Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Peru : Skotsko - 30. května 2018   03:00

Peru
Peru
38' Cueva  • 48' Farfán
2:0
(1:0)
Skotsko
Skotsko
Peru
Carvallo – Advíncula (87. Corzo), Ramos, Rodríguez, Trauco – Tapia (85. Cartagena), Yotůn (69. Ruídiaz), Flores – Carrillo (69. Polo), Farfán (81. Hurtado), Cueva (80. Aquino)
Skotsko
Archer – O´Donnell, Mulgrew, McKenna, Stevenson – McGinn (63. Paterson) – McGeouch (77. Shinnie), McLean (88. Cadden), McTominay, Murphy (63. McBurnie) – Phillips (73. Morgan)

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:10.
Je konec! Peru zvládlo poslední přípravný duel před odletem do Evropy a poráží Skotsko 2:0! Fotbalisté v bílých dresech totiž vstoupili do zápasu aktivně a Cuevův přímý kop musel Archer vyrazit na roh. Poté tempo hry opadlo, jenže v 37. minutě zahrál McKenna rukou v pokutovém území a Christian Cueva poslal Peru z pokutového kopu do vedení.Krátce po přestávce navíc dostal krásnou přihrávku Jefferson Farfán a s přehledem zvýšil vedení Peru na 2:0. Skotsko dnes spoléhalo na vysoké centry, s kterými neměla domácí defenzíva problém.
90+1'
90+1'
Přeci jen se Peru ještě vydalo do útoku. Nadýchaný centr do pokutového území však mířil pouze do ofsajdu.
90'
Peru dohrává dnešní duel kombinací na vlastní polovině. Aquino ještě hecoval spoluhráče, aby se vydali do útoku, jenže nikdo jiný v bílém není natolik agilní.
89'
Skotsko zahrávalo rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde hlídkovali hned tři obránci v bílém. Peru se s naprostým přehledem ubránilo.
88'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází McLean, přichází Cadden.
87'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Advincula, přichází Corzo.
86'
Celý stadion nyní povstal a příznivci Peru začali zpívat hymnu. Dnešní utkání se hraje před skutečně parádní diváckou kulisou.
85'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Tapia, přichází Cartagena.
84'
Flores vyslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde si míč nezpracoval nikdo v bílém. Skotsko ještě může zkusit zdramatizovat závěr duelu.
83'
Flores vybojoval míč na hranici vlastní šestnáctky, posunul si jej kolem soupeře a byl faulován. Peru může nadále pokračovat v kombinaci.
82'
Zadáci Peru nadále kombinují v zadních řadách. Na hře domácího celku je patrné, že Peru chce dohrát dnešní utkání s čistým štítem.
81'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Farfán, přichází Hurtado.
80'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Cueva, přichází Aquino.
79'
Cueva dostal krásnou přihrávku na levé křídlo, kde si míč přehodil na pravačku, nicméně jeho centr skončil na hrudi prvního obránce v modrém dresu.
78'
Jefferson Farfán až příliš dlouho kouzlil na hranici pokutového území. Domácí střelec si míč přehodil na levačku, ale místo střely šel do kličky a o míč se nechal připravit.
77'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází McGeouch, přichází Shinnie.
76'
Carvallo dlouho otálel s rozehrávkou. Hlavní rozhodčí se nad ním ještě slitoval a neudělil domácímu brankáři žlutou kartu. Skotsko navíc získalo míč.
75'
Skotsko zahrávalo přímý kop z blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se ujal Mulgrew, jehož prudké zakončení zastavila čtyřčlenná zeď.
74'
McGeouch se tlačil za povedeným centrem z pravé strany. Na malém vápně byl možností k zakončení natolik překvapen, že domácímu gólmanovi daroval snadný zákrok.
73'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Phillips, přichází Morgan.
72'
Cueva dlouhým sprintem po levém křídle pořádně prohnal Stevensona. Krajní obránce Skotska se nakonec dokázal vrátit a vybojoval odkop od branky.
71'
McTominay je z průběhu utkání hodně frustrovaný. Skotský fotbalista v souboji na polovině hrací plochy povalil Florese k zemi. Peru bude rozehrávat.
70'
Skotsko se po delší době podívalo do pokutového území soupeře. Phillips se tlačil k hlavičce, nicméně pozorný stoper Rodríguez míč poslal do bezpečí.
69'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Yotún, přichází Ruídiaz.
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Carrillo, přichází Polo.
68'
Tapia uspěl v souboji na levé straně, nicméně jeden z obránců se k němu bleskově vrátil a odkopl míč do zámezí. Peruánci mohou pokračovat v kombinaci.
