Máme za sebou konec dnešního utkání. Ten vyhráli překvapivě Malťané, kteří dnes výborně bránili. Arménci se nedokázali prosadit a tak vyhráli Malťané 1:0 a odvážejí si z Arménie 3 body. To je ode mne pro dnešek vše. Příjemný zbytek večera.
90+5
Malťané jsou dnes v obraně velmi velmi dobří.
90+3
Každou chvíli hlavní rozhodčí Hunter ukončí dnešní utkání!
90+3
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Mifsud, přichází Vella.
90+2
Ozbiliz se staví k míči.
90+1
Rohový kop pro Arménii po střele Mkhitaryana.
89
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Briffa, přichází R. Muscat.
88
Ozbiliz fauloval Schembriho. Malťané budou rozehrávat volný kop.
88
Závěrečný tlak v podání Arménců.
86
Po rohovém kopu se dostal k míči Voskanyan. Jeho střela šla ale mimo branku.
86
Rohový kop pro Arménii.
83
Střela z volného přímého kopu minula branku.
83
Žlutou kartu vyfasoval Ryan Camilleri.
82
Arménci budou zahrávat volný přímý kop z velmi nebezpečné vzdálenosti.
82
Herrera se snažil probít do vápna – Nepodařilo se mu to.
81
V ofsajdu se nacházel Movsisyan.
80
Máme zhruba deset minut do konce dnešního utkání a Malťané zatím stále vedou 1:0.
78
Z rychlého brejku zahrozili Malťané. Bude z toho ale pouze rohový kop.
76
A další skvělé vyboxovaní míče Habera.
76
Rohový kop pro Arménce.
75
Arménci reklamují zákrok ve vápně a dožadují se odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí Hunter, ale jasným gestem naznačil – Hrajte dál!
74
Stále vidíme furt ten samý obrázek hry. Arménci se snaží útočit, nic pořádného ale nevymyslí.
73
Skvělý zákrok Habera proti střele Ozbilize.
72
Ke střele se dostal Pizzelli. Ta ale mířila mimo branku.
71
Centr Sarkisova do vápna dobře vyboxoval Haber.
70
Malťané zatím mohou být nadmíru spokojeni. Jejich styl na brejky jim zatím dokonale vychází.
70
Po akci Arménců zakopl míč na rohový kop Caruana.
69
Arménci jsou teď na koni a stále útočí.
67
Veliká šance Arménie! Sarkisov běžel sám na Habera. Následnou střelou ale trestuhodně branku minul!
66
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Manoyan, přichází Sarkisov.
66
Aleksanyan se dostal ke střele. Jeho střela ale branku minula.
63
Movsisyanuv centr byl zblokován na rohový kop s kterým v zápětí neměl žádný problém Haber a míč chytil.
62
Volný přímý kop nezahráli Malťané vůbec dobře. Centr nenašel nikoho.
61
Po rohovém kopu se pískal faul na brankáře.
60
Následná střela z volného přímého kopu byla zblokovaná na rohový kop.
59
Po faulu vyfasoval žlutou kartu Dimech.
58
Velká šance Arménie! Přímý volný kop propadl až k Haberovi, který se blýskl skvělou reakcí a míč vyrazil!
57
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Sciberras, přichází Fenech.
57
Vypadá to na něco vážnějšího. Hráče odnesli zdravotníci na nosítkách rovnou do kabin.
56
Hra je přerušena. Na hřišti je ošetřován jeden z Malťanů.
54
Malťané budou po skvělé práce u rohové praporku Herrera rozehrávat rohový kop.
53
Movsisyan vyslal přízemní centr do vápna. U míče byl ale bohužel pro Maltu první Arménský obránce.
51
Schembri byl faulován. Malťané budou rozehrávat volný kop.
50
V ofsajdu se nacházel střídající Movsisyan.
49
Pizzelli vyslal centr do vápna. Tam ho ale skvěle vyboxoval Haber.
48
Arménci jsou zase aktivnější ze začátku zápasu. Bohužel jejich pasy dopředu bývají celkem nepřesné.
47
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Manucharyan, přichází Movsisyan.
46
Úvodní rozehrávky se ujali hráči Malty.
46
Máme za sebou první poločas tohoto zápasu. Zatím vedou Malťané po gólu Mifsuda. Arménci byli sice lepším týmem v první půli, ale nepodařilo se jim vstřelit tolik potřebný gól. Malťané chytře spoléhají na brejky a zatím jim to vychází. Druhý poločas začne zhruba v 19:03.
45+3
Ten byl rozehrán mizerně a hlavní rozhodčí Hunter ukončil první poločas.
45+3
Žlutou kartu vyfasoval Muscat.
45+3
Tak ještě volný přímý kop pro Arménce.
45+2
Hunter nakonec ještě nastavil dvě minuty nad rámec hrací doby. Nyní už ale probíhá konec druhé minuty nastavení.
45+1
Každou chvíli hlavní rozhodčí Hunter ukončí první poločas.
44
K míči se dostal po centru Mkrtchyan. Jeho hlavička ale mířila těsně nad Haberovu branku!
43
Střela Mkrtchyana byla zblokována na rohový kop.
42
Ozbiliz se ve středu hřiště uvolnil a vyslal střelu zhruba ze 40-ti metrů. Ta ale bránu netrefila v žádném případě.
41
Volný přímý kop zahráli Arménci signálem. Následná střela Ozbilize, ale pouze trefila jednoho z obránců Malty.
40
38
Na centr nejvýše vyskočil Mkhitaryan. Ten ale bránu netrefil.
37
Po zblokovaném centru budou zahrávat hráči Arménie rohový kop.
37
Hra pokračuje. Ani u těchto dvou to nevypadá na nic vážného a myslím si, že se každou chvíli vrátí na hřiště.
35
Opět je hraje přerušena. Na hřišti jsou ošetřováni dva hráči.
34
Hra opět pokračuje. Schembri šel ze hřiště po svých, takže to nevypadá na nic vážného.
33
Hra je přerušena. Na hřišti je ošetřován Schembri.
32
Hráči Arménie jsou v útoku bezradní a už vypadají celkem nervózně.
31
Arménci opět solidně Malťany tlačí a ti neví, kam se dřív vrhnout.
29
Velká šance Arménců! Střelu ze 30-ti metrů vyrazil skvělým zákrokem Haber. Opravdu dobrý zákrok!
27
Herrera byl v ofsajdu. Z opakovaného záznamu jde vidět, že to bylo jen o centimetry.
26
Manucharyan byl faulován. Arménci budou zahrávat volný přímý kop.
24
Hráči Arménie dnes produkují mnoho nepřesných přihrávek. Z toho těží hráči Malty a dostávají se do menších šancí.
22
Arménci si budou dávat pozor na rychlé brejky Malty. Jsou totiž velmi nebezpečné.
21
Veliká šance Malty! Opět další rychlý brejk mohl využít Failla. Ten ale centr nevyužil a hlavičku poslal mimo branku.
20
Většinu přihrávek Arménců hráči Malty vystihují a míč odkopávají daleko od své svatyně.
19
Arménci jsou na koni a vyvíjejí na obránce Malty celkem solidní tlak.
18
Veliká šance Arménců! Na centr z rohového kopu vyskočil nejvýše Pizzeli. Jeho hlavičku ale skvělým zákrokem vyrazil Haber!
15
Na následný centr z přímého kopu si nabíhal Manoyan. Ten míč ale bohužel pro Arménce nestihl.
15
Briffa vyfasoval za zákrok ze zadu žlutou kartu.
14
Dlouhý míč Voskanyana do vápna našel pouze hostujícího brankáře Habera.
12
Obrana Malty je zatím organizovaná a skvěle brání.
11
U míče jsou domácí Arménci. Ti jsou ale dnes ve hře dopředu zatím mizerní.
10
Arménci se snaží vyrovnat. Střela Pizzelliho ale mířila totálně mimo Haberovu branku.
8
Malta právě vstřelila branku!
Tak to je jak blesk z čistého nebe. Skvělou přihrávku za obranu dostal MICHAEL MIFSUD a ten na dvakrát překonává Berezovskiho!
6
Ozbiliz se provinil útočným faulem. Hráči Malty budou rozehrávat volný kop.
5
Dlouhý míč z vlastní poloviny Manucharyan nestihl a tak budou rozehrávat hráči Malty odkopem od branky.
4
Domácí Arménci chtějí hned od začátku vzít zápas do svých rukou. Kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.
3
Centrovaný míč z rohové kopu, ale odhlavičkoval jeden z hostujících obránců.
3
První rohový kop dnešního zápasu budou zahrávat hráči Arménie.
2
A máme tu hned první faul. Útočným faulem se provinil Manucharyan.
1
Úvodní rozehrávky se ujali Arménci v červených dresech.
1
-1
Nyní si kapitáni obou zemí předávají věcné dary v podobě vlaječek. Každou chvíli hlavní rozhodčí Hunter zahájí první poločas tohoto zápasu.
-3
Právě zní arménská hymna. Následovat bude hymna Malty.
-5
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Stadion Republican je celkem solidně zalidněný. Každou chvíli přijdou na hrací plochu rozhodčí s hráči.

