MS U20 -  ONLINE PŘENOS -  Honduras : Nový Zéland - 24. května 2019   18:00

0:5
(0:3)
Nový Zéland
Nový Zéland
8' Diego (vl.) (McCowatt) • 18' Waine  (Just) • 27' Waine  (Bell) • 51' S. Singh  (Just) • 90+2' Conroy  (Wilkins)
Honduras
J. García – Gómez, Decas, Diego, Álvarez – Cálix (61. Guevara), E. López, Baptiste, Mejía (46. Rosales) – Villafranca, Palma (66. C. Romero).
A. Herrera (Venezuela)
Arena Lublin (Polsko), Město Lublin
Nový Zéland
Woud – Elliot, Cacace, Pijnaker, Stanger – Just (83. Ebbinge), Stensness, Bell, S. Singh – McCowatt (54. Conroy), Waine (70. Wilkins).

První zápas skupiny C na turnaji je na svém konci, Nový Zéland bere první tři body a já se tak s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a mějte pěkný víkend, napočtenou!
Nový Zéland dnes předvedl své silné stránky, rychlé akce, schopné rozleptat obranu soupeře, otázka nakolik ho prověřil právě Honduras, uvidíme dále v turnaji. Nový Zéland byl ve všem lepší než Honduras, vynikal v držení míče, kombinaci a výborné finální fáze. Dostal se brzo do vedení a potom je vše lehčí. Honduras dnes nestačil na svého protivníka a je otázka jestli je vůbec schopen uhrát ve skupině nějaké body, nechme se překvapit, třeba se rychle oklepe.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:9.
Střely mimo: 2:6.
Rohy: 2:6.
Ofsajdy: 2:6.
Fauly: 18:16.
90+4'
90+4'
Ještě jeden závar Nového Zélandu, ten ale brankou neskončil a tak nejspíš už žádné góly nepřibuodu, blíží se totiž konec zápasu.
90+2'
Nový Zéland právě vstřelil branku!
A je tu pověstný "bůr." Nepřehledná situace, hlavička, která vrátila míč do vápna, blafák gólmanovi, ten ho ale vystihl, ale míč nechytil, poté se dostal míč na levou stranu pokutového území odkud nahrál Conroyovi jeden ze Zélanďanů a Conroy měl lehkou práci, měl prázdnou branku, do které míč zametl. Autorem branky je MATHHEW JOHN CONROY. Asistence: Dalton Wilkins.
90+1'
Ještě Bell, Ebbinge, nic.
90'
Nastaveny byly čtyři minuty.
90'
Teď mohl padnout další vlastní gól, balón skončil naštěstí pro domácí vedle.
90'
Wilkins si navedl míč do středu a přes obránce zkoušel obtočit míč, míč ale skončil vedle branky Garcii.
88'
Hosté sice vstřelii branku po rohu, míč se ocitl na zemi a hráč ho uklidil po zemi k pravé tyči. Gól ale neplatí, kvůli předchozímu faulu.
88'
Další rohový kop pro Zéland.
87'
Hosté rozehrají ze země po faulu, Bell, Wilkins, Cacace a Diego srazil míč do autu.
86'
Středoameričané kombinují, ale do finální fáze se opět nedostali, dnes se do finální fáze dostávali hodně sporadicky.
85'
O vítězi je rozhodnuto, avšak hráči Zélandu nadále prochází obranou protivníka jak nůž máslem.
83'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Elijah Just, přichází Willem Ebbinge.
83'
Žlutou kartu dostává Daton Wilkins (Nový Zéland).
82'
Sudí shlédl video a dává Wilkinsovi jen žlutou kartu, přitom toto mohla být i červená.
80'
Wilkns šlápl velmi hrubě na nohu protihráče Diega, avšak rozhodčí to neviděl přesně a jde se podívat na video.
80'
Hostům se nepodařilo obtočit se kolem dalšího obránce a ztratili míč, dopředu uhánějí Hondurasané.
77'
Hráč se pokoušel překvapit brankáře rozehrávanou staqndardkou, když použil rotaci, avšak míč skončil nad bránou. Alespoň se pokusil, i to se počítá, rozhodně to nebyl špatný nápad, scházelo, trochu lepší provedení.
76'
Hosté rozehráli po faulu, hrají po zemi a kombinují suverénně až před vápno.
74'
Romero nepřihrál příliš dobře a nadělal spoluhráči problémy, naštěstí pro Honduras se Zéland nedostal s míčem daleko.
73'
Guevara stáhnul soupeře nepovoleným způsobem k zemi, žlutá karta následuje.
73'
Žlutou kartu dostává Selvin Guevara (Honduras).
72'
Zélanďané umí operovat s míčem na noze mnohem rychleji, vedení míče je na vyšší úrovni, kombinace taktéž, no ono toho není mnoho v čem jsou Hondurasané lepší.
71'
Zéland pokračuje ve hře kočky s myší. Vymýšlí nové a nové situace.
70'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Ben Waine, přichází Daton Wilkins.
69'
Po ošetření hráče na trávníku se někteří hráči občerstvili, využili tak situace.
68'
Nový Zéland už viditelně šetří síly na další těžké zápasy.
66'
Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Palma Palma, přichází César Romero.
63'
V prvním poločase jsme Honduras napadat, presovat neviděli.
63'
Honduras napadá rozehrávku Zélanďanů, ti ale dokáží pracovat rychle s míčem a těžiště hry přesouvají jinam.
62'
Úprk hostů po levém křídle, faul, pokračuje se rozehráním.
61'
Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Cristian Cálix, přichází Selvin Guevara.
59'
Calix, Baptiste, ale přišli o míč a Waine utíkal do brejku, byl stíhán, ale zakončil, avšak branku se mu nepodařilo trefit. Mohl dosáhnout hattricku, škoda, nepovedlo se.
57'
Velká šance pro Honduras, zahrává standardku z levé strany. Do vápna poslal míč jeden z domácích, ale pro kulatý předmět si došel brankář Woud a znemožnil soupeři nějak ohrozit bránu.
56'
Honduras se lehce osmělil, teď když už mu o nic nejde, měl dokonce šanci hlavou, ale bránu přestřelil.
54'
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Callum McCowatt, přichází Matt Conroy.
51'
