončila u obránce v bílém dresu.
37'
Gólman domácího celku vystartoval na hranici velkého vápna, kde schoval míč do rukavic a rozehrál na levou stranu. Europa hraje trpělivě.
36'
Thicot napodil svého spoluhráče z defenzivy litevského celku a nechal míč propadnout do zámezí. Kauno by ale potřebovalo spíše útočit.
35'
Rudinilson si pohlídal náběh domácího útočníka, v souboji si před něj dal tělo a nechal míč propadnout do zámezí. Vhazuje Kauno Žalgiris.
34'
Choco prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho centr skončil na hlavě prvního obránce, který balón odhlavičkoval.
33'
Jolley opět zastavil nepřesnou rozehrávku soupeře a bez problémů si míč zpracoval. Domácím ale nevyšla rozehrávka v zadních řadách, vhazuje Kauno.
32'
Romero si dal pozor na vysoký nákop za obranu domácího celku, vystartoval ven z branky a schoval míč do rukavic. Litevský celek čeká alespoň na náznak šance.
31'
Olmo si nechtěl komplikovat život při rozehrávce z hranice velkého vápna a jednoduše nakopl míč na polovinu soupeře. Tam míč získali jen hosté.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrný fotbal. Ani jeden z týmů si zatím nevypracoval šanci.
29'
Carrascal poslal přihrávku mezi soupeře, jenže nikdo v zeleném dresu jeho pobídku nepochopil. Fotbalisté v bílém zatím brání v pevném bloku.
28'
Jolley podpořil ofenzivu domácího celku náběhem po pravé straně a dostal se k odcentrování. Jeho pobídku ale Carrascal hlavou usměrnil mimo.
27'
Domácí hráči po rohovém kopu reklamovali ruku jednoho ze soupeřů. Sudí však jasným gestem ukázal, že penaltu pískat nebude.
26'
Willy se z levé strany stáhl na střed a jako blesk z čistého nebe se zjevil na hranici velkého vápna. Jeho pokus levačkou ale zablokoval obránce.
25'
Thicot nakopl míč na levou stranu, jenže nikdo v bílém si vysokou pobídku nedokázal zpracovat. Hráči Europy nyní skvěle napadají.
24'
Naah se zpoza velkého vápna položil do odraženého míče, ale do jeho rány se postavil obětavý obránce, který střelu obětavě zablokoval.
23'
Alvárez si podle rozhodčího v souboji na polovině hřiště pomohl rukou, což byl jasný přestupek proti pravidlům. Litevský celek tak bude rozehrávat.
22'
Hostující brankář vyhodil míč na levou stranu, nicméně jeho pobídku si Rudínilsson zpracoval jen velmi těžko. Domácí celek následně získal vhazování.
21'
Willy dostal přihrávku do běhu na levé křídlo, nicméně špatným zpracováním si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
20'
Zadáci hostujícího celku opět kombinují na vlastní polovině a nikam se s míčem neženou. Naopak fotbalisté Europy soupeře vůbec neatakují.
19'
Domácí Europa zahrávala rohový kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, kde bez problémů zakročil obránce Thicot.
18'
Chipolina dostal přihrávku na levou stranu, nicméně nákopem za obranu soupeře odevzdal míč hráčům litevského celku. Oba týmy mají v úvodních minutách problémy s nepřesností.
17'
Pino se natahoval po dlouhé přihrávce na pravou stranu hrací plochy, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do zámezí.
16'
Thicot si pustil míč mezi nohy za sebe a uklidnil rozehrávku v zadních řadách. Litevský celek se zatím směrem dopředu hodně trápí.
15'
Vaitkunas se hnal za přihrávkou na levé křídlo. Rychlonohý fotbalista litevského celku dokonce zkusil skluz, ale míč už ve hře neudržel.
14'
Hostující brankář měl velké problémy s centrem z pravé strany hrací plochy. Gólmanovi míč vypadl z rukavic, ale nikdo v zeleném se k dorážce nedostal.
13'
Willy táhl akci domácího mužstva po levé straně. V blízkosti pokutového území si míč ale zasekl a místo centru zvolil přihrávku na spoluhráče z defenzivy.
12'
Domácí se dostali do prvního zakončení. Na parádní centr si naskočil Gallardo, jehož slabou hlavičku hostující brankář hravě schoval do rukavic.
11'
Jolley se s vhazováním posunul do blízkosti pokutového území soupeře. Na jeho pobídku si počkal Gallardo, který ještě roztáhl hru na levou stranu, ale centr už do vápna nepřiletěl.
10'
Jolley vhazoval na pravé straně hrací plochy. Na jeho pobídku si naběhl Willy, jenže ten si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil do autu.
9'
Pino dohrál souboj na polovině soupeře a trefil obránce v bílém dresu šlapákem. Sudí jeho prohřešek dobře viděl a odpískal mu nedovolený zákrok.
8'
Carrascal krásnou kličkou obešel hned dva obránce, navedl si míč na hranici velkého vápna, jenže slabou střelou levačkou daroval Mikelionisovi snadný zákrok.
7'
Carrescal si zpracoval míč na polovině hrací plochy, ale nedokázal se otočit kolem důrazného obránce, který jej díky skvělé poziční hře nenechal rozehrát.
6'
Jolley vhazoval na pravé straně hrací plochy, ale jeho pobídka skončila u prvního obránce v bílém dresu litevského mužstva. Europa se zatím v kombinaci trápí.
5'
Po rohovém kopu zahrál domácím příznivcům na nervy obránce Sánchez. Stoper domácího celku chtěl míč odhlavičkovat, ale málem jej usměrnil do vlastní branky.
4'
Otele operoval s míčem u rohového praporku, ale svého strážce nakonec obejít nedokázal. Litevský celek však bude zahrávat rohový kop.
3'
Hostující celek se zatím nikam nežene. Dapkus si dal pozor na odražený míč a nechal jej propadnout do zámezí.
2'
Zadáci litevského celku kombinují s míčem na vlastní polovině. Nikdo v dresu domácí Europy rozehrávku rivala neatakuje. Začíná se hodně opatrně.
1'
Domácí obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Europa se ihned vydala do útoku, ale dlouhý nákop skončil v autu.
1'

