Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Partizani : Sfîntul Gheorghe - 8. července 2021   20:00

Partizani
Partizani
17' Lucas  • 26' Stênio Júnior  • 61' Stênio Júnior  • 78' Cara  • 85' Lucas
5:2
(2:1)
Sfîntul Gheorghe
44' Volkov   • 80' Solodovnicov
Partizani
Hoxha (C) – Gligorov (89. Dajçi), Shehi, Belica, Musta (46. Kote) – Marku, Murataj, Bardhi – Cara (89. Rrapaj), Stênio Júnior, Lucas.
Fähndrich – Erni, Maire (všichni SUI)
Elbasan Arena, Elbasan
Calancea – Ojog, Charleston (69. Carastoian), Litviocov, Svinarenco – Stînă, Sagna, Lungu (C), Ghecev (62. Solodovnicov) – Volkov (72. Suvorov), You (68. Plamadeala).

To už je ode mě pro dnešek vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 0:1. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 4:8.
Dnešní utkání nakonec končí jednoznačným vítězstvím Partizani, takže pro dnešní domácí bude odveta nejspíš jen formalita. Sfîntul sice dnes předváděl pěkný fotbal, ale na favorita nestačil, i když se prosadil dvakrát. Hosté však měli spoustu děr v obraně, kvůli čemuž nakonec inkasovali pětkrát a na vítězství nemohli pomýšlet. V odvetě se však určitě pokusí o zázrak.
90+5'
90+4'
Sfîntul ještě posílá do šestnáctky centrovaný míč, ale po něm zakončení nenásleduje. To už tak bude nejspíš z dnešního zápasu vše.
90+3'
Domácí se ze své poloviny samozřejmě příliš neženou. Pořád jsou ale pod tlakem napadajících protihráčů, kteří v posledních minutách nechávají na hřišti všechno.
90+2'
Žlutou kartu dostává Bardhi (FK Partizani).
90+2'
Partizani na své polovině předvedlo dost lacinou ztrátu, kterou raději odčinilo okamžitým faulem.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Gligorov, přichází Dajçi.
89'
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Cara, přichází Rrapaj.
88'
Hra nyní musí být přerušena kvůli ošetřování na domácí straně. Následovat tedy nejspíš bude střídání.
85'
Tým Partizani právě vstřelil branku!
Přestřelka pokračuje, domácí opět vedou o tři góly! Stênio Júnior si připisuje již svůj pátý bod, a to když nahrál na gól LUCASE. Asistence: Stênio Júnior.
85'
Domácí však bránění příliš nestíhají a poměrně často si pomáhají faulem. Tentokrát to bylo aspoň u půlící čáry, takže žádné přímé nebezpečí následovat nebude.
84'
V posledních minutách se hraje vlastně jen na polovině Partizani, který už chce aktuální výsledek ubránit. O nic jiného mu nejde.
82'
Pro hosty zápas rozhodně neskončil a nyní získávají rohový kop. Soupeři tedy ještě způsobují pořádné problémy.
80'
Sfîntul Gheorghe právě vstřelil branku!
Jako bych to zakřikl, protože Gheorghe snižuje a upravuje závěrečný výsledek zápasu! O druhou branku hostů se postaral střídající NICOLAI SOLODOVNICOV, který se trefil po přihrávce Stînă. Asistence: Victor Stînă.
80'
Do konce základní hrací doby už zbývá jen deset minut, které už se nejspíš budou odehrávat ve velkém poklidu. O dnešním vítězi je totiž už s předstihem rozhodnuto.
78'
Domácí si ještě více vylepšují pozici do odvety, ve které to tedy pro ně bude asi snadná práce! Stênio Júnior totiž vystihl rozehrávku soupeře a následně našel v dobré střeleckého pozici TEDIHO CARU, který se nemýlil. Asistence: Stênio Júnior.
77'
Hoxha uklidní své spoluhráče, protože odkopává od své klece. S tím samozřejmě vůbec nespěchá.
76'
Hostům se centr vůbec nepovedl, ale aspoň udrželi míč pod kontrolou, takže pomalu mohou zakládat další útočnou akci.
75'
Sfîntul se ještě může opatrně pokusit o snížení, protože získal přímý kop z poměrně dobré pozice. Skórování však stejně bude pořádně složité.
73'
Partizani se ještě pokouší o opatrnou ofenzivu přes levou stranu, kde získalo aut. Poté se přesunulo až k šestnáctce, kde se ale k zakončení nikdo neodhodlal.
72'
Střídání v týmu Sfîntul Gheorghe: ze hřiště odchází Volkov, přichází Suvorov.
70'
Vstupujeme do závěrečné dvacetiminutovky a skóre se už nejspíš moc měnit nebude. Ani jeden tým už nechce směrem dopředu nic riskovat.
69'
Do míče si kopne také Hoxha, který svým spoluhráčům pomáhá s rozehrávkou. Jinak se ale poměrně nudí.
69'
Střídání v týmu Sfîntul Gheorghe: ze hřiště odchází Charleston, přichází Carastoian.
68'
Střídání v týmu Sfîntul Gheorghe: ze hřiště odchází You, přichází Plamadeala.
66'
Partizani ze standardní situace získalo pouze rohový kop, který také nic nebezpečného nepřinesl. Rozehrává tak Calancea.
65'
Po třetí brance albánského týmu se tempo hry trochu zpomalilo, o což se starají hlavně domácí, kteří už to chtějí dohrávat v co největším klidu.
64'
Hosté přece jen mohli rychle snížit, ale střela z hranice šestnáctky se vůbec nepovedla, takže skončila mimo tři tyče.
62'
Střídání v týmu Sfîntul Gheorghe: ze hřiště odchází Ghecev, přichází Solodovnicov.
61'
Partizani se vrací do dvoubrankového vedení a teď už dnešní zápas určitě jen tak nepustí! STÊNIO JÚNIOR se opět ocitl v roli střelce, akorát tentokrát překonal Calanceu, který nestačil včas zareagovat.
60'
Vstupujeme do závěrečné třetiny utkání a pořád platí jednobrankové vedení pro domácí. Moldavský tým má ale pořád spoustu času na vyrovnání.
59'
Domácí se po delší době dostali do šance, a to když z levé strany prošel centr na Stênia Júniora, který ale střelou z první Calanceu nepřekonal!
56'
Hosté rozehrávají první roh druhého poločasu. Tentokrát po něm penalta nenásleduje, protože domácí čistě dostali míč z šestnáctky.
