Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Izrael : Lotyšsko - 12. října 2021   18:00

Izrael
Izrael
9' Buganim  • 90' Shahar
2:1
(1:1)
Lotyšsko
Lotyšsko
18' Veips
Izrael
Nir – Jaber, Blorian, Cohen, Leidner, Elmkies – Buganim, Levi (67. Azoulay), Bilevi, Gandelman – Nachmani (48. Shahar)
Azulay, Davida, Glezer, Muhluf, Sade, Shakar, Zamir, Zasano
Lotyšsko
Orols – Tonisevs, Uldrikis, Veips, Birka – Varslavans (72. Kiršs), Ozolinš, Korotkovs, Zengis – Lušins, Daškevics (68. Bočs)
Bocs, Cucurs, Ivanovs, Kirss, Kokinš, Kramens, Samoilovs, Soloha, Zelenkovs

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:12.
Je konec! Domácí Izrael nakonec poráží Lotyšsko těsně 2:1. Domácí se dostali do vedení zásahem Buganima. O šest minut později ale po rohovém kopu vyrovna Veips. Poté jsme dlouhou dobu sledovali ofenzivní snažení Izraele, ale Lotyši se skvěle bránili. Až v devadesáté minutě tak rozhodl střídající Ido Shahar.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Izrael právě vstřelil branku!
Domácí se nakonec dočkali! V samotném závěru prošel do pokutového území IDO SHAHAR a nekompromisně napálil míč pod břevno!
89'
Buganim zahrál při zpracování rukou a zhatil šanci Izraele na další ofenzivní výpad.
88'
Gandelman fauloval Veipse, což neuniklo zraku hlavního arbitra. Rozehrávat bude Lotyšsko.
87'
Izrael je aktivní i v závěru utkání, ale domácí stále nemohou najít recept na pevnou defenzivu Lotyšska.
85'
Kiršs fauloval unikajícího Shahara. K údivu domácích hráčů se jeho prohřešek obešel bez karty.
83'
Jaber se dostal za záda obránců Lotyšska, ale byl lapen v ofsajdu.
81'
Domácí si po delší době vybojovali další rohový kop. Jeho rozehrávky se chopil Davida, který přetaženým centrem poslal míč až do autu.
79'
Kiršs zahrával rohový kop Lotyšska. Jeho pobídka ale neoslovila nikoho v dresu hostujícího mužstva.
77'
Davida zahrával další rohový kop domácího celku. Jeho pobídka skončila na malém vápně v rukavicích brankáře.
75'
Domácí zahrávali další rohový kop. Nízký centr doletěl jen k přední tyči, kde zasáhla obrana Lotyšska.
74'
Tempo hry nyní poněkud opadlo. Lotyšům se podařilo rozkouskovat tlak soupeře.
72'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Varslavans, přichází Kiršs.
71'
Domácí celek se usadil na polovině soupeře, kde si postupnou kombinací hledá prostor pro zakončení. Lotyšsko brání v kompaktním bloku.
69'
Davida se po rychlém výpadu domácího celku dostal do zakončení, ale jeho ránu zablokoval obránce.
68'
Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Daškevičs, přichází Bočs.
67'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Levi, přichází Azoulay.
65'
Lotyšsko zahrávalo další rohový kop. Nadýchaný centr však skončil v rukavicích domácího gólmana.
63'
Ozolinš zahrával přímý kop na pravé straně hrací plochy. Jeho pobídka přilétla na přední tyč, kde číhal obránce.
61'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Bilevi, přichází Davida.
60'
Je za námi hodina hry a Lotyšsko stále drží na horké půdě Izraele cennou remízu 1:1. Domácí však po změně stran tlačí.
58'
Gandelman fauloval v pokutovém území hostujícího brankáře. Sudí ihned odpískal nedovolený zákrok.
56'
Birka zahrával přímý kop Lotyšska. Jeho dlouhý nákop směřoval na levou stranu, kde se k míči nikdo z hostů neprobil.
54'
Hostující brankář si dal pozor na pokus střídajícího Shahara. Jeho rána ale postrádala razanci.
52'
Lotyšsko zahrávalo rohový kop. Varslavans centroval na malé vápno, kde se nikdo z Lotyšů nedostal k hlavičce.
50'
Levi se hned v úvodu druhého poločasu dostal do zakončení, ale brankář Orolš jeho pokus pokryl.
48'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Nachmani, přichází Shahar.
47'
Lotyšsko obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během přestávky nesáhl ke změnám.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou! Domácí se dostali do vedení zásahem Buganima. O šest minut později ale po rohovém kopu vyrovna Veips. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Jaber zahrával přímý kop. Jeho pobídka směřovala ke vzdálenější tyči, ale míč vyboxoval brankář.
42'
Nir On si dal pozor na Lusinšovu ránu zpoza velkého vápna a s přehledem ukryl míč do rukavic.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minut. Domácí jsou znovu aktivnější, ale nedostávají se do zakončení.
38'
Buganim si navedl míč na hranici velkého vápna, odkud zakončil levačkou, ale mířil nad břevno.
36'
Ozolinš zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře.
34'
Leidner zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Jeho pobídka ale nenašla adresáta.
32'
Toniševs zahrával přímý kop. Jeho pobídka přiletěla na značku pokutového kopu, kde zasáhla obrana.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavé utkání. Lotyšsko po špatném vstupu převzalo iniciativu.
28'
Cohen se s míčem u nohy prodral na hranici velkého vápna, kde si míč posunul do střelecké pozice, ale zakončit nedokázal.
26'
Toniševs pro změnu zahrával přímý kop Lotyšska. Ani jeho centr neudělal obraně soupeře problémy.
24'
Gandelman zahrával přímý kop Izraele na polovině Lotyšska. Jeho pobídka však skončila v rukavicích pozorného brankáře.
22'
Varslavans zahrával přímý kop Lotyšska na polovině domácích. Jeho centr skončil v rukavicích brankáře.
20'
Elkmies zahrával přímý kop domácích v blízkosti velkého vápna soupeře. Jeho pobídku si však defenziva Lotyšska pohlídala.
18'
Lotyšsko právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Lotyšsko našlo odpověď po standardní situaci! Na centr od rohového praporku si naskočil ROBERTS VEIPS, který hlavou usměrnil míč do sítě!
18'
Cohen zahrával přímý kop domácího celku. Jeho pobídka směřovala na malé vápno, ale nikdo z hráčů Izraele se k hlavičce nedostal.
16'
Tempo hry nyní trošičku opadlo. Lotyšsko se usadilo na polovině domácích, ale hosté se do zakončení nedostávají.
13'
Domácí Bilevi se znovu dostal do zakončení, ale jeho další projektil zastavil blokem pozorný obránce.
11'
Izrael i po vstřelení úvodní branky pokračuje v aktivní hře. Orolš tentokrát obětavým skluzem zablokoval ránu zpoza šestnáctky.
9'
Domácí se dostávají do vedení! Hostující brankář nejprve neudržel centr z pravé strany. K odraženému míči se dostal ITAY BUGANIM, který jej dorazil do branky!
9'
Domácí Levi se po rohovém kopu dostal do zakončení hlavou, ale jeho projektil skončil nad horní tyčí.
7'
DOmácí brankář Nir On si musel připsat první zákrok. Verslavans na něj poslal hodně slabou střelu.
6'
Domácí Bilevi se dostal na hranici velkého vápna, kde si míč přehodil na levačku, ale nezakončil.
4'
Lotyšsko se dostalo na polovinu domácího celku, ale centr z pravé strany nebezpečí nepřinesl.
1'
Domácí obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal vpřed, ale nákop skončil v autu.
1'

