Real Betis - Villarreal | ONLINE | 7.4.2019 20:45 | La Liga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

La Liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Villarreal - 7. dubna 2019   20:45

Ukončeno
Real Betis
11' Lo Celso (Guardado) • 63' Lo Celso 
2:1
(1:1)
Villarreal
13' Ra. Funes Mori  (Cazorla)
Real Betis
Sestavy:
Pau López – Mandi, Bartra, Feddal – Emerson, W. Carvalho, Guardado (C), Tello – Canales (67. Joaquín), Lo Celso (73. Firpo) – Jesé (79. Javi García).
Náhradníci:
Robles – Javi García, Joaquín, Kaptoum, Lainez, Morón, Firpo.
Rozhodčí
Estrada – Aguilar, Martín
Estadio Benito Villamarín
Villarreal
Sestavy:
Asenjo – Bonera (28. Cáseres), Ra. Funes Mori, V. Ruiz – M. Gaspar, Morlanes (72. G. Moreno), Cazorla, Pedraza – Chukweze (64. Bacca), Iborra – Toko Ekambi.
Náhradníci:
Andrés Fernández – Cáseres, Bacca, Quintilla, Raba, G. Moreno, Castaño.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:14.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Betisu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Ačkoliv byl první poločas celkem vyrovnaný, tak ten druhý vyzněl lépe pro domácí celek, jenž měl celkem drtivou územní převahu, která dlouhou dobu nepřinesla kýženou branku. Betis se oné branky přeci jenom dočkal, soupeř tak musel zapnout na vyšší stupeň aktivity. Žlutá ponorka mohla v závěru utkání vyrovnat, avšak pokutový kop neproměnil Cazorla, s jehož ránou doprostřed branky počítal brankář López.
90+6'
Konec zápasu.
90+6'
Tello mohl definitivně rozhodnout, rychlostně se dostal až do pokutového území, kde jeho zakončení odklízel z brankové čáry protihráč.
90+5'
Žlutou kartu dostává William Carvalho (Real Betis).
90+4'
Do konce zápasu nezbývá už moc času, Villarreal v tuto chvíli hraje bez míče, což domácímu celku maximálně vyhovuje.
90+3'
Gaspar místo míče trefil nohu protihráče, za což si vysloužil žlutou kartu.
90+3'
Carvalho se daleko s míčem nedostal, v tuto chvíli se musí bleskově vracet zpět na vlastní polovinu. Žlutá ponorka totiž táhne akci podél levé autové čáry.
90+2'
Nyní přišel útočný faul celkem nenápadného Morena, který ve vzdušném souboji fauloval jednoho z protihráčů. Odkopu se ujme sám brankář López.
90'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
To jsou věci! Cazorla totiž zvolil zakončení přímo doprostřed branky, s čímž počítal také brankář López, který bezpečně ukryl míč do své náruče.
89'
Přeci jenom to bude pokutový kop pro Villarreal!
89'
V samotném závěru se hosté dožadovali penalty, hlavní sudí se ještě radí!
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Villarrealu se tak na vyrovnání krátí čas, ještě ale můžeme počítat s nastavením.
88'
Zdá se, že zdravotní problémy má domácí Emerson, který zkrátka bude muset pokračovat ve hře, neboť jeho celek už třikrát v utkání střídal.
85'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Betis stále vede o jednu branku. Koncovka utkání bude ještě hodně zajímavá, a to pro obě strany.
84'
Navíc na řadu přišel rohový kop pro hosty. Ten se snášel do malého vápna, což bylo snadné sousto pro brankáře Lópeze, jenž vyhodil míč do strany.
83'
Přetažený centr ještě zachytil na hrací ploše Pedraza, který ihned centroval do ohně. Tam se v hlavičkovém souboji prosadil Mandi, jenž ale skončil na zemi.
82'
Protiútok táhl rychlonohý Tello, který ale celou akci naprosto zabrzdil. Po chvilkovém váhání přenášel hru na pravou stranu, kde se nacházel Emerson.
81'
Střídající Bacca zatím není příliš vidět, tentokráte nic nevymýšlel, místo toho pelášil s míčem na vlastní polovinu, kam ho vytlačil celkem aktivní Firpo.
