Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Partizan : Soči - 12. srpna 2021   21:00

FK Partizan
FK Partizan
54' Jojič  • 90' Scekič
2:2
(0:1)

4:2 (PEN)

Soči
Soči
33' Těrechov   • 76' Těrechov
FK Partizan
Popovič (110. Stevanovič) – Zivkovič, Vujačič, Sanicanin, Uroševič (110. Obradovič) – Jojič (84. Terzič), Zdjelar – Holender (71. Scekič), Natcho (65. Soumah), Markovič (C) (106. Miljkovič) – Gomes
Stevanovič – Miljkovič, Milovanovič, Obdradovič, Ostojič, Pavlovič, Scekič, Smiljanič, Soumah, Terzič
Kehlet – Hummelgaard, Sørensen
Stadion Partizana, Bělehrad
Soči
Džanajev (C) – Zajka (69. Margasov), Prochin, Rodrigo, Barač, Těrechov – Jusupov (78. Angban), Callagov, Noboa (78. Joaozinho), Popov (69. Burmistrov) – Barsov (72. Vorobjev)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 8:0. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:13.
Je konec! Partizan Bělehrad zvítězil nad Soči 3:2 po penaltách, které skončily 4:2 a postupuje do 4. předkola Evropské konferenční ligy! Ve 33. minutě hosté překvapili poprvé, když se prosadil Těrechov a poslal tak Soči do vedení. V 54. minutě sice srovnal Jojič, ale v 76. minutě přišel druhý šok, neboť hosté šli opět do vedení po brance Těrechova. V 90. minutě ale Partizan nakonec dokázal srovnat, když se trefil Scekič. Šlo se do prodloužení, kdy byl ruský celek blízko branky, která ale nepadla a nakonec přišly na řadu penalty, ve kterých domácí proměnily všechny čtyři, zatímco soupeř ze čtyř jen polovinu.
Střílení penalt začíná.
V prodloužení jsme se nedočkali žádné branky a následovat tak budou dramatické pokutové kopy!
120+1'
Konec prodloužení.
120+1'
Opět jsou u míče hráči Soči, kteří nikam nespěchají a drží jej v obranné řadě.
120'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.
120'
Útok Soči se nepovedl a Bělehrad bude mít míč na své polovině hrací plochy.
119'
Posléze se ovšem hosté dostali ke střele z dálky, která byla velmi tvrdá, ale skončila jen bezpečně v moci gólmana Stevanoviče.
118'
Fanoušci nyní velice hlasitě pískají na hostující mužstvo Soči, které si pouze přihrává na své polovině.
117'
Ruský celek nyní má balón na své polovině a rovněž nikam nespěchá.
115'
Hosté se už dostali s balónem jen do zámezí a zbývá posledních pět minut prodloužení, ve kterém jsme se zatím nedočkali branky.
114'
Balón tentokrát skončil pouze mimo hrací plochu a Soči získalo autové vhazování.
113'
Ovšem posléze se k balónu dostal Bělehrad a opět se snaží něco vymyslet směrem do vápna.
112'
Balón tentokrát skončil jen v zámezí a následuje autové vhazování Soči.
111'
Velice zajímavý tah domácího trenéra, který vyměnil brankáře a pravděpodobně tak počítá, že budou následovat pokutové kopy! Že by se to povedlo jako včera při superpoháru Chelsea – Villarreal?
110'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Uroševič, přichází Obradovič.
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Popovič, přichází Stevanovič.
110'
Následně se sice srbský celek dostal do šestnáctky soupeře, ale nebylo z toho nic vážnějšího.
109'
Nepřesná útočná akce Partizanu a Soči tak bude moct něco vymyslet ze své poloviny.
108'
Bělehrad se tentokrát dostal do zajímavé šance, ale brankář Džanajev dokázal vyboxovat míč.
106'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Markovič, přichází Miljkovič.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První poločas prodloužení skončil.
105'
Tentokrát se sice Scekič snažil dostat ke hlavičce, ale dopustil se jen útočného faulu.
104'
Bělehrad nyní drží míč ve středu hrací plochy a nikam moc nespěchá.
103'
Tak tohle byl neskutečný zákrok domácího obránce, neboť přišla obrovská šance Soči, kdy už balón letěl přes brankáře Popoviče, ale na poslední chvíli před brankovou čárou ještě dokázal míč odkopnout hráč Bělehradu!
101'
Morgasov poslal soupeře k zemi a uviděl žlutou kartu.
100'