Izrael: Nir – Jaber, Blorian, Cohen, Leidner, Elmkies – Buganim, Levi, Bilevi, Gandelman – Nachmani
Náhradníci: Azulay, Davida, Glezer, Muhluf, Sade, Shakar, Zamir, Zasano

Lotyšsko: Orols – Tonisevs, Uldrikis, Veips, Birka – Varslavans, Ozolinš, Korotkovs, Zengis – Lušins, Daškevics
Náhradníci: Bocs, Cucurs, Ivanovs, Kirss, Kokinš, Kramens, Samoilovs, Soloha, Zelenkovs.
Izrael

Izrael je na tom mnohem lépe. Domácí celek ve třech duelech získal šest bodů a drží druhou pozici za vedoucím Německem. Izrael tak stále může pomýšlet na postup na závěrečný šampionát, což by pro domácí bylo velkým úspěchem. V posledním duelu však domácí padli 2:3 na hřišti Německa.
Lotyšsko

Hostující Lotyšska zatím nemůže být se svými výkony během kvalifikace spokojené. Během tří duelů totiž získalo jen tři body a má skóre 3:5. S touto vizitkou se krčí na předposlední páté pozici ve skupině B. Hůře je na tom jen beznadějně poslední San Marino. V posledním duelu Lotyšsko doma přehrálo 2:0 právě San Marino.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace o postup na Euro hráčů do 21 let mezi Izrealem a Lotyšskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.