67'
McTominay připravil soupeře o míč, ale Carrillo se balónu nechtěl vzdát a fotbalistu Manchesteru United poslal nedovoleným zákrokem k zemi.
66'
Domácí fotbalisté si dokonce troufli na kombinaci v zadních řadách na hranici pokutového území. Skotští fotbalisté sice napadali, jenže k míči se nedostali.
65'
Další Farfánův náběh zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Domácí střelec si nepohlídal své postavení a o dva kroky se ocitl v ofsajdové pasti.
64'
Peru táhlo další zajímavou akci. Jefferson Farfán se v pokutovém území natahoval po Carrillově centru, ale domácímu střelci scházely dva kroky.
63'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Murphy, přichází McBurnie.
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází McGinn, přichází Paterson.
62'
Stevenson na levé straně skotské obrany zasáhl proti vysokému obloučku do pokutového území. Zadáci v modrém svou práci tentokrát zvládli.
61'
Peru nadále hraje s míčem na kopačkách a soupeřům jej prakticky nepůjčuje. Zadáci v bílých dresech si nemusí lámat hlavy s napadáním soupeřů.
60'
Advincula se skvěle vrátil na levou stranu a v souboji u rohového praporku obral soupeře o míč. Domácí zadák navíc vybojoval odkop od branky.
59'
Carrillo nakonec odchází za postranní čáru po svých. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
58'
Carrillo byl faulován v souboji na polovině hrací plochy a zůstává ležet s bolestivým výrazem v obličeji. Peru bude rozehrávat, zatímco Carrillo potřebuje ošetření.
57'
Christian Cueva obdržel přihrávku do pokutového území. Autor úvodní branky mohl ihned zakončovat, ale ještě hledal Farfána, což přečetla skotská defenzíva.
56'
Příznivci Peru se nadále baví skvělým fotbalem. Při posledním utkání Peru na jihoamerickém kontinentu před odletem do Ruska obíhá na ochozech mexická vlna.
55'
McKenna si v souboji s Floresem pomohl nedovoleným zákrokem a hlavní rozhodčí mu důrazným způsobem dává najevo, že toto na hrací ploše nechce vidět.
54'
Cueva se pro přihrávku stáhl až na vlastní polovinu. Autor úvodní branky poté přenesl hru na levé křídlo, kde Peru vybojovalo pouze vhazování.
53'
Renato Tapia obdržel oblouček na pravou stranu. Fotbalista, který má zkušenosti z nizozemské Eredivisie, však neobešel prvního obránce. Peru bude vhazovat.
52'
Domácí fanoušci zatím mohou mít z výkonu jejích oblíbenců velkou radost. Peru po celou dobu utkání kontroluje dění na hrací ploše a nepouští Skoty do šancí.
51'
Záložník Manchesteru United McTominay se snaží vyhecovat své spoluhráče k aktivnějšímu výkonu. Peruánci však Skotsku nepůjčují míč.
50'
Peru nadále pokračuje ve velké aktivitě. Renato Tapia sprintoval za dlouhým nákopem na pravou stranu, jenže míč už nedohnal na trávníku.
48'
Peru právě vstřelilo branku!
Domácí celek přidává krátce po přestávce druhou branku! Domácí fotbalisté dostali v pokutovém území moře prostoru. Přihrávka nakonec přiletěla na JEFFERSONA FARFÁNA, který míč levačkou procedil za Archerova záda!
47'
Peruánci odstartovali druhou půli podobně jako první poločas. Domácí fotbalisté se snaží hrát s míčem na kopačkách a nikam se s ním neženou.
46'
Skotsko obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Fotbalisté v modrých dresech se ihned vydali do útoku, ale nákop na pravé křídlo skončil v autu.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se více povedla domácímu Peru. Fotbalisté v bílých dresech totiž vstoupili do zápasu aktivně a Cuevův přímý kop musel Archer vyrazit na roh. Poté tempo hry opadlo, jenže v 37. minutě zahrál McKenna rukou v pokutovém území a Christian Cueva poslal Peru z pokutového kopu do vedení. Skotsko zatím spoléhá na vysoké centry, s kterými nemá obrana Peru problémy.
45+1'
45'
Domácí hráči kombinují s míčem na vlastní polovině a čekají na hvizd, který ukončí úvodní pětačtyřicetiminutovku. Nikdo v modrém peruánskou rozehrávku neatakuje.
44'
Farfán si v akrobatické pozici zpracoval těžkou přihrávku, přenechal míč Yotunovi, jehož rána Archerovi vypadla, jenže Cueva z těžké pozice vůbec nezakončil.