Vorobjev se sice dostal z levé strany přes obránce, ale následně mu míč utekl jen do zámezí.
99'
Soči se dostalo k míči ve středu hrací plochy, ale ani hosté toho dopředu moc nevymýšlejí a zdá se, jakoby oba týmy uvítaly pokutové kopy.
97'
Tentokrát došlo k menšímu nedorozumění na straně Bělehradu a gólman Popovič nakonec musel zasahovat.
96'
Zatím nám toho prodloužení moc nepřineslo a Bělehrad je stále u míče.
94'
Partizan je znovu u balónu na své polovině a snaží se něco vymyslet.
93'
Vorobjev sice centroval z levé strany, ale jeho pokus skončil bezpečně v rukou brankáře Popoviče.
92'
Bude velice zajímavé, jestli i potřetí dokáže Soči skórovat a následně opět zaleze do obranné formace nebo tentokrát Bělehrad půjde do vedení a také se může stát, že dojde až na penalty.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Základní hrací doba skončila, ale o postupujícím stále není jasno a následuje tak prodloužení!
90+3'
Konec druhého poločasu.
90+3'
Domácí ještě získali autové vhazování na polovině soupeře.
90+2'
Další pokus o útok ze strany Bělehradu, ale balón šel jen do zámezí a následovat bude odkop od brány Džanajeva.
90+1'
Znovu se Partizan dostal dopředu, ale tentokrát skončil centr jen v zámezí.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.
90'
Partizan právě vstřelil branku!
Tak to je fantazie, jelikož je srovnáno na 2:2! Terzič poslal centr z rohového kopu někam na hranici malého vápna, kde se dostal ke hlavičce ALEKSANDAR SCEKIČ a zakončil přesně k levé tyči a stadion Partizana málem spadnul! Asistence: Terzič.
90'
Nyní Bělehrad získal rohový kop z pravé strany po zblokovaném centru.
89'
Další nepřesnost na straně Partizanu, který tak ztrácí cenné vteřinky.
88'
Další centrovaný míč letěl do šestnáctky ruského celku z pravé strany, ale Soči si ví rady.
87'
Centr z pravé strany do hostujícího vápna nebyl špatný, ale Partizan získal alespoň autové vhazování.
86'
Schyluje se k velkému dramatu ke konci zápasu, jelikož Bělehrad se opět tlačí na soupeře a musí vstřelit branku.
84'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Jojič, přichází Terzič.
82'
Partizan se tentokrát sice dostal do zajímavé šance, ale střela Soumaha letěla vedle.
80'
Angban nebezpečně vypálil z dálky, ale jeho pokus dokázal chytit brankář Popovič.
78'
Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Noboa, přichází Joaozinho.
Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Jusupov, přichází Angban.
76'
Soči právě vstřelilo branku!
Tak to je ovšem opět šok, protože po tlaku ze strany domácích jde Soči do vedení! Jusupov dostal přihrávku do vápna, kdy místo střely poslal balón pod sebe na volného SERGEJE TĚRECHOVA a ten zakončoval do zcela prázdné brány. Velká chyba v obraně Partizanu. Asistence: Jusupov.
75'
Znovu měl srbský celek k dispozici rohový kop, ale následný centr opět odvrátila obrana Soči.
74'
Poté přišel přízemní centr z pravé strany, ale ten obrana Soči odkopla do bezpečí.
73'
Bělehrad tentokrát získal rohový kop z levé strany a stále je v tlaku.
72'
Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Barsov, přichází Vorobjev.
72'
Markovič se dostal ke střele, ale tu poslal jen vedle brány soupeře.
71'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Holender, přichází Scekič.
69'
Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Popov, přichází Burmistrov.
Střídání v týmu PFC Soči: ze hřiště odchází Zaika, přichází Margasov.
68'
Už to vypadalo na zajímavou šanci Partizanu, když se Soumah dostal středem hřiště přes dva hráče, ale posléze jeho přihrávku zachytili hosté.
67'
Partizan sice má míč ve druhé půli častěji na kopačkách, ale po vstřelené brance se už tak často nedostává k bráně Džanajeva.
65'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Natcho, přichází Soumah.
63'
Soči se po delší době dostalo do šestnáctky soupeře, ale centr skončil jen v rukou brankáře Popoviče.
60'
