Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Rosenborg BK : Domžale - 5. srpna 2021   19:00

Rosenborg BK
7' Andersson  • 23' Islamovič  • 34' Islamovič  • 40' Reitan  • 46' Islamovič  • 86' Holm
6:1
(4:1)
Domžale
Domžale
45' Alič
Hansen (C) – Reitan, Eyjólfsson, Hovland, Andersson – Hoff (81. Konradsen), Tettey, Tagseth (61. Skarsem) – Holse (61. Holm), Islamovič (81. Molins), E. Ceide
Tangvik, Augustinsson, Konradsen, Molins, Holm, Skarsem, Vecchia, Serbečič, M. Ceide
Bojko – Kornijko, Vysockij
Lerkendal Stadion, Trondheim
Domžale
Mulanič – Klemenčič (83. Dobrovoljc), Vukliševič (Käit), Karič – Žinič, Jakupovič (83. Saitoski), Husmani, Markuš (66. Martinovič), Alič – Podlogar (83. Vuk), Ibričič (C)
Mihelak, Dobrovoljc, Pišek, Käit, Adamov, Hodžič, Repas, Dajčman, Saitoski, Martinovič, Gorenc-Stankovič, Vuk

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera.

Fauly: 11:10
Zápas skončil vysokým vítězstvím 6:1 Rosenborgu nad Domažle v první utkání třetího předkola Evropské konferenční ligy. Domácí tým měl od první do poslední minuty zápas pevně ve svých rukou. Už v prvním poločase se dostal do vedení 4:0 po branách Anderssona, Islamoviče, vlastní Kariče a Reitana. Ještě před pauzou snížil Alič, ale to bylo vše, co Domažle v tomto zápase dokázalo. Ve druhé půli pak ještě navýšili vedení Rosenborgu Islamovič a Holm.
90+4'
90+3'
Molins fauloval Dobrovaljce, ale už se ani nebude rozehrávat, rozhodčí Bojko totiž píská konec zápasu.
90+2'
Nastavují se dvě minuty.
88'
Domácí ani dál nepolevují, Andersson s Konradsenem však branku Domažle netrefili.
86'
Rosenborg právě vstřelil branku!
O vítězi i postupu do třetího předkola je už dávno jasno, ale Rosenborg se dál baví fotbalem. Už šestou branku norského klubu vstřelil NOAH JEAN HOLM. Asistence: Erland Reitan.
83'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Tilen Klemenčič, přichází Gaber Dobrovoljc.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Matej Podlogar, přichází Slobodan Vuk.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Arnel Jakupovič, přichází Emir Saitoski.
81'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Vebjorn Alvestad Hoff, přichází Anders Konradsen.
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Dino Islamovič, přichází Guillermo Molins.
78'
Andersson se dopustil faulu, když na trávník povalil Žiniče. Dostává žluou kartu.
73'
Následně se píská faul Skarsema na Husmaniho, hrát tak budou hosté.
70'
Jakupovič se dostal do zakončení z dálky, ale netrefil branku Rosenborgu.
69'
Domažle zahrávalo rohový kop, ale žádné ohrožení branky Rosenborgu z toho nebylo.
66'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Benjamin Markuš, přichází Marko Martinovič.
64'
Skarsem si našel prostor a vypálil, ale nepřekonal Mulaniče, který předvedl výborný zákrok.
61'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Carlo Holse, přichází Noah Jean Holm.
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Edvard Tagseth, přichází Olaus Skarsem.
60'
Eyjólfsson musel hasit chybu svých spoluhráčů faulem na Podlogara, může být rád, že nedostal žlutou kartu.
56'
Následně si na druhé straně rohový kop vyzkoušeli také domácí, ale ani oni se do zakončení nedostali.
53'
Domažle rozehrávalo rohový kop, ale k ohrožení branky Rosenborgu nedošlo.
52'
Hovland se dostal do zakončení, ale brankář Mulanič tentokrát zasahovat nemusel.
52'
Sven Karič poslal na trávník Islamoviče a rozhodčí mu dokonce ukazuje žlutou kartu.
49'
Podlogar se hnal dopředu marně, byl totiž přistižen v ofsajdu.
48'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Vukliševič, přichází Käit.
46'
Domácí mají fantastický nástup do druhého poločasu a opět vedou o čtyři branky! Dokonce se slaví hattrick, protože se již potřetí prosazuje útočník DINO ISLAMOVIČ! Ceide pro změnu zapisuje už třetí asistenci. Asistence: Emil Ceide.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
Už po prvním poločase můžeme konstatovat, že tady je o postupujícím do závěrečného předkola Evropské konferenční ligy prakticky rozhodnuto. Domácí Rosenborg je totiž zatím jasně lepší a nad Domažle vede po prvním poločase už 4:1. Skóre otevřel už v sedmé minutě Carl Adam Andersson. Pak se na další branku čekalo do 23. minuty, kdy se prosadil Dino Islamovič, který o jedenáct minut později přidal svou druhou a celkově třetí branku Rosenborgu. Ve 40. minutě zvýšil už na 4:0 Erland Reitan po standardní situaci, v poslední minutě první půle se prosadili také hosté, jmenovitě Enes Alič.
45+1'
45'
Domžale právě vstřelilo branku! Tak přeci jen se i hosté dočkali ještě v prvním poločase branky! Slovinský tým už zase prohrává "jen" o tři góly, poté co Hansena překonal přesnou střelou ENES ALIČ. Bez asistence.
44'
Rosenborg zase rychle odpovídá svou šancí, Tagsethovu střelu ze stření vzdálenosti ale Mulanič vykryl.
43'
Domažle už může pomalu zápas považovat za ztracený, ale stále do zkouší směrem dopředu. Po Podlogarově střele musel zasahovat Hansen.
40'
Domácí rozehráli standardní situaci a je z toho čtvrtý gól v sítí Domažle! A je to právě obránce ERLAND REITAN, který skončil před chvílí na zemi po Vukliševičově faulu, který se prosazuje! Asistence: Emil Ceide.
40'
Vukliševič to přehnal s tvrdostí, když fauloval Reitana a je prvním hráčem potrestaným žlutou kartou.
37'
Jakupovič se pokusil vstřelit branku naděje pro Domažle, ale netrefil Hansenovu bránu.
34'
Domácí pokračují ve své spanilé jízdě za postupem, už vedou nad nebohým Domažle 3:0. Podruhé v utkání se prosazuje kanonýr DINO ISLAMOVIČ, tentokrát po přihrávce od kolegy z útoku Emila Ceideho. Asistence: Emil Ceide.
33'
Po faulu Hovlanda na Podlogara zahrávali hosté standardní situaci. Míči si přichystal Ibričič a zkusil přímou střelu, branku však netrefil.
30'
Rosenborg zkoušel akci po pravém křídle, ale ta skončila jen ofsajdem Holseho.
27'
Hosté zahrávali rohový kop, ale Hansen zasahovat vůbec nemusel.
26'
Domácí jsou i nadále při chuti a chtěli by tenhle zápas co nejdříve definitivně rozhodnout. Islamovičova rána ale byla nepřesná.
23'
Další akce domácích už ale gólem končí a Rosenborg už tak zvyšuje vedení na 2:0 a směřuje za postupem! Hoff našel pěkným pasem DINA ISLAMOVIČE, který nezaváhal a překonal Mulaniče v brance Dundalku. Asistence: Vebjorn Hoff.
21'
Další akce Rosenborgu vyústila v zakončení pravou nohou v podání Ceïdeho, ale Mulanič se předvedl výborným zákrokem.
19'
To na druhé straně mohlo udeřit. Z brejku střílel Markuš a André Hansen musel zasahovat.
18'
Po faulu Jakupoviče na Tagsetha se kopal přímý kop proti brance Domažle. Standardní situace rozehrává za Rosenborg většínou Holse a ujal se i této, avšak žádné nebezpečí z toho nebylo.
14'
Po něm se ještě do palebné pozice dostal Husmani, ale výsledek byl úplně stejný.
13'
Norský tým by rád přidal co nejdřív další branku. Zkoušel to Tagseth, ale branku minul.
10'
Rosenborg pokračuje v aktivitě, tentokrát se dopředu hnal Ceïde, ale byl v ofsajdu.
7'
Domácí mají fantastická start do tohoto dvoujutkání a hned z první vážnější šance jdou do vedení. Na Holseho rohový kop s naběhl obránce CARL ADAM ANDERSSON a míč neomylně umístil do sítě. Asistence: Carlo Holse.
5'
Domácí budou zahrávat první rohový kop zápasu. Bere si ho na starosti Holse.
3'
Podlogar se hnal do první šance zápasu, ale nepohlídal si své ofsajdové postavení, které neuniklo pomeznímu sudímu.
1'
Vzájemné zápasy