55'
Sfîntul v porovnání s prvním poločase působí o dost aktivněji a už i občas určuje tempo hry. Nyní začíná další útok od svého gólmana.
53'
Albánský celek se pokoušel o útok přes pravou stranu, který zpočátku vypadal velmi slibně, ale nakonec ho pokazila nepřesná přihrávka na střed.
52'
Domácí opravdu dlouho kombinují na středu hřiště, ale bylo jim k to k ničemu, protože jeden z protihráčů přečetl jejich přihrávku. Následně ale pokazil nákop za obranu.
49'
Partizani se dostává dopředu až teď, ale nyní jim to v útoku příliš nejde. K vápnu se dostalo až po minutě dobývaní.
47'
Hosté začínají velmi aktivně a jdou si za vyrovnáním. Po přímém kopu se pokusili o dalekonosné zakončení, ale to bylo zablokované.
46'
Střídání v týmu FK Partizani: ze hřiště odchází Musta, přichází Kote.
46'
Po prvním poločase se tedy ve vedení nachází Partizani, i když s takovým závěrem určitě nepočítalo. Domácí totiž většinu času dominovali a soupeři vůbec nic nedovolili. Sfîntul se však prosadil hned ze své první příležitosti a stále je ve hře o vyrovnání. I toto by byl pro něj před odvedou slušný výsledek.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:05.
45+4'
45+3'
Lungu si v samotném závěru první půle ještě vysloužil žlutou kartu, takže ve druhém poločase bude muset být opatrnější.
45+2'
Partizani se ještě pokouší o nějakou odpověď, ale nejspíš to nestihne. Hosté navíc udělají všechno proto, aby už zbytečně nechybovali.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Hosté jsou zničehonic zpátky ve hře! Penaltu chladnokrevně proměnil ROMAN VOLKOV, který tedy před odchodem do šaten pořádně nabudil svůj tým k vyrovnání.
44'
Snaha se hostům ještě vyplatila, protože získávají pokutový kop! Po centru od rohového praporku totiž ve vápnu fauloval Musta, kterého trenér rozhodně nepochválí. Navíc si na své konto připisuje žlutou kartu.
43'
Gheorghe si přece jen ještě našlo cestu dopředu a zahrálo svůj druhý roh v utkání.
42'
Na hřišti se toho nyní příliš moc neděje. Domácí si jen tak přihrávají, už nechtějí nic riskovat.
40'
Domácí už v naprostém klidu dohrávají první poločas a těší se na přestávku. Po dvou vstřelených brankách budou do kabin určitě odcházet v dobrém rozpoložení.
37'
Albánský tým získává další roh, který rozehrává Marku. Ten ale v šestnáctce žádného spoluhráče nenašel.
35'
Stînă téměř od půlící čáry centroval do pokutového území, ale pro domácí to žádné velké nebezpečí neznamenalo.
34'
Partizani si na útočné polovině připsalo lacinou ztrátu míče, kterou chtělo hned napravit, ale s napadáním to přehnalo. Hlavní sudí tak domácímu hráči odpískal faul.
32'
Domácí rozehráli svůj první roh v utkání centrem na bližší tyč, ale ten Sfîntul velmi dobře přečetl a bez problémů odvrátil.
30'
Po prvních třiceti minutách tedy favorit utkání drží dvoubrankové vedení, které asi jen tak nepustí. Navíc soupeře jasně přehrává, takže to pro moldavský tým bude hodně těžké.
29'
Partizani opět zvládlo obranu zcela bez problémů a zatím tak hraje ve velkém klidu a pohodě. Gheorghe si nevytvořilo sebemenší šanci.
26'
Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! STÊNIO JÚNIOR po asistenci přidává i gól, a to když ho v pravém rohu malého vápna našel Cara. Střelec branky to následně měl jednoduché. Asistence: Tedi Cara.
24'
Nakonec z toho byl pouze nepřesný centr, což znamená odkop pro gólmana hostů.
23'
Partizani má k dispozici další přímý kop z velmi dobré pozice. Tu vybojoval Stênio Júnior, a to když byl poslán k zemi Lunguem.
21'
Hosté sice odrazili další útok protivníka, ale se založením protiútoku to nebylo tak horké. O míč totiž zase rychle přišli.
19'
Sfîntul se pokusil o rychlou odpověď, ale okamžitě po přechodu půlící čáry přišel o míč. Takto se určitě neprosadí, protože jeho kombinace není moc úspěšná.
17'
Albánský tým ze své dominance přece jen těží úvodní branku! O tu se postaral LUCAS, který brankáře překonal střelou z pokutového území. Asistence: Stênio Júnior.
16'
Partizani téměř pořád podniká nějaké útočné snažení, ale stále to k ničemu nevede. Moldavský tým zatím obranu zvládá velmi jistě.
14'
V posledních minutách se hraje hlavně na středu hřiště, kde se poměrně často vhazuje. Většinu času mají míč pod kontrolou domácí.
11'
Domácí rozehrávali další standardku, ale Marku byl také dost nepřesný, takže od své klece může rozehrávat Calancea.
10'
Žlutou kartu dostává Ghecev (Sfîntul Gheorghe).
10'
Sfîntul měl výhodu prvního rohového kopu v utkání, ale nic z něj nevytěžil. O přesný centr se pokusil Stînă, ale neuspěl.
8'
Domácí obranu zvládli bez problémů a po krátké kombinaci se hned vrátili dopředu, kde pořád svírají soupeře.
7'
Balón se samozřejmě po centru dostal do šestnáctky, ale odtud ho moldavský celek ihned poslal pryč a v následném souboji ho získal po nedovoleném zákroku protivníka.
6'
Partizani má jednu z prvních příležitostí ke skórování, protože vybojovalo přímý kop nedaleko pokutového území soupeře.
5'
Víceméně pořád se hraje na polovině hostů. Když už se totiž Gheorghe dostane dopředu, o míč takřka ihned přijde.
3'
Pořád se hraje poměrně tvrdě, tentokrát se faulovalo i na druhé straně, protože se nedovoleného zákroku dopustil Litviacov proti Markuovi.
1'
Hned po úvodním výkopu je na vidění žlutá karta, kterou dostal po příliš tvrdém zákroku Cara.
1'