Hodina hry je u svého konce a Partizan hraje se Soči smírně 1:1.
58'
Popov tentokrát šel do souboje se soupeře poněkud tvrději a uviděl kartu žluté barvy.
56'
Bělehrad je na koni a opět se snaží něco vymyslet směrem dopředu, ovšem tentokrát míč skončil jen u gólmana.
54'
Je srovnáno na 1:1 a celkově tak na 2:2! Markovič to udělal na pravé straně přímo senzačně, když se dostal přes obránce a následně poslal nepříjemný míč do vápna, který gólman vyrazil proti noze MILOŠE JOJIČE a ten prostřelil brankáře se štěstím mezi nohy. Asistence: Markovič.
53'
Nebezpečný centr z pravé strany letěl do vápna, kde zakončoval Uroševič, ale jeho pokus letěl vysoce nad bránu.
52'
Partizan Bělehrad drží balón na polovině soupeře, ale nemůže se dostat do vápna ruského celku.
50'
Uroševič šel do souboje se soupeřem trochu tvrději a byl mu tak odpískán faul.
48'
Hned na začátku druhé půle se domácí kapitán Markovič dostal do zajímavé šance, ale jeho pokus letěl nad bránu Soči.
46'
45+2'
45+1'
Nepřesný nákop skončil jen za bránou Soči.
45'
Rozhodčí nastavil 2 minuty navíc.
45'
Posléze už přišel centr z pravé strany, ale ten jen proletěl vápnem.
44'
Soči drží míč na polovině soupeře, ale nemůže se dostat do nějaké šance.
41'
Partizan sice získal rohový kop, ale opět z toho nebylo nic nebezpečného.
40'
Ovšem rohový kop Partizanu nepřinesl nic vážnějšího, protože hlavička letěla jen nad.
39'
Domácí celek nyní získal rohový kop z pravé strany.
36'
Uroševič se sice dostal ke střele, ale minul bránu Soči.
35'
Partizan Bělehrad chce ještě před poločasem odpovědět na špatný stav utkání, ale zatím se mu to nedaří.
33'
Tak tohle je šok, jelikož hosté jdou do vedení! Po centru Callagova do vápna přiťuknul míč Barač a SERGEJ TĚRECHOV se ocitl ve velké šanci, kdy zakončil přesně k levé tyči. Asistence: Callagov.
32'
Žlutou kartu dostává Markovič (FK Partizan Bělehrad).
30'
Následná standardní situace Soči už nic nepřinesla a po půl hodině hry jsme se branky nedočkali.
29'
Po rohu se dostal ke střele z dálky Popov, ovšem jeho pokus byl zblokován a následuje další roh.
28'
Ruské mužstvo se nyní sice dostalo dopředu a vybojovalo rohový kop z pravé strany.
26'
Posléze se Uroševič ocitl jen v ofsajdu a Soči přežilo tuto situaci.
25'
Natcho se ujal přímého kopu a jeho pokus letěl do levé šibenice, ale Džanajev se pořádně protáhnul a jeho pokus vyrazil!
23'
Po faulu hostů získal Partizan přímý kop z velmi dobré pozice.
21'
Standardní situace srbského celku ale nepřinesla nic vážnějšího, ovšem Bělehrad zůstává u míče v podobě autového vhazování.
20'
Gomes se rval směrem dopředu a byl zfaulován, což znamená volný kop pro Partizan.
18'
Popovič musel být připraven, aby si poradil s centrem soupeře, což se mu povedlo.
17'
Barsov poslal k zemi Vujačiče a Bělehrad tak opět má míč na své polovině.
16'
Posléze Partizan získal ještě jeden rohový kop a opět to bylo nebezpečné, ale Vujačič přestřelil svatyni Soči.
15'
Ricardova střela byla zblokována. Posléze se dostal do zakončení také Markovič, ale Džanajev předvedl velmi dobrý zákrok!
12'
Partizan už má zpět míč na svých kopačkách a pomalu se snaží něco vymyslet.
10'
Partizan zatím je jednoznačně aktivnějším celkem, ovšem nemůže si vypracovat nic nebezpečného.
9'
Nakonec z toho ale byl jen protiútok Bělehradu, který ale nic moc nepřinesl.
8'
Posléze dokonce ruský celek získal rohový kop na druhé straně a bude se snažit něco vymyslet.
7'
Následný rohový kop ovšem nepřinesl nic vážnějšího a u míče tak je Soči.
6'
Holenderova střela byla zblokována a následovat tak bude rohový kop Bělehradu.
4'
Soči získalo míč na své kopačky a posléze se domácí Zivkovič dopustil nedovoleného zákroku.
3'
Bělehrad drží míč na polovině svého celku, kde se snaží něco vymyslet postupnou kombinací.
2'
Na stadionu Partizana v Bělehradě je k vidění spoustu hlasitých fanoušků a Soči to dnes bude mít na horké srbské půdě velice těžké.
1'