Tyto dva týmy se zatím nikdy neutkaly.
NK Domžale

Domažle je klubem, který patří dlouhodobě mezi nejlepší slovinské kluby, ačkoliv na titul většinou nedosáhne, jediné dva získalo v sezonách 2006/07 a 2007/08. V posledních pěti sezonách skončilo Domažle vždy třetí nebo čtvrté. V minulé sezoně z toho bylo třetí místo, které zaručilo kvalifikaci do předkol Konferenční ligy. V Evropských pohárech Domažle vždy končí v předkolech, do základní skupiny se ještě nikdy nepodívalo. Letos Domažle vyřadilo v prvním předkole Swift Hesperange (1:0, 1:1) a ve druhém Honku (1:1, 1:0). V domácí soutěži Domažle v nové sezoně zatím odehrálo dva zápasy a má jen jeden bod.

Rosenborg je tradičním norským klubem, který je na domácí scéně velmi úspěšný, ve sbírce má už 26 mistrovských titulů a 12 domácích pohárů. V minulé sezoně Rosenborg obsadil v norské lize až čtvrté místo, což je pro něj značný neúspěch. Stačilo to ale na kvalifikaci do předkol Konferenční ligy. V Norsku se hraje ligy systémem jaro-podzim a v už rozjeté sezoně je Rosenborg po čtrnácti kolech až na pátém místě s osmibodovou ztrátou na první Malmö. Rosenborg se v předkolech Evropských pohárů objevuje každoročně, v minulé sezoně se ale po třech letech neprobojoval do základní skupiny žádné soutěže. To bude chtít v této sezoně napravit. Ve druhém předkole Konferenční ligy norský klub postoupil přes Hafnafjordur po výsledcích 2:0 venku a 4:1 doma.
Zdravím a vítám všechny příznivce evropského klubového fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 3. předkola Evropské konferenční ligy mezi týmy Rosenborg BK a NK Domžale. Zápas se odehraje na Lerkendal Stadion v Trondheimu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.