80'
López se ujal odkopu od své branky, který posílal daleko na druhou stranu. Emerson to u postranní čáry moc nezvládl, místo Bartry našel pouze protihráče.
79'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Jesé, přichází Javi García.
79'
Žlutou kartu dostává Zouhair Feddal (Real Betis).
78'
Až nyní se Villarrealu podařilo usadit na útočné polovině, přičemž došlo na roztažení hry na pravou stranu, načež se po centru hosté dožadovali penalty.
77'
Bartra pouze odvracel za cenu dalšího autového vhazování, po kterém domácí mohli podniknout rychlý protiútok, který včas překazil obránce Mori.
76'
Avšak Villarreal se daleko s míčem nedostal, neboť se včas na vlastní polovinu vrátil právě Firpo, který zpětnou přihrávkou oslovil brankáře Lópeze.
75'
Domácí se opět usadili s míčem v blízkosti pokutového území, přičemž se do kombinace zapojil také střídající Firpo, který pouze přihrával za sebe.
73'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází Júnior Firpo.
72'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Morlanes, přichází Gerard Moreno.
69'
Rychlonohý Tello opět zaměstnal obranu soupeře, avšak tentokráte pouze přenášel hru na pravou stranu, kde v tuto chvíli kombinuje s míčem Emerson.
68'
Lo Celso si gestem ruky řekl o podporu svých spoluhráčů, načež sám vyprodukoval celkem prudkou přihrávkou, na kterou střídající Joaquín nedosáhl.
67'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Joaquín.
67'
Emerson se zdá být v pořádku, může se tak pokračovat ve hře. Střídat se zřejmě přeci jenom bude, avšak zranění zastavilo Canalese, jenž už předtím měl problémy.
66'
Opět se nehraje, což je již tradiční obrázek druhého poločasu. Po střetu skončil na zemi domácí Emerson, který si doslova naběhl na loket Alfonsa.
65'
V tuto chvíli to bude pro Villarreal hodně složité, opět bude muset dotahovat jednobrankové manko. Do konce zápasu zbývá celkem ještě dostatek času.
64'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Chukweze, přichází Carlos Bacca.
63'
Real Betis právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do zaslouženého vedení! GIOVANI LO CELSO nejprve zkoušel štěstí zpoza pokutového území, avšak Asenjo předvedl jistý zákrok. Posléze se Tello protáhl k prudké přihrávce do malého vápna, kde se nejlépe zorientoval právě Lo Celso, který nadvakrát propálil brankáře.
63'
Real Betis mohl jít do vedení! Guardado totiž našel mezi obránci Jesého, kterému se podařilo obejít Asenja, avšak z menšího úhlu trefil pouze boční síť.
62'
Ekambi se zapojil do bránění, přičemž málem zezadu překvapil rozehrávajícího Carvalha, který včasnou přihrávkou přihrál přesně na kopačku Feddala.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na třetí branku stále čekáme. Betis nyní přečkal nadějný atak soupeře, v tuto chvíli domácí peláší kupředu.
60'
Mandimu se podařilo zpracovat neposedný míč, načež rozehrál konstruktivně k postranní lajně. Aby toho nebylo málo, tak fauloval domácí Guardado.
59'
Betis je najednou aktivnější, naopak hostující celek se v těchto momentech pouze brání. Bartra sice číhal na levém křídle, následovala ale zpětná přihrávka.
58'
Ná následný rohový kop si naskakoval Carvalho, který spíše ještě prodlužoval na zadní tyč, kde musel Asenjo zasahovat. Následovat bude další roh.
57'
Individuálním způsobem to zkoušel Tello, který se dokázal proháčkovat až do pokutového území, kde mu přihrávku srazil jeden z obětavých protihráčů.
56'
Po delší době střelecký pokus. Technickým zakončením to zkoušel již zmiňovaný Canales, jehož střela se snesla zhruba metr vedle vzdálenější konstrukce.
55'
Canales byl v péči lékařů celkem dlouho, nakonec to vypadá, že by měl pokračovat ve hře. Úvod druhého poločasu nabízí celou řadu přerušení.
54'
Záhy se k volnému balónu dostal hostující Iborra, který zkoušel štěstí zpoza pokutového území. Zakončení vystoupalo vysoko nad, López nezasahoval.