Europa FC: Romero – Jolley, Olmo, Sánchez, Chipolina – Rico, Carrascal, Alvárez, Willy – Pino, Gallardo
Náhradníci: Banda, Borge, Bosio, Hernández, Lopez, Oliva, Olivero, Polaco, Vinet

FK Kauno Žalgiris: Mikelionis – Rudinílsson, Thicot, Dapkus – Choco, Naah, Silikaitis, Vaitkunas – Sesplaukis, Thuique, Otele
Náhradníci: David, Kloniunas, Mickevicius, Opeyemi, Pilibaitis, Putrius, Sadauskas, Suwa, Vilkas, Vinckus, Vitkus.
Europa FC

Celek Europa FC vstupuje do předkola v roli outsidera. Europa je celek z Gibraltaru, který nepatří mezi fotbalové velmoci. Před rokem přesto odehrála kvalifikaci evropských pohárů. V souboji o Ligu mistrů pala s Crvenou Zvezdou a v následném boji o Evropskou ligu nestačila na Djurgarden. V poslední sezóně nejvyšší gibraltarské ligy obsadil tento celek druhé místo za mistrovským Lincolnem.
FK Kauno Žalgiris

FK Kauno Žalgiris je celek z Litvy, ve které lidé zbožňují spíše basketbal. Litevská liga se navíc hraje jiným systémem. V tuto chvíli už je odehráno devatenáct kol. Kauno je se ziskem třiceti sedmi bodů na čtvrté pozici. Na třetí Panevezys ztrácí jediný bod. Na výhru ale čeká od poloviny června. V posledním duelu jen remizoval 1:1 na půdě Nevezis Kadeiniai.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z předkola Evropské konferenční ligy mezi Europa FC a FK Kauno Žalgiris.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.