43'
Peru po zásahu McLeana zahrávalo další rohový kop. Yotun vymyslel prudý centr na malé vápno, kde se nikdo v bílém dresu neprobil do zakončení.
42'
Domácí fotbalisté si už chtějí pohlídat závěr první půle. Farfán dohnal dlouhou přihrávku k rohovému praporku, ale nikdo v bílém mu nepřišel pomoci.
41'
Domácí fotbalisté se s míčem na kopačkách usadili na polovině soupeře a hledají cestičku do pokutového území. Farfán se v souboji s McKennou dopustil faulu.
40'
Domácí fanoušky úvodní branka jejich svěřenců ještě více nabudila. Na tribunách panuje opravdu skvělá atmosféra. Peru se dnes zkrátka baví fotbalem.
38'
Peru se v závěru prvního poločasu dostává do vedení! Exekuce pokutového kopu se ujal CHRISTIAN CUEVA a přízemní střelou k tyči nedal Archerovi šanci!
37'
Penalta pro Peru! Archer neodhadl výběh z branky, Farfán jej obral o míč a při snaze uklidit míč do odkryté sítě trefil do ruky McKennu!
36'
McTominay dostal prostor ve středu hrací plochy a okamžitě chtěl vybídnout sprintujícího Phillipse. Skotskému útočníkovi scházely k zakončení dva kroky.
35'
Ze střední vzdálenosti zkusil štěstí Yotun. Domácí středopolař pálil z pětadvaceti metrů, nicméně jeho dělovka postrádala potřebnou přesnost.
34'
Trauco si zpracoval odražený míč a raději nic nevymýšlel. Domácí zadák si pomohl rozehrávkou na spoluhráče z obranné řady. Peru uklidňuje dění na hřišti.
33'
Archer vystartoval ven z brankové čáry. Skotský brankář vyběhl až na hranici pokutového území, kde si počkal na nepřesnou přihrávku na Farfána.
32'
Phillips sprintoval za dlouhou přihrávkou na polovinu Peru. Domácí obránce Advincula se před něj natlačil, zpracoval si prudkou pobídku a vyvezl míč na polovinu Skotska.
31'
Farfán se v pokutovém území dostal k odraženému míči, bleskově se otočil, nicméně jeho zakončení pravou nohou skončilo v rukavicích brankáře.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme hodně bojovné střetnutí. V posledních minutách je aktivnější Skotsko, které se snaží hrozit hlavně z přímých kopů.
29'
Trauco chtěl roztáhnout hru na levé křídlo, nicméně skotský záložník McTominay se skvěle přesunul a dobře načasovaným skluzem odkopl míč do zámezí.
28'
Skotsko zahrávalo další přímý kop v blízkosti pokutového území. Vysoký centr tentokrát přiletěl na malé vápno a McGinn jej z těžké pozice poslal vysoko nad břevno.
27'
Skotsko branku Peru nedokázalo ohrozit ani po rohovém kopu. Brankář Carvallo vyrazil mezi hlavičkáře a vysoký centr schoval do svých rukavic.
26'
O´Donnell vyslal míč z autového vhazování až před branku Peru. V pokutovém území se strhla vřava, po které domácí obrana odvrátila nebezpečí na roh.
25'
Také skotská reprezentace nyní kombinuje na vlastní polovině a vyčkává na cestičku do pokutového území. Tempo hry po rychlém úvodu poněkud opadlo.
24'
Farfán se tlačil za obloučkem na hranici pokutového území, ale skotský stoper byl v hlavičkovém souboji důraznější a hlavou poslal míč do rukavic vlastního brankáře.
23'
McTominay si na polovině hřiště pokryl míč tělem a nechal se chytře faulovat. Skotsko v posledních minutách začíná přebírat iniciativu.
22'
Skotsko zahrávalo svůj první rohový kop v dnešním duelu. McGeouch poslal prudký centr na přední tyč, odkud balón bez problémů odvrátila peruánská obrana.
21'
McLean potáhl míč na hranici pokutového území a prudkou přihrávkou chtěl vybídnout Phillipse. Druhý jmenovaný však zaspal a za míčem se ani nerozběhl.
20'
Ramos pořádně zariskoval při rozehrávce na polovině hřiště. Rodríguez musel za jeho pobídkou hodně pospíchat. Nakonec balón stačil odpálit do autu.
19'
Domácí Peru zatím v úvodních minutách dnešního utkání hraje velice trpělivě. Fotbalisté v bílém se snaží hrát s míčem na kopačkách a čekají na skulinku v obraně soupeře.
18'
Phillips obdržel přihrávku na hranici pokutového území, ale netroufl si na otočku a raději zakombinoval se spoluhráči. Skotsko se tak připravilo o možnost.