53'
U středového kruhu to celkem dobře provedl Canales, který si vymodlil nedovolený zákrok od Cáserese, jenž navíc obdržel žlutou kartu.
52'
Hned trojice hráčů Villarrealu neúnavně napadala Bartru, který musel risknout přihrávkou napříč vlastním pokutovým územím, což mu vyšlo dokonale.
51'
Nyní si hostující hráči vybojovali autové vhazování z levé strany, ke kterému se postavil zadák Pedraza, jenž posléze ještě udržel míč na hřišti.
50'
Mandi zřejmě má problém s ramenem, nakonec totiž odešel za postranní čáru. Vypadá to na brzký návrat do hry, střídat by se tak podruhé v utkání zatím nemělo.
49'
Nyní je hra opět přerušena, neboť na zeleném pažitu zůstal ležet domácí zadák Mandi, ke kterému opět přispěchal lékařský personál Betisu.
48'
Hned v samotném úvodu druhého poločasu se k volnému míči dostal Jesé, který v pádu zamířil daleko od branky soupeře. Asenjo se za balónem pouze ohlédl.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hodně zajímavou podívanou, jenž nabídla hned dva přesné zásahy. Aktivněji do utkání vstoupil Betis, jenž se dostal do brzkého vedení, avšak soupeř dokázal stejně tak rychle reagovat. Žlutá ponorka najednou měla více ze hry, navíc hned několikrát vážně zahrozila, avšak k vedoucí brance se nedostala. Betis zatím nehraje vůbec přesvědčivým způsobem, avšak stále na světelné tabuli svítí nerozhodný výsledek 1:1.
45+2'
První poločas skončil.
45+2'
Závěr prvního poločasu nabízí celou řadu nedovolených zákroků, po jednom z nich bude volný kop rozehrávat Mandi.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45'
Je tu další žlutá karta, tentokráte jí vyfasoval domácí forvard Jesé.
44'
Nakonec se jednalo o Iborru, který měl menší problémy s pravou rukou. Hostující středopolař nakonec odešel za postranní čáru, střídat by se ale nemělo.
43'
Hra je opět přerušena, přičemž na zeleném pažitu skončil jeden z hostujících hráčů. Na scénu přispěchal také lékařský personál Villarrealu.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Na opačné straně to vypadalo, že se Tellovi podaří procedit přihrávku na Jesého, avšak tu nakonec dalekonosným odklizením vyřešil obránce Mori.
38'
Pochopitelně se jednalo o přímý střelecký pokus, který si vzal na starost Cazorla. Jeho rána směřovala ke vzdálenější tyči, kde López zasahoval.
37'
Emerson přišel u postranní čáry o balón, což nemuselo tolik vadit. Iborra totiž neprohodil míč na Ekambiho, avšak hosté si vybojovali nadějný přímý kop.
36'
Cazorla si nevěřil na centr do pokutového území, místo toho špičkou kopačky přeposlal míč na vedle stojícího Ruize, jenž opět přihrával na levou stranu.
35'
Žlutou kartu dostává Víctor Ruiz (Villarreal CF).
35'
López se míče nakonec nedotkl, avšak i přesto si hosté vybojovali další autové vhazování. Ekambi se s vypětím všech sil neprotáhl kolem Canalese.
34'
O provedení autového vhazování se postaral Pedraza, který si počkal na pohyb Ekambiho. Ten mu míč vrátil, načež prvně jmenovaný z úhlu pálil nepřesně.
33'
Jeho kroucený centr nenašel nikoho ze spoluhráčů, naopak se na druhé straně zrodil protiútok, přičemž Tello málem přehodil hostující brankáře Asenja.
32'
Nyní už bylo pískáno v neprospěch domácích, kteří se tak budou muset bránit standardní situaci. K rozehrávce se postavil velezkušený záložník Cazorla.
31'
U postranní čáry skončil na zemi domácí Canales, avšak o nedovolený zákrok se nejednalo. Záhy se do míče opřel Cazorla, kterému se rána nepovedla.
30'
Na pořadu dne byl rohový kop pro Betis, který i tentokráte vzal na sebe Tello. Jeho centr přinesl menší závar, avšak Jesé neprotlačil míč za brankáře.