Arménie: Berezovski – Arzumanyan, Hovhannisyan, Voskanyan, Aleksanyan – Ozbiliz, Manoyan, Mkrtchyan, Pizzelli – Mkhitaryan, Manucharyan.

Malta: Haber – Caruana, Sciberras, Camilleri, Dimech – Briffa, Failla, Muscat – Mifsud, Herrera, Schembri.

Rozhodčí: Hunter – Shanks, Storey.
Dnešní zápas se odehraje ve měste Jerevan na Republican Stadium.
Vzájemné zápasy

12.09.2007 Přátelské zápasy Malta – Arménie 0:1
02.02.2008 Přátelské zápasy Malta – Arménie 0:1
07.09.2012 MS – kvalifikace Malta – Arménie 0:1

Arménie

Arménie se nachází na místě předposledním. Ze čtyř zápasů dokázala vyhrát pouze jeden, zbytek prohrála. Má záporné skóre 2:7. Vyhrála proti Maltě (první zápas), prohrála proti Bulharsku, Itálii a Česku.

Malta

Malta se nachází v tabulce na posledním místě. Nevyhrála ani jeden zápas z pěti. Má záporné skóre 1:14. Prohrála s těmito týmy: Arménie, Itálie, Česko, Bulharsko a i na podruhé s Itálií.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u sledování dnešního zápasu kvalifikace MS 2014. Dnes se mezi sebou utkají Arménie a Malta.