17'
Sám faulovaný McLean se ujal rozehrávky přímého kopu. Skotský záložník vyslal nadýchaný centr na malé vápno, odkud míč odkopl obránce Rodríguez.
16'
McLean vyslal krásnou přihrávku na rozběhnutého Phillipse. Druhý jmenovaný ještě předal míč McLeanovi, který si jej dobře pokryl a nechal se faulovat.
15'
Cueva po pravém křídle sprintoval za dlouhou přihrávkou z kopačky Yotuna. Domácí šikula však skákavý balón nedohnal v prostoru hrací plochy.
14'
Peruánci už jsou znovu u míče a kombinují s ním v zadní řadě. Domácí obránci si vyměňují krátké přihrávky a nikam nespěchají.
13'
Flores na vlastní polovině svedl hlavičkový souboj s McLeanem. Domácí hlavičkář byl ve vzduchu lepší a od jeho hlavy se míč odrazil do zámezí. Vhazovat bude Skotsko.
12'
Advincula si na pravé straně hrací plochy udělal prostor k odcentrování do pokutového území. Jeho centr na zadní tyč skotští stopeři nechali proletět do autu.
11'
Cueva na levé straně skvěle napadal skotskou rozehrávku. Domácí šikula se dostal před Mulgrewa a připravil jej o míč. Peru bude vhazovat.
10'
Farfán svedl souboj s dvojicí skotských stoperů. Domácí útočník se sice dostal k míči, nicméně vinou špatného zpracování se vytlačil mimo střelecký úhel.
9'
Phillips chtěl potáhnout míč po pravém křídle, ale vracející se fotbalista v bílém dresu jej zatažením za dres poslal na trávník. Skotsko bude rozehrávat.
8'
Peru zahrávalo další rohový kop. Cueva tentokrát vyslal nadýchaný centr na malé vápno, kde znovu číhal Rodríguez, nicméně v pádu nezamířil mezi tři tyče.
7'
Po delší době se do útoku vydalo Skotsko. Phillips svedl souboj právě s Rodríguezem a podle hlavního arbitra se skotský útočník dopustil nedovoleného zákroku.
6'
Po rohovém kopu se do zakončení na přední tyči probil obránce Peru Rodríguez, jenže střelou z voleje trefil jen prvního hráče v modrém.
5'
Domácí reprezentace zahrávala přímý kop z nadějné pozice. Jeho exekuce se zhostil Cueva, jehož pokus skotský brankář krásným zákrokem vyrazil na roh!
4'
Farfán se krásnou patičkou pokusil uvolnit někoho ze svých spoluhráčů, jenže jeho pobídka prolétla jen ke skotskému brankáři, který může uklidnit hru.
3'
Peru vstoupilo do utkání velice aktivně a usadilo se v blízkosti pokutového území Skotska. Domácí ale kombinují mimo dostřel.
2'
Poprvé v utkání se do útoku vydalo také Skotsko. Nadýchaný míč na hranici pokutového území skončil na hrudi připraveného Ramose.
1'
Peru obstaralo výkop do dnešního utkání. Na stadionu od úvodního doteku domácích hráčů s míčem panuje elektrizující atmosféra.
1'
Oba týmy už nastupují na trávník. Peru bude hrát v bílém, zatímco Skotsko zvolilo modrou sadu dresů.

Peru: Carvallo – Advíncula, Ramos, Rodríguez, Trauco – Tapia, Yotůn, Flores, Carrillo, Cueva – Farfán
Náhradníci: Gallese, Cáceda – Santamaría, Corzo, Aquino, Peña, Polo, Loyola, Araujo, Hurtado, Cartagena, Abram, Ruidíaz

Skotsko: Archer – O´Donnell, Stevenson, McKenna, Mulgrew, McGeouch, McLean, McGinn, Phillips, McTominay, Murphy
Náhradníci: McLaughin, Bain – Hendry, Paterson, Cadden, Shinnie, Christie, McBurnie, Morgan, Russell.
Dnes budeme sledovat duel účastníka světového šampionátu proti nepříjemnému ostrovnímu stylu. Fotbalisté Peru se v červnu podívají do Ruska, kde v základní skupině změří síly s Francií, Dánskem a Austrálií. Jihoamerický celek v této konkurenci rozhodně není bez šance na postup do osmifinále. Také Skotsko bojovalo o postup do poslední chvíle. V kvalifikační skupině skončilo Skotsko za Slovenskem až kvůli vzájemnému duelu.
Dobré ráno všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z přátelského utkání mezi Peru a Skotskem. Duel startuje tři hodiny po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.