29'
Sledovali jsme první střídání tohoto zápasu, jednalo se o vynucenou změnu. Bonera sice zabránil stoprocentní šanci soupeře, avšak to vedlo ke zranění.
28'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Daniele Bonera, přichází Santiago Cáseres.
24'
Lo Celso si navedl míč na levou nohu a poté celou akci vyšperkoval přihrávkou na Emersona, který si u hranice velkého vápna neporozuměl s Jesém.
23'
Villarreal nyní pracoval s míčem u vlastního pokutového území, načež to zkoušel rychlým přenesením hry na Chukwuezeho, jenž na míč rovněž nedosáhl.
22'
Asenjo to zkoušel odkopem z první, který směřoval skutečně daleko na druhou stranu. Ekambi měl k míči daleko, ten nakonec doskákal k Lópezovi.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nabízí vyrovnanou podívanou. O něco aktivnějším dojmem se jeví domácí Betis.
20'
Žlutou kartu dostává Samuel Chukweze (Villarreal CF).
20'
Vzápětí to domácí Carvalho zkoušel prudkým pasem na nevýrazného Jesého, před kterým zasahoval Ruiz, jenž odehrál míč do moci spoluhráčů.
19'
Morlanes předvedl velice důležitý zákrok, kterým ve středu hrací plochy obral protihráče o balón. V opačném případě bychom sledovali vyloženou šanci.
18'
Žlutá ponorka se sice ujala autového vhazování, avšak Iborra prodlužoval do země soupeře. Vzápětí Emerson pohlídal soupeře, který se dral podél autové čáry.
17'
Na pravém křídle pracoval s míčem Canales, který si chtěl balón vyměnit s Mandim, jenž vyprodukoval hodně prudkou přihrávku, na kterou kolega nedosáhl.
16'
Na jistotu se rozhodl zahrát Bonera, který odklízel míč k hranici středového kruhu. Betis se k míči dostal ihned, nyní s ním pracuje na útočné polovině.
15'
Jako poslední se dotkl míče hostující Pedraza, od kterého se odrazil za postranní lajnu. O provedení autového vhazování se postaral domácí Emerson.
14'
Úvodní minuty tohoto zápasu nám přinášejí hodně zajímavou podívanou, máme totiž opět srovnáno. Nezaujatý fanoušek musí být spokojen.
13'
Villarreal právě vstřelil branku!
Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat! Žlutá ponorka si totiž vybojovala další rohový kop, na který si dokázal naskočit urostlý obránce RAMIRO FUNES MORI, jehož prudká hlavička sice směřovala doprostřed branky, avšak ani přesto jí López nedokázal zneškodnit.
13'
Carvalho si chtěl u postranní čáry narazit s Guardadem, avšak druhý jmenovaný přihrával hodně nepřesně. Před malým momentem se dostal před brankáře Tello, jenž trefil pouze Asenja.
12'
Ekambi po odehrání míče fauloval, hlavní sudí ponechal domácím výhodu. Betis tak dlouho držel hrací předmět, že rozhodčí nakonec nemusel použít píšťalku.
11'
Real Betis právě vstřelil branku!
Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli dlouho čekat! Obrana Villarrealu nepředvedla jistou defenzivní činnost, neboť si za ní naběhl GIOVANI LO CELSO, jenž svůj úprk zakončil chytrým lobem, na který Asenjo neměl šanci dosáhnout. Žlutá ponorka tak bude muset dotahovat.
10'
Domácí obrana si celkem dlouho pohrávala s míčem, přičemž se do kombinace zapojil také defenzivně laděný Carvalho, jenž nic vážnějšího nevymyslel.
9'
Nyní měl celkem dost prostoru kolem sebe Iborra, kterému se podařilo roztáhnout hru na Chukwuezeho, jehož pohotová rána směřoval doprostřed branky.
8'
Také Betis si vybojoval rohový kop, který z pravé strany rozehrával Tello. Jeho polovysoký centr dorazil na nohu Morlanese, jenž okamžitě odkopl.
7'
Ve středu hrací plochy se dobře zorientoval Canales, který na jistotu přihrával zpět na Mandiho, jenž pro změnu dokráčel za polovinu hřiště.