FK Partizani: Hoxha (C) – Gligorov, Shehi, Belica, Musta – Marku, Murataj, Bardhi – Cara, Stênio Júnior, Lucas.
Náhradníci: Teqja – Kodra, Selita, Celina, Hasa, Dajçi, Llanaj, Marinaj, Sota, Balla, Kote, Rrapaj.

Sfîntul Gheorghe: Calancea – Ojog, Charleston, Litviocov, Svinarenco – Stînă, Sagna, Lungu (C), Ghecev – Volkov, You.
Náhradníci: Raelian – Stefan, Plamadeala, Suvorov, Osipov, Carastoian, Bors, Slivca, Luca, Solodovnicov.

Rozhodčí: Fähndrich – Erni, Maire (všichni SUI).
Gheorghe je naopak téměř neznámý celek působící v Moldavsku, kde si v rámci Divizia Nationala zajistil podruhé za sebou účast v evropských pohárech. Loni ale nedopadl moc dobře, protože zvládl jediný zápas proti běloruskému Soligorsku, následně už nestačil na srbský Partizan. Letos se tedy Sfîntul pokusí udržet v Evropě o trochu déle, i když to bude mít pořádně složité. Žádné výrazné výkony se od něho totiž nečekají.
FK Partizani
Partizani se dostalo do pohárové Evropy po roční odmlce, a to díky třetímu místu v tabulce albánské Superligy. Partizani už ale není tak dominantní, jako bývalo, což se určitě může projevit i dnes. Pořád je ale favoritem, protože se v Evropě už přece jen několikrát ukázalo. Albánskému celku se navíc poměrně dařilo i v přípravě, kde zapsalo jednu výhru a jednu remízu. Dnes tak zkusí udržet neporazitelnost v nové sezoně.
Dobrý podvečer u evropského pohárové fotbalu! Tento týden již odstartovaly předkola Ligu mistrů, takže ve čtvrtek přijde na řadu Evropská konferenční liga, přičemž v jednom ze zápasů síly změří Partizani a Gheorghe. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.