Autorem branky je SARPREET SINGH. Asistence: Henry Elijah Just. Just nabil Singhovi do šance a Singh si poradil se šancí náramně, poslal míč do šibenice. Krásný gól a Nový Zéland už vede 4:0. Honduras nezvládá bránit rychlé protiútoky soupeře.
48'
Teď se hodně bojuje, přichází se o míče.
46'
Jedna výborná přihrávka, pak ale vše zkazila ta další, ta byla hodně nepovedená. Honduras pak nemá jak se dostat do pořádného zakončení, když mu nevyjde víc přihrávek za sebou.
46'
Honduras operuje jako první s míčem.
46'
Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Carlos Mejía, přichází Joseph Rosales.
46'
Nový Zéland je lepší ve všech aspektech hry a proto vede po první půli 3:0. Využil všechny své velké šance až na jednu a naprosto dominuje na hřišti v Lublini. Vše jen potvrzuje fakt, že Honduras vystřelil na branku až ve 45: minutě, navíc to byal rána, se kterou Woud neměl příliš práce. Jak dopadne druhá půle sledujte u nás.
Druhý poločas začne přibližně v 19:05
45+2'
45+2'
První střela Hondurasanů na branku až nyní, Woud si sní v pohodě poradil.
45'
Sudí nastaví dvě minuty nad rámec základních 45.
45'
Velmi přetažený centr Hondurasu z levého křídla.
44'
Děravá obrana Hondurasu opět hořela, krásná kolmice přes osu, centr zleva a několik příležitostí zakončit, ale obránci to všechno nakonec zblokovali.
42'
Decas s McCowattem bojovali o míč a byly to takové zápasnické chvaty, Decas, oba se tak odstavili od míče.
41'
Pravé křídlo hostů obráno o balón a rozehraje tak Honduras, situaci ale nedovedl do žádné šance či příležitosti.
40'
Roh Calixe a hráči Hondurasu reklamují ruku v pokutovém území, píšťalka sudího však mlčí.
39'
Teď je to sled zkažených přihrávek a hlavičkových soubojů.
37'
Mejia centroval nebezpečně, ale hosté odvrátili, znovu Mejia, dává na Lopéze, pak Alvaréz, a Honduras přichází o míč, lacině.
35'
Další faul Hondurasanů, ti vůbec nestačí soupeři a musí se uchylovat k faulům.
34'
Alvaréz, Mejia, ale přišli o míč a útočí znovu Zéland.
33'
Novozélaňdané jasně dominují. Honduras nemá protihru.
32'
Další vypracovaná šance Nového Zélandu, krásná akce opět, ale Waine tentokráte minul branku z jedničky.
30'
Další obrovská šance hostů a srážka brankáře Garcii s útočníkem McCowattem. Velmi bolestivá pro útočníka Nového Zélandu, ale bude nejspíš v pohodě, i díky přivolaným lékařům.
27'
Gól posvětil ještě videorzhodčí a hraje se dál. Ofsajd to nebyl.
27'
Nádhera, opravdu potleskuhodná akce. Přenesení míče nalevo. Centr zkraje vápna napravo a hlavička do poloodkryté brány. Nový Zéland dominuje. Autorem branky je BEN WAINE. Asistence: Joe Bell.
26'
Nový Zéland brání velmi pečlivě, kompaktně, nedovolí soupeři projít na svou polovinu.
25'
Honduras může jít do brejku, ale musí odznovu založit útok, brejk se mu nepodařil.
24'
Zákrok Wouda, ne nijak složitý.
23'
Cacace fauloval po tom co přišel o míč a snažil se ho získat zpět. Sudí píská faul, rozehra pro Honduras.
22'
Dobrý výkop brankáře Nového Zélandu, ten hráči prodloužili a probojovali se až před brankáře Hondurasu, ale tam se zakončením neuspěli.
21'
Zéland má velké sebevědomí, hráči si dovolí více a táhli další atak, ale ten bohužel pro ně nezakončili.
20'
Hra nyní trochu ztratila tempo a jen kouskovaná.
18'
Krásná příhra z levé strany vápna přes osu a uklizení mčee do sítě, brankář se logicky nestačil přesunout. Další obrovská chyba obrany Hondurasu. Autorem branky je BEN WAINE. Asistence: Henry Just.
17'
Dlouhý nákop Hondurasanům nevyšel, Zéland odhlavičkoval míč na polovinu soupeře.
15'
Diego vhodil aut na polovině Zélandu, tam jeho spoluhráč míč prodloužil, ale do šance se další hráč už nedostal.
14'
Novozélanďané momentálně tvoří hru a jsou více na míči.
13'
Faul na levé straně, nepřímý kop pro Nový Zéland.
13'
Brankář Woud pustil míč do hry výkopem. Jeho spoluhráči teď dobýjí polovinu soupeře.
12'
Na míči Honduras, dlouhý nákop dopředu, ale nic z toho.
11'
McCowatt v další obrovské šanci, tváří v tvář brankáři Garciovi, ten ho ale vyčapal, vyběhl si, zmenšil mu úhel a míč vyrazil do bezpečnější pozice, dorážka už se nepovedla.
8'
Vlastní gól. Autorem branky je DARWIN DIEGO, který si srazil míč do vlastní sítě po přízemním centru zprava od McCowatta. Asistence: Callum McCowatt.
7'
Centr letěl ze strany, byl odvrácen daleko od branky.
7'
Calix a Diego ve zdi.
6'
Zéland si kopne standardku po faulu na jeho hráče.
6'
Hlavičkový souboj na polovině Hondurasu vyhrál hráč tohoto celku.
5'
Rozehrávka gólmana Hondurasu a jeho spoluhráči pokračují s míčem dále k bráně soupeře, tam však nedoběhli, byli ubráněni.
4'
Na míči Hondurasané, vedli akci po levém křídle, ale ke střele nebo nějaké příležitosti se nedostali.
3'
Singh ho kopl na pbližší tyč a byl z toho menší závar, domácí to zvládli.
3'
První rohový kop pro Nový Zéland.
2'
Villafranca si zabojoval o míč na útočné polovině, byl ale přečíslen a o balón přišel.
1'
Honduras příliš nenapadá a na soupeře čeká na své polovině.
1'
Teď musí Novozélaňdané založit útok od stoperů.
1'
Zéland rozehrál a hned zkusil akci vedenou do útoku, nevyšlo to.
1'
Na místě je připraveno i video, takže budou všechny situace monitorovány.
Hráči již přišli na hřiště a nyní si vyslechneme hymny.