6'
Na pořadu dne byl úvodní rohový kop, ke kterému se postavil hostující Cazorla. Jednalo se o rozehrávku nakrátko, náseldný centr odklízel Canales.
5'
Následovalo autové vhazování v podání Tella, který pouze sportovně vracel svému soupeři. Jeho odklizení směřovalo na brankáře Asenja, jenž hned rozehrál.
4'
Bartra se celkem snadným způsobem dostal na druhou stranu, kde se mu podařilo přenést hru na pravou stranu, kde číhal Emerson, jenž přiťukl Lo Celsovi.
3'
Poprvé se k míči dostal hostující brankář Asenjo, který zkoušel odkopnout kousek za polovinu hrací plochy, kde v hlavičkovém souboji kraloval Mandi.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Real Betis: Pau López – Mandi, Bartra, Feddal – Emerson, W. Carvalho, Guardado (C), Tello – Canales, Lo Celso – Jesé.
Náhradníci: Robles – Javi García, Joaquín, Kaptoum, Lainez, Morón, Firpo.

Villarreal CF: Asenjo – Bonera, Ra. Funes Mori, V. Ruiz – M. Gaspar, Morlanes, Cazorla, Pedraza – Chukweze, Iborra – Toko Ekambi.
Náhradníci: Andrés Fernández – Cáseres, Bacca, Quintilla, Raba, G. Moreno.

Rozhodčí: Estrada – Aguilar, Martín.
Villarreal CF

Na opačné straně stojí tradiční účastník evropských pohárů, kterým je Villarreal. Žlutá ponorka jakoby letos zapomněla na představy vedení klubu, v tuto chvíli se totiž nachází až na sedmnácté pozici, tedy na poslední nesestupovém místě. Villarreal letos dohromady zvítězil pouze v šesti případech, v minulém kole navíc dlouho dobu sahl po vítězství nad Barcelonou, která ještě v poslední minutě řádné hrací doby prohrávala o dvě branky. Katalánci nakonec dokázali utkání vyrovnat na konečných 4:4, Villarreal tak přišel o dvoubrankový náskok. Žlutá ponorka podává nepřesvědčivé výkony také na hřištích soupeřů, kde jí patří čtrnáctá pozice.
Real Betis

Fotbalisté Betisu příliš nenavazují na povedené výkony z loňského ročníku, v tom letošním se zatím nacházejí na průběžné desáté pozici, což znamená přesný střed tabulky. Betis se navíc v posledních zápasech nenachází v dobrém rozpoložení, z posledních pěti zápasů zvítězil pouze v jednom jediném. V minulém kole navíc přišla už dvanáctá porážka, Betis totiž nestačil na domácí San Sebastian, který zvítězil poměrem 2:1. Domácí celek tohoto zápasu je na svém stadionu hodně nepřesvědčivý, v tabulce domácích mužstev mu patří až dvanáctá pozice. Z celkových patnácti zápasů vyhrál pouze šest z nich.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Španělská Primera Division má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Real Betis a Villarreal CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
26. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Barcelona 25 17 4 4 62:29 55
2. Real 25 15 8 2 46:17 53
3. Atlético 25 11 10 4 28:18 43
4. Sevilla 25 12 7 6 34:25 43
5. Getafe 25 12 6 7 36:25 42
6. Real Sociedad 24 12 4 8 42:31 40
7. Villarreal 25 11 5 9 43:35 38
8. Valencia 25 10 8 7 35:37 38
9. Granada 25 11 3 11 32:31 36
10. Levante 25 10 2 13 31:36 32
11. Bilbao 25 7 10 8 24:22 31
12. CA Osasuna 25 7 10 8 31:35 31
13. Real Betis 25 7 9 9 35:40 30
14. D. Alavés 25 8 6 11 27:35 30
15. Valladolid 25 6 11 8 22:28 29
16. Celta Vigo 25 5 9 11 22:34 24
17. Eibar 24 6 6 12 22:37 24
18. Mallorca 25 6 4 15 26:42 22
19. CD Leganés 25 4 7 14 18:37 19
20. Espanyol 25 4 7 14 22:44 19
Články odjinud