FK Partizan Bělehrad: Popovič – Zivkovič, Vujačič, Sanicanin, Uroševič – Jojič, Zdjelar – Pantič, Natcho, Markovič (C) – Gomes
Náhradníci: Stevanovič – Holender, Miljkovič, Milovanovič, Obdradovič, Ostojič, Pavlovič, Scekič, Smiljanič, Soumah, Terzič

PFC Soči: Džanajev (C) – Zajka, Prochin, Rodrigo, Barač, Těrechov – Jusupov, Callagov, Noboa, Popov – Barsov
Náhradníci: Adamov, Zabolotnyj – Angban, Burmistrov, Joaozinho, Kolmakov, Mammana, Margasov, Vorobjev, Jurganov

Rozhodčí: Kehlet – Hummelgaard, Sørensen.
PFC Soči

PFC Soči je na tom o něco málo hůře. Příprava byla odehrána s bilancí 2 – 0 – 3. Soči se nepovedl start do ligy, kde podlehl v Novgoprodu 0:1, ve druhém kole to již bylo lepší a následovala cenná výhra na horké půdě v Grozném nad místním Achmatem 2:1 a v posledním utkání dokázalo porazit Ural poměrem 2:0.

Soči je známé konáním zimních olympijských her či jako lázeňské letovisko. Od roku 2013 také jako sídlo fotbalovéhho klubu. PFC Soči má za sebou pouze dvě ligové sezóny a evropské poháry hraje jen díky pátému místu v lize. Klubové barvy jsou modrá a bílá.

Tým je složen převážně z ruských hráčů, v kádru vška nalezneme také dvojici Chorvatů Baraće a Dugandźiće, Brazilce Rodrigao, Argentince Mammanu či Ekvádorce Noboa.
FK Partizan Bělehrad

Partizan Bělehrad má výtečnou formu. Poslední porážka se datuje ke konci květne k finále srbského poháru, kde uspěl rival Crvena Zvezda Bělehrad.

Příprava na sezónu proběhla s bilancí 3 – 1 – 0. Partizan zatím výtečně skloubil evropskou reprezentaci dohromady s působením v lize, kde je zatím stoprocentní po výhrách nad Proleterem 4:0, Vojvodinou Novi Sad 2:0, FK Voždovac 4:0 a Novi Pazar 4:1.

Srbský klub má na kontě 27 titulů ze tří různých zemí (Jugoslávie, Srbsko a Černá Hora, Srbsko). Poslední je však datován do sezóny 2016-17, od té doby vládne srbskému fotbalu Crven aZvezda Bělehrad. Partizan vyznává černou a bílou barvu.

Největším úspěchem Partizanu je finálová účast v sezóně1965/66 ve finále PMEZ (předchůdce LM), ve kterém srbský klub nestačil na Real Madrid 1:2. Od té doby napodobný úspěch marně čeká. Minulou sezónu vypadl s průměrným belgickým klubem Charleroi.

Kádr je složen převážně z domácích hráčů. Známý především slovenským fanouškům je Soumah, který působil tři sezóny ve Slovanu Bratislava.
V odvetě 3. předkola Evropské konferenční ligy se proti sobě utkají týmy FK Partizan Bělehrad a PFC Soči. V prvním zápase na Fisht Olympic Stadionu v Soči toho první polovina utkání moc nepřinesla. V 66. minutě ovšem už šel ruský celek do vedení, když se prosadil Noboa z penalty. V 73. minutě ale dokázal rychle odpovědět Gomes a zápas tak skončil remízou 1:1. Dnes se bude hrát na stadionu Partizana v Bělehradě. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kehlet a jeho asistenti Hummelgaard a Sørensen. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.