Honduras: J. García – Gómez, Decas, Diego, Álvarez – Cálix, E. López, Baptiste, Mejía – Villafranca, Palma.
Náhradníci: Reyes, Villanueva – Antúnez, Guevara, Chávez, Núñez, P. Palacios, Rivas, C. Romero, Rosales.

Nový Zéland: Woud – Elliot, Cacace, Pijnaker, Stanger – Just, Stensness, Bell, S. Singh – McCowatt, Waine.
Náhradníci: C. Brown, Jones – Conroy, Ebbinge, Mata, Schnell, van den Hoven, Wilkins, Wooldridge, Zwetsloot..

Baráž o postup na MS

Tabulka ( Na MS postupují první dva týmy z baráže)

Výsledky Mistrovství CONCACAF

Tabulka (1 celek postoupí do baráže o postup na MS U20 2019)

Systém turnaje

Je 6 skupiny po čtyřech týmech (skupiny A – F). Postup do play off 2 týmy z každé skupiny plus 4 nejlepší týmy ze třetího místa. Pak následuje osmifinále a další kola play off.

Nový Zéland – Uruguay – 18:00
Hezký den, vítejte u komentování onlajnu MS ve fotbale hráčů do dvaceti let. Já Vám představím zápas mezi Hondurasem a Novým Zélandem. Je druhý hrací den a opět tu máte nálož čtyř utkání, pokud si vyberete zrovna můj onlajn budu velmi rád. Utkání začíná v příjemných 18 hodin.